Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

A o nepotizmu, zapošljavanju bez iskustva i košarkaškog CVa i sistemskim uništavanjem mlađih kategorija to je već druga priča. Mlađe selekcije su nam nestručnim rukovođenjem i radu bez plana, toliko uništene da će nam trebati godine i godine da možda stanemo na noge. Mi više nemamo mladog igrača na koga u budućnosti možemo da ozbiljnije računamo. Eventualno jednog, maksimalno dvojicu. U prilogu tome:

Bruka i sramota. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače bi nam prvi put bilo da igramo aba finale u pioniru?

Meni je najbitnije da dobijemo to finale pa makar i na mjesecu igrali.

Mi kao da smo rodjeni u Švajcarskoj pa nismo prošli šta smo prošli,pa nam je problem što nećemo imati numerisano mjesto na koje možemo sjesti ako udjemo 5 min prije početka utakmice.Pa meni u takvim utakmicama predstavlja zadovoljstvo ući sat sat ipo prije početka.

A nemojte samo o tih 12 hiljada sezonaca.

može tebi da bude zadovoljstvo i da ujutro uđeš u dvoranu ali to je samo tvoj problem a očigledno nisi kupac sezonske karte kad tako razmišljaš

lično još pre korone prestao sam da kupujem sezonsku, svaka ljubav ima granice pa i ona prema Zvezdi, jednostavno ne može čović večito da me vuče za nos 

ovu završnicu aba lige neću ni na tv da gledam koliko je uspeo d ami ogadi klub, još malo pa kao terzić

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

može tebi da bude zadovoljstvo i da ujutro uđeš u dvoranu ali to je samo tvoj problem a očigledno nisi kupac sezonske karte kad tako razmišljaš

lično još pre korone prestao sam da kupujem sezonsku, svaka ljubav ima granice pa i ona prema Zvezdi, jednostavno ne može čović večito da me vuče za nos 

ovu završnicu aba lige neću ni na tv da gledam koliko je uspeo d ami ogadi klub, još malo pa kao terzić

 

Po meni to nema mnogo ni veze sa ljubavlju prema klubu, ima samo veze sa time da li poštuješ sebe kao osobu. Da te neko zajebava i uskraćuje pravo koje si pošteno platio...mnogo je kume.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače bi nam prvi put bilo da igramo aba finale u pioniru?

Meni je najbitnije da dobijemo to finale pa makar i na mjesecu igrali.

Mi kao da smo rodjeni u Švajcarskoj pa nismo prošli šta smo prošli,pa nam je problem što nećemo imati numerisano mjesto na koje možemo sjesti ako udjemo 5 min prije početka utakmice.Pa meni u takvim utakmicama predstavlja zadovoljstvo ući sat sat ipo prije početka.

A nemojte samo o tih 12 hiljada sezonaca.

Jbg to je iz tvog ugla, nije ni meni problem da dodjem ranije, da se guram, budem u sauni, ali treba imati razumevanja prema svim ljudima. Iz starosnih i zdravstvenih razloga ne mozes ocekivati od svakoga isto. Jedan od najvrednijih faktora sezonske je da te ceka tvoje mesto, a ovde toga nece biti.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače bi nam prvi put bilo da igramo aba finale u pioniru?

Meni je najbitnije da dobijemo to finale pa makar i na mjesecu igrali.

A nemojte samo o tih 12 hiljada sezonaca.

A zašto da ne pričamo o 12.000 sezonaca. 

Kao što rekoh ovakvo pravdanje je jadno 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Desavalo se i prosle sezone na vise utakmica da ljudi sa sezonskim kartama nisu mogli da udju u pionir kad je bilo daleko manje sezonskih, odnosno usli su u halu ali ne i na same tribine jer je svaki ulaz bio prekrcat a pionir nema numerisana mesta na tribinama kao sto je bilo u areni na nivou 200. Inace pionir prima 8000 tako da ocekujem kao protiv Barselone i tih par meceva, nabice se unutra jedno 10 000, deo sezonaca verovatno nece ni doci na Aba plej of jer zasigurno ima ljudi koji ne vole taj tip atmosfere i naboja. Pricam o derbiju a protiv Mege ne ocekujem vise od 5000-6000. I Partizan je prosle sezone prodao isto toliko sezonskih isto je bila prica kad su igrali u pioniru neku utakmicu kako ce (ne secam se s kim su igrali u Aba ligi) ono doslo tipa 6000 ljudi. Tako ce biti kod nas protiv Mege, ako uopste i toliko bude doslo.

 

Ko ne dodje na vreme nece moci da se probije na tribine verovatno i to je to. Mislim da je to neki realan scenario nije mi realno ovo da sezonci sa 400 ne budu planirani jer cisto sumnjam da je prodato 8000 sezonskih samo za nivo 200. Te koje si napisao da se vade iz steka (cisto sumnjam jer to je bio poslednji put slucaj protiv Buducnosti jos pre 5 godina) takvih je 20 bilo a ne 2000.

 

Kao sto kaze Bojana, bukvalno ne dotice me gde igramo. Usao u halu ili ne, najvaznije je da pobedimo. A ako ne pobedimo, to sigurno nece biti zasto igramo vamo ili tamo nego zbog niza faktora koji se ticu iskljucivo terena dakle forme igraca, zdravlja igraca, taktike trenera, da li ce biti dobro sudjenje itd. a naravno imamo i ozbiljnog trenera preko puta i individualno kvalitetniji tim tako da tesko je reci da ce zavisiti iskljucivo od nas jer po meni mi i nismo favoriti ovako bez Hange a oni su jaci za Smita koji je poceo dobro da igra i evo Douzer im se taman vratio iz povrede.

  Cekaj, ti ladno kazes bice 10k ljudi umesto 7-8k koje prima Pionir, nece moci da udju ljudi sa placenom sezonskom, ucice besplatno mandrili umesto njih i to te ne dotice zbog nekog potencijalnog rezultata koji klub iovako neradom nije zasluzio.

  Kako da ti kazem, boli me kurac za takav rezultat.

  Ako sam platio sezonsku, a ne mogu da udjem na utakmicu, takav klub ne treba ni da postoji a kamoli da igra EL.

 

  • Like 11
  • Thanks 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan intervju sa Milenkom Jergovićem je danas izašao na Radaru, preporučujem svakom da ga pročita, a delom se tiče i današnje diskusije. 

 

Quote

Mene zanima odgovornost običnih građana, koji, kao, ni za šta nisu krivi, ni o čemu ne odlučuju i smatraju sebe žrtvama. Takvi su, hrvatsko me iskustvo uči, za sve ovo daleko najodgovorniji. Nije razbojnik kriv ako vam je društvo zasnovano na razbojništvu. Razbojnik se samo bavi svojim poslom. Krivi su oni kojima to ne smeta.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A inače čović priča samo istinu,pa pošto ništa ne laže sigurno nije slagao ni tih 12 hiljada.I ja sam više za to da se igra u areni ali mi je malo iritantna ovolika histerija,pa kao 12 hiljada sezonaca,ništa se Čoviću ne vjeruje al sad je to istina.Godinama smo igrali u tom pioniru,to su max 3 utakmice u kojima bi valjda prioritet prioriteta bio da dobijemo a ne da se stvara neka atmosfera gdje se kao neće ni gledati i slično ako bude u pioniru..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače čović priča samo istinu,pa pošto ništa ne laže sigurno nije slagao ni tih 12 hiljada.I ja sam više za to da se igra u areni ali mi je malo iritantna ovolika histerija,pa kao 12 hiljada sezonaca,ništa se Čoviću ne vjeruje al sad je to istina.Godinama smo igrali u tom pioniru,to su max 3 utakmice u kojima bi valjda prioritet prioriteta bio da dobijemo a ne da se stvara neka atmosfera gdje se kao neće ni gledati i slično ako bude u pioniru..

Uvek ce biti te max 3 utakmice, mora se stati na put bahatosti ako j na pocetku prodavai karte za arenu i da nigde nije naglasio da postoji mogucnost da se igra u pioniru, onda ce da se igra u areni i opet ponavljam ako smo dosli do toga da nam trebaju neregularni uslovi fa bismo imali sansu da dobijemo onda smo vec izgubili

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače čović priča samo istinu,pa pošto ništa ne laže sigurno nije slagao ni tih 12 hiljada.I ja sam više za to da se igra u areni ali mi je malo iritantna ovolika histerija,pa kao 12 hiljada sezonaca,ništa se Čoviću ne vjeruje al sad je to istina.Godinama smo igrali u tom pioniru,to su max 3 utakmice u kojima bi valjda prioritet prioriteta bio da dobijemo a ne da se stvara neka atmosfera gdje se kao neće ni gledati i slično ako bude u pioniru..

može da igra i u Železniku( da drmate koševe) i da osvoji titulu apsolutno me ne zanima sve dok je taj ološ na čelu kluba

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2024 at 1:07 PM, Čočo said:

Ja potpisujem da će se igrati u Pioniru. Čović ide all in kad već ima mogućnost prednosti domaćeg terena. Sa Pionirom zna šta dobija. Pionir je za njega prednost,, domaćeg terena" a ne Arena. Jer u Pioniru može da režira scenografiju i opštepoznatu,, atmosferu" + 95% sezone se treniralo na tom parketu i igrači,, osećaju" više taj teren nego Arenu i uz to Partizan minimalno ima osećaj tog terena. Može posle da se busa u grudi i prebacuje Ostoji,, kad nam nije ravnopravno dat termin za trening u Areni mi smo igrali u hali gde i treniramo". A što se tiče sezonaca i broja ljudi, pa pobogu kad je on imao obraza?! To je za njega najmanji problem o kojem sigurno nije i niti će razmišljati. Pustiće u Pionir da ulaze i sa karatma i bez. Biće 10 000 + ljudi, bez vazduha i uslova za igru. 

Svakako ne gledam više pa se neću ni nervirati ali eto da znate šta da očekujete. 

13.04.2024.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sinisa85 said:

A inače čović priča samo istinu,pa pošto ništa ne laže sigurno nije slagao ni tih 12 hiljada.I ja sam više za to da se igra u areni ali mi je malo iritantna ovolika histerija,pa kao 12 hiljada sezonaca,ništa se Čoviću ne vjeruje al sad je to istina.Godinama smo igrali u tom pioniru,to su max 3 utakmice u kojima bi valjda prioritet prioriteta bio da dobijemo a ne da se stvara neka atmosfera gdje se kao neće ni gledati i slično ako bude u pioniru..

Da li je 12.000 ili 10.000 svejedno. Prodat je sigurno petocifreni broj sezonskih, jer u suprotnom bi već u decembru Arena bila prazna. To jasno svakom ko prati utakmice Zvezde. 

Sa druge strane ako je preduslov Zvezdine pobede neregularna atmosfera i zajebavanje onih koji su dali ne mali novac za sezonsku, onda meni takva pobeda ne treba, i to je najbolji dokaz koliko smo ostali bez miminuma dostojanstva. 

3 minutes ago, Perkos2 said:

može da igra i u Železniku( da drmate koševe) i da osvoji titulu apsolutno me ne zanima sve dok je taj ološ na čelu kluba

 

Što je najjadnije tu utakmicu smo izgubili. Sezonske nisu važile, već je kao klub ostavio broj telefona da vlasnici sezonskih pozovu i rezervišu (naravno niko se nije javljao).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

 

 

 

Nisam procitao nijedan komentar da iko opravdava u smislu da podrzava. 

 

6 hours ago, Brat od Korneta said:

 

 

Kao sto kaze Bojana, bukvalno ne dotice me gde igramo. Usao u halu ili ne, najvaznije je da pobedimo. 

Mislim da je ovakvo razmisljanje najveci problem i razlog bule u koje se nalazimo.

I u klubu i u drzavi generalno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije za klub jeste da pobedi ali ne po svaku cenu, a za coveka koji posteno zaradjuje novac najvaznije je da ima mesto u hali koje je platio. Takodje mu je vazno da mu na tribini niko fizicki ne preti, niti da dozivaljava neprijatnosti na necemu sto je u biti zabava.

 

Oni kojima to nije vazno ili nisu kupili sezonsku ili nisu kupili svojim novcem ili su naivni (da ne napisem neku tezu rec).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je top da finale bude u Pioniru i nadam se da ce biti...

Samo tamo imamo pravi domaci teren i samo tamo moze da se izvede to sto nam je potrebno finalu sa Partizanom... Ako sa njima budemo igrali.

Zvezda iznad svega uvek bilo.

  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stefi88 said:

Meni je top da finale bude u Pioniru i nadam se da ce biti...

Samo tamo imamo pravi domaci teren i samo tamo moze da se izvede to sto nam je potrebno finalu sa Partizanom... Ako sa njima budemo igrali.

Zvezda iznad svega uvek bilo.

To sto nam je potrebno:

-Lakse moze da se dopljune do sudije sa tribine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stella rossa di Belgrado said:

NEBOJSA ZNAM DA CITAS, NECEMO PIONIR U FINALU!

i povećaj plate ljudima u marketingu njih 18 deli 20 hiljada eur bruto, sramota

Edited by Filbi
Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga Coksa da podrzavam ili nesto priblizno, seljacki jeste sto se prelazi u pionir zbog svega ,al ajde da sami sebi postavimo pitanje-gdje smo svi mi proslu utakmicu? Dal zasluzujemo mi kao mi( jebe mi se za covice dozete terzice vucice itd) nesto puno da pricamo kad u vecini situacija kad nam guzici ne treba, nema nas ni u ludilu u dvorani? Grobari ispadnu iz evroligr hala im puna, mi ispadnemo pionir jedva napunimo.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Vesto si prikrio Rodicevu triestrojku jer tamo ides ti pa da nagrne manje ciganije... Pa ih zato selis na parking kada gdin Boltauzer/Pukl/Javor bude pokazao znak da se isprazni dvorana... 

Za ovog prvopomenutog nisam bas siguran da ce da bude u Beogradu neko vreme. Verovatno zaobilazenje u velikom luku ako ga EL i ABA ne suspenduju totalno. Blam...

 

Imam predosecaj da znam ko je sad pustio ovo, ali ko je to krio mesecima da mi je znati...

 

https://www.republika.rs/sport/kosarka/538377/matej-boltauzer-kradja-parfem-aerodrom-sudija

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Steve Gerrard said:

Daleko od toga Coksa da podrzavam ili nesto priblizno, seljacki jeste sto se prelazi u pionir zbog svega ,al ajde da sami sebi postavimo pitanje-gdje smo svi mi proslu utakmicu? Dal zasluzujemo mi kao mi( jebe mi se za covice dozete terzice vucice itd) nesto puno da pricamo kad u vecini situacija kad nam guzici ne treba, nema nas ni u ludilu u dvorani? Grobari ispadnu iz evroligr hala im puna, mi ispadnemo pionir jedva napunimo.

Prazna prica.

Mi imamo drugu najbolju posetu u takmicenju, a treci smo od pozadi.

Rekao bih da su navijaci i njihov odziv jedino vredno pomena ove sezone u i oko kluba, uprkos tome sto su nazivani placenicima i sto im nije osigurano mesto koje je unapred placeno.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...