Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Često se ovde provlači fraza "meša se u selekciju igrača, to treba full da radi trener".  Nisam sasvim saglasan sa tim i mislim da i u mnogim drugim klubovima uprava kaže treneru: ovih 4-5 igrača je tu (iz raznih razloga, domaći, stare zasluge, mladi talenti, kombinacije, šta god), ti biraj 8-9 koji će da ti nose igru. Meni je to ok.

Nije mi ok ako se treneru ne dozvoli da bira tih 8-9 ili ako mu se ne dozvoli bar da završi sezonu za koju je selektirao tim, da ne kažem dve sezone. Što je kod nas slučaj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Juče nam uvale neke ljude, da li su plaćeni ili ne ili imaju emotivni naboj bez aritmije, da viču uprava napolje. Nisu nas birali, neće nas terati napolje. Drugo, gde da izađemo napolje, nek dođu dole i objasne nam kuda da izađemo? Naslušali smo se i nagledali tih priča - reči su prvog čoveka Zvezde.

 

Ćovke gospodar reci. Covke Blagousti.

 

Da se podsetimo i ovog bisera:

 

 Mi snosimo najveću odgovornost. Veliki broj utakmica smo izgubili na neobičan način. Košmarna sezona, ali se mi još uvek držimo u okvirima ciljeva koje smo zacrtali. Osvojili smo jedan, pred nama su još dva trofeja. Nikad se nismo 'palili' na fajnal-ejt. Laici u formi ološa pozicionirani u košarci nam pripisuju rekreativna takmičenja i da Zvezda ima ne znam koliko para. Sve što je probano na nama ove godine smo dobro izdržali - istakao je Čović u jutarnjem programu na televiziji RTS krajem marta.

 

Prejako.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dok god je Čović u klubu, to nije pravi tajming bilo kom treneru na svetu da dodje u Zvezdu. Svakog ceka mesanje u posao, petljanje u dovodjenje igrača, medijska kaljuga na koju ne moze bit imun niko. A posle otkaza koji je neminovan sledi natezanje oko para, blacenje, prebacivanje krivice za loše rezultate iskljucivo na trenera...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Dok god je Čović u klubu, to nije pravi tajming bilo kom treneru na svetu da dodje u Zvezdu. Svakog ceka mesanje u posao, petljanje u dovodjenje igrača, medijska kaljuga na koju ne moze bit imun niko. A posle otkaza koji je neminovan sledi natezanje oko para, blacenje, prebacivanje krivice za loše rezultate iskljucivo na trenera...

Zato Čočo naglašava prvo Čović da odleti a onda možemo o svemu. Sve dok je on tu nema zdrave priče. U nekoj mojoj mašti Zvezda je bez Čovića i njegovih poltrona, na klupi je Saša Obradović a sportski direktor Milan Tomić. Čekam vas da ostvarim jedan davni san. ❤️

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam..Ova sezona je katastrofalna što se tiče rezultata u evorilgi i odnosa prema evroligi.Promašaji u selekciji,sastavljanje tima bez plana,u redu,za Nejpjera se nije moglo pretpostaviti da će ovako završiti ali sve oko njega je nekako nelogično nedovršeno, a doselekcija tek katastrofa.

 

Prethodnih sezona je takodje bilo nekih nelogičnosti sto se tiče rostera,Kuzmić,Raduljica,Kešelj i sad da ne nabrajam, ali da li mislite da je bilo realno da udjemo u 8 sa budzetom koji smo imali tih godina,sa nemogućnošću zadržavanja boljih igrača više od jedne sezone.Mislite da bi Radonjić otišao i da bi bilo nesuglasica izmedju njega i Čovića da smo imali garantovan budzet,da se znalo šta nas čeka sledeće sezone,da smo relativno na vrijeme isplaćivali tekuće plate.?

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTwister said:

Mnogo se odje palamudi ka da za par mjeseci Nebojsa nece biti GOAT executive kad bude cuveni Kalemegdan u junu i osvoji se (ocekivano) ABA liga.

 

dusko-zk-01.jpg

 

:classic_biggrin:

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sinisa85 said:

Ne znam..Ova sezona je katastrofalna što se tiče rezultata u evorilgi i odnosa prema evroligi.Promašaji u selekciji,sastavljanje tima bez plana,u redu,za Nejpjera se nije moglo pretpostaviti da će ovako završiti ali sve oko njega je nekako nelogično nedovršeno, a doselekcija tek katastrofa.

 

Prethodnih sezona je takodje bilo nekih nelogičnosti sto se tiče rostera,Kuzmić,Raduljica,Kešelj i sad da ne nabrajam, ali da li mislite da je bilo realno da udjemo u 8 sa budzetom koji smo imali tih godina,sa nemogućnošću zadržavanja boljih igrača više od jedne sezone.Mislite da bi Radonjić otišao i da bi bilo nesuglasica izmedju njega i Čovića da smo imali garantovan budzet,da se znalo šta nas čeka sledeće sezone,da smo relativno na vrijeme isplaćivali tekuće plate.?

 

 

 

 

 

Ne bi usli u top 8 al ne bi se razni "igraci" finansirali kod nas kao sto su pomenuti i na to dodaj Tompkinsa,coveka koji je doveden da uzme koji dinar i ladi onu stvar,mislis da Gilespi nije neka kombina,ko bi zdrav doveo tog coveka?

Davidovac se vratio da uzme kes a izgleda kao penzioner celu sezonu i on za to prima ono sto ja za ceo zivot zaraditi necu?

Sta je on drugaciji od mene i od svih nas,mi punimo drzavni budzet znaci da mi finansiramo klub a ne dr.mr. doticni

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Ne bi usli u top 8 al ne bi se razni "igraci" finansirali kod nas kao sto su pomenuti i na to dodaj Tompkinsa,coveka koji je doveden da uzme koji dinar i ladi onu stvar,mislis da Gilespi nije neka kombina,ko bi zdrav doveo tog coveka?

Davidovac se vratio da uzme kes a izgleda kao penzioner celu sezonu i on za to prima ono sto ja za ceo zivot zaraditi necu?

Sta je on drugaciji od mene i od svih nas,mi punimo drzavni budzet znaci da mi finansiramo klub a ne dr.mr. doticni

To su po meni i najveće zamjerke,ti neki nelogični igrači,vjerovatno neke kombinacije,i to trebaju biti pitanja koja mu se najviše postavljaju..A ovo oko promašenih stranaca nije tolika katastrofa jer smo imali i pogodaka.Više me nervira ta promjena koncepcije,sto nismo ostali i nakon Radonjića na tome da dovodimo čvrste igrače,dobre defanzivce sa jednim dva što odskaču zbog ofanzivnih kvaliteta,koiji se mogu krpiti.I da,ovo gomilanje igrača,kakvih crnih 16.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sinisa85 said:

To su po meni i najveće zamjerke,ti neki nelogični igrači,vjerovatno neke kombinacije,i to trebaju biti pitanja koja mu se najviše postavljaju..A ovo oko promašenih stranaca nije tolika katastrofa jer smo imali i pogodaka.Više me nervira ta promjena koncepcije,sto nismo ostali i nakon Radonjića na tome da dovodimo čvrste igrače,dobre defanzivce sa jednim dva što odskaču zbog ofanzivnih kvaliteta,koiji se mogu krpiti.I da,ovo gomilanje igrača,kakvih crnih 16.

Zar mislis da bilo ko sme da ga pita to u emisiji,podcastu ili bilo gde? Kad znaju ljudi sta se desi posle? 

Link to comment
Share on other sites

Daleko bilo da postoji reč kojom bi se bilo šta što Čović u najvećem delu svoje političko poslovne karije radi moglo opravdati. U Zvezdi svaka čast na uspesima i trofejima i prekidu 13 godina onakve dominacije komšija. I tu se priča završava. Gmaz mora da ode. Na leto. Još jedna sezona, ovakva ili slična, vratiće klub na 2011. Što možda i jeste ideja, ko zna, posle mene potop.

 

Samo nemojte da potežemo Lesora kao argument za bilo kakvu diskusiju, pliz. Dečko je sebe svojim debilnim ponašanjem apsolutno izbrisao sa spiska osoba sa kojima se može diskutovati.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Zar mislis da bilo ko sme da ga pita to u emisiji,podcastu ili bilo gde? Kad znaju ljudi sta se desi posle? 

Pa nekako upakovati pitanje,pripremiti,kao sa košarkaške strane,ako imaš Mitrovića,Tobija,Bolomboja,pa i Simonovića koji je više 5 nego 4 zašto je produžen Kuzmić

Link to comment
Share on other sites

Sferopulos je dosao jer niko kvalitetan nije zeleo.

Takodje, igraci ne zele da dodju u Zvezdu.

Verovatno ni za to nije kriv gmizavi gmaz...

Ako jebovo istina za Djurisica, alal vera za Miska i malog.

Verovatno i Top zeli sto pre da zapali.

Ovaj klub ce zakljucati Deda, Mitar, Lazarevic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sinisa85 said:

Pa nekako upakovati pitanje,pripremiti,kao sa košarkaške strane,ako imaš Mitrovića,Tobija,Bolomboja,pa i Simonovića koji je više 5 nego 4 zašto je produžen Kuzmić

Zato sto ih je Radonjic potpisao i to je njegov rep i oni nemaju gde, i kako ja sad tu decu da ostavim na ulicu? Ja koji sam kroz fmp iznedrio tolike igrace?!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto guru i još neki forumasi ne mogu da smisle recimo Luku i još neke igrače jer su loši u odbrani,a recimo hajpuju Nedovića koji je teška promaja, svaka ekipa ga napada, kada puste tajm auta protivnika svaki put trener pravi akciju da se napadne Nedović. 

U EL ima manje od 22mpg jer je opasna rupa u odbrani.

 

Link to comment
Share on other sites

,Ne volim da komentarišem takve stvari, ali jako sam se loše osećao zbog svega što se dešavalo na tribinama. Od kada sam u Zvezdi, prvi put sam čuo tako nešto. Protivnik sam toga, mislim da svi u klubu daju maksimum, da se sve odvija kako treba. Nekada ide, nekada ne ide. Stvarno nisam pristalica toga. Iskreno sam se osećao loše, ali mi smo im dali povoda za to.'' Davidovac za Meridian

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Petar1995 said:

,Ne volim da komentarišem takve stvari, ali jako sam se loše osećao zbog svega što se dešavalo na tribinama. Od kada sam u Zvezdi, prvi put sam čuo tako nešto. Protivnik sam toga, mislim da svi u klubu daju maksimum, da se sve odvija kako treba. Nekada ide, nekada ne ide. Stvarno nisam pristalica toga. Iskreno sam se osećao loše, ali mi smo im dali povoda za to.'' Davidovac za Meridian

Pa i meni sad da dođe neka firma i ponudi platu 3x veću nego što zaslužujem gde više nigde i nikad te pare neću videti, biću prvi koji ću braniti poslodavca. Sve dok je tog poslodavca i meni će mastan brk biti. Odmah su se upecali oni koji znaju kako stoje stvari. 

Edited by Čočo
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Petar1995 said:

,Ne volim da komentarišem takve stvari, ali jako sam se loše osećao zbog svega što se dešavalo na tribinama. Od kada sam u Zvezdi, prvi put sam čuo tako nešto. Protivnik sam toga, mislim da svi u klubu daju maksimum, da se sve odvija kako treba. Nekada ide, nekada ne ide. Stvarno nisam pristalica toga. Iskreno sam se osećao loše, ali mi smo im dali povoda za to.'' Davidovac za Meridian

Jebiga kad si u kombini onda branis onoga koji ti je tu kombinu obezbedio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovac je Čovićeva šema-igrač, samo za nijansu manja prevara od Raduljice ili Kešelja. Naravno da će tako da piše.

To je ta Čovićeva domaća osnova - igrači s kojima ima neke aranžmane i koji će da ga brane pred navijačima.

Ako bude skandiranja na idućoj utakmici ne bih se iznenadio da se Laza popne i podijeli par šamara po tribini.

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, propolis said:

Ne znam zašto guru i još neki forumasi ne mogu da smisle recimo Luku i još neke igrače jer su loši u odbrani,a recimo hajpuju Nedovića koji je teška promaja, svaka ekipa ga napada, kada puste tajm auta protivnika svaki put trener pravi akciju da se napadne Nedović. 

U EL ima manje od 22mpg jer je opasna rupa u odbrani.

 

Mislim da si omasio oko gurua.

A za hajpovanje Nede smo zaduzeni @Bogoljub Gagic, @Čvarkov i ja 😀 mozda sam zaboravio nekog.

Ostali drvlje i kamenje po Nedi

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Oglasio se i popularni "Deda" kaže da je iznenađen neprijatno skandiranjem protiv uprave.

Pa normalno da je neprijatno iznenađen, srušila mu se idila. Gde još ima da ne igraš ništa, da si inferioran u svakom pogledu ( šut,skok,trčanje, snaga) a primaš ogromnu platu, i igraš euroligu. Pa samo kod covica . 

Dirnut osinjak. Klasičan trut .

Edited by No name
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Tokodje ovo se odnosi i na ostale statiste u timu, počev od Mitrovica, Lazica,Lazarevica,Ilića. Ovi ljudi nemaju nikakav kvalitet da bi igrali EL. Čak je u EK upitan.

Oni samo igraju jer se covicu može. 

Pitam javno , koji bi tim uzeo ove igrače u svoje redove ? 

Pola tim bezveznjaci koji pri tom igraju po 20 min. Lazic recimo ne zna da spusti loptu na parket , a igra deceniju na ovom nivou. Lazarević zicer ne može da pogodi a igra od 2017 u cz. Mitrovic sa pola metra ne može da ubaci loptu, kao i slobodno bacanje. Osnovne stvari koje treba da se podrazumevaju pojedinci ne znaju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sram i stid bilo sve vas koji napadate predsednika Čovića u ovako delikatnom trenutku... Počeo plej off vi : "uprava napolje"!!!??? Koliko puta čovjek treba da objasni da je Duško kriv??? Gjde ste bili 2011??? Siđite na parket ako smijete pa pokažite gdje ko treba da ide... Da se popravite za sljedeću utakmicu, nemoj da se ponovi ono od sinoć!!! Posljednje upozorenje... Nemoj da se zajebavate... Pogotovo ti @Čočo.... Ti si sve ovo zakuvao na forumu i na tribinama, a svi (pravi zvezdaši) znaju kome si se prodao za 2.2$ po upisu (a na ruke je bilo više) i iz čije kuhinje ovo dolazi...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...