Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

Šta misle njegov tata i menadžer po tom pitanju, i okle te klauzule u ugovoru?

Redovno izbegavaš odgovore na moja pitanja ... sem ako nisam na IL, što je OK.

? Odgovorio sam jedno tri četiri puta ali može i peti. Da sam na mestu Milenka, i meni bi igrao u Megi - jer je Zvezda dovela tri pleja. Nije napravila mesta za njega.

 

Sada je šansa. Pitanje je da li Zvezda ima hrabrosti da ga ubaci u vatru, a ne da igra na kašičici.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo Teo, svi koji su ga pljuvali i koji ce ga pljuvati ako promasi sut za pobedu neka nadju drugi klub. Iskreno bio sam protiv njegovog dolaska ali energija sa kojom igra za za Zvezdu zaslusuje svako postovanje bez obzira na rezultat. Da imamo vise ovakvih imali bi 3-4 pobede vise. Bravo Magico!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

Sada je šansa. Pitanje je da li Zvezda ima hrabrosti da ga ubaci u vatru, a ne da igra na kašičici.

 

Pa pazi, Top fizički svakako može da odgovori zahtevima evorlige bolje nego Yago. Ja se tu plašim dve stvari, prva je ova što ti kažeš oko iskrene šanse momku. Druga je da ne izgori ako ne bude bilo strpljenja, po čemu smo naširoko poznati.

Just now, Dragon said:

Bravo Teo, svi koji su ga pljuvali i koji ce ga pljuvati ako promasi sut za pobedu neka nadju drugi klub. Iskreno bio sam protiv njegovog dolaska ali energija sa kojom igra za za Zvezdu zaslusuje svako postovanje bez obzira na rezultat. Da imamo vise ovakvih imali bi 3-4 pobede vise. Bravo Magico!

 

Tu konkretno nema nikakvog pljuvanja. Apsolutno je tačno da Teo nije best bet kada je sama završnica, jer igra Hero ball često. To se lako reši, ne daješ njemu zadnji šut za pobedu i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kankkunen said:

Ne treba sad preterivati, imaće i Jago svoje utakmice kao i Luka, Neda ... nisu mašine jbg.

Kad ga udvoje a to su svi skautirali bori se za vazduh i ne vidi nista.Ebi ga ubi ga visina,Kampaco ima dosta vise vrlina ali ima beton u trupu i moze da izgura Ponitku.Ovaj momak je Eurocup igrac i deluje kao jako dobar momak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Bukvalno, nema sansone da Topic bude bez podrške navijača.

 

Kad, ako ne sad?

 

Teo ♥️

 

To što si ti normalna nije znak da su i drugi. Ja sam lično prisustvovao kad ga je lik u nekom trećem redu, par redova ispred mene, prošle sezone, najodvratnije izvređao da je Tatin sin, da se tera u pičku materinu i da je na vezu u Zvezdi. Ima puno frustriranih bolesnika na tribini, i još ako ga realno ne krene, pa i većina obično uzdržanih krene da zviždi ili negoduje?

Ne znam... ja hoću da mali igra kod nas, ali se i baš plašim ove publike.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko said:

? Odgovorio sam jedno tri četiri puta ali može i peti. Da sam na mestu Milenka, i meni bi igrao u Megi - jer je Zvezda dovela tri pleja. Nije napravila mesta za njega.

 

Sada je šansa. Pitanje je da li Zvezda ima hrabrosti da ga ubaci u vatru, a ne da igra na kašičici.

Zvezdi je ponuđen ugovor od strane njegovog menadžera početkom maja meseca, kad nismo imali ni jednog igrača na toj poziciji.

Klauzula ugovora je bila da odigra prvu sezonu u Megi, i to je bilo uzmi ili ostavi.

To je tako ... možeš ti da teraš svoju priču do sudnjeg dana, al džaba.

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za 10 dana vec krece drugi krug utakmica i mogu da igraju novi igraci, sto znaci da bek mora da se dovede momentalno. Cim izadje Teo iz igre mi nemamo nikakvu kreaciju, Yago zbog svoje fizicke inferiornosti ne moze da se oslobodi ni pritiska pri prevodjenju lopte sto su mogli maltene svi plejmejkeri u Zvezdi poslednjih godina. Teo je danas odigrao 29 minuta sto je za igraca njegovih godina u duplom kolu nezamislivo. Neki plej/kombo bek mora da se dovede pa makar ne bio i najbolja opcija, nema sta vise da se ceka i nemamo sta vise da izgubimo.

 

Cestitke na partiji svima, kao i u avgustu ja sam i dalje nepromenjenog misljenja da bi ova ekipa uz dva pojacanja bila pretendent za plejof, samo ta pojacanja nikad nismo docekali

 

 

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ti verujem. Ajde onda ovakvo pitanje. Što je Milenko tražio tu klauzulu? Ja mislim samo zato što je svestan kakvo smo groblje talenata.

Milenko zna šta i kako, nije tu bilo previše razmišljanja ... tim koji pobeđuje ne treba menjati, što se ispostavilo kao i uvek.

Mega zna kako se radi sa talentima, dokazano.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.1393ffe77a1b221c6654b9d0b48150ab.png

 

Ovaj niz poraza Maccabija od Zvede je karma zbog ovoga! :))

Ljudi su ili zaboravili ili pojma nemaju da taj slogan generalno koriste godinama. Postoje razni navijački rekviziti sa tim motivima, silne majice, šolje itd. 

 

Osim u pokvarenoj mašti degenerika sa sos kanalizacije i raznih smećarskih portala koji su to digli svoj patološki nivo. Pa su ljudi naseli da im kao vraćamo prozivku koja nama nikada nije bila ni direktno ni indirektno upućena. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ti verujem. Ajde onda ovakvo pitanje. Što je Milenko tražio tu klauzulu? Ja mislim samo zato što je svestan kakvo smo groblje talenata.

Ja nisam poznat kao neko ko ima mnogo razumevanja za klub, ali to nema veze sa Zvezdom. Svako ko ima ambicije da što pre izađe na draft će izabrati da ide u klub gde će imati slobodu u igri, sigurne minute i prostor za treninge a ne klub iz EL. To je postala praksa u Evropi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Darko said:

? Odgovorio sam jedno tri četiri puta ali može i peti. Da sam na mestu Milenka, i meni bi igrao u Megi - jer je Zvezda dovela tri pleja. Nije napravila mesta za njega.

 

Sada je šansa. Pitanje je da li Zvezda ima hrabrosti da ga ubaci u vatru, a ne da igra na kašičici.

Prvo i osnovno pitanje je sta Topici dobijaju dolaskom u Zvezdu na polusezoni.

Kod njih sve ide kako treba, mali ce biti visoki pik prve runde, mozda cak i prvi. Bilo kakva promena tesko da moze dovesti do boljeg, jer je vec sad jako dobro, a stvari uvek mogu da odu i na gore. Zbog cega bi sad nesta menjali, kad se za ova tri meseca pokazalo da je mali na sasvim dobrom, pa cak i odlicnom putu.

Ako bude u prvih par pikova na draftu, on postaje projekat fransize koja ga uzme, a to je vec jako, jako dobro za njegovu buducnost.

U ovom momentu sem emocije ne postoji ni jedan razlog da mali Top dodje na polusezoni kod nas, a sa druge strane pregrst dobrih razloga postoji da ostane gde jeste.

Mozda nama deluje kao sjajno da probamo sa malim Topom, ali njegovom ocu verovatno ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...