Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jedna lepa timska pobeda za pocetak Nove godine.

Nisam to ocekivao, al sad onako ciganjski mislim - mora da deknemo u cetvrtak nabujale komsije visokih ocekivanja, a to ce biti zajebano.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

gilespija su bas ojadile sudije u startu; prvo shatro banana papajanisa a cist faul a onda cini mi se, njegova rampa a sudije madar tri bacanja

 

al bole nas paja, vsmos a la playa

 

bice on okej za neke sekvence, meni se dopala njegova aktivnost

Isto, radije bih pokusao da artikulisem tu divlju energiju nego radio sa mrtvim telima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Master klas Sferopulosa, nadmudrio je odvratnog Sarasa svaki put veceras.

 

Limitirani smo do zla boga ali ova ekipa ima karakter kakav nismo imali prosle sezone.

To se vidi pre svega u utakmicama koje su mustwin, poput onih u Aba ligi.

Jedna takva je i derbi prekosutra, pa neka momci ovo moje misljenje jos jednom potvrde.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Rutinski. Veoma bitna pobeda uprkos Davidovcu. Trudio se svim silama da razigra Dejvisa ali se Janis dosetio u 2/2 pa ga nije više uvodio u igru. Čoviću čuj me, daj bilo koju 4ku iz g lige koja hoće da dodje kod nas, ne mora ni da ima neku statistiku, biće bolji odo ovoga sto trenutno imamo.  

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Ozbiljan klub bi uveliko produžio Joela a mi ćemo ovjeriti Prađeda na doživotni. 

Mislim da drvimo vec 2 meseca da Joel treba odmah jos bar 2 godine da se produzi...mozda se sad pocelo da razmilslja na tu temu 🤬

 

Sjajna defanziva, odgovorno u napadu, Rokas na 4 zakon za sve nase 4orke ove sezone! 

Postepeno uklapanje Topa u sistem ide svojim tokom, ali bice tu jos nerviranja sigurno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

@Čočo jel i dalje dupelizac? 

Odlican trener, cijedi suvu drenovinu. 

 

Ovo vcrs je masterclass, kako je iznenadio onu prevaru sa kasnim ulaskom Hange

Jeste dok ne vidim krilnog centra. I da, marioneta ne znači da je loš trener. To nikad nisam rekao. Samo radi kako mu Čović kaže. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, BojanaCZV said:

Pokaj se nevernice ☺️

 

Kakva utakmica 😍

 

Ali ne mogu a da ne pomenem Lazu, bukvalno nas je vratio u utakmicu.

 

Bravo za sve I hvala ❤️

 

 

Nema odje nevernika. Ova ekipa i ovi momci su zasluzili ovu pobjedu a i jos mnogo vise. Bravo za Janisa i ekipu

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ај што неко рече да се доведе један крштен играч на 4 и Давидовца исто да пишаљемо у Бешикташ или Бахчешехир или тако неки ...

Онда имамо шансе.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Setite se 2011 said:

Svašta bih napisao likovima , koji su dali prednost mržnji prema Čoviću u odnosu na ljubav prema Zvezdi ali o tome treba da vode računa administratori .Ako ni zbog čega drugog , makar zbog kvaliteta ovog nekada kvalitetnog foruma... Zvezda je emocija emoji3590.png🤍

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 


Почећеш врв са својим ником. Срам нас било.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj Makabi i kaze:

 

Efes pobjeda

Baskonija pobjeda

Crvena Zvezda poraz

@Zalgiris pobjeda

Monako vode 10 razlike na kraju 3/4

 

Kakvo rasulo.

 

Nego da pitam, sta je falilo Feneru vcrs posto su prosli mec igrali bez masu igraca i dosli da odrade taj mec? A da Pierre falio.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Osim na Davidovca, koji je jbg zaista bio loš danas, probijali su ga, stalno je kasnio na svog igrača i u napadu nije uradio ništa, zaista nemam ozbiljnijih primedbi ni na koga večeras.

 

Tobi užasan u prvom, ali se sjajno iskupio u drugom.

Nedović je bio daleko od očajnog, što bi neko ko čita samo live temu mogao da zaključi.

Gilespi treba da se uhoda.

 

Topić veoma zrelo, iako se jasno vidi da je ovo nivo iznad u odnosu na izazove koje je do sada imao. Već drugi evroligaški ispit će mu biti derbi. Ako i to položi, granica je u stratosferi.

 

Starosferopulos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Nadam se da si mi Bokicu podveo kao kapitena ☺️

Ma on nije sporan...Naveo sam ove koji su skloni nekim povredama i u godinama su...a trebaju nam 😉

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

jos ovi sutirali oko 50%, u prvom nisu dve omasili

Ako nešto nisam omašio 5/10 su imali u prvom poluvremenu. Pa su na to dodali 4 trojke u prvih 5min 3/4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...