Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, srlepajce said:

IMG-20240205-232447.jpg

 

Cuj potpisali ugovor sa igracem koji tek treba da se nametne i ako moze da trenira 😂

A Dusko selektirao

 

Jbt bolje da igramo i najnizu ligu ali da se ocistimo svog mulja

Pa mogao je i Moneke mozda da trenira i da se nametne

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kakve spanske serije 😂😂😂

 

Mada kad vidim kakvi se sve indijanci motaju oko i u skupstini nista me ne cudi, nece nam biti nikad bolje ovaj narod je idealan za sns jebacinu u glavu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije Vujcin insajder da ne napadate coveka bezveze. Jedno vreme je taj twiter profil koristio onaj Covicev potrcko Ivan, sad ne znam ko trenutno pise sa tog profila. Ne bi me cudilo da je Covic licno.

Edited by fasper
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da branim Gurovića, koliko i kako je ljigav znam odlično. Ali on osim što ovde ima školu košarke on se i ozbiljno bavi treniranjem ozbiljnih košarkaški talenata u Francuskoj. Bavi se osim svih sranja i košarkom. A koga trenira i šta u bezi košarke rade Vasiljević? Dozet? Vujičin? Ako ništa drugo osim što je iz mulja takođe je i iz struke i košarke. Za razliku od gore pomenutih. O Rakočeviću tek da ne govorim. Ne idu u istu rečenicu. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Da li je Vujcin ili nije je nebitno, ja bih zabranio postavljanje tog morona na ovoj temi. Bukvalno je uvreda za inteligenciju.

Složio bih se da nije direktni prenosilac Čovićevih nebuloza. Ovako bar da vidimo način razmišljanja Čovića i koliko on smatra da smo mi glupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, NMX said:

 

hahahhahhahahahahhahahahahahh

 

poserem ti se i na 50 godina u kosarci i na robota 

 

pazi ti ovaj bezobrazluk

 

I Lillard kad je tražio trejd iz Portlanda, nudili ga. Ali reče Duško neče ove koji mogu da pogode sa centra, pošto onda pada moral ovima koji nemogu ni iz reketa

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fasper said:

Nije Vujcin insajder da ne napadate coveka bezveze. Jedno vreme je taj twiter profil koristio onaj Covicev potrcko Ivan, sad ne znam ko trenutno pise sa tog profila. Ne bi me cudilo da je Covic licno.


Znači Čović me blokirao? A pa da, to je bilo onda kad je Dejo prešao u Pao, a oni mu stavili sliku u crvenoj majici, koja asocira na Oly, pa sam napušio insajdera sisu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Složio bih se da nije direktni prenosilac Čovićevih nebuloza. Ovako bar da vidimo način razmišljanja Čovića i koliko on smatra da smo mi glupi.

Samo neke stvari mu prenose, nema više informacija o transferima, to su mu ukinuli.

Mačuje se i tako to ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...