Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 klubova su osnivači Evrolige i oni od starta imaju A licencu. 

 

Barselona, Real Madrid, Baskonija, Emporio Armani, Anadolu Efes, Fenerbahče, Makabi, Žalgiris, CSKA, Panatanaikos i Olimpijacos. 

 

2018 su Bajern i Asvel dobili trogodišnju licencu, a 2020 je odlučeno da dobiju A licencu.

 

Prvobitni ugovor kada je 11 klubova osnovalo Evroligu ne pominje to da će licenca trajati 10 godina nego da klubovi moraju da učestvuju minimum 10 godina inače će platiti penale. Zato je Panataikos praktično bio primoran da nastavi da igra kada je ludi vlasnik hteo da istupi iz lige.

 

Link to comment
Share on other sites

Никада ми неће бити јасно како успемо да губимо 20 разлике у току утакмице од Албе која губи сада од Валенсије 26 разлике код куће (која је и даље без Дејвиса и Туреа), а притом смо рутинирали исту ту Валенсију. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Opa, kako stoje stvari sutra sa pobedom smo na dve pobede od 7og mesta. 😄

30 minutes ago, СамоТи3 said:

Никада ми неће бити јасно како успемо да губимо 20 разлике у току утакмице од Албе која губи сада од Валенсије 26 разлике код куће (која је и даље без Дејвиса и Туреа), а притом смо рутинирали исту ту Валенсију. 

Tako što nismo imali Teodosića i Nedovića iz povrede. Bez Tea bi od Valensije izgubili. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Ima li neko info oko prodaje karata? 

 

Све отишло, и додатне карте које су два пута пуштали, тренутно нема ниједна карта онлајн да се узме. Не знам за сутра да ли ће пустити још нешто. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СамоТи3 said:

Никада ми неће бити јасно како успемо да губимо 20 разлике у току утакмице од Албе која губи сада од Валенсије 26 разлике код куће (која је и даље без Дејвиса и Туреа), а притом смо рутинирали исту ту Валенсију. 

Zato sto nasa ekipa nije sposobna da na leru dobije bilo koga pogotovo ne bez Nedovica i Tea.A mi smo tako usli i otvorili mec. Pa se ovi raspucali i epilog znamo.

I to je na ekipi i treneru.Jer nam se pre toga desio ASVEL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Je l zna neko koji je rekord EL u poseti? 

 

Komsije drze top5 mesta po all-time poseti u EL.

 

Drzali su top8 do ove sezone ali smo u 2 utakmice imali posetu toliku da se uguramo na P6 i P7. A oni su popunili sve ostalo u Top10. 

 

All time:

🥇 22567 Partizan 08/09

🥈 21374 Partizan 13/14

🥉 21367 Partizan 09/10

4️⃣ 21352 Partizan 08/09

5️⃣ 20783 Partizan 09/10

6️⃣ 20270 Zvezda 23/24

7️⃣ 20143 Zvezda 23/24

8️⃣ 20091 Partizan 23/24 PO

9️⃣ 20086 Partizan 23/24

🔟 20079 Partizan 23/24

 

 

Barem u necemu da smo u top8 😄 

 

 

Posete na utakmicama vecitih ove sezone: 

Zvezda

18360 Asvel

19123 Monaco

18130 Bayern 

19637 Fener

19854 Armani

18290 Efes

17993 Alba

19714 Real

20143 Partizan

20270 Baskonia

18346 Valencia

 

Partizan

19227 Barca

20039 Zvezda

20058 Fener

18912 Alba

20079 PAO

19974 Monaco

20033 Armani

20086 Virtus

20012 Asvel

20066 Maccabi

20017 Zalgiris

 

EDIT: 

Sad sam se setio - nisam uzeo u obzir Top8 utakmice iz prosle sezone, verujem da tu Partizan ima dobre brojke u one dve utakmice. 

 

Evo ih 20091 i 19440. Update-ovao sam tabelu. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СамоТи3 said:

Никада ми неће бити јасно како успемо да губимо 20 разлике у току утакмице од Албе која губи сада од Валенсије 26 разлике код куће (која је и даље без Дејвиса и Туреа), а притом смо рутинирали исту ту Валенсију. 

 

Ovde tako ide ona fenomenalna fotka one plave žene sa matematičkim formulama 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, elmulinho said:

Ne obaramo ga, jer kad bismo prijavili bilo sta blizu 23k bili bismo ozbiljno kaznjeni. Laganih 21.400

Teoretski, mislim da moze da se ispostuje i EL i obori rekord ili bude barem blizu istog, ali ne sme biti onih crvenih troseda... nego jos jedna tribina kao kop s druge strane. 

 

 

No, ne interesuje me rekord, hocu pobedu sutra. Dzaba poseta ako se ne pobedi 😕 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sutra ako dobijemo ostajemo u nekoj nadi da mozemo uci u 10. Večeras je dobila i valensija i Baskonija, pa nam oni uz Makabi koji je trenutno na tom 10 -om mestu beže tri pobede. 

 

Odigrali smo odlicnu utakmicu u Barseloni, dobar otpor gde su nas pred kraj slomili, a konstantno smo bili na posed-dva, pre toga su nas dobili iz auta ovde, možda je vreme da im vratimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi sa porazom sutra i zvanično bi sve završili. Nema trika da stignemo zaostatak od 3 pobede. I menja se projekcija kako se bliži kraj. Definitivno će trebati više od 17 pobeda za 10to mesto. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Mi sa porazom sutra i zvanično bi sve završili. Nema trika da stignemo zaostatak od 3 pobede. I menja se projekcija kako se bliži kraj. Definitivno će trebati više od 17 pobeda za 10to mesto. 

Jedino pozitivno oko svega ovoga je što imamo bolji medjusobni skor od Valensije, Makabija,Partizana.  To su ekipe koje su tu od 8-10 pozicije.

Ali da bi to uopšte doslo u opticaj neophodne su serije pobeda, počev vec od sutra. A dobiti Barselonu....

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Mi sa porazom sutra i zvanično bi sve završili. Nema trika da stignemo zaostatak od 3 pobede. I menja se projekcija kako se bliži kraj. Definitivno će trebati više od 17 pobeda za 10to mesto. 

A ko kaze da mi jurimo 10to mesto? 🥸

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno ovo oko popunjenosti arene. Ako na zvanickom sajtu stoji da je kapacitet 19.394 kako bez kazne moze da bude vise.

Sjecam se da su nas nekada kaznjavali kad stepenice budu zatrpane, ali ako je samo po numerisanim mjestima, to je onda koliki je i prijavljen kapacitet. Jedino ako ne udju pa iz vc-a gledaju.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, No name said:

Jedino pozitivno oko svega ovoga je što imamo bolji medjusobni skor od Valensije, Makabija,Partizana.  To su ekipe koje su tu od 8-10 pozicije.

Ali da bi to uopšte doslo u opticaj neophodne su serije pobeda, počev vec od sutra. A dobiti Barselonu....

 

 

Pa taj međusobni nas jedini izvlači da u ovom trenutku u odnosu na nji ne zaostajemo 4 pobede. 

Link to comment
Share on other sites

Tu smo. Odmah iza komsija. Dva drzavna projekta cvrsto drze 11 i 12 mesto 😂

Zao mi je sto sutra zbog obaveza necu biti u Areni i to prvi put ove godine. Hajde, pa pustite glas i za mene 🙂

Luda Barsa, luda Barsa le, ale 🤣

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, No name said:

Jedino pozitivno oko svega ovoga je što imamo bolji medjusobni skor od Valensije, Makabija,Partizana.  To su ekipe koje su tu od 8-10 pozicije.

Ali da bi to uopšte doslo u opticaj neophodne su serije pobeda, počev vec od sutra. A dobiti Barselonu....

 

 

 

Sa Makabijem igramo jos jednu, istini za volju pred nasom publikom ali kad smo mi u pitanju ni to nista ne znaci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...