Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, BB7 said:

Шта је тачно иницијална каписла била за овај обрачун са Мишком?

Pričao je juče i o Filipu Petruševu. Da smo mu davali isti novac kao Olimpijakos ali da je eto otišao u Olimpijakos a i pre toga nije ostao nego otišao u NBA. Indirektno prozivajući menadzera. A govorio je i o tome da Mega ima dosta stranaca u mlađim kategorijama i da je lažna slika da oni prave, zdrave srpske rezultate u stvaranju mladih igrača(jer Čović misli da je mlad igrač u Srbiji samo igrač srpskog porekla).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pacino said:

A mozda ovi koji ga ne podrzavaju samo nisu komentarisali snimak?🤔

 

Samo razmisljam naglas.

Pa evo @Čočo je pokusao da digne glas u Areni, ali ga niko nije ispratio. Ok razumem da u punoj hali nije uspeo, ali zasto niko ne vice u praznoj Areni? Evo bio sam protiv Zadra. Sve se lepo slozilo, bio Covic, Arena prazna, izgubili od Zalgirisa, ispali iz kombinacija za TOP 10 i? Pa i nista. Niti jedna rec, samo aplauzi. I zato slobodno izadjite iz svog kruzoka ljudi. Oni su svi vasi istomisljenici i po mnogim stvarima se slazete, jer je to i cini da se uklopite u neki skup ljudi. Kao sto niko od vas ne glasa za Vucica, a on dobije vise 50 posto glasova, tako i svi smo protiv Covica, a u stvari bas i nije tako. 

1 hour ago, Kankkunen said:

Poslušaj ponovo, al pažljivo.

Pa pazljivo sam i slusao. Prvo je rekao kako su promenili rukovodece pozicije u klubu i da se sada sastoji od predsednika i upravnog odbora i da se upravni odbor bira na 3 godine (kako bi se izjednacio njihov mandat sa predsednikom), a onda ce se birati na 5 godina, kada i predsednik(koji se bira na 5 godina).  

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

 

Ovaj forum ne shvatam kao zvanicno misljenje navijaca Zvezde. Sto? Pa, uglavnom su otisli (a mnogi su i oterani) svi koji imaju razlicito misljenje, a to se najbolje vidi ako se procitaju komentari youtube snimka gostovanja Covica gde ga podrzava 90% navijaca, a ovde je obrnuto.

Sva sreca da nije tako jer nam ne treba kvazi-RSB. Nije da ja mislim da smo mi ovde neka elita ali cenim da smo vecinski barem ljudi koji razmisljaju svojim mozgom a ne onako kako im se kaze/naredi. 

 

To "razlicito misljenje" ne mora uvek da bude bas razlicito od tog presecnog navijaca Crvene zvezde, ali proces kako se do tog misljenja doslo je prilicno razlicit - kod vecine nas ovde to zahteva neki umni proces i sagledavanje nekih informacija i cinjenica. Kod tog "prosecnog navijaca" sa severne tribine obicno se proces svodi na citanje onog sto je napisano na pamfletu koji se deli pred utakmicu ili evenutualno u online formi na rahmetli-RSBu ili gde vec sada, i naravno prihvatanje istog bez pogovora. 

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Sto se tice 5+5+5, samo da napomenem da se i Jago smatra za mladog igraca, a i Topic. Mislim da je cilj vracanje Gudurica i Kalinica i sa njima taj koncept jedino pije vodu, ali tesko da ce se vratiti, jedino da ponovo zaigraju sa Teom kapitenom.

Covek ce za 2 nedelje imati 25 godina 😄 u kom sistemu je to mlad igrac?! OK nije veteran, ali daleko od toga da je mlad. Svakako je blizi kraju kosarkaske karijere nego pocetku (ako racunamo da je poceo da trenira barem sa 12 godina, s obzirom da je vec sa 14 igrao za nacionalnu selekciju u mladjim kategorijama). 

 

Onda je i Smart mlad igrac, ako je i Yago. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa evo @Čočo je pokusao da digne glas u Areni, ali ga niko nije ispratio. Ok razumem da u punoj hali nije uspeo, ali zasto niko ne vice u praznoj Areni? Evo bio sam protiv Zadra. Sve se lepo slozilo, bio Covic, Arena prazna, izgubili od Zalgirisa, ispali iz kombinacija za TOP 10 i? Pa i nista. Niti jedna rec, samo aplauzi. I zato slobodno izadjite iz svog kruzoka ljudi. Oni su svi vasi istomisljenici i po mnogim stvarima se slazete, jer je to i cini da se uklopite u neki skup ljudi. Kao sto niko od vas ne glasa za Vucica, a on dobije vise 50 posto glasova, tako i svi smo protiv Covica, a u stvari bas i nije tako. 

Pa pazljivo sam i slusao. Prvo je rekao kako su promenili rukovodece pozicije u klubu i da se sada sastoji od predsednika i upravnog odbora i da se upravni odbor bira na 3 godine (kako bi se izjednacio njihov mandat sa predsednikom), a onda ce se birati na 5 godina, kada i predsednik(koji se bira na 5 godina).  

Ma ljudi se i stide da dignu glas. Pa moje društvo prvo se sklanja od mene kad krenem nešto da zanovetam. Kad je bila priča oko transparenta koji sam podigao bili su u fazonu,, kaži nam kad planiraš da se sklonimo od tebe." I  ako nisu zadovoljni situacijom u klubu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

 

Veće šanse imaš ti kod Margot nego Čović kod Jović Jr-a 😄 

 

Ovo 5+5+5 zvuči kao neki specijal od formacije u fudbalu (kad bi imao više igrača). 

To jeste fudbalska formacija.

Pet u odbrani gde su dva vingbeka i 5 u napadu, gde samo jedan igra btb/dmf.

A ovih 5 ostatak su izmene.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Sva sreca da nije tako jer nam ne treba kvazi-RSB. Nije da ja mislim da smo mi ovde neka elita ali cenim da smo vecinski barem ljudi koji razmisljaju svojim mozgom a ne onako kako im se kaze/naredi. 

 

To "razlicito misljenje" ne mora uvek da bude bas razlicito od tog presecnog navijaca Crvene zvezde, ali proces kako se do tog misljenja doslo je prilicno razlicit - kod vecine nas ovde to zahteva neki umni proces i sagledavanje nekih informacija i cinjenica. Kod tog "prosecnog navijaca" sa severne tribine obicno se proces svodi na citanje onog sto je napisano na pamfletu koji se deli pred utakmicu ili evenutualno u online formi na rahmetli-RSBu ili gde vec sada, i naravno prihvatanje istog bez pogovora. 

 

Covek ce za 2 nedelje imati 25 godina 😄 u kom sistemu je to mlad igrac?! OK nije veteran, ali daleko od toga da je mlad. Svakako je blizi kraju kosarkaske karijere nego pocetku (ako racunamo da je poceo da trenira barem sa 12 godina, s obzirom da je vec sa 14 igrao za nacionalnu selekciju u mladjim kategorijama). 

 

Onda je i Smart mlad igrac, ako je i Yago. 

 

 

Sto se Smarta tice hteo sam da napisem i za njega, ali sam odustao u poslednjem trenutku. Da. Mislim da su i Jago i Smart mladi, bar u danasnjoj EL.

Sto se tice razlicitog misljenja imam nekoliko stvari. Ja licno nisam da Covic ostane, ali nemam nista protiv nekoga ko kaze da treba da ostane. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali se ovde odmah napada kao Covicev bot, sendvicar..... neko ko ne razmislja svojom glavom, jer mi kao razmisljamo. Palimo se ovde na informacije kvazi insajdera i onda svojom glavom napravimo konstrukcije kojih se i najveci teoreticari zavere ne bi postideli.

Razlicito misljenje je i misljenje Lakija i Laze,Sarca, Dabe koji su cinili ovaj forum bolji, ali to nije bilo pozeljno. Po neki put namerno napisem nesto cisto da pokazem da postoji i druga strana razmisljanja, ali onda uvek po pravilu naleti salva uvreda da sam bot, sendvicar, Coviceva podguzna muva.... i sve to nekako ostane nekaznjeno, jer je to pozeljno misljenje.

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da se palite na lupetanja Nebojse Covica, Miska Raznatovica, Zeljka Obradovica i ostalih milionera cija sujeta ne moze da podnese ni najmanju kritiku, i koji su spremni da zapale mase i okrenu ljude jedne protiv drugih kako bi je sacuvali, posto im je jedini problem u zivotu i jeste briga o sujeti, sve finansijske su resili.

 

Budite pametni

  • Like 21
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Čovek je ladno istrtljao koga sve želimo da dovedemo na leto i svi portali to naravno objavili.  I posle mu smetaju forumaši kada procuri neka vest u toku prelaznog roka jer to onda pokvari transfer i nanosi štetu klubu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kronostime said:

Kontam da mu je Misko nesto suknuo, po starom dobrom obicaju.

:classic_biggrin:

Pa Misko se uvredio, posto je ovaj sinoc rekao da razigrava strane decake u mladjim kategorijama (sto je ziva istina i sramota) i da su zato dobili Zvezdu u finalu kupa, a ovaj ga prozvao za Excel tabele, a onda Covic izvadi excel za Beobasket 😂 Dobro je  da nije vadio nikakav snimak 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa Misko se uvredio, posto je ovaj sinoc rekao da razigrava strane decake u mladjim kategorijama (sto je ziva istina i sramota) i da su zato dobili Zvezdu u finalu kupa, a ovaj ga prozvao za Excel tabele, a onda Covic izvadi excel za Beobasket 😂 Dobro je  da nije vadio nikakav snimak 🤣

Cime se Covke bavi. Sve samo sto mu je klub 16 u EL npr...

 

Da mu Misko samo ne krene vaditi excel tabele tipa koliko je ulozeno za ovakav rezlutat npr.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Cime se Covke bavi. Sve samo sto mu je klub 16 u EL npr...

 

Da mu Misko samo ne krene vaditi excel tabele tipa koliko je ulozeno za ovakav rezlutat npr.

Meni je glavni utisak posle sinocne emisije da je Covic mnogo zajeban igrac, tako da se ne bih bas kladio da moze Misko da izvadi takve tabele, a da ne zavrsi karijeru 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li smo ikada doveli nekog igrača za kojeg je on otvoreno govorio? Biće opet jurimo Mirotića, Šengeliju, Monekea, Dejvisa i Hauarda a došli Bjelica, Davidovac i Simonović, produžili Lazarevića i Kuzmića. 

Sad jurimo Kalinića, N i S Jovića, Gudurića, Micića a u realnosti doći će Dobrić, Šaranović, Plavšić i Đurišić i vratićemo Kuzmića. 

Edited by Čočo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Srki said:

Čovek je ladno istrtljao koga sve želimo da dovedemo na leto i svi portali to naravno objavili.  I posle mu smetaju forumaši kada procuri neka vest u toku prelaznog roka jer to onda pokvari transfer i nanosi štetu klubu. 

Covek je toliko igraca nabrojao da sam poprilicno siguran da cemo max 1 odatle dovesti, i da je varka

Link to comment
Share on other sites

Није то баш тако све било за играче једино је конкретно рекао за Калинића да радимо на томе. Васу је споменуо као жељу, али је и рекао да је то нереално због његове плате тамо. За Николу Јовића је рекао да би га желео уколико не би играо тамо, али да му жели срећу тамо. За Стефана Јовића је рекао да уколико може да обезбеди континуитет.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inace ovde je puno povike na to sto je rekao da Ivanovic nije hteo Hauvarda, Monekea i Dejvisa. Ja ne vidim u tome nista cudno. Hauard ili Nejpir, 90% ovde bi proslo leto uzelo Nejpira, Bjelica ili Moneke, kako je Moneke odigrao prosle godine u Monaku, verovatno je birao igraca koga vise poznaje. Dejvis ili Tobi? Sada smo svi pametni, ali ako je tacno da je insistirao na Bolomboju, onda je bilo logicno da uzme nesto drugacijeg igraca. Ne vidim nista lose u postupcima Ivanovica, tj logicni su mi, a i mislim da je sasvim moguce da ih je Ivanovic izabrao.

Sada svi gledamo Haurda iz sadasnje forme, ali se niko ne seca kako se raspao u drugom delu prosle sezone.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, bosMan_jr said:

Nemojte da se palite na lupetanja Nebojse Covica, Miska Raznatovica, Zeljka Obradovica i ostalih milionera cija sujeta ne moze da podnese ni najmanju kritiku, i koji su spremni da zapale mase i okrenu ljude jedne protiv drugih kako bi je sacuvali, posto im je jedini problem u zivotu i jeste briga o sujeti, sve finansijske su resili.

 

Budite pametni

Ovo da se pinuje na svakoj basket temi. 

 

Što bi rekao jedan moj stari trener, u košarci su ubedljivo najveće sujete, tolike da bi i građanske ratove dizali. Jezivo je koliko su ljudi spremni da brane ta tri debela milionera, još da od njih prave neke žrtve sistema. Najgluplji narod u Evropi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od domacih igraca ja bih rekao pre svega Guduric a onda da se mozda neato pokusava i oko Kaline.

Vasa Jovic itd su sve gluposti.

 

Steta za onaj momenat kad su mu prekinuli misao za Zocov poziv u 1 uvece nakon Zvezda Fener

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

GG87m-PJac-AIly-Eb.jpg

GG87m-Q-b-AAAYsn-V.jpg

Ali da, Duško, Sferopulos i ostali treneri formiraju tim a čovek od 55+ godina u košarci na svoju ruku dovede Raduljicu misleći da je to igrač za EL. I to sam prizna. Ha ha ha smejem se a plakao bih. 

  • Like 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...