Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:


Ja mu ne prastam Olimpijakos u Areni pre par godina gde nas je otvoreno, svesno, mucki i rekao bih fanaticno pokrao za drugu fazu i smatram da ima ozbiljan problem s zvezdom kao domacinom. Imam pik na njega od tada i sigurno sam ostrascen ali ovo veceras nije bila slucajnost.

Mislis valjda na Javora i onu odluku oko auta kad je preinacio odluku Garcie (kad je Javor bio u pravu BTW)?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, BojanaCZV said:

I svaka čast onom momku koji je postavio pitanje o načinu igre Lideja.

 

Konacno da je neko smeo da postavi takvo pitanje.

Takodje svaka cast i komentatoru na konstataciji da se Ledej nece smiriti dok nekog ozbiljnije ne povredi.

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Gledam ovaj video, batica je bukvalno uzeo loptu u ruke i krenuo da da koš 👊

 

To, dok su Teodosić i Nedović ostali bukvalno na našoj polovini i posle koša Jaga krenuli da brane Avramovićev šut. Znači da ekipa ima poverenje u njega, čak i ovi alfa mužjaci, da može da reši utakmicu. Ovako nešto nije bilo moguće do skoro... Drago mi je zbog Jaga, baš gotivan igrač...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zvezdale said:

Takodje svaka cast i komentatoru na konstataciji da se Ledej nece smiriti dok nekog ozbiljnije ne povredi.

Evo grobari hoće da ga tuku bgm... Kažu "kako se usuđuje da tako nešto kaže za Ledeja" LOL

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Jago mozda ima 175, ali...

Dame nek ne otvaraju spojler

  Reveal hidden contents

Murica mu nije ispod 25

 

To su neki novi clanovi i Kupi, ostali su idalje kul momci.

 

Naravno da su kul (dosta njih i vise od toga), kolega je pretpostavljam ciljao na prvospomenute, a ruku na srce bilo je u par talasa i na nasem topicu slicnih situacija. 

Link to comment
Share on other sites

Luda utakmica. Imali smo periode igre kad smo ih bukvalno počistili sa terena kao da su neki random abaligaš, ali i momente kad smo samo mogli da gledamo kako nas stižu i za malo obrću. Imaju mnogo kvaliteta (jbte njima legit EL igrači poput Smitha i Ponitke ne vide sekund na parketu ili se ne skidaju uopšte, koji imaginarijum!) ali osnovna razlika je što su fizički veći i moćniji od nas. Da to večeras ne dođe do izražaja potrudio se pre svih Bolomboy koji se naskakao i nazakucavao za sve pare i u tom departmanu nas učinio konkurentnim. Ipak, ponovila se boljka da teško završavamo utakmice protiv ozbiljnih rivala i videlo se da se situacija otrže kontroli kod one prodate lopte kad smo se spetljali na samom prenosu preko pola. Yagov koš na kraju je nagrada najviše lično njemu za mudaške partije tokom čitavog prethodnog perioda dok je Nedović opet razočarao u finišu dokazavši ko zna koji put da je dobar trpač malih utakmica, kako to radi hladnokrvni EL madafaka pokazao je Nunnally, na sreću Yagov mojo je bio prejak večeras. Ima razloga za zadovoljstvo ali i za brigu, no konačno smo maltene kompletni (Teo diže plafon ekipi samim prisustvom za bar 30%) pa da probamo neki povratak iz mrtvih u EL dok stvarno ne bude gotovo.

 

Suđenje loše jako ali i baš neljudski pritisak na arbitre od svih živih i kad treba i kad ne treba. Dozier potpuno opravdano dobio 5 ličnih i baš je ozbiljan mindfuck da ga je Željko ostavio u igri sa 4 faula u prvoj polovini treće četvrtine. Komentarisati Ledaya prestaje da bude suvislo, to je izgubljen slučaj. A i reći da je Željko sore loser nije ništa novo. Klasika od njih dvojice, na radost raznoraznih derviša sa druge strane brda. Ko zna šta spremaju za završnicu sezone a i u Kupu tradicionalno bude mučno. Bitno je da znamo da možemo da ih poderemo i da ono evroligaško rasturanje nije bila slučajnost.

 

Mi smo sami sebi najveći neprijatelji pa videćemo šta nas čeka u novoj epizodi u utorak za one koji nisu odustali od gledanja.

  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Jataganac said:

 

Naravno da su kul (dosta njih i vise od toga), kolega je pretpostavljam ciljao na prvospomenute, a ruku na srce bilo je u par talasa i na nasem topicu slicnih situacija. 

Kod nas brzo zavrse karijere, hvala Bobu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ko zna šta spremaju za završnicu sezone a i u Kupu tradicionalno bude mučno.

Da neće opet da se aktivira priča o našem ne igranju? Prošle sezone je bilo tako nešto ako ne grešim. Ljuti se Čović što nisu kažnjeni zbog onog sa KLS.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Treba reci da je Pukl sudio ocajno - O C A J N O ! ! ! 

I to njegova konstantna narcisoidna potreba da budi glavni baja na terenu izuzetno smara i od toga trpi citava liga i pre svega igraci.

Covjek toliko zeli da bude u centru paznje da je cak pustio i brkove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Umalo da prodamo utakmicu. KKP je nakon EL i ABA utakmica u januaru kao sto sam i predvideo dvaput porazen, ali moze generalno biti zadovoljan ovom utakmicom koju su u stvari vec mogli da otpisu. Vratili su se u egal i pokazali da mogu da nas stignu i to pre svega jer se mi ukakimo. Slicno je bilo i u EL tekmi, samo su oni tad promasili dve trojke. Veceras nisu i sitgli su nas. Bojim se da ce nam to uci u glavu i da ce nas u Play offu brejkovati.

 

Mi smo u 4/4 katastrofalno branili trojke, udvajali nepotrebno i ostavljali njihove igrace same na sutu za tri. To nismo radili u 1. poluvremenu nego ih terali da se izmore za svaki sut. Mi smo dobrodosla zrtva svakoj suterskoj ekipi za tri sa ovakvom odbranom i ne, nisu Lo i Howard ili 90+ ili 100 poena od Baskonije, Albe i Asvela slucajnost nego pravilo koje ce nam se desiti kad igramo ovakvu odbranu. Mi smo zadnju cetvrtinu izgubili 16:30 kod kuce. Treba se tu zamisliti. Ali, to je bilo vidljivo jer smo promenili nacin igre. plasljivo, cuvajuci vreme i poradjajuci koseve. Uz to su njihov presing na prevodjenju lopte i visoka udvajanja doveli do toga da nismo imali resenja u napadu. Tu je bilo poradjanja poena od Yaga i Bolomboya.

 

Sferopoulos je na sve to doprineo uvodjenjem Gilespie i vadjenjem Bolomboya u 4/4 i tu su kola polako krenula nizbrdo, a sve se ubrzalo kad je njih krenuo sut. Do tada je trener odlicno pripremio mec (za razliku onih protiv Asvela i Albe). Mitrovic i pogotovo Nedovic da porade na bacanjima. Nema smisla da dobijenu utakmicu u penal zavrsnici na taj nacin dovodimo u opasnost ili prodajemo.

 

Sudjenje lose. Kriterij los i promenljiv. Gresaka bilo na obe strane, ali cinjenica je da nismo uneredili KKP u 1. poluvremenu, jer su oni imali more bacanja koja su ih drzali u igri. Sudije na pocetku pustale kontakte samo tako, a onda sudile situacije koje vise niko nije razumeo. Duplo vodjenje od Nunnaly ne treba objasnjavati.

 

Komentator za Ledeya mvaljda mislio da se neće smiriti dok večeras nikog ne povredi. A ako je mislio uopste, onda mu treba dati listu iz zadnje dve godine sa njegovim zrtvama koje je povredio i sa svinjarijama koje inace radi. Retko vidjena mrcina.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da se Puklu smuči život kad mora da sudi ovaj naš derbi, tačno mu po licu vidiš koja je to muka. Ne krivim ga zbog toga.

Moze da odbije, dobro je placen, ne radi u rudniku.

Previse su zasticeni ti ljudi.

Imamo evroligaski derbi sa vrhunskim sudjenjem. Dupla pri vodjenju Nanelija se videla na keca, trojica arbitra se prave slepi, Lazic sugerise da se pregleda i nista, epa to je bezobrazluk. I voleo bih da trpe neke sankcije zbog svoje nesposobnosti da odrade posao za koji su vrhunski placeni makar korektno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Moze da odbije, dobro je placen, ne radi u rudniku.

Previse su zasticeni ti ljudi.

Imamo evroligaski derbi sa vrhunskim sudjenjem. Dupla pri vodjenju Nanelija se videla na keca, trojica arbitra se prave slepi, Lazic sugerise da se pregleda i nista, epa to je bezobrazluk. I voleo bih da trpe neke sankcije zbog svoje nesposobnosti da odrade posao za koji su vrhunski placeni makar korektno.

To se ne moze gledati jer nista nije odsvirano. To je sistemska greska tih gledanja. Moze se gledati samo kad se nesto odsudi. Zato je i Miroticev aut ostao nepromenjen kao i pre dve godine u finalu ABA protiv komsija jedna silazna putanja od table (Hordov).

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

Hahahahah i zasto onda prozivamo Zoca. Jer kiseo u porazima. Ej on ovim insuinira kako su nas pogurale sudije... Jbt. :D

Baš tako, sve si u pravu...

Ali zašto onda deliš banove druže,kad se pokrene priča (kritika) o njegovoj dvoličnosti, licemerju ili karakteru?!!!

Bravo Zvezdo, bravo momci, kapa dole kako ste ovo isčupali, u neravnopravnom duelu 8:5.

Idemo dalje!❤️🤍

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...