Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Čočo said:

Normalan klub i sportski sektor uvek imaju spisak igrača koji mogu u svakom trenutku da pomognu. Potrebno je samo okrenuti menadzera. Ali mi imamo Dozeta. Nemamo sportskog direktora i skauting službu ali zato imamo Nebojšu Čovića od 50+ godina u košarci da da sud da li je igrač dobar ili ne za nas. Svi mogu da dovedu igrača za dva, tri dana samo nama treba 6 meseci po igraču. 

Nemoj pored tih 50+ godina u kosarci da zaboravis njegove zidarske sposobnosti ipak je on zasluzan za izgradnju krova na Areni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Veliko bravo i za deju davidovca u druga despota Lazarevica. Maestralna rola. Ušli kod rezultata 21-20 u nasu korist ,a izasli posle serije Olimpije od 12-13 koseva.

Naravno za tih 8 minuta stetočinskih na parketu 0 poena, ofanzivni minus igraci, a u odbrani krateri.

Posle nisu vise ni ulazili, a i zasto bi

. Još jednom su potvrdili da ne zasluzuju da igraju ,  samo jos da to shvate oni koji odlucuju. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim je definitivno izbacio nosioce na površinu... Sada je kristalno jasno šta se od koga može očekivati u EL... Imamo kvalitet da igramo ozbiljnu košarku i da pobjeđujemo ozbiljne timove...eee sada je na upravi da pokaže da su naše ambicije ipak vezane za top10... Ovaj tim vapi za dodatnom dubinom i dužinom klupe... Zaista se nadam da na tržištu i dalje ima nama dostupnih igrača koji bi nam rasteretila nosioce.. Neki 1/2 igračić da Teo ima što više odmora i neka solidna, stabilna četvorka... Odlazak Simonovića me raduje u tom smislu... Jer ako se ne pojačamo u dogledno vrijeme, serija poraza kao rezultat energetikog pada je neminovna... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, K.Dot said:

Niko ne ocekuje da u ekipi imas 12 “mamojepca” ali ovo sto mi imamo je sramota za mnogo jeftinije sastave od ovog našeg, mi imamo komplet jednu petorku koja ABA ligu ne može da igra, znaci ne da pravi neku razliku nego samo da bude ravnopravna sa ostalim aba ligašima. Davidovac se npr posrao po svemu dobrom sto je uradio u zvezdinom dresu i umesto da je otišao kao “ubica” Ledeja on se vratio da kao podgrejali leš troši svoju zaostavštinu. Teo i Hanga, ne zna se koji je stariji. Lazić terminator ali i njemu se ocrtava godina proizvodnje. Ostaju nam stakleni Neda i omaleni Yago kao udarne igle. Coviću gnjido. 

 

posto ovaj post po mojim shvatanjima nema direktne veze sa porazom, vec generalno odlukama kluba - zasto nisi ovako nesto postovao prekjuce nakon partizana?

 

a da, zato sto kada se pobedi, covic nije gnjida i sve fercera kako treba.

 

jad & beda. ne secam se ko je najavljivao neke live proteste i trsnsparente protiv uprave, nista ni od toga.

 

ladno ni ja ne bih doveo nikoga, pod uslovom da citam ovo a da sam chovke, uglavnom da bih vas zajebavao, posto i budala moze da razume patern: pobeda - dobra, poraz - gnjide.

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Plašim se da smo sa svim ovim povredama, premorenim i načetim nosiocima, (a bez neke brze doselekcije), realno mnogo bliže tome da skliznemo u potpunu katastrofu nego Play IN-u.

 

Edited by The_Big_S
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

Plašim se da smo sa svim ovim povredama, (a bez neke brze doselekcije), realno mnogo bliže tome da skliznemo u potpunu katastrofu nego Play IN-u.

 

 

Nema nista od toga, plus sto je brza doselekcija kod nas lutrija i pitanje na sta bi se svelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juče sam ovde napadan ali će se tek videti koliko povreda i odsustvo Topića će uticati na ekipu. Njegova povreda je mnogo toga poremetila. Možda smo i očekivali još jednog visokog sad iznenada Dozet mora da traži i beka. Pa to je za njega bolje da su ga vezali i bacili u more nego što sad mora da traži igrača. A uz to njegova povreda će kao domino efekat da utiče na potrošnju svih igrača jer sad moraju svi da se mobilišu i pokriju pored postojećih rupa i ovu novu otvorenu. 

Link to comment
Share on other sites

"Za mene je ovo posledica rasporeda koji imamo. Igrali smo tri utakmice u pet dana, dva putovanja u ovih pet dana. Kao što shvatate, trudimo se da damo svoje najbolje. Nažalost, to nije bilo dovoljno. U NBA ovo zovu ‘raspored porazi‘. Za nas je to takav poraz. Nastavljamo, još uvek smo prvi u ABA ligi. Imamo dobar momentum u Evroligi."

 

Miloš Teodosić je tokom treće deonice doživeo povredu zgloba, a Sferopulos nije imao dodatne informacije o njegovom stanju.

"Videćemo, doktori će nam reći", zaključio je Sferopulos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi ako ostanemo sad bez Yaga i/ili Tea možemo da preskočimo duplo kolo. Da se ne cimamo za dzabe. A onda pred Mali Kalemegdan da se pripreme kuke i motike. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Nema nista od toga, plus sto je brza doselekcija kod nas lutrija i pitanje na sta bi se svelo.

Ma kontam brate sve, nego sam izneo samo zapažanje koje uopšte nije daleko od realnosti.

I ne samo da može da se odrazi na Play IN Evrolige već i na ABU

Link to comment
Share on other sites

Ovdje su me pojedini napali kad sam napisao da nikad nećemo biti kompletni baš iz ovog razloga - ne dovodimo nikoga, trošimo nosioce i očekivano je ovako nešto.

Zaista, ali zaista, sram ih bilo za ovo nedovođenje pojačanja.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ali brat čočo ima samo takve promjene raspolozenja, iz sata u sat😀

Pa kad se okolnosti i situacija u timu menjaju iz sata u sat. Osuđeni na pola dana sreće pa meseci mučenja. Proklet klub. Mora prokletinja da se otera svu lošu karmu navukao na klub. Nama i ovo malo igrača što imamo polako ali i očekivano kreću da ulaze u povrede. Ne znam više ni ko će nam igrati naredne mečeve. Mitrović nije ozbiljno povređen pa propustio 4 utakmice, Top otpao na 2 meseca, sad po našem običaju će Teo da odsustvuje po klubu utakmicu odmora a na parket će se vratiti za nekoliko nedelja. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Juče sam ovde napadan

 

1 minute ago, Tormund said:

Ovdje su me pojedini napali

 

Jbt, na topiku besna rulja sa vilama i testerama...

 

Čović će izgleda morati da preda Davidovca da ga ritualno rastrgnemo na komade inače će neko nedužan od forumaša da strada.

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

 

 

Jbt, na topiku besna rulja sa vilama i testerama...

 

Čović će izgleda morati da preda Davidovca da ga ritualno rastrgnemo na komade inače će neko nedužan od forumaša da strada.

Nema potrebe da ga predaje. Može slobodno da ga uhvati za ruku i vodi kući u Železnik, dvoranu FMPa. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...