Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ja sam za to da Covic napusti klub, ali nisam za to da se utakmice u finisu takmicenja koriste za stvaranje tenzija i nemira koje mogu samo negativno da uticu na ekipu na utakmici. Posteno je da ti je prioritet odlazak Covica, ali je posteno i da shvatis da ima sigurno mnogo navijaca koji zele da pre svega njihov tim pobedi. Jel moze da se nadjemo na sredini - da osvojimo Aba ligu i da Covic napusti klub? Ti i ja recimo trenutno uopste nismo na istoj frekvenciji iako nam je krajnji cilj verujem slican, da ne kazem isti. Ja cekam prvu sledecu utakmicu jer se radujem da gledam svoj tim, zelim da odigramo dobro i pobedimo u bitnoj utakmici. Ti cekas utakmicu da bi je iskoristio za teranje Covica, nista drugo te ne zanima. 

Znaci u fazonu, pa nemojte sada su priprme da se ne poremeti ekipa..Pa onda nemojte igramo EL...Pa onda nemojte sad je zavrsnica i borimo se za trofeje.

 

Uglavnom uvek je nezgodno i uvek je problem a?

 

Treba se preseci pa i po cenu rezlutata da se ovom coveku stane na kraj. Jer dok ovako rezonujemo on moze da nas voza...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Ovo ti je Vučićeva taktika - nemojte sada nemire i političke podele, dajte da sačuvamo državu... teški dani predstoje... pobedićemo...

 

Čoks sredinom juna lepo piči u Buljarice, tokom priprema ne ide da se destabilizuje klub kada se dovode pojačanja i rešavaju bankarske garancije... treba nam stabilnost tokom sezone... a u plej ofu je baš baš važno...

 

Njegov najveći adut je baš ta rezultatska važnost kod navijača, momenat mobilizacije, zajedništva i zajedničkog neprijatelja - muzika za njegove uši. Vlast ne pada u stanju rata. 

Druze mi igramo rekreativno utakmice Evrolige od februara meseca otprilike. Bilo je bar 7-8 utakmica u tom periodu u Areni na kojima se moglo pokazati nezadovoljstvo, ali se nije nista desilo. Takodje, igrala se i Aba liga, gomila "lakih" utakmica na domacem terenu, pa opet nista. Nego se cekao plej-of Aba lige, i to su skandiranja pocela u trenutku kada je izgledalo da ce se utakmica izgubiti. Nigde veze. Da li bi se skandiralo bilo sta da se sve vreme vodilo 10+ razlike?

 

Ja sam cak i juce naveo konkretno utakmicu koja moze da posluzi za ove stvari, a koja ce biti za nekih mesec dana cini mi se. Uostalom, nisu utakmice jedino mesto za to.

 

@Don Dusko ovo moze biti odgovor i na tvoje pitanje. Imali smo dva-tri meseca praznog hoda, problemi koji postoje sada su postojali i tada. Po meni je to bio trenutak da se skandira, tera, nesto menja. I takodje taj trenutak moze biti u prvoj utakmici u KLS. Jedino mi ovaj period plej-ofa Aba lige koji traje mesec dana jednostavno nije pogodan za to. Kada treba da se svi zajedno mobilisemo i skupimo da osvojimo ne samo trofej, nego i ucesce u EL sledece sezone, e mi cemo bas sad da se delimo i pravimo sranja.

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ja sam za to da Covic napusti klub, ali nisam za to da se utakmice u finisu takmicenja koriste za stvaranje tenzija i nemira koje mogu samo negativno da uticu na ekipu na utakmici. Posteno je da ti je prioritet odlazak Covica, ali je posteno i da shvatis da ima sigurno mnogo navijaca koji zele da pre svega njihov tim pobedi. Jel moze da se nadjemo na sredini - da osvojimo Aba ligu i da Covic napusti klub? 

Ja razumem tebe šta hoćeš da kažeš ali nije se za dzabe sad na kraju čulo to što treba da se čuje. Svima je došlo do nosa šta radi od kluba. I tu nema više nazad. Nije glas navijača podignut jer se gubilo od SC već zbog svih ovih godina srozavanja kluba na najniže grane. Ja kao i svi naravno da volim osvojene trofeje i voleo bih da se i tad čuje sa tribina glas ali isto tako ne želim da se hvata za lažnu sliku i legitimitet nekog uspeha u svojoj vladavini kad je od kluba napravio samo prćiju sa trofejima. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Troteri said:

Čak i ako pričamo o atmosferi, glasam za Arenu u odnosu na Pionir, jer je ista sigurno bolja u punoj Areni nego u potpuno ili pretežno ispražnjenom Pioniru. ABA je pokazala da čuda gle, ipak ima granice, i da neće trpeti onakva sr*nja kakva je trpela, tako da je i pražnjenje neminovno.

 

 

Atmosfera iz evroligaškog derbija je bila odlična,kad bi takvu mogli ponoviti pa čak možda i bolju jer nema organizovanih navijača koji baš i ne prate utakmicu,ne vidim razlog za selidbu u pionir.Naročito ako je tačno tih 12 hiljada i ako ja mislim da je tu realnih 9 što i može stati u pionir.

Jedino zbog dvorane jer Partizan igra i trenira u areni pa možda bi nam pionir bio više domaći teren ili njima gostujući.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Druze mi igramo rekreativno utakmice Evrolige od februara meseca otprilike. Bilo je bar 7-8 utakmica u tom periodu u Areni na kojima se moglo pokazati nezadovoljstvo, ali se nije nista desilo. Takodje, igrala se i Aba liga, gomila "lakih" utakmica na domacem terenu, pa opet nista. Nego se cekao plej-of Aba lige, i to su skandiranja pocela u trenutku kada je izgledalo da ce se utakmica izgubiti. Nigde veze. Da li bi se skandiralo bilo sta da se sve vreme vodilo 10+ razlike?

 

Ja sam cak i juce naveo konkretno utakmicu koja moze da posluzi za ove stvari, a koja ce biti za nekih mesec dana cini mi se. Uostalom, nisu utakmice jedino mesto za to.

 

Komentarisao sam iz ugla kako/zašto ovakva skandalozna i sramna odluka o Pioniru prolazi, a to je baš zbog toga što je manipulator iskoristi u trenutku kada je navijačima prioritet serija sa Partizanom. Neke ne interesuje ništa drugo, neki su u fazonu "samo da ovo dobijemo, pa ćemo lako posle" a to se dešava već godinama. Čoks je zao ali nije glup, zna kada i kako može da pravi određene poteze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što Kendrik priča je skroz tačno, i ako zanemarimo fakat da to isto licemerje nekako nikako nije uspeo da vidi kada je njegov klub u pitanju, ja moram u potpunosti da se složim. Gnjidi nikad nije pravo vreme za talasanje, gnjida bi mirno more, da radi šta mu padne na pamet, da nema sekiraciju.

 

U tom kontekstu mene zabole šta će biti u aba ligi, naš cilj je trenutno da se ratosiljamo udbaša.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Jebiga, jebiga – zavladalo je „jebiga”.

Pitaš čoveka gde je kičma, on ti kaže: „Jebiga.

Pa šta ću sâm, jebiga, ja jedan, jadan, nebitan.

Ja se ništa ne pitam, a malo sam i sebičan.

Tol’ko sam zabrinut da delujem kô bezbrižan.

 

Bolje da se ne mešam, bolje sve ispod tepiha.

Ne stidim se zamisli da sve tone dok ja plivam.

Kad libim se da li bih, alibi mi je većina.

U principu, nemam princip. Uglavnom, čuva se glava.

I samo jedan stav, a to je – da nemam stava.”

 

Vec sam rekao da je moj stav da je bolje Arena i sam sam sezonac.

 

Jebiga ja beskicmenjak a vi stojite uspravno boreci se protiv nepravde (na forumu).

 

Znaci Dejm je nasa ipak a prozivaju je ovde neki da je vise za kkp, ona se ustvari iskreno bori za sezonce u kkcz i svojim komentarima pokazuje svoj stav i to ce valjda nesto da promeni negde a oni koji ne izrazavaju svoj stav na takav nacin su neki beskicmenjaci i njih ne zanimaju stvari oko kkcz... Nece biti bas da je tako. Ne vidim da je borba na forumu ikada ista promenila oko kkcz, kao ni u stanju u drustvu. Vi koji mislite da to ima smisla, samo napred. Ne vidim da je ista promenjeno do sad a jedno 7 godina unazad je ovde ostavljeno verovatno nekoliko desetina hiljada komentara povodom nepravdi ili gresaka vezanih za kkcz.

 

Za mene je ovde cesto prozivani Darko Plavsic je mnogo vise uradio u kritici Covica sa svojim tekstom (odnosno da je mnogo hrabriji a ne da je vise kritikovao) ili ovde cesto prozivani Sarac ranije koji je postavio neka pitanja na skupstini prosle godine za koje cisto sumnjam da bi i 0,5% forumasa u lice smelo da ih postavi nego li sto se sa foruma odakle nisi podlozan nikakvom problemu u stvarnom zivotu da se pise sta god. To isto mislim i za bilo koju sferu zivota. 

 

Sta ja mogu kao obican gradjanin da uradim za stanje u drustvu posto se pise o tome, mogu da izadjem na izbore ili na neke proteste ukoliko ih ima. Zaista ne vidim svrhu laprdati o tome 24h na forumu ili tviteru jer to zaista nema dodira sa stvarnoscu da ista promeni niti je igde zabelen neki slucaj. Mislim da zivim kolko tolko moralan zivot, radim, placam racune i poreze, pomazem ljudima, volim i ne delim ljude na klupske boje ili za koga glasaju, trudim se da uticem pozitivno svojim primerom na druge, a ne negativno. Nikoga ne mrzim i samim tim ne uticem na stanje u drustvu koje ide ka mrznji a ne ka postovanju i uvazavanju jedni drugih. Iako su mi drugi forumasi u pocetku skretali paznju da to na forumu ne funkcionise ja i dalje nastupam tako nakon par godina pisanja ovde i tako ce biti sve dok budem pisao i ne pada mi na pamet da ulazim u voz mrznje, nipodastavanja drugih, malicioznosti i cinizma. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Komentarisao sam iz ugla kako/zašto ovakva skandalozna i sramna odluka o Pioniru prolazi, a to je baš zbog toga što je manipulator iskoristi u trenutku kada je navijačima prioritet serija sa Partizanom. Neke ne interesuje ništa drugo, neki su u fazonu "samo da ovo dobijemo, pa ćemo lako posle" a to se dešava već godinama. Čoks je zao ali nije glup, zna kada i kako može da pravi određene poteze. 

Stoji to sto kazes, ali odluka o selidbi u Pionir, kao i kasnije osvajanje (ili ne osvajanje) Aba lige verujem da nece bitno uticati na stav koji ljudi imaju o Covicu. Toliko brljotina je napravio tokom sezone da jos jedna u nizu uopste ne moze nesto bitno da promeni. 

 

Moj licni stav - da osvojimo Aba ligu pa da menjamo nesto. Aba liga nije samo trofej, nego i karta za Evroligu koja garantuje konkurentan tim i naredne sezone. U trenutnim uslovima gde imamo izuzetno jakog rivala u komsiluku smatram da je od krucijalnog znacaja da se igra Evroliga. Sve drugo bi automatski znacilo da postajemo klub broj 2 u zemlji koji nece videti ni trofeje ni velike utakmice u godinama koje slede.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Znaci Dejm je nasa ipak a prozivaju je ovde neki da je vise za kkp, ona se ustvari iskreno bori za sezonce u kkcz i svojim komentarima pokazuje svoj stav i to ce valjda nesto da promeni negde a oni koji ne izrazavaju svoj stav na takav nacin su neki beskicmenjaci i njih ne zanimaju stvari oko kkcz...

 

Nisam "vaša", a još manje sam "njihova" i bezvezno je da ovo svodiš na klubaštvo, ali ništa novo od tebe. Da je neko kupio sezonsku da gleda pljuvanje u dalj nekih amatera, isto bih pisala. 

 

Ovi stihovi nisu upućeni direktno (samo) tebi već su opis stanja u društvu, koji se evo odražava i kroz ovo prihvatanje Čovićevih mahinacija kao nečeg na šta ne može da se utiče. Pa je prisutna i konstantna racionalizacija postupaka manipulatora kao što je on.

 

Ako si dao pare za određeni proizvod ili uslugu, onaj od koga si kupio je u obavezi da te ispoštuje, ali to izgleda važi svuda sem u Srbiji.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 decembra 2022 godine smo igrali sa Barselonom u pioniru, miroticevo gazenje linije, bilo je preko 10 k ljudi u hali, samo na c tribini je 3 coveka palo u nesvest od nedostatka kiseonika, ponavljam 30. Decembra, e sad 13 maja a pogotovo tamo krajem maja kad bude eventualna 5 utakmica sa jos vise ljudi u hali nego tada, ljudi ce umirati od vrucine i nedostatka vazduha, ako neko zeli to onda ok, pa nek nam pionir garantuje 200 razlike ja to ne zelim a kapiram i niko ko zivi u 21.veku 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pored Dejm koja je neutralna (znam da si neutralna nego se salim, valjda ces nekad nauciti 🙂) sada je i dobronamernom Kendricku iskreno stalo do istinskih interesa kkcz da nam bude bolje jer je njima valjda istinski stalo iz dubine duse da Covic ne pravi budalom svakog navijaca kkcz (jer se valjda brinu za nas klub i nase navijace) a oni koji su godinama sezonci koji istinski vole klub i razumeju sta su sustinski interesi Zvezde to su nekakvi beskicmenjaci koji sudeluju u skuvanoj zabi (valjda zato sto ne iskazuju mrznju na forumu) a oni neki kojima rekao bih mozda i vise znaci i samo pisanje na forumu od podrske Zvezdi (kad kad neki ne gledaju zbog ovakvog ili onakvog rostera kad kad neke ih ne zanima aba blato ali zato nece ni kls kad kad ti kojima je bitna samo El pa prestanu da gledaju da gledaju kada ispadnemo iz trke za top8 da komentarisu) ili cemu god vezanom za klub oni se na forumu istinske bore za pravdu i sustinske interese kkcz i njima je vise stalo od onih koji godinama prate kkcz, trose vreme i novac, iskreno vole, cak nebitno dal u hali ili kod kuce. Za mene je neki Uini koji nije dolazio u halu 25 godina mnogo drazi od razno raznih ljudi koje dolazu u halu i vredjaju igrace ili trenera najpogrdnijim nadimcima u psovkama, isto tako i na forumu.

 

Javljaju se i forumasi koje ne zanima da gledaju utakmicu ni kod kuce kako otvoreno kazu, a kamoli da su u hali, a kamoli da su sezonci. I sto mi je najzanimljive misle da su moralni superiorniji u odnosu na one koji ce prema njima da ucestvuju u skuvanoj zabi. Mozda i hoce neki posten covek, poljoprivrednik koji je po ceo dan u polju i ne zanima ga sport uopste, takav verovatno jeste moralno superiorniji, ali iz navijacke perspektive pracenja sporta i podrske klubu, tesko bas da ovi prvi imaju prava da se zale a kamoli da su moralno superiorniji posto ucestvuju komentarisanu istog i trose vreme na sve ovo pisajuci na forumu podjednako bas kao i druga kategorija ljudi koji prate i delom svog zivota fakticki zive za to.

 

Svako ima prava da misli i napise sta hoce naravno al ovo je za mene previse da citam vec sad a do finala ima iha haj i svestan sam da ce se o tome pisati svaki dan tako da vreme je za pauzu, eto prilike da vam niko ne pise kontra argumente i ne kvari tu pravednu borbu i slobodarski duh. Posto ja valjda ubijam moral ovde jer nemam stav i kicmu, izmedju redova kako mi je poruceno, ovu hrabru borbu na forumu.

 

Zapitam se da li sam na pdf kosarka temi kkcz 2023/24 ili sam na pdf-u koji se bavi stanjem u drustvu. Poneki samo i pisu o ovom drugom.

 

Ovo je vec previse za mene i iskljucujem se iz ove diskusije dok s ne zavrsi Aba finale tako da uzalud cete mi replicirati.

 

Svako dobro svima zelim.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su najdraži ovi bucketi:

  • "dobronamerna" "neutralna" dametime
  • "dobronamerni" partizanovac
  • navijač iz fotelje
  • navijač koji ne gleda
  • navijač koji gleda samo top8
  • navijač iz fotelje koji gleda samo top8

Budući da samo diehard navijači arenaši/pioniraši prepoznaju da nije trenutak za disidenciju. Veća pretnja je iza ugla...

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Sta ja mogu kao obican gradjanin da uradim za stanje u drustvu posto se pise o tome, mogu da izadjem na izbore ili na neke proteste ukoliko ih ima. Zaista ne vidim svrhu laprdati o tome 24h na forumu ili tviteru jer to zaista nema dodira sa stvarnoscu da ista promeni niti je igde zabelen neki slucaj. Mislim da zivim kolko tolko moralan zivot, radim, placam racune i poreze, pomazem ljudima, volim i ne delim ljude na klupske boje ili za koga glasaju, trudim se da uticem pozitivno svojim primerom na druge, a ne negativno. Nikoga ne mrzim i samim tim ne uticem na stanje u drustvu koje ide ka mrznji a ne ka postovanju i uvazavanju jedni drugih. Iako su mi drugi forumasi u pocetku skretali paznju da to na forumu ne funkcionise ja i dalje nastupam tako nakon par godina pisanja ovde i tako ce biti sve dok budem pisao i ne pada mi na pamet da ulazim u voz mrznje, nipodastavanja drugih, malicioznosti i cinizma. 

 

Dakle, na mestu čija je svrha da ljudi komuniciraju i razmenjuju mišljenja, nema poente da ljudi iskažu svoje mišljenje o nečemu što ih sa pravom trigeruje, jer njihovo mišljenje ne menja ništa?

Potpuno si izbanalizovao svrhu foruma i same komunikacije generalno. Ta tvoja logika je primenljiva na maltene svaki upis ikada ostavljen.

 

Možda ne deliš ljude na klupske boje ili glasače, ali ih zato deliš na one koji ti kontriraju i ne slažu se sa tobom (cinične, maliciozne, nipodaštavače, u vozu mržnje...) i one koji se slažu s tobom (svako ko se iole razume u... , svako ko shvata... , svako iole pametan...).

 

Redovno su ti upisi definicija kontradiktornosti - uloga žrtve, a zapravo ti je forte da, uvijeno u oblande, nipodaštavaš i etiketiraš svakoga ko misli drugačije od tebe.

 

Edited by fillam
  • Like 8
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nisi pravi navijač ako makar 15 puta godišnje namaš nečiju znojavu mišku pod nosom, pritom gurajući se za mesto sa publikom koja je makar na 20% iznad kapaciteta hale, naravno bez klimatizacije jer ona je za pizde.

Ja sam, konkretno, navijač iz fotelje. Nisam ovaj navijač iz fotelje koji gleda samo top 8 jer bi to značilo da nisam gledao Zvezdu 7 sezona. 

Sad se razmišljam i tu fotelju da zajebem, samo da krene malo lepše vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Dakle definitivno ništa ne razumeš i još si se našao prozvan.

 

Vladaće Vučić dok je živ.

 

Jos na ovo samo.

 

Ne razumete vi, zato i reagujete na moje upise kako reagujete. 

 

Znaci ja sam kriv sto vlada Vucic jer ne pisem na temi o politici ili sta vec.

 

Aj da probam da se iz realnog sveta prebacim u forumaski paralelni univerzum gde se misli da se menja svet sa foruma.

 

Gle sad:

 

Vucic odlazi!

 

I on sad ode.

 

Covicu, hocemo arenu!

 

Znaci igramo u Areni.

 

Eto resio sam ti oba, nece vise vladati Vucic i nece Covic da nas prebacuje u pionir.

 

Kako se sad samo osecam uspravne kicme, slobodarskog duha i moralno superiornije u odnosu na one koji ne pisu to isto. Ovo je prava sloboda! Hvala vam sto ste me izbacili iz letargije!

 

😄

 

Evo posto od Korneta sve zavisi ili od glasa rendom forumasa a ne zavisi od toga kako funkcionise realnost i stvarnost, resio sam vam sve probleme. Ne morate da mi zahvaljujete.

 

Dodacu jos ovo: tamo gde ima smisla boriti se za nesto ako mozes da se izboris treba se boriti, naravno u stvarnom zivotu na stvarne nacine. Ako ne mozes, sudar se realnoscu=mir i spokojan san. Baviti se stvarima po ceo dan na internetu koje u stvarnom svetu ne mozes da promenis je za mene totalna ludost.

 

Jos jednom, svako dobro svima zelim, iskreno, a ne ironicno.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

Znaci ja sam kriv sto vlada Vucic jer ne pisem na temi o politici ili sta vec.

 

Spoiler

giphy.gif

 

Jel ti razumeš da ako ti neko proda sezonsku ulaznicu MORA da ti obezbedi mesto koje si platio u regularnim uslovima. Da je to njegova ZAKONSKA obaveza u skladu sa obligacionim pravom između njega, prodavca, i mene, kupca? Jel ti to jasno?

 

Cela stvar je u principu. Opasno je da tako lako misliš da ne možeš da menjaš društvo, onda ti zavladaju ovakve gnjide. A društvo, to smo mi. Kada se osvestimo, biće nam bolje, do tada neće. Zato ja napišem da će ovaj da vlada dok je živ, jer je Srbija puna takvih "šta ja tu mogu..." likova.

Edited by Juan Pablo Montoya
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

30 decembra 2022 godine smo igrali sa Barselonom u pioniru, miroticevo gazenje linije, bilo je preko 10 k ljudi u hali, samo na c tribini je 3 coveka palo u nesvest od nedostatka kiseonika, ponavljam 30. Decembra, e sad 13 maja a pogotovo tamo krajem maja kad bude eventualna 5 utakmica sa jos vise ljudi u hali nego tada, ljudi ce umirati od vrucine i nedostatka vazduha, ako neko zeli to onda ok, pa nek nam pionir garantuje 200 razlike ja to ne zelim a kapiram i niko ko zivi u 21.veku 

A inače bi nam prvi put bilo da igramo aba finale u pioniru?

Meni je najbitnije da dobijemo to finale pa makar i na mjesecu igrali.

Mi kao da smo rodjeni u Švajcarskoj pa nismo prošli šta smo prošli,pa nam je problem što nećemo imati numerisano mjesto na koje možemo sjesti ako udjemo 5 min prije početka utakmice.Pa meni u takvim utakmicama predstavlja zadovoljstvo ući sat sat ipo prije početka.

A nemojte samo o tih 12 hiljada sezonaca.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo u vezi Pionira je čak i za čoveka poput Čovića previše. Jesmo mi sezonci ponižavani redovno od strane istoga ali u ovom slučaju je to dovedeno do apsurda.

 

Po prvi put u svom životu ću morati da stavim na razmatranje kupovinu sezonske karte za sledeću sezonu.

Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta nemoj da se uvredis na ovo stu cu ti sad napisati.

 

Verujem da nisi Covicev bot ali ti si navijac kakav Nebojsa najvise voli.Prvi si tu na braniku da odbranis(umanjis) svaku njegovu glupost ili gadost sto uradi. Tu si da prozoves svakoga ko se ne slaze sa njegovim nacinom rada one koji ne mogu i nece da cute.

 

Verujem da volis Zvezdu, volim je i ja kao i svako ovde koji komentarise protiv Covica(ofc ima neutralnih i navijaca Partizana, forum je ovo) samo ne treba biti zaslepljen ljubavlju i slepo pratiti.

Jednostavno ljudima je tesko i sve teze ce biti da progutaju retoriku udbasa jer moze on nekoga 1-2-3 da prevesla ali bogami ne moze zauvek. E sad sto se mi sporo budimo iz sna je druga stvar.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sinisa85 said:

Mi kao da smo rodjeni u Švajcarskoj pa nismo prošli šta smo prošli,pa nam je problem što nećemo imati numerisano mjesto na koje možemo sjesti ako udjemo 5 min prije početka utakmice.Pa meni u takvim utakmicama predstavlja zadovoljstvo ući sat sat ipo prije početka.

 

Nismo rođeni u Švajcarskoj ali valjda je normalno da ti neko garantuje mesto koje si platio?

Ništa lično ali meni taj stav da ti nije bitno mesto koje si zauzeto može imati samo onaj koji mesto nije ni platio. Siguran sam da ti ne bi bilo svejedno da recimo kupiš ulaznicu za trći red partera, a neko te izgura u neki zapećak hale odakle pola stvari ne vidiš. Zato, pobogu i postoje različite cene ulaznica.

To šta je tebi zadovoljstvo je tvoje lično pravo. Što se mene tiče ti možeš doći i prethodni dan u halu, ako te puste, i minut pred početak. U oba slučaja svoje mesto moraš imati ako si ga platio. 

 

7 minutes ago, Sinisa85 said:

A nemojte samo o tih 12 hiljada sezonaca.

 

O tome je Čović govorio, mi se samo na to nadovezujemo. Dakle, jel lagao da je prodato 12 000 sezonskih ili ne poštuje novac koji su ljudi dali? Treće ne postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...