Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nije ovo neka previše bitna utakmica i neki težak poraz ali je meni veći problem to što oslikava naše stanje a to je da uopšte nemamo neki rast i kontinuitet a najvažnije bitke u sezoni su iza ćoška, ako smo EL sezonu već prežalili. Bukvalno od utakmice do utakmice ne znaš da l će biti sjaj ili očaj, možemo da dobijemo 20 i da izgubimo 20, kao šibice iz kutije da izvlačimo kada su utakmice u pitanju. Ima tu i do umora, loših i nesnađenih ,,pojačanja" ali generalno utisak je da ne postoji kontinuitet bilo kod nivoa i da utakmice kao ova večeras, Asvel, Alba maltene i nisu incident već su postale pravilo.

Edited by lansky
Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica se mogla dobiti samo uz maksimalnu potrosnju sto je u ovom trenutku bilo nerealno s obzirom da je cetvrta zahtevna utakmica u 8 dana. Nas mekani tim takav ritam ne moze da izdrzi, mada pitanje da li bi uspeo i cvrsi tim. Negde se moglo i naslutiti da ce se ova utakmica rizikovati s obzirom da je pobedjen derbi u proslom kolu. Rezultatski ne boli toliko, jer raspored do kraja nam ide u prilog i tesko da cemo izgubiti dve utakmice. Naravno lose je videti da tvoj tim izgubi ovako ubedljivo i da izgleda kao raspustena banda. Ipak, to je i dalje isti tim koji je prosle nedelje razbio Partizan i Valensiju. Na kraju, mislim da smo ovim porazom poprilicno zakomplikovali borbu za poziciju broj 2.

Link to comment
Share on other sites

Arhiviramo ovo kao jedno od najgroznijih izdanja i da izvuecmo neke pouke i to je to. 

 

Idemo dalje. 

 

Poraz koji me ne potresa gotovo ni malo. Nije lepo izgubiti ali mora nekad i to pa ako treba da se bira sta gubiti onda je to ovo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guženje kakvo dugo nije viđeno. Sramotno. Najgore od svega što ja ne mogu da garantujem da se ovo neće više ponoviti. Sreća pa imamo dobru zalihu za to prvo mesto. Ali u plej ofu ako može da se izbegne Budućnost. Valjda je nekome sada jasno šta sam pisao na live temi. Zajebana ekipa koja može i te kako da iznenadi ako joj je dan a unakazi protivnika ako još protivniku dodatno ne ide ništa od ruke. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem zašto ovde Smart nije cepao 30+ i uzeo 15 šuteva, po meni je logično da se uvede još više baš na ovakvom meču, dobra ABA ekipa a imaš luksuz da izgubiš, taman. On čim dobije loptu daje dalje, kao da ima direktivu da ne sme da napadne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U principu sličan meč kao protiv Olimpije. Uz bitnu razliku da nam je taj meč više značio pa smo se vratili u meč.

I tada nas je ubila petorka u kojoj su bili Davidovac, Tobi i Lazarević. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Razumem da je nebitna tekma sto se tice nas ali brate imajte dostojanstva. Dopustate da vas Futura naguzi 20 razlike jbt!

A zasta se cuvate?Za Zalgiris?Sta nam ta utakmica donosi?Nista sem prestiza!

Bas ovo, po cemu je taj mec sa Zalgirisom bitniji kada do kraja igramo revijalno. I to deseto mesto je nemoguca misija.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, filip83 said:

Ja ne razumem zašto ovde Smart nije cepao 30+ i uzeo 15 šuteva, po meni je logično da se uvede još više baš na ovakvom meču, dobra ABA ekipa a imaš luksuz da izgubiš, taman. On čim dobije loptu daje dalje, kao da ima direktivu da ne sme da napadne.

Ja ne znam sta su pojedini videli kod Smarta, osim sto lici na Pantera.

Link to comment
Share on other sites

Poraz kao poraz nije problem, nego nacin. Ovako iz sprdnje ,rekreativno ,da se odigra, to jednostavno nije u redu. 

Treba imati dostojanstva. Klub nije nicija prćija. Neko je krvario da klub stigne do ovih grana, a sada da se neko zjb

 

Ovako izaci na parket, sa ovakvim stavom nije u redu prema armiji navijača.

I na pripremama se grize, bori,trazi pobeda ,a kamo li u takmičarskoj utakmici. 

 

Trener kao da nije postojao.  Divljanje pojedinaca, stav u odbrani vecine igraca je za ozbiljan razgovor. 

 

3 / 24 sut za tri poena, o toga jednu postigao centar.

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Monaco pukao od mocnog Bourg-a, Pao kod kuce od Arisa. Neznalice Obradovic i Ataman, bilo bi dobro izbeci Bourge i Aris u play off-u. Ljudi uozbiljite se.

О чему причаш ти? О првом поразу Панатинаикоса ове сезоне и то на једну лопту и овом кантању од 22 разлике са немим посматрачем на клупи?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znamo šta nas čeka u finalu, hoću barem da polufinale bude lagano. A protiv Budućnosti će biti sve sem lagano i u potrošnji igrača i živaca. Ako mogu da glasam neka se komšije čupaju za kosu i misle da li će se na utakmici pojaviti Ferel, Mihailović, Pol, Frimen, Meggee. 😄😅

Link to comment
Share on other sites

Jedna velika sramota od utakmice. Na više nivoa.

Teu iskreno i ne bih mnogo zamerio, čovek je verovatno i frustriran jer deli svlačionicu sa minimum 3 lika za koje se teško može reći da igraju isti sport, pritom minutaža mu je u kontinuitetu preko granice onoga šta se od njega očekivalo ove sezone...

Ali zato Nedović... brate... ok, ne ide te šut, u odbrani si rupetina i to je svakako opštepoznato i prihvaćeno, ali da čovek bukvalno trunke srama, ni želje nema to je već za ozbiljno klupiranje... ali od strane koga, kada ti je fikus na klupi...

Podrška gospodinu, i trenerčini Dušku Ivanoviću! 
I da, sportskom sektoru želim sve najgore za ovu selekciju ekipe koja nije dominantna apsolutno ni u jednom segmentu igre.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I kada gubimo, mora da se zna red, a ne ovako sa 0% samopostovanja.

 

Posle derbija i duplog kola pretpostavio sam da cemo izgledati bedno u PG ali ne basa ovoliko….

Sve u svemu ruzan, ali bezbolan poraz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...