Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

U vezi naših šansi da uzmemo bar jednu titulu ove sezone pitaju se i okolnosti:

- Najskuplji igrač u istoriji kluba nam je i najveći promašaj sezone. Isplatili smo mu 5 plata dok smo to shvatili a sigurno ga nećemo zameniti igračem koji vredi 2 miliona. Ne postoji sličan slučaj u EL od kada se igra u ovom formatu.
- Drugi najskuplji igrač i jedini bek šuter se nakon odličnog početka vraća na svima poznat toplo-hladno ritam.
- Partizan je nakon dva dobivena derbija doveo 4 igrača i imaće na spoljnim pozicijama: Pantera, Doziera, Smita, Nanelija, Ponitku i za par meseci i Avrama.
- Mi smo treneru koji je preuzeo već formiran tim sa 5 centara kao prvo pojačanje doveli šestog centra tek na skoru 5-10.

Nikada nismo bili simpatičniji komšiluku. Zadnjih 10 godina nisu gostovali Zvezdi sa manje straha i više samopouzdanja.

  • Like 41
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Brajan Danston said:

A baš njega boli patka da li je televizija režimska ili nije, realno. 

 

Ma da, sasvim slucajno je uzdigao dva projekta u moru ekipa sa po 9-7 (pritom je KKCZ daleko od tog skora). To je kao kad je Trinchi govorio za SK da je Crvena zvezda zasluzila da udje u TOP8 jer je Bamberg pokraden protiv Darussafake, a realno ga bas briga ko ce u TOP8 od ta dva kluba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

Ma da, sasvim slucajno je uzdigao dva projekta u moru ekipa sa po 9-7 (pritom je KKCZ daleko od tog skora). To je kao kad je Trinchi govorio za SK da je Crvena zvezda zasluzila da udje u TOP8 jer je Bamberg pokraden protiv Darussafake, a realno ga bas briga ko ce u TOP8 od ta dva kluba.

Je l ti stvarno mislis da neko kao Zo koji uopppste nije emocionalno vezan ni za Zvezdu ni za Srbiju zaista prati to koja je tv rezimska a  koja nije?

Ajde da je u pitanju Lovern, Dzenkins ili tako neko, al Zo Brown, on ne zna ni ko je predsednik Srbije jer ga to bas i ne zanima. 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DejoLazaKalina said:

Je l ti stvarno mislis da neko kao Zo koji uopppste nije emocionalno vezan ni za Zvezdu ni za Srbiju zaista prati to koja je tv rezimska a  koja nije?

Ajde da je u pitanju Lovern, Dzenkins ili tako neko, al Zo Brown, on ne zna ni ko je predsednik Srbije jer ga to bas i ne zanima. 

Goldi uvredjen sto nije rekao Zalgiris ili Buducnost, Zo posle mesec i po dana zivota u BW postao bot izgleda…

  • Like 8
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Do utakmice sa Pao ih svakako nema a onda ocekuj 2 komada.

Očekujem dva komada. Samo od koga ih dobijamo očekujem kao i do sada. Treba nam 1,2 i 4ka obavezno. Mi dovedemo centra. Treba nam 1,2 i 4ka obavezno. Mi dovedemo 1 i 2. Ne znam da li ljudi shvataju da možemo na 1 da dovedemo Micića a na dva Ntilikinu mi bez 4ke možemo da se oprostimo od svih ciljeva. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jelena nismo mogli da dovedemo jer imamo i mi principe, a ovde je expresno spakovan u već prepunu fioku " izbegnut metak ".
Zato je Manford ponovo u modi.
Dozet gugla gde je i šta radi nedosanjani Pulen da obraduje Čokija za novaka.

Ako nam potpisi PJ-a i Kabokla nisu lekcija kako se finišira roster
a sa Smithom betonira bekovska linija...onda nek Dozet nastavii sa guglanem.


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo tabelu i mi od 2-11 mesta igramo kuci sa svima osim Monaka i Fenera + imamo Zalgiris kuci uz to imamo siguran poraz protiv Reala i dva "laka" gostovanja Albi i Asvelu.

 

Kuci imamo pravo na maksimalno jedan kiks , a u gostima uz pobede protiv fenjerasa moracemo da jurimo i pobede protiv Bajerna i Efesa u gostima mada mogli bi i tog Mesinu da pobedimo iako nam ne leze u zadnje vreme. Mislim da nije toliko tragicna situacija kao sto se predstavlja i da smo daleko od toga da nam je sezona u el gotova.

 

E sad ovde se javlja jedan drugi problem a to je da cemo morati da jurimo sedmo ili osmo mesto prvo zbog domaceg terena u plej inu a drugo je sto sa devetog ili desetog mesta i da prodjemo idemo na Real kojeg niko u ligi ne moze da pobedi na tri dobijene, al ajde da mi napravimo taj iskorak pa i nek nas pometlaju.

 

 

 

20231224_121419.thumb.jpg.870030be1caac3bcb292bb708dc86bd2.jpg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veceras se nadam da ce maksimalno da odmore Tea i Bokicu.

Taman da vidimo Kremenka u akciji. Sad kad mi se glava malo ohladila moze on da bude jako koristan igrac bas slican tip ograca kao Oturu iz Efesa ali Fredi ima dosta bolje fizikalija i visi je i ima duzi wingspan, najvise me zanima kakav je oko obruca kad ne moze da prikuca loptu ako je u tome dobar bice dobro pojacanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...