Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel tebi tako lakse? Slobodno. 

 

Meni totalno nebitan mec. Komsiluk je imao prilika i prilika da sam rijesi sudbinu svoju. Da im mi pomazemo a igramo vec nekoliko kola rekreativno? Ma vazi.

Briga me za Partizan, upravo je i problem što se dva meseca igra rekreativno što je kulminiralo sa ovim debaklom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi manite se komsija. Mi smo izgubili 45 razlike(100 55) 

 

Ne bih imao problema da sam video da su se ljudi borili ali u 2p su jednostavno odustali. I to je porazavajuce.

Edited by Don Dusko
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nik_nurse said:

Niko ne traži da se igra za komšiluk već,da se nema ovakav bedan pristup,prema navijačima ,klubu i igri,ovo je klasično pisanje prema dresu koji nose.

I zasluzuju svaku kritiku za ovaj nastup ali kao sto rekoh, ekipa je odigrala itekako dobro protiv Reala i Oly a ovo je bila specificna situacina i mogli su mnogo bolje ali da ih bacam pod autobus, ne pada mi na pamet. 

 

Sacekaj Aba i KLS da se razrijesi sa komsilukom pa onda sijeci. Ja cu im dati sansu, ubijedjen sam da cemo komsiluk izresavati lagano

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Sacekaj Aba i KLS da se razrijesi sa komsilukom pa onda sijeci. Ja cu im dati sansu, ubijedjen sam da cemo komsiluk izresavati lagano

I tako svake sezone cekaj ABA plej of umesto EL plej of jbg Miki...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace svaka cast Bolomboju, covek kao da je zalutao u ovu ekipu. Cele sezone izuzetno visok nivo kvaliteta igre i borbe, a cak je i ovim potezom na kraju gde je branio Lazica pokazao kakav je karakter, dok saigraci samo gledaju. Kako god da se zavrsi sezona, hvala mu na ovome sto je dao nasem klubu.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

I tako svake sezone cekaj ABA plej of umesto EL plej of jbg Miki...

Ma izgleda da je bitno samo da pobedimo Partizan u ABA, to je sve sto je bitno vecini, luzerski mentalitet za nista manje luzersku ekipu

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Meni nije ok da izgubimo i 1 razlike. Ja ne bih pustio utakmicu ni da mi zivot zavisi od toga. Uslo se u utakmicu da ne moramo da dobijemo. Kako se zove izdanje Hange i Rokasa na pocetku? To se zove dosli smo da izgubimo, a kada je taj govor tela, onda se desi ovo. Opet pitam, kako se to gubi sa par razlike?

Neka je sramota svakoga ko je ovde pisao da treba da se izgubi od Efesa, sprdao se sa taktikom sa Gilespijem i Lazarevicem, a sada pise da je sramota sto smo izgubili. 

Ni meni. Bolje da smo pobedili ali ovo pravdanje 45 razlike kao da je nesto ocekivano jbg ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaže Miki nemaju apsolutno nikakvu motivaciju igrači Zvezde... Pa, vidi se. Jbt nevezano za Partizan, ako si profesionalni sportista valjda si tu da se takmičiš, da u svakoj utakmici daš maksimum. Postoji valjda i to sportsko dostojanstvo, majka mu stara. Nedović do pre par tekmi priča iMaMo I dAljE mAtEmAtIčKe ŠaNsE, a ovde baca lopte u bunar. Stvarno ne bih nikad pomislila da igrači namerno prodaju utakmicu, pa to ne mislim ni sada, ali ovo jeste bio sraman nastup. Koji je samo kulminirao Teovim isključenjem jer je pokazao svu nemoć i frustraciju. I mada se pisalo u više navrata o zalaganju igrača ove sezone, do večeras nisam osetila potpuno odsustvo istog. Baš je poražavajuće da ovako završe sezonu u EL, koliko god je loše selektirana ekipa. A Sferopulos bez ikakve reakcije na klupi, mašala, mirno je ispratio ovaj debakl. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Mrvicu, ali jednu jedinu bednu mrvicu samopostovanja i dostojanstva nema ova grupa pacenika. Teo i Bolomboj excluded. 

 

Kakav bre Teo, pa on je glavni cirkusant ovde i kolovođa, notorna je neozbiljnost bila dati njemu ključeve ekipe u ruke u ovoj fazi karijere. Večeras je u neverovatno velikoj konkurenciji bio još i najgori. Bolomboy i Yago jedini zaslužuju prelaznu ocenu.

 

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Bas smo se blamirali protiv Reala i Oly. Vazi. Ae sad krenite sa pljuvanjem Zvezde kako vas je zajebala, kao da smo se uopste i pitali🤣🤣

 

Real bi nas naguzio isto ovako da je bila utakmica sa takmičarskim značajem. Olimpijakos nas je dobio rutinski, u trećoj brzini. 

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U ovom periodu sezone bismo trebali da vidimo neke obrise igre, neku ideju Sferopulosa kako bi ova ekipa mogla da igra a ja imam utisak kao da su juče krenule pripreme pa dok se igrači okupe i upoznaju medjusobno. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Meni nije ok da izgubimo i 1 razlike. Ja ne bih pustio utakmicu ni da mi zivot zavisi od toga. Uslo se u utakmicu da ne moramo da dobijemo. Kako se zove izdanje Hange i Rokasa na pocetku? To se zove dosli smo da izgubimo, a kada je taj govor tela, onda se desi ovo. Opet pitam, kako se to gubi sa par razlike?

Neka je sramota svakoga ko je ovde pisao da treba da se izgubi od Efesa, sprdao se sa taktikom sa Gilespijem i Lazarevicem, a sada pise da je sramota sto smo izgubili. 

Meni je jasno bilo da je to sprdnja

Pa jbt mi za 33 kola nismo jednu ekipu sa vrha dobili kuci kuci a sada cemo Efes u Istanbulu u poslednjem kolu gde im je biti-nebiti jos ih nikad nismo tamo dobili 

 

Mogli smo dobiti jedino da se nisu ni pojavili

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

I zasluzuju svaku kritiku za ovaj nastup ali kao sto rekoh, ekipa je odigrala itekako dobro protiv Reala i Oly a ovo je bila specificna situacina i mogli su mnogo bolje ali da ih bacam pod autobus, ne pada mi na pamet. 

 

Sacekaj Aba i KLS da se razrijesi sa komsilukom pa onda sijeci. Ja cu im dati sansu, ubijedjen sam da cemo komsiluk izresavati lagano

To mu dođe kao priča o kupu posle Albe (nije tvoja da ne bude zabune, ali je pokrenuta ovde). 

Trenutno je potpuno irelevantno meni šta će se desiti u finalu ABA. Ne kažem da se to za mesec dana neće promeniti, ali je sada tako, ovo je debakl i ako se to prihvati možda se nešto i promeni. Opravdanja služe samo kao izgovor da se ovo ponavlja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ima nesto i do ponosa ekipe kad te protivnik ovako gazi.

 

Bilo bi i ubedljivije da Efes nije bio stegnut na pocetku. Kad se otcepilo onda je bilo gotovo.

Ti od starta pises o Efesu. Gledaj nas od starta. 3 izgubpkene Hange i 3 uzasna suta Nede uz Rokasa. Jel ti bilo jasno gdje to ide? Udje Yago i Teo koji gube jos vise lopte. Tad bilo jasnije? 7 asistencija i 15 izgubljenih na pol. Igraci nisu imali fokus uopste.

5 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Znam da je vasa strana veliki zagovornik karme (cesto u kontekstu nasih igraca i navijanja posle tekmi, neki su cak time i objasnili ono sto je nama bilo u plej ofu EL protov Reala). U tom slucaju vam je ovaj i ovakav poraz samo prva stvar koja ce da vas snadje do kraja sezone.

 

No da vidimo, ja u karmu nesto ne verujem previse na ovom podneblju.

TakoE, cekamo vas. Nakupilo se karme itekako da vas rutiniramo i u Aba i u KLS pobegulje.

3 minutes ago, TB Told said:

Briga me za Partizan, upravo je i problem što se dva meseca igra rekreativno što je kulminiralo sa ovim debaklom.

To razumijem. Ja pricam za vcrs, mogu da ih razumijem za los fokus. Sigurno da nisu zeljeli da izgube ovoliko ali jbg, kola su otisla nizbrdo i otuda i reakcija Tea. Los mec svih. 

4 minutes ago, elmulinho said:

Ma izgleda da je bitno samo da pobedimo Partizan u ABA, to je sve sto je bitno vecini, luzerski mentalitet za nista manje luzersku ekipu

Onda je tebi bilo nebitan poraz prosle godine u Aba. Svaka cast

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Kaže Miki nemaju apsolutno nikakvu motivaciju igrači Zvezde... Pa, vidi se. Jbt nevezano za Partizan, ako si profesionalni sportista valjda si tu da se takmičiš, da u svakoj utakmici daš maksimum. Postoji valjda i to sportsko dostojanstvo, majka mu stara. Nedović do pre par tekmi priča iMaMo I dAljE mAtEmAtIčKe ŠaNsE, a ovde baca lopte u bunar. Stvarno ne bih nikad pomislila da igrači namerno prodaju utakmicu, pa to ne mislim ni sada, ali ovo jeste bio sraman nastup. Koji je samo kulminirao Teovim isključenjem jer je pokazao svu nemoć i frustraciju. I mada se pisalo u više navrata o zalaganju igrača ove sezone, do večeras nisam osetila potpuno odsustvo istog. Baš je poražavajuće da ovako završe sezonu u EL, koliko god je loše selektirana ekipa. A Sferopulos bez ikakve reakcije na klupi, mašala, mirno je ispratio ovaj debakl. 

Manja bi bruka bila da su namerno izgubili, ali nazalost nisu. Nerealno losa utakmica, ali kao sto rekoh u jednom od prethodnih upisa, zasluzili smo ovo. Ili sto bi rekao Alimpijevic, trebao nam je ovaj samar, tj samarcina u ovom slucaju. Ali ne da bi nas opametila, nego kaznila. Cak je i malo samo jedna ovakva utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Ti od starta pises o Efesu. Gledaj nas od starta. 3 izgubpkene Hange i 3 uzasna suta Nede uz Rokasa. Jel ti bilo jasno gdje to ide? Udje Yago i Teo koji gube jos vise lopte. Tad bilo jasnije? 7 asistencija i 15 izgubljenih na pol. Igraci nisu imali fokus uopste.

Pa mi smo imali uzasan pristup ali Efes je zbog pritiska moranja bio los u 1Q i onda kako su se oslobadjali bili su sve bolji i kad je otislo preko 15-20 razlike jbg onda brale.

Link to comment
Share on other sites

Sve i da uzmemo ABA ligu, ova ekipa je sramota i 90% ne zasluzuje da nosi grb Zvezde. Cuj blamiranje od Septembra do Maja da bi se igralo tih pet utakmica, ne moraju ni njih da igraju onda, sta ce im ABA kad se ovako blamiraju u EL

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Onda je tebi bilo nebitan poraz prosle godine u Aba. Svaka cast

Pre pocetka te serije sam rekao da je najnebitnija serija ikada, jer se znalo da ce obe ekipe igrati EL. I ove godine isto govorim. ABA sluzi da se udje u EL, to sto mi u EL igramo ovako kako igramo govori da je ABA apsolutno nebitna

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ima nesto i do ponosa ekipe kad te protivnik ovako gazi.

 

Bilo bi i ubedljivije da Efes nije bio stegnut na pocetku. Kad se otcepilo onda je bilo gotovo.

Da li su onda i nasi igraci bili stegnuti na pocetku? Evo i Alba vodi u Atini. Sta je to sa igracima Panate?

Znam, isto su ovo pisali i navijaci Efesa kada smo kod nas vodili 17 razlike na 3 sec do kraja, pa su ubacili trojku sa pola terena. Bilo bi 20ak razlike i veceras da se nije umesao ovaj prljavi i odvratni spanac. Prvo je iskljucio Tea i imali su 4 bacanja, a onda je iskljucio i Bolomboja, priznao trojku na nesportsku, dao nesportsku i Bolomboju, a onda na tehnicku igracu Efesa nije bilo jedno bacanje za nas, a na sve to nas usrao i protiv Zalgirisa kada nije video gazenje linije. Neko bi rekao da ima pik na nas.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Real bi nas naguzio isto ovako da je bila utakmica sa takmičarskim značajem. Olimpijakos nas je dobio rutinski, u trećoj brzini. 

Prvi dio cu i preskociti jer bas su Teu dati kljucevi unesto 2.1 miliona cirkusantu.

 

E sad sto se tice ovog drugog dijela, pa ima i do nas, eh? Mozda nam se tada i igralo, da se nadigravamo?

Link to comment
Share on other sites

Ma muka mi je bre više od toga da pravimo ekipu za osvajanje ABA lige pa šta uradimo u Evroligi. Muka mi je više da sezonu ocenjujemo na osnovu toga koliko smo puta pobedili Partizan. Muka mi je da i pored ovakvih blamaža neko može da priča kako sve ovo nema veze bitno je da se osvoji ABA liga i KLS. 

Mi nismo navijači mi smo ovce kad i pored svega ovoga Čović i dalje vršlja po klubu. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Pa mi smo imali uzasan pristup ali Efes je zbog pritiska moranja bio los u 1Q i onda kako su se oslobadjali bili su sve bolji i kad je otislo preko 15-20 razlike jbg onda brale.

I onda sta je problem? Mi fokus nismo povratili, oni tacnije Bryant krenuo pogadjati i rasteretio ekipu i krenula kola nizbrdo nezaustavljivom brzinom. Mislis da igracima nije krivo? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Prvi dio cu i preskociti jer bas su Teu dati kljucevi unesto 2.1 miliona cirkusantu.

 

Dati su mu kljucevi posle tog od 2.1m tako sto smo doveli Topica. Jbg Miki tako je kako je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

TakoE, cekamo vas. Nakupilo se karme itekako da vas rutiniramo i u Aba i u KLS pobegulje.

 

 

Tako nas ceka i COL i manje vise samo nas, dok redom okolo gube. Pazite samo da se ne nadjete na tom kvalitativnom nivou jednom. Dosta podseca za sada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Dati su mu kljucevi posle tog od 2.1m tako sto smo doveli Topica. Jbg Miki tako je kako je.

A kome da se daju? Hangi, Nedi? Kome kada 2.1 milion odigra kao cirkusant i onda kriv je Teodosic? Pljuvao se prvih par kola pa je nastala cutnja narednih 20 ali opet krece.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...