Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

32 minutes ago, DameTime said:

 

Ne mogu da provalim da li se zajebavaš ili ne :lol_2:

 

Bila sam u banovini dvaes dana, ali hvala na interesovanju. :heart: Sve je u redu, sem što mi svi idu na onu stvar.

Ti to nešto često po Banovini 😁 Tko te ljuti. 

2 hours ago, Wingwalker said:

Arhivirajte klošara.

Košao nas je milion evra, pojeo kilo džierice, titrali smo ga pola sezone a iza sebe nije ostavio ništa vredno pomena.



 

Moram jače od mene. Piše na Instagram da je bio najbolji igrač u pobedi Milana nad Vareseom sa 16 poena 6/8 iz igre. A jes nas sve pravio budalama. Vise ga ne spomenem na forumu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Benito said:

Kajl Gaj je izvesno nase novo pojacanje, moze li neko od upucenih po koju rec o doticnom?

Skraćen, tek se adaptira na EL kao i Yago, slaba odbrana, u napadu sličan Beronu. Sve u svemu ništa šta nama treba na ovaj roster. Njemu ako ne ide šut druge koristi od njega nemaš. Ako mu ide onda...Tako da veliki i nepotreban rizik. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Guy je poprilicno undersized bek, koji je los u odbrani, fizicki inferioran i ne preterano dobar u kreaciji sa loptom, posebno ne za saigrace.

 

Uopste nam ne treba i zato ocekujem da ce vrlo brzo potpisati.

Da se molimo da pogađa 4,5 trojke po meču. To nam jedino ostaje. A videli smo šta dobijemo inače naspram naših očekivanja. Sve suprotno. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Skraćen, tek se adaptira na EL kao i Yago, slaba odbrana, u napadu sličan Beronu. Sve u svemu ništa šta nama treba na ovaj roster. Njemu ako ne ide šut druge koristi od njega nemaš. Ako mu ide onda...Tako da veliki i nepotreban rizik. 

 

Ima li trokorak ili samo sipa spolja?

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ima li trokorak ili samo sipa spolja?

Dao Baskoniji 9 trojki samo u jednom meču. Od kada smo to gadljivi na dobre šutere. A kako vidim i dobro se kreče iz blokova te šutira i van balansa. 

Edited by bodo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Dao Baskoniji 9 trojki samo u jednom meču. Od kada smo to gadljivi na dobre šuter. A kako vidim i dobro se kreče iz blokova te šutira i van balansa. 

 

Dobar šuter uvek dobro dodje, problem je loša odbrana i nejač na spoljnim pozicijama, to imamo u izobilju.

Edited by Čvarkov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Gajl Gajem  se penjemo na 100 projektovanih poena, koje cemo davati u svakoj 6-toj utakmici. 

Genijalno. 

Just now, bodo said:

Pa netko treba i da zatrpa protivnika. Eno ga Punter baš veliki defanzivac. 

Da ali mi pravimo ekipu gde u teoriji svako moze da zatrtpa protivnika a u realnosti se to ne desava cesto a i ako se desi, mnogo vise preko njih zatrpaju nas.  Panter pored sebe ima Ledeja, Kabokla, Tuckera.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Sa Gajl Gajem  se penjemo na 100 projektovanih poena, koje cemo davati u svakoj 6-toj utakmici. 

Genijalno. 

Da ali mi pravimo ekipu gde u teoriji svako moze da zatrtpa protivnika a u realnosti se to ne desava cesto a i ako se desi, mnogo vise preko njih zatrpaju nas.  Panter pored sebe ima Ledeja, Kabokla, Tuckera.. 

Pa imat će i Guy Hangu, Lazića, Bolomboya i Fredija

Edited by bodo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Pa imat će i Guy Hangu, Lazića, Bolomboya i Ffredija

Daj Bože da iznenadi. Ali je veliki rizik oslanjati se na EC šutera. I Yago je bio odličan šuter pre dolaska kod nas pa evo ga ne sme da šutne na koš. Panter je bio EL igrač i glupo je upoređivati ih. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Daj Bože da iznenadi. Ali je veliki rizik oslanjati se na EC šutera. I Yago je bio odličan šuter pre dolaska kod nas pa evo ga ne sme da šutne na koš. Panter je bio EL igrač i glupo je upoređivati ih. 

Ne uspoređujem ih ja igrački to je suludo. Ali ako može postizati dosta koševa pa da i trpi malo obrana onda je možda i vredno rizika. Pa nešto se na kraju krajeva i Grka pita. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...