Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, DejoLazaKalina said:

Jesi ti ozbiljan? 

Sasvim solidna partija Davidovca danas.

Stoji da je ove sezone jako los, posle takvih izdanja ne moramo da ga pohvalimo za utakmicu danas ali mislim da ne bi trebali ni da dajemo ovakve izjave.

  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DejoLazaKalina said:

Jesi ti ozbiljan? 

jebai ga... valjda jesam. Mene je ispizdio cijelu sezonu ali ovo veceras je bilo sasvim OK.

Kao igrac u rotaciji i da drugi dodju do daha, ovo je sasvim pristojna rola.

Nego, kako to da igraci koji nisu u protokolu za turnir dobijaju medalje. Malo mi nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

jebai ga... valjda jesam. Mene je ispizdio cijelu sezonu ali ovo veceras je bilo sasvim OK.

Kao igrac u rotaciji i da drugi dodju do daha, ovo je sasvim pristojna rola.

Nego, kako to da igraci koji nisu u protokolu za turnir dobijaju medalje. Malo mi nije jasno.

Osim jedne trojke i onog zakucavanja, standardno nije radio nista i nije postojao u odbrani. Dalibor Ilic je daleko korisniji od njega, tj, manje je beskoristan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Osim jedne trojke i onog zakucavanja, standardno nije radio nista i nije postojao u odbrani. Dalibor Ilic je daleko korisniji od njega, tj, manje je beskoristan

3 defanzivna skoka. Za to vrijeme, Gidra odmorio

Link to comment
Share on other sites

Vladi Djurovicu sledeci put da se spreme gusle,glupo je vise ovako.

Kako je Partizan uopste mislio da igra sa ovom centarskom linijom bez Kabokla???

Adam Hanga radi velike stvari na terenu.

Punter i Naneli ne mogu 40 minuta da igraju kao prvih 15 jer da mogu igrali bi u Detroitu barem.Umrese ljudi i nije stvar u neznanju i nemanju talenta.

Koje sudijske odluke,mozda 5 diskutabilnih na obe strane.

Drzavni projekti smo svi koji se bavimo kosarkom u Srbiji jbg nije profitabilan sport.

lepo spavajte❤️❤️❤️❤️

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene uopste ne cudi sto Obradovicu sudjenje nije bilo dobro ako se setim da mu je bilo savrseno prosle godine kad je Kampaco dobio 5 licnih,Partizan sutirao 40 slobodnjaka,Lesor tukao koga je stigao a bio zasticen kao beli medved. Svako sudjenje koje njemu ne ide niz dlaku je lose i to je tako navikao jer ima i reputaciju i drugarske odnose sa sudijama narucito ovim starijim koje poznaje godinama i sad nasla se ova trojca da se dokazuju jbg.

  • Like 33
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Rokas je veceras radio sve,zatvarao sve zivo u odbrani,udvajao,trcao kontre,sutirao trojke,bas opasno dobro utakmica,znao sam da se cuva za finale i nije razocarao.

Kad ce taj produzetak za momka,zasuzlio je potpuno?

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Prelepe slike, skandrianje yagu i trenutak kad je poveo navijanje meni licno neprocenjivi, prelepe scene razmontirali smo komsije, ne znam kako neko moze da ne slavi ivu pobedu ili ne pada u euforiju zbog navodno lose igre. Finale ljudi, sasvim solidna utakmica za gledanje i velika pobeda naseg tima, BRAVO ZVEZDO

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Borky said:

Mene uopste ne cudi sto Obradovicu sudjenje nije bilo dobro ako se setim da mu je bilo savrseno prosle godine kad je Kampaco dobio 5 licnih,Partizan sutirao 40 slobodnjaka,Lesor tukao koga je stigao a bio zasticen kao beli medved. Svako sudjenje koje njemu ne ide niz dlaku je lose i to je tako navikao jer ima i reputaciju i drugarske odnose sa sudijama narucito ovim starijim koje poznaje godinama i sad nasla se ova trojca da se dokazuju jbg.

Prosle godine je Ivanovic iskljucen zbog opravdanog komentara posle ociglednog prekrsaja na Petrusevu.Zamisli da njega iskljuce.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sfero do 9:7 protib Zoca

Zvezda do 3:2 u sezoni protiv KKP

Zvezda do prvog trofeja

Bravo momci, bravo Teo!

 

Mali Laza presrecan. A bgmi i Coki iza. Ajde slikajte se pa da zovem Sarapu i Marica da zakazujem turneju

 

  • Love 28
Link to comment
Share on other sites

Ima ovaj roster svojih jasnih mana ali čini mi se da u ekipi imamo solidan broj igrača koji imaju problema sa lateralnim kretnjama što možda može biti i presudno u nekim narednim odlučujućim bitkama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...