Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Legitiman stav je favorizovati reprezentativce i legitiman stav je i ovaj drugi. Svako gleda iz svog ugla i trebalo bi se uvaziti i tudje misljenje jer nije glupost razmisljati na taj nacin.

 

Legitimno je navijati za Zvezdu samo u Evroligi, ako sam dobro izbrojao trojica forumasa su se oprostili od ove sezone sinoc, znaci ne interesuje ih Aba liga. Isto tako je ligitimno i nekom kome znaci Aba lige vise od toga da li si u El 16. ili 11. pa cak i top8 jer to nije trofej a nije ni bas f4 kao neki vrhunac tog takmicenja ako izuzmemo titulu. I u ovom slucaju nema jedinog ispravnog razmisljanja (ako zanemarimo da je iz navijackog ugla ispravno gledati svoj klub u svim takmicenjima) i trebalo bi postovati i tudje misljenje a ne svoj ugao gledanja nametati kao jedino relevantno sto je ovde slucaj ponekad, ne sad nego ranije. U tom slucaju treba biti posten i naglasiti "meni je ovo vazno a ovo nije" i sve pet a ne sezonu proglasiti neuspesnom a da recimo osvojis 3 trofeja u istoj nece biti da je to bas neuspesna sezona kao sto je recimo 21/22 slucaj. Prevashodno mislim na Aba ligu odnosno taj trofej kao najvazniji i rekao bi da ukoliko zavrsimo sezonu sa tim trofejem da ce gro ljudi biti ispunjenije nego prethodne sezone gde smo imali 17 pobeda u El, duze bili u igri i zavrsili na respektabilnom 10. mestu (steta sto nije tad bilo plej ina gde bi isli na Zalgiris a ako bi prosli isli bi na Oli u top8 koji smo dobili 2 puta u sezoni lezali su nam) ali smo izgubili Aba trofej.

 

Ja sam sto se tice oba slucaja negde izmedju sa svojim misljenjem ali postujem i tudja razmisljanja a s obzirom da je Zvezdasa mnogo ima i vise razlicitih uglova. Ipak valjalo bi i konstatovati neke cinjenice a to je da je uzasna sezona u Evroligi generalno iz prizme rezultata, da je sramota izgubiti 45 razlike, ali sa druge strane i da kup svakako nije nevazan ni iz jednog sportskog ugla, meni licno i Kls je vazan, a Aba je svakako vazna i na osnovu nje cemo videti da li je sezona poluuspesna ili bukvalno skroz neuspesna.

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

 

Jago očekivano pokraden, on nam je u ABA bio najbolji igrač. Teodosić odigrao isto utakmica (17) kao i doživotni DPOY Lazić, stvarno su im presmešne ove nagrade koje svake sezone dele po difoltu.

Cak ni ja ne mogu opravdati ovo😀

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

3 je no-brainer. Teo sagori u želji dok Darko nema nikakvu reputaciju i ne bi mogao da me spasi.

Hahaha, nema reputaciju😁 

Ja nisam video nekog da ga je uzeo vise love na bazi bola u djoki, pri tome osvojio nba prsten, bio drugi pik...ono americki san...

Reputacija je sugava evropska kosarka 😋 

Ko sto se neki jos uvek loze na vatrpolo, koji nikad nije nigde bio bitan, niti ce, hvala bogu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

3 je no-brainer. Teo sagori u želji dok Darko nema nikakvu reputaciju i ne bi mogao da me spasi.

Ipak Darko ima size i dobar je u improvizaciji i tranziciji

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

 

 

Jago očekivano pokraden, on nam je u ABA bio najbolji igrač. Teodosić odigrao isto utakmica (17) kao i doživotni DPOY Lazić, stvarno su im presmešne ove nagrade koje svake sezone dele po difoltu.

Topic je odigrao 13 u Megi i 1 u Zvezdi i znaci 14 utakmica. I top 5.

 

Svidja mi se Top ali kao sto kazes Yago je pokraden. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni said:

Hahaha, nema reputaciju😁 

Ja nisam video nekog da ga je uzeo vise love na bazi bola u djoki, pri tome osvojio nba prsten, bio drugi pik...ono americki san...

Reputacija je sugava evropska kosarka 😋 

Ko sto se neki jos uvek loze na vatrpolo, koji nikad nije nigde bio bitan, niti ce, hvala bogu.

 

Jbg, stvarno ne bih da mi život zavisi od ovakvog lika 😄 Treba da napušava sudije ali istovremeno ne izgubi glavu i da ga to ne obuzme... Zato mi ni Teo nije pouzdan, njega bi odvuklo samo napušavanje sudija ;D 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Jbg, stvarno ne bih da mi život zavisi od ovakvog lika 😄 Treba da napušava sudije ali istovremeno ne izgubi glavu i da ga to ne obuzme... Zato mi ni Teo nije pouzdan, njega bi odvuklo samo napušavanje sudija ;D 

Ja sam sreo Darka na nekom gostpvanju, na severu, pre 10ak god, onako u trenerici, ko sav normalan svet. Mozda se cini ludim, al on je siguran sam za nabrojane ljudina, ok mozda nije veci Srbin od Zoca😁

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bodo said:

A ako ni tada onda sledeća sezona 😁 No offense @Brat od Korneta. Inače su mi vrlo simpa tvoji postovi. 

 

Spoiler

Nekad smo bili kk sledeca sezona u Aba ligi a sada smo kk sledeca sezona u Evroligi. Tako je kako je, sta da se radi. Mislim da je puno bolje ovo sad i ko se seca onog vremena ovo mu dosta lakse pada. To naravno ne treba da bude opravdanje i ne treba vrteti svakodnevno pricu "setite se gde smo bili" niti bi to smeo biti izgovor za pojedine lose sezone u Evroligi (za mene je samo ova bas losa jer smo 17/18 i 20/21 bili na poziciji gde nam je i budzet a to bih nazvao sudar sa realnoscu).

 

Spoiler

Svakako se niko ne pravi lud kako kazu neki al sta mi tu mozemo. Najbolje da cu zbog toga da se nerviram 24h, cupam za kosu svaki dan i izbacujem svoju nervozu na ljude oko sebe ili na internetu svakodnevno kako rade ljudi. Mislim da nisu ni svesni da je to vir bez prestanka. Nekad moras da biras mudrost ili ludost. Da se ne pravim puno pametan i ja sam nekad nervozan tokom utakmice, svi smo mi ljudi od emocija, pogotovo ljudi koji prate sport na pasionirani nacin, ali kako se utakmica zavrsi ako izgubimo malo me drzi taj smor i sutra je novi dan. Ako je bas tezak poraz jos malo sam smoren i naredni dan ali prekosutra je novi dan. Ako ce zivotno raspolozenje da mi zavisi od pobeda ili poraza Zvezde bas bih se zapitao. Sve i kad bi igrali top8 5 sezona za redom onda bi nastajala nervoza da godinama ne mozemo na f4 iako bi mislili da ne bi i da nije to isto, kada bi otisli na f4 a naredne sezone se izblamirali opet i bili 16. veruj da bi ti bilo podjednako nezadovoljstvo kao i ovo sada. Za malo smo trebali da ne postojimo vise a svega par sezona od tada smo igrali polufinale Evrokupa, pa top16 El, pa top8, pa naredne sezone Radonja bio nestvarno 9. mesto sa najmanjim budzetom, meni je to i veci uspeh nego top8 u onom formatu. Takav skok 9 mesta iznad buzeta nisam siguran dal je iko. I onda dodje Alimpije sezona i dobro se secam komentara svuda, ljudi podjednako nezadovoljni i frustrirani kao i sada a iza nas nisu nikakve bajne i sjajne sezone kao sto su bile tada. Dakle toj je vir bez prestanka jer ce pre ili kasnije doci novi neuspesi i nove lose sezone cak i da zaredjamo sad par dobrih to je tako jer nismo Real.

 

Spoiler

Meni je i ono vreme imalo svojih cari i nekako je delimicno bila zadovoljstina iako je maltene svaka sezona bila apsolutno neuspesna, doduse bio sam dosta mladji ali da bi gajio zadovoljstinu citav zivot, potrebno je i sacuvati tu klinacku emociju ili da kazem dete u sebi u smislu Zvezde jer covek mora da sazreva ali ako se ne gaji ta emocija kad odlazis na utakmicu da se osecas kao dete ili sada kada kupim majicu u kkcz shopu da mi je osecaj podjednak kao kada sam bio klinac i kupio Hendersonov dres od para za rodjendan tamo pre nekih recimo 18 godina unazad i ako se nema taj osecaj onda se sport prati na potpuno pogresan nacin po meni i dolazis u situacije da si cesto nervozan a stara poslovica kaze da je mudrost u zivotu da se ne nerviras previse oko stvari koje ne mozes da promenis. 

 

Spoiler

Zivela Zvezda.

 

Spoiler

@Don Dusko

I nadam se da nisam isfloudovao temu ili zauzeo ne znam koji procenat stranice sto mi se zameralo jer sam stavio u spojler pa moze da se otvara 1 po 1 i zatvori a po meni i nije nesto predugacak upis i upravo sam ga procitao za tacno 2min, dakle nije roman.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Kakve veze ima ko je reprezentativac? Gdje ti zivis? Pa taj Plavsic je proveo prateci te reprezentativce nekoliko nedelja na drugom dijeli svijeta i ti sad ocekujes da on ima isto glediste sto se tice Davidovca i recimo Smarta? Daj bre.

 

Ocekujes da ima isto glediste sto se tice Teodosica i recimo Tobeya? Pa ko je Teo u sprskoj kosarci druze? 

 

Igraci su egoisti a najlakse je pljuvati iz udobnosti svog doma. Daj da ne zivimo u nekom svijetu pod staklenim zvoncem.

 

Da li pretjeruje sa kritikama protiv nekih igraca? Da. Ali da se kroz cijelu sezonu toliko kritikuje, da se proziva da je podriglo sta vec, podguzna muva, kockar, debil itd itd. Ejjj u pitanju je sportski novinar u Republici Srbiji? Srbiji.

On je ljigava gnjida, bio je to pre 5 godina kada je objašnjavao da Čović mora da ima značajnu minutažu, jer je Braun očajan košarkaš, to je i sada. 

Ne radi se o kritikama nego o čistoj zlobi i smišljanju što jadnijih prozivki na račun stranaca. I to bez izuzetka, na početku sezone se npr. podsmevao Bolomboju i Jagu da su zalutali u Zvezdu.

On je uvek tu da svoj pravedan gnev usmeri prema pravim krivcima, zlim strancima i bivšim (ili uskoro bivšim) trenerima. Upravu pomene u kontekstu da su dali previše slobode treneru u dovođenju igrača, a naročito zlih stranaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Dusko said:

Eh kad je to postala disciplina ko najbolje napusava sudiju?

Otkad se ne ložimo na EL

48 minutes ago, Guru said:

 

 

Jago očekivano pokraden, on nam je u ABA bio najbolji igrač. Teodosić odigrao isto utakmica (17) kao i doživotni DPOY Lazić, stvarno su im presmešne ove nagrade koje svake sezone dele po difoltu.

Tako je pre 2 godine Kalinić dobio MVP a Obradović za trenera

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Crni said:

Ja sam sreo Darka na nekom gostpvanju, na severu, pre 10ak god, onako u trenerici, ko sav normalan svet. Mozda se cini ludim, al on je siguran sam za nabrojane ljudina, ok mozda nije veci Srbin od Zoca😁

Ko nije pio pivo sa Darkom ispod satora na Janjskom viseboju ne zna sta je od Sumraka do svitanja.

Pardon, nije pivo nego pivu.

Edited by Clash
  • Love 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Ko nije pio pivo sa Darkom ispod satora na Janjskom viseboju ne zna sta je od Sumraka do svitanja.

Pardon, nije pivo nego pivu.

Spoiler

 

Molim starije clanove da ne ptvaraju jerbo Salma Hajek ce se pretvori u vampira

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, TB Told said:

On je ljigava gnjida, bio je to pre 5 godina kada je objašnjavao da Čović mora da ima značajnu minutažu, jer je Braun očajan košarkaš, to je i sada. 

Ne radi se o kritikama nego o čistoj zlobi i smišljanju što jadnijih prozivki na račun stranaca. I to bez izuzetka, na početku sezone se npr. podsmevao Bolomboju i Jagu da su zalutali u Zvezdu.

Jesi ti bio taj sa podguznom ....?

Njegovi najveci grijesi su Brown i Bijelopoljac. Ae pitam te jel ocekujes da isto rezonuje za igracs iz Srbije/reprezentativca Srbije i stranca? Jesi cuo da kritikuje npr Hangu i da ga poliva govnima?

22 minutes ago, TB Told said:

On je uvek tu da svoj pravedan gnev usmeri prema pravim krivcima, zlim strancima i bivšim (ili uskoro bivšim) trenerima. Upravu pomene u kontekstu da su dali previše slobode treneru u dovođenju igrača, a naročito zlih stranaca.

Opet pisem, gdje zivimo? Jel ce zivjeti od respecta od tebe i srlepajce?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ae pitam te jel ocekujes da isto rezonuje za igracs iz Srbije/reprezentativca Srbije i stranca? Jesi cuo da kritikuje npr Hangu i da ga poliva govnima?

 

Mogu samo da ponovim: Ne radi se o kritikama nego o čistoj zlobi i smišljanju što jadnijih prozivki na račun stranaca.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to gde zivimo ne moze biti izgovor da se bude podguzna muva jbg

A moze biti izgoovr za forumasa da ga nazivaju podriglim ...?

1 minute ago, TB Told said:

Mogu samo da ponovim: Ne radi se o kritikama nego o čistoj zlobi i smišljanju što jadnijih prozivki na račun stranaca.

Koja zloba? Moze mu se prigovoriti da je neobjektivan ali stavite se u njegovu kozu jbt. Najlakse je kritikovati iz udobnosti svog doma. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Clash said:

Dosta kosarke za veceras, okrecemo se obavezama u Survivoru, sace poceti.

Mozda Dozet tamo skautira neko pojacanje, ima dosta trcanja i gadjanja.

Stvarno to gledas?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...