Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kakva šizofranija... Makar do 606.strane, dotle sam čitao... Nastavljam sa čitanjem nakon što se oglasim 😂. Od: što ne igra Nikola, kad će da igra kod nas ako ne sad, do (nakon objave da se vraća sa pozajmice): bruka, užas, očajan potez... 

Ja moram da razumem kako da razumem 🤷😵‍💫

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Pisah pre mesec dana da ce Topic igrati kod nas, jer je mali to pricao saigracima u Megi. U medjuvremenu, info iz kluba je bio da ostaje u Megi, pa sam i to podelio, te samog sebe demantovao.

 

Ali da, na kraju je Nikolina zelja presudila. Decko da nije kosarkas, verovatno bi ovde pisao s nama po forumu koliko je zaludjen Zvezdom.

Jel to to zatvoren roster ili?

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

možda je pisao pa je banovan 😐

 

Vaspitan deckic.

 

Elem, on je letos mogao i da potpise za Megu, ali nije. Dakle, igrac je KKCZ, pod ugovorom, ne vidim zbog cega bi se pojedinacni NBA interesi stavljali ispred interesa kluba. Da, ne deluje najsrecnije, jer je potez iznudjen, ali ako je procena da moze da pomogne Zvezdi, ne vidim zbog cega bi bilo ko stavljao interese San Antonio Sparsa i slicno.

 

Uostalom, punoletan je i letos je posle brda pritisaka, ipak potpisao za Zvezdu. I sad je pored mnogo pritisaka, ipak insistirao da se vrati. Deckonja je nas, i meni je do jaja sto cu da ga gledam u CZ. Mislim da ce imati minute. Ne ocekujem wow partije, ali moze on da doprinese vec sad na ovu nasu spoljnu liniju. 

 

Nadam se jos PF i da se sibamo do kraja sezone koliko mozemo.

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Klinac, 18 godina, jedan od najvecih talenata u Evropi, Zvezdino dete, projektovani lottery pick...dolazi u Zvezdu da igra Evroligu, a na topiku najveca briga Covic i da li je ovo njegov populisticki potez, kao i to sta ce sad da prica po Pinku i Hepiju. Dok je letos bio kolektivni harakiri zasto najveceg talenta u poslednjih 20-ak godina saljemo u Megu. Batalite Covica, koga boli kurac sta ce on da prica.

Topic je igrac koji po mom misljenju treba da igra Evroligu jer moze da je igra. Za mene je Top pojacanja, vec sad bolji igrac od Jaga i pre cu njega gledati nego Brazilca ili onakvog Shabazza. Bice tu losih utakmica, privikavanja, udaranja u zid, ali to je sve normalno. Bice uzivanje gledati ga kako igra EL, kako napreduje kao igrac i pred svaku utakmicu cemo imati necemu da se radujemo. Pritom, nije kao da u ovoj sezoni vise imamo sta da izgubimo, realno su nam sanse za playoff mizerne, tako da nije problem ni ako istrpimo Topa malo, a ako smo vec prinudjeni da trpimo Jaga vala mozemo i naseg klinca od 18 godina.

I mislim da se previse vi brinete za njegovu karijeru i da njome Covic upravlja. Topici su sami trazili da mali ide u Megu, kao sto su se sad ocigledno slozili da se vrati inace se ne bi vratio. Prejak je mali talenat, a i cale mu je Milenko, da bi njima Covic upravljao i odredjivao im gde ce da igra. Topici su za sada sve radili kako treba. Top je prvo dominirao KLS, pa onda ABA i sad ide stepenicu vise. To kako ce se ovo odraziti na njegove draft akcije ne mozemo da znamo, a i to je njihova porodicna stvar. Treba da budemo srecni sto mali uopste hoce da se vrati ovde jer je mogao da zavrsi sezonu u Megi i da ode u NBA, a mi da pricamo kako imamo top5 pika koji je kod nas odigrao 50-ak minuta pre dve sezone. 

edit - eto @Markoss je u medjuvremenu napisao da su oni insistirali da se Top vrati, svaka cast. 

Edited by Del Piero
  • Like 25
  • Love 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Cavani said:

Nema sanse da publika zvizdi ili bilo sta slicno Topicu, cak i da ima 0/15 iz igre 20 izgubljenih, a van hale moze da mu kenja samo neko isfrustriran.

Odlican potez i za njega i za klub, imace dodatne utakmice u EL, plej ofu Aba, igrace uz Tea.

Malo se kuka po difoltu, poslednjih par poteza kluba imaju smisla.

Licno jedva cekam da kupim kartu i pozdravim Topice i uzivo.

 

Pa na to je baš Čović i računao da će se navijači upecati. Jer uskoro je pretio pad interesovanja publike.

 

Tako da upecan si Kavani. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Pa na to je baš Čović i računao da će se navijači upecati. Jer uskoro je pretio pad interesovanja publike.

 

Tako da upecan si Kavani. 

Ukratko, jebe mi se za Covica, ta udbaska utvara ce nadam se dobiti sta zasluzuje. 

Lepo je napisao gore @Del Piero, Top je sam hteo da ode letos, kao sto sad zeli da se vrati, a ljudima je bitno samo sta ce Covic da prica na Hepiju i Pinku umesto da uzivaju u kosarkaskom stasavanju njihovog deteta pred ocima.

Koga briga, Covic je nebitan lik u ovom trenutku, za kenjanje uvek ima mesta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jedan veliki respect za malog Topa, svaka cast momcino.

 

Dobrodosao💪

 

Imace Top ozb minute u Aba ( i to kao jedan od najbitnijih igraca ) ali i u EL. 

Kakva ABA,mora imati i dobre minute u EL,nek trpe rezultate bas me zabole,zasluzio je decko ovime sav respekt navijaca.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bruda said:

Kapiram da će Hanga igrati pre svega na 2 ali na četvorici mi apsolutno nemamo alternativu.

 

Kako nemamo, Fredijevim dolaskom Mitrovic i zvanicno postaje full-time cetvorka, tu je Pradjed koji se uvek budi u drugom delu sezonu, tu je sve agilniji Simon, a vreba i Dalibor. U nekim specijalima na 4 moze i Bolomboj, pa i Tobi i Gedraitis, a Sfero tek treba da obavi razgovor sa Bjelicom.

 

Milion mogucih kombinacija, slatke muke za trenera :default_coffee: 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Kakva ABA,mora imati i dobre minute u EL,nek trpe rezultate bas me zabole,zasluzio je decko ovime sav respekt navijaca.

U EL ce od njega zavisiti koliko ce minuta dobijati. Naravno da su bitni rezultati jer imamoni dalje sanse u tom takmicenju. 

Jos 4ka da se dovede i onda se sibamo sa svima.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...