Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, K.Dot said:


Kad se setim samo podrske i titranja jajca jednom običnom probisvetu dodje mi da placem. 

 

Normalno je da se pruži podrška svakom igraču. Sad kada je otišao, valjda smo završili sa tom pričom. Ne vidim poentu dalje polemike. Jasno je da čovek ima određene probleme, pre svega jer se samo Majk Džejms više proserava po društvenim mrežama. Profesionalac se tako ne ponaša.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovoliko odusevljenje na forumu zbog dolaska Topica me podseca na letosnju histeriju kad je potpisao Sabaz. U tom smislu ovekujem i poplavu pljuvacine kad Nikola na prve 3-4 utakmice ne zabelezi 20+ partije, posto smo oduvek bili realna I nadasve kosarkaska publika.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

Ovoliko odusevljenje na forumu zbog dolaska Topica me podseca na letosnju histeriju kad je potpisao Sabaz. U tom smislu ovekujem i poplavu pljuvacine kad Nikola na prve 3-4 utakmice ne zabelezi 20+ partije, posto smo oduvek bili realna I nadasve kosarkaska publika.

 

Što se mene tiče, niđe veze. Potpuno drugačiji hajp. Za Šabaza sam čvrsto verovao da smo konačno doveli lidera ekipe. Za Nikolu sam srećan jer konačno postoji šansa da nekom klincu damo šansu da nešto uradi u našem dresu, i da konačno počinjemo da negujemo košarkaški talenat a ne krvava kolena.

  • Like 16
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

Ovoliko odusevljenje na forumu zbog dolaska Topica me podseca na letosnju histeriju kad je potpisao Sabaz. U tom smislu ovekujem i poplavu pljuvacine kad Nikola na prve 3-4 utakmice ne zabelezi 20+ partije, posto smo oduvek bili realna I nadasve kosarkaska publika.

 

ja mislim da neće biti pljuvanja mini-topa ali će se naći neki krivac, najverovatnije na potezu teokratija-sferopulos-čovke sigurno

..valjda je jasno ljudima da ne može imati istu ulogu kao u megi a i da euroleague protivnici nisu baš sličnog nivoa kao aba

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

za nas su sva takmičenja važna. Važna su i kada pobeđujemo i kada gubimo. S tim što treba voditi računa da ne podignemo lestvicu previše

 

Poručuje Čović da je greška bila što su ljudi imali prevelika očekivanja i što su poverovali nekom ko ih je lagao da imamo ambicije u EL.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djura.net said:

Ovoliko odusevljenje na forumu zbog dolaska Topica me podseca na letosnju histeriju kad je potpisao Sabaz. U tom smislu ovekujem i poplavu pljuvacine kad Nikola na prve 3-4 utakmice ne zabelezi 20+ partije, posto smo oduvek bili realna I nadasve kosarkaska publika.

Niko nece pljuvati Zvezdino dete, i dete Milenka...

Nema nikakvog poredjenja sa Sabazom, od plate, ljubavi prema klubu...

Ne znam cemu ovakvi upisi, Nikola je jedan od nas, sa tribine kao i i njegovc cale, kakav Sabaz, pljuvanje i ostalo... 🙄🤨

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

1) ja mislim da neće biti pljuvanja mini-topa ali će se naći neki krivac

2) najverovatnije na potezu teokratija-sferopulos-čovke sigurno

ad1) slažem se

ad2) nikako se ne slažem, tu je Tobey prvi na meti, pa Gidra, Yago,Simon.. možda čak i Deda.. Teova linija neće se dirati

Link to comment
Share on other sites

Čović mora pod hitno da napusti klub ako se slažemo, previše je gluposti, propusta, afera, loših odluka donešenih, propušteih prilika da se klub podigne na viši nivo.

 

Stagniramo kao organizacija već 5-6 godina što je previše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Filbi said:

Čović mora pod hitno da napusti klub ako se slažemo, previše je gluposti, propusta, afera, loših odluka donešenih, propušteih prilika da se klub podigne na viši nivo.

 

Stagniramo kao organizacija već 5-6 godina što je previše.

Organizacija podrazumeva organiziranost; mi to nismo ni u ludilu.

Edited by Piksi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle prespavane noći, super je sve ovo oko Topa i jedva čekam sledeću utakmicu da pružimo podršku momku. Ali da se vratimo na goruće probleme. Sa Topom je zatvorena pozicija 1. Sa još kvalitetnim krilnim centrom da zatvorimo i reket i da se muški pošibamo sa svima. U suprotnom ako se završi sve na ovome ili se dovede  još samo bek ostaje nam rekreativno gledanje bez nerviranja i nervoze do kraja sezone EL. ABA ligu neću ni gledati, ne treba mi to u životu. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, TB Told said:

 

Poručuje Čović da je greška bila što su ljudi imali prevelika očekivanja i što su poverovali nekom ko ih je lagao da imamo ambicije u EL.

 

 

Spin majstor. Nema veze sto je on letos najavljivao napad na F4. Pa kako onda da navijaci nemaju velika ocekivanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Piksi said:

ad1) slažem se

ad2) nikako se ne slažem, tu je Tobey prvi na meti, pa Gidra, Yago,Simon.. možda čak i Deda.. Teova linija neće se dirati

Ma da,naće se krivci, sad kad izgubimo ove 3 utakmice jer se tako reći uopšte nismo pojačali a ovdje oduševljenje.Svaka čast za talenat Topića ali očekivati da on nešto donese na gostovanjima protiv ekipa kao što su Panatenaikos,Fener ili protiv Partizana nije ralno..Taj Čović je stvarno ekspert za manipulaciju,sada očekujem da izadje sa pričom tipa da je neko plaćao Šabaza da tako igra da bi nas minirao,gdje će se jedna grupa primiti koja nije sa ovim oko Topića,onda će neko treće saopštenje za neku treću grupu,i tako..A mi ćemo na pola sezone ostati bez šansi za top 10,čekaćemo to finale abe jer jelte to je najbitnije,onda će nas Partizan isprašiti bez obzira na prednost domaćeg terena jer ne vidim kako mi sa ovim rosterom možemo dobiti na 3 pobjede,e onda će na red doći aba liga sudije,naće se krivac..

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:

Spin majstor. Nema veze sto je on letos najavljivao napad na F4. Pa kako onda da navijaci nemaju velika ocekivanja.

Sad treba pričati samo o Topiću i o tome šta je Čović uradio za Zvezdu i srpsku košarku vraćajući ga u klub. 

Ko će još da se seća šta je neko pričao pre 4 meseca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...