Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Nik1991 said:

Gabriel vs Bentil,sto nam je bolji fit?

Prvi je centar, a drugi je četvorka.

Iskreno ja sam za obojicu, Gabriel je bolji od Tobija i Gilespija, dok je Bentil mnogo bolji od Dede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Steta za Higginsa, pre svega zbog njega samog, vrv je ovo kraj. Ali i za nas, ne treba nam jos jedna Derek Braun situacija u kojoj bi se jos vise ukopali. Mogli bi da se aktiviraju ponovo za Herisonom/Hiliiardom, da pokusaju i po nekim EC ekipama, ima tamo da se probere sto-sta. 

 

kukao je sfero ec/liga sampioni klubovi ne pustaju igrace cak ni za obestecenja

Link to comment
Share on other sites

Da se ne zaboravi da su naši mudraci navodno imali Šveda, Hilijarda i Prepeliča ispred nosa i oni su se nisu odlučili ni za jednog od njih, a sada nam je preko potreban bek.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Onda već uigrava pika sa Teom.
Zovite Ginisa da pribeleži da je u sezoni 2023/24 jedan tim potpisao ukupno 6 centara:
Kuz, Simke, Tobi, Boki, Dizzy i Vinogradar
 

Cijelu karijeru je igrao četvorku osim zadnje je igrao centra. To valjda zavisi od tima gdje igra kakve su potrebe. Po konstituciji i kretnjama je četvorka samo ne znam da li ima šut. Koliko ja znam i ne baš.

Link to comment
Share on other sites

Fora kod Dozeta i Čovića je što traže jednog po jednog igrača. Nikad nemaju alternativu. Što znači ako smo tražili Higinsa i on ne dođe kod nas zbog kojeg god razloga, to znači da oni moraju opet da traže pojačanje i eto nama beka za jedno 2,3 meseca. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, zoki_dd said:

Cijelu karijeru je igrao četvorku osim zadnje je igrao centra. To valjda zavisi od tima gdje igra kakve su potrebe. Po konstituciji i kretnjama je četvorka samo ne znam da li ima šut. Koliko ja znam i ne baš.

Ni prva ni poslednja cetvorka sa slabijim sutom. Neka dodje samo, lako ce razuveriti neverne Tome. Inace smo dobri skakacki, sa njim bi dobili na ofanzivnom skoku. A i odlican primer da uporedite razliku u "pismenosti" izmedju njega i Gilespija. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Fora kod Dozeta i Čovića je što traže jednog po jednog igrača. Nikad nemaju alternativu. Što znači ako smo tražili Higinsa i on ne dođe kod nas zbog kojeg god razloga, to znači da oni moraju opet da traže pojačanje i eto nama beka za jedno 2,3 meseca. 

Mislim da je realnije da je bajata vest oko Higinsa nego da smo za pola dana odlucili da ga opet dovedemo i da opet ne prodje pregled. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Ni prva ni poslednja cetvorka sa slabijim sutom. Neka dodje samo, lako ce razuveriti neverne Tome. Inace smo dobri skakacki, sa njim bi dobili na ofanzivnom skoku. A i odlican primer da uporedite razliku u "pismenosti" izmedju njega i Gilespija. 

Još jedan Luka Mitrović operisan od bilo čega van reketa samo sa boljim telom i skokom i nižim BBIQ. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Mirage93 said:


Evo sad sam ja stavio da je potpisao kod mene za Jagodinu, toliko je relevantna vikipedija

 

Screenshot_13.jpg

Jos ja gledam ko je ovaj, nije valjda da smo toliko ocajni da trazimo pojacanja u Jagodini 🙂

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Cijelu karijeru je igrao četvorku osim zadnje je igrao centra. To valjda zavisi od tima gdje igra kakve su potrebe. Po konstituciji i kretnjama je četvorka samo ne znam da li ima šut. Koliko ja znam i ne baš.
Gebrijel je cist centar, na sp se videlo da čak i na 5 ne može da širi, nije ni išao u pop koliko se sećam, npr protiv nas tu je barem mogao imati prostor protiv Milutinova...

On može braniti obe pozicije bez problema, ali u napadu na 4 bi bio ala Mitrovic bez lucidnosti.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...