Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jeste smesna liga i njene odluke, ali se i Teo pokazao kao poprilican liability.

Hvala mu za kup i magije, ali ga ne bih zadrzavao i sledece sezone.

Pored toga sto ce imati 38 godina, bice jos skloniji povredama a ego mu je ogroman i psihicki je nestabilan, jednostavno ne smes onako da odgurujes trenera koji te smiruje i da se ponasas kao da si veci od kluba za koji igras, iako objektivno mozda i jesi.

Barry White je pisao i da mu je plata 1m sto je nesto manje nego Baldwin ili Lorenzo,  put u propast je dati njemu i Nedovicu kljuceve ekipe. Dogodine ce i preskociti te dve utakmice u startu i ko zna koliko jos zbog povreda ili ponasanja. Ja bih to preskocio i probao da drugacije koncipiram ekipu, cvrscu i kompaktniju pa i po cenu manje magije.

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

Link to comment
Share on other sites

Teo ako izrazi želju za još jednom sezonom u Zvezdi to mu treba i omogućiti... Pokazao je i u 37oj da je igračina... Ne može se protiv biologije, ali dovedeš prvog pleja, Tea štediš i koristiš po potrebi... Ta priča da je egomanijak je bezvezna, jer svi veliki igrači imaju naglašen ego... Daleko veći problem je kad si slab ili prosječan igrač a umišljeni egomanijak si... Teo je i u 37oj najbolji srpski plej... I jedan od najboljih u EL i Evropi generalno... 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni said:

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

Ja ne znam šta ljudi očekuju, da za predsednika kluba dođe akademik, doktor nauka!? Vrlo dobro se zna ko u ovom zemlji ima novaca, s obzirom da ne možemo da se privatizujemo, ostaje nam samo neko iz vladajućeg kadra. Ako nismo za Čovića, a nismo, sad nismo ni za Drčelića. Kroz istoriju naših blizanaca, ne sećam se da je neki predsednik kluba bio bez putera na glavi, bar ono što ja pamtim, osim ako izuzmemo Divca.

Što se Teodosića tiče, čovek je i u ovim godinama doktor za košarku, tako da stvarno ne vidim za drugog pleja bolje rešenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Crni said:

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

Ah teško je biti čovek kad znaš kakvu pozadinu imaš i sa kim sarađuješ. Ono što je sigurno nije egomanijak, sujetan, bezobrazan i nevaspitan. Ali niko od njih svakako nije cvećka niti treba da očekujemo to. Svakako bilo koja promena koja znači da je Čović daleko od kluba je dobra promena. Bar za početak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

Bar smo saznali ko placa @Čočo -a 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

https://meridiansport.rs/kosarka/zeljko-drcelic-o-sastanku-upave-netacno-da-je-covic-pretio-da-ce-leteti-glave-sferopulos-ima-potpunu-podrsku/

Link to comment
Share on other sites

Evo iskreno, ne vidim problem sa Drcelinom izjavom.. Je l' SNS covek? Naravno da jeste, moras biti u danasnjoj Srbiji, ali je na pristojan nacin rekao sta je zeleo, za razliku od Covica. Naravno da ce i podrzati upravu, trenera i igrace, naivno je ocekivati da ce reci bilo sta drugo, ali sve dok se ne mesa u posao trenera, dok ne gostuje po jutarnjim programima i dok obezbedi kakav takav budzet, on je ogroman upgrade u odnosu na Covica

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Nema srece kako god okrenes, evo i drcela pokazuje da je vucicev ispdak. Koliko ga Coco hvalio, ja mislio covek, kad ono...

Imate izjavu na mocartu.

Mada sve mi jasno bese kad saznah da je glavni za Konkord vest.

Crni u Kostunica modu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Magic moment of EL:

image.png.5babf36a1155f62613aceac9088a2fc3.png

Prava je magija i cudo kako je ovaj decko zavrsio u EL i zadrzao se tako dugo... Ni Hari Poter ne zna tu caroliju. 💥

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...