Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

18 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Ali zato Birch nije dugo igrao i nije u formi, iako ume mnogo više od Gilespija.   

 

 

pa znam ali kao što rekoh pre nekoliko dana, ne znamo zaista da li nas je npr taj birch izotkivao ili nije raspoložen da se cima po evropi, ili nešto treće

danas neko kaže za d-won'ta aka derrick williamsa, i dalje je slobodan. jebiga, slobodan je i za preostalih 17 timova, od kojih verovatno postoji 4-5-6-7, kojima bi on bio makar dobar backup ali iz nekog razloga ga niko nije potpisao, kao uostalom i tog bircha.

 

gillespieju treba teokratija u napadu, ili neki manje dobar ali verziran plej.

ja sam oduševljen kako yago igra praktično od početka kalendarske godine ali kao asistent, tj razigravač ekipe je jako tanak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

pa znam ali kao što rekoh pre nekoliko dana, ne znamo zaista da li nas je npr taj birch izotkivao ili nije raspoložen da se cima po evropi, ili nešto treće

danas neko kaže za d-won'ta aka derrick williamsa, i dalje je slobodan. jebiga, slobodan je i za preostalih 17 timova, od kojih verovatno postoji 4-5-6-7, kojima bi on bio makar dobar backup ali iz nekog razloga ga niko nije potpisao, kao uostalom i tog bircha.

 

gillespieju treba teokratija u napadu, ili neki manje dobar ali verziran plej.

ja sam oduševljen kako yago igra praktično od početka kalendarske godine ali kao asistent, tj razigravač ekipe je jako tanak.

 

Ovo. Bez Tea, ne mora ni da ulazi, nema ko da mu doda na zicer. Jago je iskoristio to što ima ogromnu minutažu, ali svakako mu asisti nisu jača strana.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gile brat je dešnjak koji u napadu akcije završava kucanjem kontra rukom... Pa ti to zaustavi i skautiraj...

Dok se ostatak tima navikne na to biće to super... To vam je kao u tenisu kada igrate protiv ljevaka...ti šalješ na bek'end stranu.. Aaa ono forhend buuummm.. Najlakše je kačiti memove kako on maši bazen s metra, sačekaj da se namjesti i prebaci loptu u drugu ruku... POSTER!!! Ko je na posteru?? Aaa? 

Edited by Ab1995
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Shodno prethodnim desavanjima i izostancima, veceras je potreban izuzetan napadacki mec od strane nizih igraca (kojih nemamo za izvoz) i poenterski i pakerski, dok skok mora biti na vrhuncu na obe strane.

Teska prica u odsudnim momentima, jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Borca said:

 

Naravno Davidovac i ovde zabusava, sedi i osmatra dvogledom dok Gedraitis mora sav posao da odradi.

Jbt..meni se ucinilo da Deda naginje flajku :)

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Teško da smo favoriti protiv bilo koga u EL bez dva ključna beka, praktično nam ne igraju dva od tri najbolja igrača. Jagu svaka čast na ovom medenom mjesecu, ali šta će biti ako i on naleti na zid? Mi pričamo o igrača koji je bio projektovan za trećeg pleja, a sada je lider ekipe. Baš smo u teškoj situaciji trenutno, ulazimo osakaćeni u odlučuje bitke. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Borca said:

 

Naravno Davidovac i ovde zabusava, sedi i osmatra dvogledom dok Gedraitis mora sav posao da odradi.

Ja sam na prvo gledanje mislio da pije iz čuture. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yago vs Alba:

 

Reg. sezona

18/4/5 na 5/7 iz igre i 7/8 bacanja L

8/1/9 na 3/13 iz igre i 0/2 bacanja L

 

Plejof

24/2/2 na 9/13 oz igre i 3/3 bacanja W

11/3/9 na 3/9 i 5/6 bacanja L

14/1/7 na 3/12 iz igre i 7/8 bacanja W

16/5/5 na 4/15 iz igre i 6/8 bacanja W

 

Poznaju ga dobro.

 

Link to comment
Share on other sites

Имам добар осећај за вечерас. Алби када кола крену низбрдо више се не заустављају, зато је потребно стрљиво и паметно градити игру, без срљања. Победа нам даје самопоуздање пред дерби у недељу, а и омогућава даљу борбу за плеј - оф.

Ко год да је у хали вечерас присутан, да не штеди дланове и грло.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...