Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

U najkracem roku se mora stati na put ovim sranjima, sto u Aba ligi sto u domacim okvirima. 

Kazne da se uvedu pod obavezno kao u nba ligi. Pljujes sudije kazna, kenjas na tvu a zvanicnik kluba si kazna, bacis predmet na teren kazna... 

Da vidis kako bi se pevala druga pesma posle, a ne etiketirali ljudi koji dobro odrade posao. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje sinoc je bilo krajnje korektno, racunajuci ABA ligu i kupove u poslednje 3 godine mozda i najbolje sudjenje u vecitim derbijima.
Dovoljno dokazuje to sto sudije uopste nisu bile u centru paznje sto je obicno slucaj kada se igra veciti derbi..
Stvarno smatram da izjava Zeljka juce nije na mestu, neverovatno da ne moze da prizna ni jedan poraz i da mu je uvek neko drugi kriv.
U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni svo ono palamudjenje od sinoc govori da je Partizan verovatno dobio obecanje o licenci ili bar sigurnom ucescu u EL dogodine. Obradovic je napomenuo da je jedino obecanje koje je on dao ono da ce Partizan biti stalni ucesnik EL. Sad je vec jasno da je rec o jako losem gubitniku, mozda su u pitanju i nekakvi kompleksi, i onaj bespotrebni monolog je imao za cilj da sebe predstavi kao uspesnog, a pokusava kao uspeh da predstavi Partizanovo ucesce u EL. Sa druge strane i produzavanje Bolomboja, pre svega, a onda i Gedraitisa su pokazatelji da i KKCZ verovatno ima isto obecanje. Realno tesko da u Evropi, bez ruskih klubova i Dubaija postoji ijedan klub koji moze imati budzet koliki ce imati bg klubovi dogodine i zato i ocekujem da zaista oba kluba budu u EL. Ono sto nije dobro su ovi bespotrebni napadi Obradovica na vodju, jer trebali bismo svi da budemo jako glupi da ne znamo da bez drzave oba kluba imaju domet otprilike kao Cibona. Kao i svaki psiho i nas moze da kaze e sad cete da vidite i zavrne slavinu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po rečima moga kuma koji je pričao sa Teom ispred hrama sv. Save on ostaje još jednu sezonu. To je bilo uoči kupa za koji mu je Teo rekao da teško da će zaigrati. Jasno je da je Teo jako žrtvovao svoje zdravlje kako bi nastupio na ovom kupu. 

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor_ said:

U najkracem roku se mora stati na put ovim sranjima, sto u Aba ligi sto u domacim okvirima. 

Kazne da se uvedu pod obavezno kao u nba ligi. Pljujes sudije kazna, kenjas na tvu a zvanicnik kluba si kazna, bacis predmet na teren kazna... 

Da vidis kako bi se pevala druga pesma posle, a ne etiketirali ljudi koji dobro odrade posao. 

Za sve se slazem sem za sudije...zamisli Javora koji te unisti, bedno malo da ne psujem sad...ti treniras, kidas se, a on ocigledno krade i ti kao cutis, jebiga...mani me molim te i ovako su previse zasticeni

Link to comment
Share on other sites

Da malo siđemo u surovu realnost, nadam se da je prokletoj udbaškoj spodobi ovo poslednji Kup kojim će mlatiti po morning session-ima. I da sledeće zime u ovo vreme imamo komplet spakovan roster koji će TRENER birati od 1-og do 15-og igrača. Kako je jelte i normalno u jednom profesionalnom KK.

 

Čekamo povratak Topa i podgrejanog Treja, obojica bi mogli biti ozbiljni faktori uz gengsta Džavontea do kraja sezone. Ima tu još džebane i mesa za tuču. 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc je Partizan bio slabiji za Smajlija.

Boravak Koprivice smo lepo koristili.

Velika je razlika u domacoj osnovi kod njih i nas.

Oni imaju igrace poput Trifunovica, Anjusica, Koprivice, Tristana i Jaramaza, koji su EC igraci, neki ni to, i Smajlija i Avrama koji su iseckani povredama dosta stagnirali.

Nasa snaga bila je u domacoj osnovi.

Teo koji je najbolji srpski plej poslednjih 15 godina, Nedovic koji je rasni strelac, Deda i Mitar koji su reprezentativci i Lazic koji je iskusan igrac, poznat po svom doprinosu u odbrani.

Verujem da ni ove godine Partizan nece igrati KLS, svesni da nemaju sta tamo da traze, obzirom da se nama vraca Topic.

U ABA ce biti bitno da nosioci budu zdravi.

Zvezda moze imati jak tim:

1.Teo, Jago, Top

2.Neda, Smart

3.Rokas, Hanga, Laza

4.Trej, Deda

5.Bolomboj, Mitar.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, božija noga said:

Taman smo malo zaboravili na njih od slavlja. Ćokijeva omiljena disciplina, presavijanje tabaka i pisanje saopštenja.

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2024/02/18/finansijsko-poslovanje-kk-crvena-zvezda-redovan-pregled-prihoda-zakljucno-sa-31-12-2023-god/

OvJ scenario je bio wet dream za Nebojsu, moze da meri patku saopstenjima a plus smo dobili

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Sta ti je odgovoran i profesionalan pristup poslu, Čova odma ima spremne podatke 10-12 godina u nazad, dok Ostoju jos od sinoc cekamo da to uradi, iako mu je predsednik Partizana Obradovic rekao da to ucini.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Dugo u meni nesto nije izazvalo toliko gadjenje kao konferencija od sinoc. Ne verujem da neko ima obraza da ono izjavi. Sad da kazu zeljku okej pokrali su vas evo nadji 3 greske vise u korist Zvezde, on bi reko "kome je sad do gledanja ove utakmice". 

Nadam se da ce ga nasi i u finalu Abe isprasiti kako treba. 

 

Ja ga pa pohvalio sinoć, pa sam se ubrzo ugrizo za jezik.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bodo said:

Ima li kakav update u vezi sa Topom?

Sinoc mi se ucinilo dok se slavilo da nesto cudno hoda e sad mozda sam i lose video nisam bas bio u najtreznijem stanju 😁😁😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Top, Teo i Trej(TTT) imaju sad dosta vremena da se oporave. Ne treba zuriti sa njima, sledi jedan miran period u kojima Zvezda nema rezultatski imperitiv.

Lepo bi bilo da se Smart sto vise koristi i privikava.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Moj je utisak da nikad lakse nismo dobili Partizan. Svako je imao deo kvalitetnije igre. U globalu da smo igrali jos 5 minuta ne bi nas pobedili. Nama je ovo bilo vise od igre posto smo rezultatski na dnu Erolige. Partizan pak moze biti nasa prva pratilja po tom pitanju ako zaredjaju lose rezultate u El. Ovaj poraz nikako ne odgovara komsijama. Ne zbog titule vec zbog poljljane atmosfere i ocigledne krize koja postoji u njihovom taboru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Moj je utisak da nikad lakse nismo dobili Partizan. Svako je imao deo kvalitetnije igre. U globalu da smo igrali jos 5 minuta ne bi nas pobedili. Nama je ovo bilo vise od igre posto smo rezultatski na dnu Erolige. Partizan pak moze biti nasa prva pratilja po tom pitanju ako zaredjaju lose rezultate u El. Ovaj poraz nikako ne odgovara komsijama. Ne zbog titule vec zbog poljljane atmosfere i ocigledne krize koja postoji u njihovom taboru. 

 Po mnogočemu sličan meč onome od lani. Oni bolje otvaraju meč i prvo poluvreme ali onda sledi preokret u drugom i puno bolja igra naših i uslovno rečeno završnica u kojoj se samo mi pitamo. Jedino je najveća razlika njihova išla do deset a lani čini mi se - 17 ili tu nešto. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...