Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ja se nadam da moj tim neće ispustiti priliku da večeras napravi iznenadjenje i oprosti se od EL takmičarskom partijom koja ako donese pobedu može nam u finale ABA dovesti izranjavan, istrošen i duplo razočaraniji Partizan ispadanjem u plej-in seriji ili u prvom kolu. Za oba rezultata ne sleduje ni zahvalnica pa sam pre za dodatnu advantedz pored domaćeg terena.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Ja se nadam da moj tim neće ispustiti priliku da večeras napravi iznenadjenje i oprosti se od EL takmičarskom partijom koja ako donese pobedu može nam u finale ABA dovesti izranjavan, istrošen i duplo razočaraniji Partizan ispadanjem u plej-in seriji ili u prvom kolu. Za oba rezultata ne sleduje ni zahvalnica pa sam pre za dodatnu advantedz pored domaćeg terena.

giphy.gif?w=1200&ssl=1

 

Link to comment
Share on other sites

Danas je jedinstven dan i treba ostati ubeležen kad će za Zvezdu da pobedi više navijati navijači Partizana dok će procenat onih koji navijaju da Zvezda izgubi, ipak biti na strani navijača Zvezde. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Danas je jedinstven dan i treba ostati ubeležen kad će za Zvezdu da pobedi više navijati navijači Partizana dok će procenat onih koji navijaju da Zvezda izgubi, ipak biti na strani navijača Zvezde. 😄

Niko nece navijati da Zvezda izgubi ali necemo pravit dramu ako se to desi. Jednostavno igramo protiv paklenog protivnika, u gostima, kog nikad nismo dobili na strani. 

 

Cak i kad smo bili blizu dobiti uspjeli sko da zaseremo, sjetimo se bacanja Kaline.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja blamcina. Nekad stvarno snazno pozelim da nas isutiraju iz evrolige. Bar na nekoliko sezona dok se ova galerija jezivih pojava na svim nivoima kluba ne rascisti i padne u zaborav.

 

Sanse, ali sanse nema da ovaj zanemocali, impotentni, besmisleni roster uzme abu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Koja blamcina. Nekad stvarno snazno pozelim da nas isutiraju iz evrolige. Bar na nekoliko sezona dok se ova galerija jezivih pojava na svim nivoima kluba ne rascisti i padne u zaborav.

 

Sanse, ali sanse nema da ovaj zanemocali, impotentni, besmisleni roster uzme abu. 

potpuno se slazem.

Link to comment
Share on other sites

Ipak postoji neka viša kosmička sila, karma jbem li ga šta. Nažalost,  bedna ovakva sezona, porazi i nabijanje sa stoka razlikom ne dotiču doktora Robotike i on ce nastaviti da jaše.

  Sreća te sam prestao sa aktivnim pracenjem i nerviranjem, Bayern je sam zabio poslednji ekser.

   Nadao sam se da ce mo veceras imati bar malo dostojanstva i pruziti kakav takav otpor, a ne da kročimo skinutih gaća na parket.

  J#bi se Čoviću i odjebi više od Zvezde

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...