Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Nini3112 said:

Meni nije jasno kako Topic nema pravo nastupa sutra,nije igrao EL,na sajtu registrovan bas ne razumem?

I to pise nas "naslovni" sponzor,mislim okej prepostavljam da nece igrati ali da nema pravo je drugo?

Ko kaze da nema pravo? Ima pravo da igra. Rekao je Janis da ce pred utakmicu odluciti da li ce biti u sastavu

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Fromthecorner said:

Nebojsa ce definitivno morati da odgovori na neka pitanja, narocito ako se nastave losi rezultati u Evroligi sto je izvesno. Odlaskom Nejpira Zvezda je ustedela oko milion evra, on nije potrosen na povratak gimnazijalca sa pozajmice i Gilespija. Da ne spominjem da je u julu receno da je ostalo 1,5 miliona evra za igrace.

 

Gde je taj novac, da li je potrosen za vracanje dugova bivsim igracima, zidanje necega u Zelezniku ili nesto trece? Imali smo jedan mirniji dan ali nakon sto nas Mitoglu i Lesor budu maltretirali pod kosem mislim da nas ocekuje nikad veca bura na relaciji navijaci-uprava.

A ko će da ga pita?

On vodi KKCZ jednako kako Vučić vodi Srbiju. Kontroliše sve organe vlasti, rukovodstvo kluba, skupštinu, većinu navijača, miješa se u stvari koje nisu u njegovoj nadležnosti i na TV prodaje maglu o zlatnom dobu, iako padamo sve niže.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nini3112 said:

Meni nije jasno kako Topic nema pravo nastupa sutra,nije igrao EL,na sajtu registrovan bas ne razumem?

I to pise nas "naslovni" sponzor,mislim okej prepostavljam da nece igrati ali da nema pravo je drugo?

Nije naš. Crnogorski Meridian. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čvarkov said:

Mogu misliti kakva će atmosfera biti protiv Partizana nakon što dobijemo PAO i Fenera.

 

Nakon derbija smo na skoru 9-10 i onda ide lakše gostovanje Asvelu i tu smo već na 50%. Cenim da u narednom kolu kiksamo protiv manekena predvodjeni zoroom velikim izdajnikom i pravoslavnim izdajnikom i onda možemo ući u lepu seriju do gostovanja Realu.

Edited by Čvarkov
  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nini3112 said:

 

Koliko vidim nas spinzor?

Ovo nisam video. Ali ne znam i dalje što ne bi imao pravo nastupa kada je registrovan. Evo Gilespi još nije sa razlogom u rosteru na sajtu EL jer nema pravo igranja. Tako da sam siguran da Top ima pravo nastupa samo je pitanje da li će ga Sferopulos odmah uključiti ili čeka da odigra sa ekipom barem jednu utakmicu(Igokea u subotu) pre utakmice u EL. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Ovo nisam video. Ali ne znam i dalje što ne bi imao pravo nastupa kada je registrovan. Evo Gilespi još nije sa razlogom u rosteru na sajtu EL jer nema pravo igranja. Tako da sam siguran da Top ima pravo nastupa samo je pitanje da li će ga Sferopulos odmah uključiti ili čeka da odigra sa ekipom barem jednu utakmicu(Igokea u subotu) pre utakmice u EL. 

Jedini razlog je ako nisu stigli da ga prijave za utakmicu. To mora 48 sati ranije.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veoma malo se priča koliko nam je dobra poseta cele sezone. I da je publika prepoznala momenat iskoraka iz Pionira i odgovorila višem nivou, obzirom da je postojala zebnja da ćemo teško puniti Arenu non stop. I pored fudbala našeg prvog sporta, celog LŠ hajpa, a ovamo istumbanog rostera tokom leta, teranja Duška itd ništa se promenilo nije. I treba tako. Nama uzor treba da bude Žalgiris publika a ne Oli/Pao koji pune i prazne shodno tabelama. 

 

Još kad bi se masa konačno oslobodila uticaja "najvernijih" i pustila jači glas protiv sotone sa jutarnjih programa bila bi to savršena priča. 

Edited by Molina23
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fromthecorner said:

Nebojsa ce definitivno morati da odgovori na neka pitanja, narocito ako se nastave losi rezultati u Evroligi sto je izvesno. Odlaskom Nejpira Zvezda je ustedela oko milion evra, on nije potrosen na povratak gimnazijalca sa pozajmice i Gilespija. Da ne spominjem da je u julu receno da je ostalo 1,5 miliona evra za igrace.

 

Gde je taj novac, da li je potrosen za vracanje dugova bivsim igracima, zidanje necega u Zelezniku ili nesto trece? Imali smo jedan mirniji dan ali nakon sto nas Mitoglu i Lesor budu maltretirali pod kosem mislim da nas ocekuje nikad veca bura na relaciji navijaci-uprava.

 

Koje nikad nije ni imala :lol_2:

 

Elem, kako vas ne mrzi da stalno pretumbavate taj skarabudz roster, video sam vec xyz kombinacija sa uvek istim igracima.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u teškoj situaciji svakako i sa rasporedom. Sad kad u ovom periodu opet formiramo ekipu dolazi nam najteži deo rasporeda u EL ove sezone. Do 11.01. u EL imamo 5 utakmica i 4 gostovanja i derbi na svom terenu. Baš teška priča s obzirom na momenat u kojem se nalazimo. Realno je da se dobije samo Asvel u gostima. Opet da se ogradim, u ovom trenutku i sa ovim rosterom. Svaka promena u timu je prilika za promenu i prilika na terenu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

To isto potanje za stanje i plate u klubu se moze postaviti nadleznoj osobi kod komšija, ali naravno to se sad ne postavlja...jer ljubav prema klubu...naravno dok je stanje na tabeli ok.. 

Hocu reci da smo prakticno u istim govnima dok neko od strndzera ne progovori preko batice ili nekih drugih instrumenata....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...