Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Taj bot coravog me blokirao, usrao sam ga bio cinjenicama jednom prilikom :classic_sleep:

 

29 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto bi bili sigurno usrani sa Pangosom?

Pod broj jedan jer je u zestokom padu i na sve to dugo nije igrao a mi bas nemamo vremena za cekanje.

Drugo je sto nam treba jos neko sa energijom jer trenutno Teo igra sa najvecom, popravice to malo Fredi ali nam treba jos toga.

Po meni je mnogo bolje da se ide na nekog igraca preko bare koj potencijalno moze da ti preokrene sezonu ako ne sigurno nece da se baci treba mesa za rotaciju. Pengos sigurno nece da podigne plafon ekipe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Taj bot coravog me blokirao, usrao sam ga bio cinjenicama jednom prilikom :classic_sleep:

 

Pod broj jedan jer je u zestokom padu i na sve to dugo nije igrao a mi bas nemamo vremena za cekanje.

Drugo je sto nam treba jos neko sa energijom jer trenutno Teo igra sa najvecom, popravice to malo Fredi ali nam treba jos toga.

Po meni je mnogo bolje da se ide na nekog igraca preko bare koj potencijalno moze da ti preokrene sezonu ako ne sigurno nece da se baci treba mesa za rotaciju. Pengos sigurno nece da podigne plafon ekipe.

+Pengos je los defanzivac a na ovaj roster nam ne treba jos jedan...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da shvatim po kom kriterijumu nam se uklapaju guy i pangos, ali mi ne ide?! Bukvalno bi bili ala covicevsko mazanje ociju. Ne vidim sta bi doneli na ovaj neatletican i mlitav sastav. Da se razumemo, u nekoj drugoj prici i koncepciji glasao bih za objcu, ali sad su zaista poslednje sto nam treba dva mrtva, skracena, kratkoruka belca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, keli165 said:

Nisam ispratio zasto bi Zalgiris uopste pustao Evansa bilo gde? To bi bilo kao da Real pustl Kampaca.

 

On sigurno odlazi na kraju godine. Oni su trenutno u losem polozaju i verovatno nece ulaziti u borbu za plejof i gledaju u sledecu godinu, jer imaju garantovano ucesce. Jedini nacin da bar nesto zarade je da ga daju odmah. Usteda na platama i plus obestecenje od 300 hiljada. Svasta je pricao i Mesina, pa na kraju.......

U svakom slucaju nece to june nas da mune. To je za odlikase 🙂

 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lesor izgleda po snimku ni malo naivna povreda. Njima sada u reketu protiv nas ako on ne igra imaju samo Balcerovskog i Kostasa Antetokumpa. Može naš BoBo i Mitar na njih. Bez Lesora koji im baš drži sve u ekipi imamo dobre šanse. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Za malo srce da mi stane kad sam video ovu zastavu Islanda.

 

Ne verujem da ce uprava ici sa nekim eksperimentisanjem na poziciji 1.

Skauting nemamo i ogromno je pitanje kakvog igraca bi doveli i tokom leta a ne sad. Mislim da ce biti igrac opste poznat.

Da je Pengos vec bi objavili nema razloga da cekaju tu. Verovatno je neki igrac koji igra u EL klubu pa ce samo banuti na potpis kad odradi i 17.kolo.

 

Ali mora prvo plej pa sve ostalo.

Edited by NikolaTest
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Taj bot coravog me blokirao, usrao sam ga bio cinjenicama jednom prilikom :classic_sleep:

 

Pod broj jedan jer je u zestokom padu i na sve to dugo nije igrao a mi bas nemamo vremena za cekanje.

Drugo je sto nam treba jos neko sa energijom jer trenutno Teo igra sa najvecom, popravice to malo Fredi ali nam treba jos toga.

Po meni je mnogo bolje da se ide na nekog igraca preko bare koj potencijalno moze da ti preokrene sezonu ako ne sigurno nece da se baci treba mesa za rotaciju. Pengos sigurno nece da podigne plafon ekipe.

Problem igraca preko bare je sve vise im se ne dolazi u Evropu,slazem se sve ostalom sa tobom,kad nas je sjebo i otisao u Zenit gde je odigrao najbolju svoju sezonu,sad izubijan nam ni ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da imamo dobre sanse, ali da, mogle bi da porastu sa 5% na 25%.
 
Inace, ne bi me cudilo da i Vildoza krene sa nasima put Beograda. Veceras samo 8 minuta, generalno igra ocajnu sezonu, a Ataman nije bas strpljiv covek.
Vildozu je Janakopulos impulsivno bezecovao verovatno još u aprilu kada još Slukas nije bio na vidiku jer mu je dao garantovani trogodišnji od preteranih 1.8m po sezoni.
Sa ovim statsima Luka je najluksuznija roba na EL tržištu.

Od svih igrača kojima smo bili odskočna daska u zadnjih 5 godina a koji su odradili celu sezonu...najbolje nam je ispao Lorenzo.

Od ovih polutana...Panter.

Najskuplji rosteri u koje su prešli
"naši" igrači u zadnje tri sezone su Real, Barselona i Fener.











  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve se ja slazem sa ovim manama za Pengosa al malo to zvuci glupo kad mi na pleju imamo jednog igraca od 36god. koji jedini sigurno moze prevesti loptu a uz to mora davati 20p po utakmici i ostalima namjestati lopte na zicer da bi dali kos. Ovde izgleda dosta ljudi nije svesno da mi prije svega nemamo vremena da biramo i vazemo, mi nemamo dovoljno upotrebljivih igraca.  Nije ovo situacija da mi imamo skoro pa kompletiran roster pa gledamo jednog igraca koji ce nas unaprediti pa ako i ne dodje opet smo dobri.  Ja bih licno bio prezadovoljan i sa ovim Smitom  i sa Topicem jos ako moze da odmah sutra zaduzi opremu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Topić bi u EL sebi srozao statse...kalirao bi hajp koji ga prati. Pod znatnom većim pritiskom i sa manjom ulogom i minutažom izgubio bi i na samopouzdanju koje mu je sada u naletu. Biće pod skenerima do kraja sezone i takva šteta bi bila nepopravljiva.
Zašto bi preuzeo taj rizik?


  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...