Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Uopšte mi nije zao što ološa razvlače kroz blato.

Još sad da se iznenađujem i zgražavam što Čović nije gospodin sa manirima, kao da ga ne gledam 100 godina u tom izdanju. 

24 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nije me blam, samo mi nije jasno što se ovime bavi KKCZ.

Zato što je Zvezdin interes da skot više ne sudi. Ako prođe tiho može se desiti da neko kaže: pogrešio čovek, desi se svakom, vratio, pa još uplatio u humanitarne svrhe, neka nastavi da radi svoj posao.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

A kakve mi veze kao klub imamo da li je taj Slovenac pokrao ili nije?Zasto moramo traziti da nam se dostavi napismeno?

 

Jbt.

Zbog istorije njegovog sudjenja, pogotovu prema nama...

Zasto ne iskoristiti zicer protiv lopine?

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Uopšte mi nije zao što ološa razvlače kroz blato.

Još sad da se iznenađujem i zgražavam što Čović nije gospodin sa manirima, kao da ga ne gledam 100 godina u tom izdanju. 

Zato što je Zvezdin interes da skot više ne sudi. Ako prođe tiho može se desiti da neko kaže: pogrešio čovek, desi se svakom, vratio, pa još uplatio u humanitarne svrhe, neka nastavi da radi svoj posao.

 

Last I checked mi smo kosarkaski klub a ne tajna policija...oh wait.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da opisem koliko ne podnosim Boltauzera, ali da klub izdaje saopstenje, izigrava policiju i nalazi za shodno da na zvanicnom sajtu izvestava javnost o tome doslovno je vrhunac krindza i nepobitna potvrda Cokijeve dijagnoze.

 

Ionako nas nisu mnogo mazili Javor i ostatak slovenacke druzine, ali sad smo tek nagrabusili.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Ne mogu da opisem koliko ne podnosim Boltauzera, ali da klub izdaje saopstenje, izigrava policiju i nalazi za shodno da na zvanicnom sajtu izvestava javnost o tome doslovno je vrhunac krindza i nepobitna potvrda Cokijeve dijagnoze.

 

Ionako nas nisu mnogo mazili Javor i ostatak slovenacke druzine, ali sad smo tek nagrabusili.

Ja mislim da je ovo planski urađeno. Latentna pretnja za ostale sudije. Zato se Čović preko kluba direktno javio. Da kaže,, evo šta mogu a vi vidite šta ćete i kako ćete. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poenta je da se ne pise zvanicno saopstenje o tome, ako je vec i ucinjeno sta je ucinjeno

Kriv nam djavo posle sto svi vide neprijatelja u nama

 

Da su za mnoge druge stvari tako azurni i informativni gde bi nam bio kraj

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Cekajte, da nas klub nije reagovao njemu bi ovo proslo nezapazeno i nastavio bi da deli pravdu po kosarkaskim utakmicama?

Ta reakcija je bila kad je medijima dostavljena informacija. 

I posle toga je sa njegovim suđenjem za ovu sezonu bilo gotovo. 

Ovo danas je samo Čovićevo poručivanje svima nepodobnima (ne samo sudijama) "vidite šta ja mogu"

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto nismo policija nego košarkaški klub trebalo je da ćutimo, da sačekamo da Boltauzer odsudi treću i četvrtu utakmicu finala, a onda ga, uz izvinjenje, priupitamo da li je siguran da je sve situacije dobro video, jer nama deluje da možda baš i nije. Svakako da naglasimo da ne sumnjamo u njegovo poštenje, ipak je čovek sudija.

Jer, tako se ponašaju gospodski klubovi.

Od svega što je Čović uradio ove sezone podržavam jedino ovaj deo vezan za slovenačkog lopova.

Edited by MarioKempes
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Last I checked mi smo kosarkaski klub a ne tajna policija...oh wait.. 

Da godinama živim u Švajcarskoj, da 15god nisam gledao košarku u Srbiji, da ne poznajem relacije Partizan-Zvezda, da nikad nisam čuo za Nebojšu Čovića - verovatno bih se i ja pitao da li je ovo KK ili policija. 

I pisao bih pola srpski, pola engleski, da zvučim zanimljivije i uverljivije.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MarioKempes said:

Pošto nismo policija nego košarkaški klub trebalo je da ćutimo, da sačekamo da Boltauzer odsudi treću i četvrtu utakmicu finala, a onda ga, uz izvinjenje, priupitamo da li je siguran da je sve situacije dobro video, jer nama deluje da možda baš i nije. Svakako da naglasimo da ne sumnjamo u njegovo poštenje, ipak je čovek sudija.

Jer, tako se ponašaju gospodski klubovi.

Od svega što je Čović uradio ove sezone podržavam jedino ovaj deo vezan za slovenačkog lopova.

On je ukrao parfem, slucaj je dostavljen tuzilastvu i policiji.

To se nije desilo na utakmici vec van utakmice i mi sa time nemamo nista.

ABA liga ako drzi do sebe ce ga suspendovati bez da se mi mesamo ili vrsimo ovoliki pritisak.

 

Tako da promasena ploca.

Mi samo ovim potezom produbljujemo problem(NC ne shvata da su i sudije ljudi) izmedju nas i sudija.

Ma koliki god ovaj lopov bio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Čović ovo sve pametno i smisleno radi, po zadatku, kako bismo se svi radovali sledećem kreteno-kriminalcu na čelu kluba, Drčeliću.

Bez ironije i loše namere, koga predlažeš za čelo kluba u ovom trenutku (uzevši u obzir kontekst naše države i način finansiranja dva najpopularnija kluba), a da ne zasluži tu titulu koji si dao Drčeliću? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Dusko said:

On je ukrao parfem, slucaj je dostavljen tuzilastvu i policiji.

To se nije desilo na utakmici vec van utakmice i mi sa time nemamo nista.

ABA liga ako drzi do sebe ce ga suspendovati bez da se mi mesamo ili vrsimo ovoliki pritisak.

 

Tako da promasena ploca.

Mi samo ovim potezom produbljujemo problem(NC ne shvata da su i sudije ljudi) izmedju nas i sudija.

Ma koliki god ovaj lopov bio.

Ništa ne produbljujemo jer je produbljeno do maksimuma, Čović je u svađi sa svima koji su u košarci na bilo koji način, opšte poznato.

Nema potrebe da glumimo kvazigospodu kad gospodstvo i srpska klupska košarka nemaju mnogo dodirnih tačaka u ovom veku.

Od svih gadosti koje je uradio ove sezone, a i u poslednje 2-3 nedelje, ova sa Boltauzerom je jedna od retkih sa ikakvom svrhom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Konacno igramo danas. Srecno momcima💪 jedna rutinska pobjeda i da naravno ne bude pobjeda.

 

Чувена "могу да ме повреде, али не и да ме повреде" слика 🙂 Шалим се, наравно, срећно екипи, и да се не тресемо превише вечерас.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...