Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Slazem se, nadam se da ce se neko konacno setiti da ukine glupavi kup

Pa gledajuci EL, ABA pa onda KUP i KLS po vaznosti. Jbg. Ako cemo negde da se stekamo i ne idemo svom snagom to je kup i KLS.

 

Bicu srecan ako osvojimo ali nece mi to odrediti kakva mi je sezona .

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Slazem se, nadam se da ce se neko konacno setiti da ukine glupavi kup

Možeš da budeš ironičan koliko hoćeš, neće promeniti činjenicu da je kup najmanje bitno takmičenje u sezoni i da je posle ovakve utakmice smešno pričati o kupu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The_Big_S said:

Jel te mrzi, života ti, da nam ukratko preneseš šta kenja lik….

Quote

Plavšić: Smart je personifikacija Zvezdine haotične sezone

A u stvarnosti Plavšić personifikacija izraza ljigava gnjida.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stefi88 said:

Nisam gledao, kako je Smart odigrao?

Jel pojacanje ili?

Za ulogu koju treba da ima kada su svi zdravi - UBOD... U jednom trenutku nas je dobro vukao... Fulio par bitnih šuteva u završnici, ali to što je on morao rješavati govori u kakvom smo trenutku... 

Edited by Ab1995
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Pa gledajuci EL, ABA pa onda KUP i KLS po vaznosti. Jbg. Ako cemo negde da se stekamo i ne idemo svom snagom to je kup i KLS.

 

Bicu srecan ako osvojimo ali nece mi to odrediti kakva mi je sezona .

Meni je svako zvanicno takmicenje u kojem mozemo da osvojimo trofej bitno. A satisfakcija je veca ako igras u njemu protiv najveceg rivala, pogotovo ako isti ima odlican sastav.

 

Ja nigde ni nisam rekao da je kup najbitniji ili bitniji od nekog drugog takmicenja. Vise bih voleo da osvojimo EL nego kup, sto ne znaci da mi je kup nebitan.

 

Ni meni takodje rezultat u kupu ne odredjuje kakva je sezona bila. 
 

 

Mislim da je do nesporazuma doslo jer sam ocigledno u nezgodnom momentu pomenuo igranje kupa. Ja sam se odavno oprostio od ove EL sezone pa mi vecerasnji poraz i nije toliko tesko pao.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav je smrad plavsic. Sta sve nece raditi po naredjenju.

Jeste smart je kriv jer je uskocio da igra  25 min El, gde jos ne zna ni imena saigraca, gde prvi put igra Evropsku kosarku.

Nemoj slucajno da spomeneš domacu osnovu, domace bezveznjake. 

 

Edited by No name
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Da SMART je najveci problem! A sta kaze za Dejana okrecem se oko svoje ose Davidovca?

Bukvalno...

Covek dosao pre nedelji dana,najbolje bi bilo da ti on iznese sezonu u koju si se sam da izvinite posrao.

Daj da skupimi mi kintu da damo Plavsicu mozda tada ne bi morali da citamo ovakve njegove tekstove i slusamo proseravanja

Link to comment
Share on other sites

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

  • Like 15
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

За мене је сваки трофеј битан, а клуб вреди онолико колико има трофеја. 

Не схватам људе који се сваке године "ложе" на ЕЛ, као да ништа не уче из прошлости, и да дозвољавају да их доктор вуче за нос. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TB Told said:

A u stvarnosti Plavšić personifikacija izraza ljigava gnjida.

Dobro je da Šabaz nije personifikacija Zvezdine sezone,

Dobro je da Bjelica nije..

Dobro je da Simon JR nije..

Dobro je da raspali Davidovac i Tobi nisu…

Jedini problem koji imamo je Smart

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

Dobili smo trenera koji se ne suprotstavlja mnogo predsedniku.

 

I drugo, Plavsic jeste gnjida generalno, ali ovde je vise sam Sportklub ispao jaje, jer nije Plavsic tako rekao, cak je rekao i da je mnogo veci problem to sto se Zvezda u ovakvom trenutku sezone oslanja na igraca koji je dosao pre 7 dana prvi put u Evropu, i da to pokazuje vrlo problematicnu selekciju u ekipi.

Ja sam to na prvu razumeo kao kritiku kluba.

 

E sad kad razmislim, ako je ciljao na trenerovu selekciju tom izjavom, onda ga treba hebati jako

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

Dusko makar imao drcan stav (opravdano ili ne) i nije dao na sebe. Ovaj gleda da sa svima bude drugar, svako da ima minutazu 15ak minuta i svi zadovoljni. Ne igra se kosarka tako. A facu ima sve mislim zaplakace u svakom trenutku pored klupe. Bukvalno kao nacrtan covek za Covica. Idealan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

To samo pokazuje da nije problem u treneru. 

1 minute ago, bosMan_jr said:

Dobili smo trenera koji se ne suprotstavlja mnogo predsedniku.

 

I drugo, Plavsic jeste gnjida generalno, ali ovde je vise sam Sportklub ispao jaje, jer nije Plavsic tako rekao, cak je rekao i da je mnogo veci problem to sto se Zvezda u ovakvom trenutku sezone oslanja na igraca koji je dosao pre 7 dana prvi put u Evropu, i da to pokazuje vrlo problematicnu selekciju u ekipi.

Ja sam to na prvu razumeo kao kritiku kluba.

 

E sad kad razmislim, ako je ciljao na trenerovu selekciju tom izjavom, onda ga treba hebati jako

To bi moglo tako da ga nije prozivao tokom meča za "G ligaške poteze".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Dobili smo trenera koji se ne suprotstavlja mnogo predsedniku.

 

I drugo, Plavsic jeste gnjida generalno, ali ovde je vise sam Sportklub ispao jaje, jer nije Plavsic tako rekao, cak je rekao i da je mnogo veci problem to sto se Zvezda u ovakvom trenutku sezone oslanja na igraca koji je dosao pre 7 dana prvi put u Evropu, i da to pokazuje vrlo problematicnu selekciju u ekipi.

Ja sam to na prvu razumeo kao kritiku kluba.

 

E sad kad razmislim, ako je ciljao na trenerovu selekciju tom izjavom, onda ga treba hebati jako

Definitivno su naslov izvukli iz konteksta... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

 

stavio fokus na bolomboya u napadu, rokija koristi na dve pozicije, yagu silom prilika dao veca ovlascenja, promenio princip odbrane..nisu neki epohalne promene ali su ocigledne

 

a inace minus ova i asvel igramo daleko bolje. mozda bi i sa dushkom igrali bolje vremenom ali kad vec pitas

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The_Big_S said:

Dobro je da Šabaz nije personifikacija Zvezdine sezone,

Dobro je da Bjelica nije..

Dobro je da Simon JR nije..

Dobro je da raspali Davidovac i Tobi nisu…

Jedini problem koji imamo je Smart

 

 

Ili da spomene sportskog direktora Dozeta koji ima funkciju klimača glavom

 

Ili da spomene što Nebojša sklapa ekipu dve godine i menja trenere kao čarape...

 

Mnogo tu još ili može da se doda.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Jel moze meni neko da objasni sta je to doneo Sfero, a da nije bilo sa Duskom? Ja ovo prvi put vidim, da neki klub promeni trenera i da cak nije bilo ni onog pocetnog boosta i neke serije pobeda. Bukvalno sam ubedjen da bi isto ovako izgledali i da je Dusko ostao na klupi. 

 

P.S. Gotivac mi je Sfero, neka ostane i sledece sezone da bi ponovo pokusali da uhvatimo neki kontinuitet, ali da mi je jasno bas sta smo dobili s njim sto nismo imali s Duskom, bas i nije. 

Najbolje sto je uradio bila je tekma sa KKP. Maestralno pripremljeno i vodjeno. Ostalo je prosek, a porazi od Asvela i Albe bas lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Dusko said:

Da SMART je najveci problem! A sta kaze za Dejana okrecem se oko svoje ose Davidovca?

Ti si bese moderator? Jesi ti slusao izjavu ili uzeo naslov? Aj, keve ti, banuj sam sebe, jer je sramota da ovako nesto napises, a da nisi cuo izjavu. Obesmisljavas forum.

Personifikacija- stilska figura, dovodjenje Smarta iz G lige kad su povredjena 3 beka i ocekujes da ti resi gostovanje u EL 8 dana po dolasku. Da, Smart je personifikacija Zvezde. Nema veze sa "najveci problem" sto si ti napisao. Moze li da te banuje drugi moderator?

Edited by leki bg
  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...