Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, pilif88 said:

Interesantna stvar mi je zapala za oko juce na poluvremenu. Jedno sigurno 10 minuta su Dozet i Rakocevic proveli u razgovoru. 

Nadam se da je potencijalni handover posla 😁

 

Dao mu šifru za tviter i nudes Ledji Anje

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

Tell me lies, tell me sweet little lies... 

 

 

Neverovatno, čitam post na poslu a na radiju kreće pesma Tell me lies, tell me sweet little lies

:classic_ohmy:

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se kod Smarta sviđa što se ne libi da preuzme loptu i pokuša da reši napad kada primarne opcije propadnu. Sinoć je tako rešio 3 napada u 4/4. Jednostavno uzme loptu i traži najbolju opciju da obezbedi poene. Ne ide ga šut za 3 poena, ali verujem da će i to doći na neki solidan prosek.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Meni se kod Smarta sviđa što se ne libi da preuzme loptu i pokuša da reši napad kada primarne opcije propadnu. Sinoć je tako rešio 3 napada u 4/4. Jednostavno uzme loptu i traži najbolju opciju da obezbedi poene. Ne ide ga šut za 3 poena, ali verujem da će i to doći na neki solidan prosek.

Juce je jedan kos dao na asistenciju Nedovica na zicer posle utrcavanja, drugi je bio onaj ulaz sa leve strane za 2+1 i imao je onaj flouter poludesno koji je usao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

Ma pominjali smo vec, Sedlacek ili Milan Tomic ako mislimo zaista da budemo klub sa glavom i repom. 

Prosto se plašim da se ne desi neki kompromis sa Čovićem da on pristane da ode, a da ostavi neku svoju spodobu kao SD da bi i dalje uticao na klub.

Naravno da nam treba neko ko ozbiljno poznaje košarkaško tržište. Nije bitno da li je ranije bio u klubu i tome slično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kul je da mi dobijemo svog ostoju umesto magistra

samo sto to nije dovoljno, treba nam i neki nas savic

rakoc, teo, neko treci...svakako ne popularni tviteras

 

I Ostoja i Savic su tamo pomocno osoblje ... zna se ko se tamo pita.

Uostalom, koliko se secam, direkno je razgovarao sa glavnim finansijerom ... nekim tamo Brankom, kako vole da kazu ... i da, nije vise p...r.

Videcemo koliko su sposobni kad doticni bude zapalio 

BTW, Milan Tomic je neka druga liga i vrlo rado bi ga gledao tu negde pored Janisa

Edited by Plant
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sportski direktor treba da bude neka ozbiljna skautska/menadžerska njuška. Nije bitno da to bude neko koga volimo, bivši igrač itd. Šta je Partizan dobio od Pere Božića, Berića, Šćepe... kad su u klubu u odijelu ordinirali?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Klub koji se zove Merkezefendi je za pola sezone lansirao 2 dobra EL igrača ali za nas nema igrača na tržištu.

 

Odgovoram ujedno i Fradleru koji je imao slican upis i ostalima koji dele tu neku percepciju koja deluje ok spolja kad se napise ili na primer moze da prodje na igrici ali neme veze sa time kako stvari funkcionisu u stvarnom svetu kosarke.

 

Sigurno da ima bilo kakvih igraca na trzistu, Sferopulos je barem 3 puta rekao da zeli igraca koji moze da napravi razliku a ne da dovede bilo koga i to je zaista tako svidelo se nama ili ne, ali to sto Sferopulos govori nije nesto na sta cemo da se obaziremo, nego cemo da furamo tu mantru sa stotinu istih komentara da za nas nema igraca na trzistu. Ako je to iko i rekao logicno da se misli da nema igraca koji moze da napravi razliku. Kao za Smarta, pokusali su sa jos boljim igracima od njega iz Nba, nisu hteli da dodju, ali su i Smarta pazljivo birali. Pokusalo se sa Nba igracima, nije hteo niko da dodje, Gilespi bio jedina opcija iz El. Sta da se radi. Mislim da ne postoji trener kome treba instant odbrana p&r, preuzimanja, bilo kakva zastita obruca, da ima Gilespija u Bajernu za smesne novce i da dovodi Vrajta iz Kine u tom trenutku za 4 puta vise novca a da ne znas sta moze da ti donese jer je igrao u Kini godinu ipo dana a pre toga nikada u Evropi. Mozda da je ranije presao u Merkezefendi, moguce i da bi ga mi doveli. Nije ga ni Olimpijakos doveo iz Kine nego iz turske lige. Pritom ga ni oni ne bi dovodili da im se nije trojica visokih povredilo.

 

Mozda recimo za tu cetvorku postoji dogovor sa nekim Nba igracem do isteka ovog roka ili se pazljivo ceslja G liga, raspituju za sve, pa bolje dovesti nekog ko je instant ok sa glavom kao Smart nego nekog Adamsa ili Kurucsa koji imaju talenat ali su se pogubili jako. Sada nema prostora za greske. Ili nekog polovnjaka u vidu Dauma koji osim spot up-a trojke koje da budemo posteni dobro sutira, zaista mogu da nas zatrpaju preko njega puno vise nego  preko Mitrovica ili Davidovca. Mitrovic se toliko poigravao sa Daumom da ono nije bilo humano. Jedino sto Daum bolje radi od Davidovca je da postize jednu trojku vise po mecu od njega (i to u istim procentima) a u svakom drugom segmentu igre je gori, doslovno u svakom detalju.

 

Inace Daum i Oturu presli su spletom okolnosti u Efes jer im se povredilo vise od pola rostera, jedan od njih je i igrao protiv Efesa a mogli su i uzivo da ga prate bilo koju utakmicu. Ja ne znam koja je to cetvorka iz Aba lige koja bi potencijalno pravila razliku. Pritom logicno mi nekako da bi dosli u Efes pre Zvezde i to treba imati u vidu. Nisu ovde Asvel i Alba pokupili ove igrace nego Olimpijakos i Efes. Veci i bogatiji klubovi od nas, sa gradovima primamljivijim strancima od Beograda.

 

Wright je igrao u Kini sve do nove godine. Sferopulos mi ne deluje kao trener kome treba provereno defanzivno resenje u odnosu na Tobija, zna sta moze Gilespi jer te stvari koje on trazi je vec radio u Bajernu i onda da dovede igraca iz Kine. Mogu misliti tek komentare istih ljudi koji pisu ovo sta bi pisali da smo doveli igraca iz Kine u sred sezone pored Evrope ili Amerike. On je dosao u Merkezefendija tek negde oko nove godine (kada je Gilespi vec uveliko bio nas), odigrao par utakmica sjajno, a Olimpijakos ga je potpisao samo zato sto su im se povredili i Milutinov i Fal i Petrusev.

 

Pritom i taj Daum sa 2.2 skoka za 20 minuta po mecu (i uzasnom odbranom) nije igrac koji pravi razliku. Nema teoretske sanse da bi Sferopulos doveo takvog igraca u ovom trenutku, mada mislim i generalno. Oturu je presao u Efes nakon sto im je ubacio 28 poena i imao 11 skokova i speltom okolnosti se njima tad povrede 2 centra. To je bilo u periodu dok smo jos verovali da ce Tobi biti bolji i kad je dobijao vise sansi.

 

Svako ko zeli da sazna ove stvari moze malo da istrazi internet uopste mi ne treba neko poznanstvo blizu kkcz da mi to isto i utvrdi nakon sto znam i sam, mada nije lose da se potvrdi cisto da se uverim u ono sto sam vec znao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kakva je situacija kod Barse? Jesu se kompletirali? 

Abrines i Caicedo su out za večeras ako je verovati rotowire.

 

Edit : Za obojicu stoji da je očekivani datum povratka petak

Edited by Урош19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

I da ne zaboravim, poseban krug pakla treba da je rezervisan za ljude koji puse u hali. Juce ispred mene lik zapali cigaru i taman da ga zamolim da ugasi ili bar duva na drugu stranu od mene i cere, vidim da su jos dvojica zapalili oko nas.

Nema tim glavama pomoci.

A za matorog koji prodaje lav pivo? 😂 Ladno prodaje pivo i zamota ga u novinu, kao da se ne vidi. Ko ga pusta u halu sa punom torbom konzervi, a ovamo kao pretres i kd vrata 🤣

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Gilespi je definitivno igrač koji pravi razliku. Pa gde ste vi videli da neko onako različito šutira? 

Verovatno najnetalentovaniji igrac koji je nosio naš dres.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A za matorog koji prodaje lav pivo? 😂 Ladno prodaje pivo i zamota ga u novinu, kao da se ne vidi. Ko ga pusta u halu sa punom torbom konzervi, a ovamo kao pretres i kd vrata 🤣

To nisam primetio.

Juce kada se zavrsila utakmica navijaci pevali Puta Barsa kao pripremu za sledecu, moja cera cula Luda Barsa, a i meni nije nesto bilo u interesu da joj objasnjavam sta pevaju posto je psovka.

Ceo dan peva Luda Barsa, luda Barsa ole 🙂

  • Like 3
  • Love 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Izgubiš od autsajdera, konkurenti svi pobede, odlepe se za pobedu više. Sledeće kolo pobediš, konkurenti svi izgube opet se vrstiš na pređašnje stanje. Ajde više da zaređamo sa pobedama, ni Baskonija, Partizan, Milano i Valensija neće do kraja baš dobro proći. Sad je momenat da se dignemo. Dok smo kompletni. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Izgubiš od autsajdera, konkurenti svi pobede, odlepe se za pobedu više. Sledeće kolo pobediš, konkurenti svi izgube opet se vrstiš na pređašnje stanje. Ajde više da zaređamo sa pobedama, ni Baskonija, Partizan, Milano i Valensija neće do kraja baš dobro proći. Sad je momenat da se dignemo. Dok smo kompletni. 

Bice zajebano, Barsa je strasna. F4 ekipa a svi bitni igraci su im sada u formi.

 

Gaze Virtusa laganica u 3 brzini

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...