Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Sector said:

 

Moj drugi rođendan će biti kad on ode iz CZ. 

 

Ako budem živ tad. 

Jedina sam koja slavi rodjendana dva.

Sudbina mi odredila ta dva datuma.

Prvi put kad me majka rodila, drugi kad sam se Dede oslobodila...

 

  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Imali smo Monekea na početku sezone. Ali ne, mi smo dali 2m za ugovor od tri godine Davidovcu umesto Monekeu za 2 godine. Sad nema neki izbor. Ali bilo koji izbor i u ovom trenutku je bolji izbor od Davidovca. 

 

u kom smislu imali? u smislu da je bio slobodan igrač a zvezda, velesila u evropskoj košarci, treba samo da okrene telefon tog igrača kojeg želi i on dođe?

 

ako su bili pregovori sa monekeom, pa on hteo da dođe ali tražio neke novce koji nam se uklapaju u budžet ali nam je izgledalo previše, onda ima smisla to što pišeš.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

u kom smislu imali? u smislu da je bio slobodan igrač a zvezda, velesila u evropskoj košarci, treba samo da okrene telefon tog igrača kojeg želi i on dođe?

 

ako su bili pregovori sa monekeom, pa on hteo da dođe ali tražio neke novce koji nam se uklapaju u budžet ali nam je izgledalo previše, onda ima smisla to što pišeš.

Pre ću verovati u priču da ga nismo ni zvali, naravno. Da smo ga zvali i dali pare koje smo dali Davidovcu možda bi i bio naš. Nisu to male pare. 

Link to comment
Share on other sites

Konacno neki igrac koji ne izgleda mlohavo..ocekujem dosta energije od njega, samo da ne izgori sutra kad zagrmi arena...dolazi iz lige gde ih gleda samo familija, a sutra kad vidi onaj haos bice veselo, neka je sa srecom i njemu i nama

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Pre ću verovati u priču da ga nismo ni zvali, naravno. Da smo ga zvali i dali pare koje smo dali Davidovcu možda bi i bio naš. Nisu to male pare. 

 

poenta je da si naveo igrača koji neočekivano razvaljuje prvi deo evroligaške sezone i kao, eto, što njega nismo doveli. 

pri čemu lik nije potpisao za fljamurtari, nego za evroligašku ekipu koja je za zvezdu pojam u smislu prethodnih uspeha, načina na koji funkcioniše, zemlji u kojoj se nalazi i tako tih nebitnih stavki za igrača

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, turfan said:

Konacno neki igrac koji ne izgleda mlohavo..ocekujem dosta energije od njega, samo da ne izgori sutra kad zagrmi arena...dolazi iz lige gde ih gleda samo familija, a sutra kad vidi onaj haos bice veselo, neka je sa srecom i njemu i nama

Sutra bih mu dao zadatak, ako udje, cisto da se skoncentrise da ne gubi lopte i da fizicki jako igra odbranu, na granici faulova... Poenterski, mislim da ne bi trebalo nesto ocekivati sutra od njega

Edited by Zarco_srb
Link to comment
Share on other sites

Moneke da je doveden na leto ovde bi bio kolektivni plac zbog lose sezone u Monaku. 

Sa druge strane svi smo ovde balavili na potpis Sabaza nakon odlicne igre u Milanu, a ishod znamo svi...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Razumem da su transferi živa stvar, ali ne mogu da verujem da je bilo nemoguće da se ovo završi četiri dana ranije i da čovek lepo spreman uđe u, po mnogima, najvažniji meč sezone.

 

Realno, bek treba od početka sezone. Ajde ne dovedeš ga, ode Šabaz ti ubaciš Topa, ok. Top se povredi i tad moraš da završavaš kako znaš i umeš, odmah.

 

Ako dobijemo naravno sve se zaboravi ali ako izgubimo to je baš fejl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, filip83 said:

Razumem da su transferi živa stvar, ali ne mogu da verujem da je bilo nemoguće da se ovo završi četiri dana ranije i da čovek lepo spreman uđe u, po mnogima, najvažniji meč sezone.

 

Realno, bek treba od početka sezone. Ajde ne dovedeš ga, ode Šabaz ti ubaciš Topa, ok. Top se povredi i tad moraš da završavaš kako znaš i umeš, odmah.

 

Ako dobijemo naravno sve se zaboravi ali ako izgubimo to je baš fejl

Vec cirka 20 dana kako svaku utakmicu nazivamo najvaznijom utakmicom sezone, ciganija je cudo :default_coffee:

Edited by kojan
Link to comment
Share on other sites

Imali smo Monekea na početku sezone. Ali ne, mi smo dali 2m za ugovor od tri godine Davidovcu umesto Monekeu za 2 godine. Sad nema neki izbor. Ali bilo koji izbor i u ovom trenutku je bolji izbor od Davidovca. 
Moneke sa našim porezima za 500k bruto bi igrao, u Baskoniji ima oko 350k neto...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kojan said:

Vec cirka 20 dana kako svaku utakmicu nazivamo najvaznijom utakmicom sezone, ciganija je cudo :default_coffee:

 

U ovom slučaju nije do ciganije, gotovo da nemamo prava na kiks s obzirom na učinak u prvom delu sezone. I ovu ako dobijemo, sledeća će biti najvažnija. I sve tako do gostovanja Monaku. 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tek sad videh upise o Boltauzeru, pa se setih da sam imao čudan kontakt sa njim pre dvadesetak godina, mislim da je bila prva sezona u kojoj nam je sudio, a to je ona sezona kada je Šakota došao u prvom mandatu.

 

Igrala se u Pioniru neka manje bitna utakmica, bila sića od publike, sve se čuje, a ja stao ispod koša i naslonio se na reklamu. I Boltauzer nešto dunuo, pa ga Šakota oposvao. Lajt psovka, ali onako baš da se čuje... 

 

I Boltauzer se spusti blizu mene, ispod koša, a Šakota ga prati nadole hodajući uz liniju, i nastavlja da mu dobacuje. Kaže mu, šta me gledaš, šta se sad čudiš? Ti se bre čudiš već nekoliko nedelja zaredom kad sudiš Zvezdi...

 

A Boltauzer se okrene ka meni, koga nikada pre nije video u životu, i kaže mi mrtav ozbiljan: koji je ovome đavo? Misleći na Šakotu, u fazonu - nisam vam sudio ništa loše.

 

Kasnije je postajao baš loš prema nama, pa sve lošiji i lošiji do tačke da je u mrtvoj trci sa Javorom po količini problema i nepoštenja koju nam je zadavao. A biti rame u rame sa Javorom u tom segmentu - uopšte nije lako.

 

I kad smo već kod toga, tu su i klub, i ljudi u klubu i oko njega, odradili loš posao kad je u pitanju odnos sa tom dvojicom. Sećam se vremena od pre dvadesetak i više godina, kada su jedan trener i ljudi oko njega držali masterclass na tu temu, pa mirne duše mogu da kažem da kao klub nismo izašli ni iz suterena kada je reč o takvim dostignućima. 

 

Zato nam se i dešava iznova sve isto sa Javorom i Boltauzerom.

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, crni_bombarder said:

Moneke sa našim porezima za 500k bruto bi igrao, u Baskoniji ima oko 350k neto...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Mogu da zamislim da je Moneke potpisan letos posle prošlosezonskih brojki u Monaku. Bilo bi "oteraše onog divnog dečka Bentila, a dovedoše ovaj kratena".

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bice svaka bitna do kraja, ali sutra igramo protiv verovatno direktnog konkurenta za plej in gde u slucaju pobede od 3 razlike mozemo da i sa istim skorom kao oni idemo dalje, a ako izgubimo moracemo na kraju da imamo jednu pobedu vise od njih (zato se ova pobeda prakticno racuna kao dupla). Slicna ce biti i utakmica sa Valensijom.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, crni_bombarder said:

Moneke sa našim porezima za 500k bruto bi igrao, u Baskoniji ima oko 350k neto...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Upravi to. Bilo je bitno da se pozove za početak. Ali jbg. Zvezda ima Dozeta aka 30+godine,istorija povreda, bivši EL igrač Dozet. A Baskonija ima skaute i sportskog direktora. 

Link to comment
Share on other sites

"Srećan sam što se vraćam u Beograd. Bio sam u odličnom timu, sa divnom publikom. Imam mnogo prijatelja u tom gradu, zaista sam srećan što se vraćam tamo, iako ćemo patiti tokom meča. Crvena zvezda ima najtalentovaniji tim u Evropi", rekao Ivanović.

 

Naš divni gospodin, zauvek Šef stanice.

El grande Duško ❤️

Edited by Molina23
  • Like 28
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...