Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Niko nije ocekivao da se Sabaz raapadne, da slazem se.  Kao sto niko nije ocekivao da treci plej bude neozbiljni Jago i to kao zamena veteranu od 37.godina koji je sklon povredama. Kao sto svi godinama  ocekujemo da glavni skaut vise ne bude Nebojša. 

Sabaz je šlag na torti a ne "jbg, desilo se, niko nije očekivao".

Ko je odlucivao oko toga gde ce mali. Pa da mu se predvidela munutaza koju je apsolutno mogao i morao da ima cak i da je Sabaz bio pravi, mali ne bi ni odlazio.

Onaj koji se ne imenuje no 1 opcija, Teo no 2, sta onda za Topica? Da igra na kasicicu po 5-10 minuta u momentima kada mora da igra veliku minutazu i stice iskustvo igrajuci ozb utakmice sa velikom minutazom?

 

A da, zaboravio sam. Svi smo ocekivali raspad onog sto se ne imenuje i da onda Top igra tu minutazu Yaga koju je isti imao orethodnih mjeseci. To je bas bilo ocekivano.

 

Steta oa Milenko i Misko nisu imali te vidovite sposobnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konacno da vas iscitam tj da ispreskacem par strana komsije, bas ste hiperaktivni.

 

Bez namjere da vam solim pamet ali decko vrhunski prospekt, vec navikao na odraslu kosarku, vase dete, otvorio mu se prostor i vi razglabate  sta i kako.

 

O ovoj polusezoni(ili vise od toga)  cete pricati sa sjetom jer su vam igrali Teo I Top u istoj ekipi. Njegujte ga, zaliejvajte, pa cete i kosarkaske bogove privuci na svoju stranu,

 

Ovaj forum je svjedok da sam ga prizeljkivao u reprezentaciji  na SP i dalje mislim da je trebao ici. Ako nista zbog zaloga za buducnost, koja eto vec sada pocinje.

 

Srecno deckonja da se razvijes u odlicnog igraca brzo, da nama ne naudis.

  • Like 21
  • Love 1
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

da je šabaz bio pravi, igrao bi 25+ minuta. teodosić 10-15, što ostavlja topiću od 0 do 5 minuta.

daklem, u svakom smislu je jedina ispravna odluka bila da ode u megu, osim ukoliko nismo vidoviti, pa ne potpišemo šabaza i možda izgubimo od asvela a možda i ne ( :

 

inače, svi jako želimo da mali top odigra dobro ali ništa tu nije zagarantovano, tako da lagano.

Nisu nam bas strane postave sa dva pleja, tako da je Top i tu mogao da igra i ima nekih 5-10 minuta u EL. A u aba je mogao da ima bas, bas dobru minutazu i odmara Tea prilicno.

Bez ikakvog uporedjivanja jer je to i nemoguce, ali Doncic nikada kod nas ne bi imao minutazu koju je imao u Realu. Pitanje sta bi bilo sa Jokicem kod nas u eri Luke, Kuza, Raduljice i pomahnitalog Nebojse.

Top je hteo da se vrati... Sve je to super, ali valjda i klub nesto treba da hoce i da ima nacina da to ostvari. Top je hteo da igra u Zvezdi, Šabaz nije hteo. A Zvezda se tu valjda nista i ne pita. Ko hoce, hoce, ko nece, ne mozes ga naterati.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Dobrodosao mali♥️

Zbaci on bi mogao da zaigra i u Atini(nije realno za ocekivati),ali mislim ima pravo?

Putuje sa timom, rece bas sad u intervjuu mislim da ima pravo.

Rece i da je danas vec trenirao sa timom.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uffff, ovo je ono zbog cega se voli sport... u tvom omiljenom klubu karijeru polako zavrsava ziva legenda evropske i srpske kosarke i to ne stedeci se ni malo, a pored njega stasava buduca legenda srpske, a sto i da ne i evropske kosarke, decko ciji se dometi jos ne mogu ni pretpostaviti.

I jedan i drugi zestoki navijaci tog kluba, u kome, sad je ocigledno ne igraju zbog para vec zbog ljubavi prema klubu.

Hvala i velikom Milošu i malom Topu na svemu sto ce uslediti.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Onaj koji se ne imenuje no 1 opcija, Teo no 2, sta onda za Topica? Da igra na kasicicu po 5-10 minuta u momentima kada mora da igra veliku minutazu i stice iskustvo igrajuci ozb utakmice sa velikom minutazom?

 

A da, zaboravio sam. Svi smo ocekivali raspad onog sto se ne imenuje i da onda Top igra tu minutazu Yaga koju je isti imao orethodnih mjeseci. To je bas bilo ocekivano.

 

Steta oa Milenko i Misko nisu imali te vidovite sposobnosti.

Jbg, niko nije ocekivao ni da ce Deda ovako da se raspadne. Imao dobru sezonu u Rusiji, uzeo srebro, zna sistem, odlicno cuvao onog u derbijima pre odlaska u Moskvu...

No, konsenzus postoji da je Covic tu zajebao

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...