Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mi smo EL pustili niz vodu jos protiv Albe i Asvela

Neverovatna je ta opsesija tokom sezone i vecito trabunjanje  hocemo li igrati EL one naredne sezone (ne navijaca vec kluba, Covica) a sve je ranije pustimo niz vodu

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Treju jednomesečni ugovor ističe 07.03. ali svakako neće igrati u petak. Doveden je zbog ABA lige tako da se ni sa njim neće žuriti. On je još u fazi oporavka. Čini mi se da ni sa ekipom još nije trenirao. Moja procena je da će debitovati protiv Krke ili Makabija u Areni. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Klasično šovinističko razmišljanje. Skup im Mirotić, ali nije Hernangomez. Tako i ovo, skup im Kalina ali nije Abrines.

 

No dobro... to je tako često.

 

Elem, jel nam Bajern definitivno vadi baterije iz kalkulatora u petak?

Hoće ljudi domaću osnovu 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je sad sa Teodosićem? Od finala kupa je prošlo dosta vremena. Koji smo mi cirkusanti, najvažniji igrač nam ne igra evroligu da bi igrao jebeni kup, to samo mi radimo dok još uvek postoji teorija da možemo u play in. Treba nas našutirati iz EL.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta je sad sa Teodosićem? Od finala kupa je prošlo dosta vremena. Koji smo mi cirkusanti, najvažniji igrač nam ne igra evroligu da bi igrao jebeni kup, to samo mi radimo dok još uvek postoji teorija da možemo u play in. Treba nas našutirati iz EL.

Covek je povredjen i treba da zaleci povredu do kraja. Na kupu je on insistirao da igra, kao i Lazic Zar niste kukali da smo zavrsili EL? Ako je tako u cemu je sada problem? Naravno da treba da se spremimo i zdravi udjemo u plejof ABA lige, posto je jedno on taj koji sigurno donosi EL i sledece godine. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Covek je povredjen i treba da zaleci povredu do kraja. Na kupu je on insistirao da igra, kao i Lazic Zar niste kukali da smo zavrsili EL? Ako je tako u cemu je sada problem? Naravno da treba da se spremimo i zdravi udjemo u plejof ABA lige, posto je jedno on taj koji sigurno donosi EL i sledece godine. 

Meni to ipak govori da nam je bitnije domaci trofej od EL..Jeste mi smo zavrsili sa EL ali ovo vazan nam je plej of da bi opet sledece sezone zavrsili na pola sezone.

 

Znaci mi samo igramo toliko da udjemo u to takmicenje a ne da uradimo i da se takmicimo do kraja.

 

Kako se kaze preslab za kik boks, prejak za rokenrol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Meni to ipak govori da nam je bitnije domaci trofej od EL..Jeste mi smo zavrsili sa EL ali ovo vazan nam je plej of da bi opet sledece sezone zavrsili na pola sezone.

 

Znaci mi samo igramo toliko da udjemo u to takmicenje a ne da uradimo i da se takmicimo do kraja.

 

Kako se kaze preslab za kik boks, prejak za rokenrol

 

Bolje biti prvi u selu, nego poslednji u gradu. :ajme:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Не разумем што кукате сада нама су у Евролиги остале шансе само у теорији, а та теорија гласи направи минимум 7-1 до краја, а можда ни то није довољно већ буде требало 8-0. 

Тако да у овом тренутку је сигурно битније да се Тео скроз опорави и буде спреман за плеј оф абе него да игра на силу да би имали евентуално 15-19 скор.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Početak PO ABA lige je za 2 meseca, ja mislim da je veoma jadno da se odustaje od EL sve dok postoji teoreijska šansa da se uđe u play in i da takav klub ni ne zaslužuje EL. Utakmica u Minhenu je jedna od onih koja može da se dobije bez nekog čudesnog spleta okolnosti. Ako je Teo mogao da igra finale kupa pre skoro 2 nedelje i to bez problema sa velikom minutažom ne vidim zašto ne bi mogao da igra elitno takmičenje, a nek preskoči svaku ABA utakmicu do playoffa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja pokusavam da gledam stvari na nivou dve sezone, tj ove i sledece. Iako sumnjam da je u klubu to bio plan, moguce da ce se ispostaviti da je ova sezona posluzila za sastavljanje baze igraca koja ce biti nadogradjena naredne sezone jos boljim igracima. Konacno smo uspeli da produzimo ugovor strancu koji igra dobru sezonu, pa se isto tako nadam da ce se desiti i sa Rokasom. Verujem da ce ostati Yago, Teo ako proceni da moze jos godinu dana, a pod ugovorom ce biti i dalje Nedovic, Mitrovic, Davidovac, Ilic i Topic. Ovo je sasvim dobra osnova, s obzirom u kakvim su stanjima bili rosteri gotovo svakog leta, i uz ta neka pojacanja koja se vec sada spominju mozda bi konacno mogli da gledamo kompletan tim dobro izbalansiran i kvalitetom i fizikalijama. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Don Dusko said:

Meni to ipak govori da nam je bitnije domaci trofej od EL..Jeste mi smo zavrsili sa EL ali ovo vazan nam je plej of da bi opet sledece sezone zavrsili na pola sezone.

 

Znaci mi samo igramo toliko da udjemo u to takmicenje a ne da uradimo i da se takmicimo do kraja.

 

Kako se kaze preslab za kik boks, prejak za rokenrol

Valjda je najbitnije  da se igrac oporavi od povrede? Da li ti sada kazes da treba da odustanemo od ABA trofeja i prepustimo komsijama igranje u EL? 

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Početak PO ABA lige je za 2 meseca, ja mislim da je veoma jadno da se odustaje od EL sve dok postoji teoreijska šansa da se uđe u play in i da takav klub ni ne zaslužuje EL. Utakmica u Minhenu je jedna od onih koja može da se dobije bez nekog čudesnog spleta okolnosti. Ako je Teo mogao da igra finale kupa pre skoro 2 nedelje i to bez problema sa velikom minutažom ne vidim zašto ne bi mogao da igra elitno takmičenje, a nek preskoči svaku ABA utakmicu do playoffa.

Mogao je da igra finale, jer je insistirao da igra sa naprsnucem u nozi. Znaci sada, ako je odigrao tu jednu na sopstvenu odgovornost, treba da igra svaku do kraja sa povredom? 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, СтелаРоса said:

Verujem da ce ostati Yago, Teo ako proceni da moze jos godinu dana, a pod ugovorom ce biti i dalje Nedovic, Mitrovic, Davidovac, Ilic i Topic. Ovo je sasvim dobra osnova, s obzirom u kakvim su stanjima bili rosteri gotovo svakog leta, i uz ta neka pojacanja koja se vec sada spominju mozda bi konacno mogli da gledamo kompletan tim dobro izbalansiran i kvalitetom i fizikalijama. 

 

Tim sa ovom osnovom ne može da bude dobro izbalansiran kvalitetom i fizikalijama, pa se samim tim ni ta osnova ne može nazvati dobrom. Osim ako baš ništa nismo naučili iz ove sezone i spremni smo da vrtimo istu priču kao prošlog leta. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Valjda je najbitnije  da se igrac oporavi od povrede? Da li ti sada kazes da treba da odustanemo od ABA trofeja i prepustimo komsijama igranje u EL? 

 

Pa mogao je da odmora i tokom kupa. Da poveze jedan malo veci period bez tekmi i da se fokusira na oporavak jbg.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...