Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Зашто је онда Месина рекао да није то изјавио? Не мора се паковати људима и оно за шта нису криви јер су нас разочарали. Тако услед лоше игре Тобија овде се пакује плата од милион евра и да има већу од Гедраитиса па ко хоће да поверује да Тобија као 2/3 центра Барселоне платили више од Гедраитиса нека поверује.

Nije rekao da to nije izjavio, vec da to sto je rekao novinarima nije bilo za objavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čemu preuzimati rizik sa Pengosom kada uz njegov dolazak ostaju svi oni isti problemi i kada je Šabaz bio tu?? Upitan motiv, staklen, mekana... Nije to rizik, nego samospaljivanje do kraja... Nek izgori sve!!! Eee to je upravo Čovićev najveći problem, što se čovjek ne zna zaustaviti kad treba... Ako ne možemo dovesti igrača koji će gristi u Zvezdinom drsu i kojeg ćemo potpisati na 2 godine, pri tome ga i debelo platiti šta onda da radimo... Da častimo Pengosa sa 1m za 6 mjeseci i da gledamo u kuglu hoće li ga sikirati cura, žena, punica... Vratiti Topa da se igra dijete, nek budemo 18ti isti qrac jer ne možemo biti 10.. I krenuti tražiti i dogovarati igrače za sljedeću sezonu... Sve ostalo je spaljivanje do temelja... Kakva crna doselekcija, nama fali 4 igrača i 3 mjeseca vremena da se uigraju... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa nisu Covic, Bagzi ili Dozet pustili tu pricu, nego Sferopulos. Ako su ova trojica ludi i bezobrazni, zar je i Sferopulos? Sta njemu kao treneru sa ozbiljnim imenom treba da ulazi u blato? Kakvu poruku salje ostatku rostera ako izmisli pricu i optuzi njihovog saigraca? 

 

Stvarno ljudi idemo u potputnu drugu krajnost i bezimo od realnih problema kreiranjem ovakvih teorija. Ima 20 cinjenica kojima se moze kritikovati rad uprave kluba, ali mi smisljamo neke teorije koje ce iz kluba jedva docekati da demantuju i vesto izbegnu realne probleme od kojih ne mogu da se odbrane.

Druze samo malo logike, kako Shabazz sam moze bilo sta da dogovara za ovu sezonu sa bilo kojim drugim klubom ? 
Hipoteticki on moze da dogovori i sa Realom i da sutra ode u Madrid dok je pod ugovorom sa Zvezdom on nece moci da igra tamo sto znaci da je i klub ukljucen u pregovore. Da ne govorim o tome sto da je stvarno istina da on pregovara nekom iza ledja, klub bi imao svako pravo da raskine ugovor na njegovu stetu a Shabazz sigurno ne zeli da se odrekne 2 miliona. Ovako ce drugi klub morati da preuzme vazeci ugovor mozda uz odredjeno smanjenje ako bi na to pristao Shabazz ako dodje do raskida na Shabazzovu stetu sigurno mu niko ne bi dao ni pribliznu cifru od ove koju ima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja imam utisak da je klub hteo iza ledja nejpiru da nadje klub i ovaj saznao i prso…I sad kao nejpir kriv…Klasicsn covicev mulj, eto zli sabaz nije hteo da igra…Covic je velika mutljaga, prosao je taj sve i svasta u zivotu i zna da pliva u mulju…On ce ostati sve dok ga navijaci ne budu terali…A s obzirom da on drzi delije koje dolaze na utakmicama tesko da ce simpatizeri moci nesto da urade, pored njih.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moje je neko viđenje da je Čović, nezadovoljan igrama Šabaza, sam dogovorio ne pitajući trenera, da Armani uzme Šabazov ugovor. Da mu je to predočeno kao pred svršen čin, da je zatim Šabaz presekao da prihvati ponudu Armanija kad ga već mi nećemo, otišao kod trenera da ga zamoli da ne rizikuje povredu, ovaj se razbesneo, napušio ga i izbacio iz tima.

 

Ne bih voleo da je tako jer bi to značilo da klub opet radi iza leđa treneru, ali tako mi deluje.

 

Jedino mi nije jasno kako je i zašto Šabaz izašao na zagrevanje ako se razlaz desio ujutru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo ne branim uopste Shabazza sve mi je jedno za njega.

Poenta je da nije on jedini krivac kako neki zele da predstave.

Covicu su uvek svi drugi krivi treneri, igraci, navijaci, vanzemaljci a nikad on i njegovi znalci.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Postoji jos izjava, a ne samo ova. Ovu je izjavio na kraju, a kada vec guglas izjave, mozes da nadjes i tu gde se on zali na to da su novinari preneli ono sto im je u privatnom razgovoru rekao.

Kako god to nije ni vazno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

Da se razumemo ne branim uopste Shabazza sve mi je jedno za njega.

Poenta je da nije on jedini krivac kako neki zele da predstave.

Covicu su uvek svi drugi krivi treneri, igraci, navijaci, vanzemaljci a nikad on i njegovi znalci.

 

 

Upravo. Shabazz nije cvecka i los je bio i kriv je.Ali da li jedini? Svi pljujemo po Shabazzu(postujem i podrzavam dok se ne vredja zestoko) ali zato skoro niko da uputi kritiku i na drugu adresu koja je isto odgovorna. 

 

Dobro preterujem ima postova koji kritikuju i Nebojsu. 

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pengos je jbno daleko od odlicnog resenja, ali traziti pleja 20.decembra je pakao. Pakao je traziti bilo kog igraca koji ce praviti razliku 20.decembra.

Doduse, pakao u koji je uprava sama sebe dovela, a time i nas koji navijamo za Zvezdu i koji smo kupili sezonske karte ocekujuci tim koji ce se boriti makar za play-in.

 

Nije problem traziti Gilespije 20.decembra, to je legit dodatak role playera na korektno postavljen roster, ali traziti Sabaze, Vildoze i Fakue 20.decembra je nocna mora svake uprave i navijaca.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Ma ova sezona je izgubljena, žali bobe bačenih para na mlohavce i mediokritete ali što bi neki rekli svakako bi bile bačene negdje drugdje. Eventualno da se gradi dobra osnova za narednu sezonu sa igračima poput Evansa i onog Gruzijca ali od toga nema ništa.

 

Sezonci, jbg. Nešto ne vidim neko nezadovoljstvo na tribinama upereno prema glavnim krivcima, osim standardne letargije i zvižduka igračima kad ne ide.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, hakeem said:

 

 

   jutros sam saznao vrlo pouzdanu informaciju da je Nejpir bio ovakav kakav jeste iskljucivo zbog porodicnih razloga...meni licno je to neverovatno da jedan profesionalac koji je navikao na takav zivot to ne moze da hendluje...saigraci su pokusali sve da ga izvuku iz kanala, cak je i klub pokusao sve..nasli su zeni posao u ambasadi, ali ona ima neki odlican posao u USA i nije htela da dodje ovamo...

  sve ovo je jedna vrsta skole, mi do sada realno nismo imali posla sa skupim igracima i takvim zvezdama...nadamo se da ce sledeci pokusaj biti uspesniji...

Kako ce onda proigrati u nekom drugom klubu a zena sa super poslom i dalje u Americi?

Mislim lepo je od nje sto ganja svoju karijeru, a ne da se grebe o muza basketasa...karakterna neka zena

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzakala said:

Kako ce onda proigrati u nekom drugom klubu a zena sa super poslom i dalje u Americi?

Mislim lepo je od nje sto ganja svoju karijeru, a ne da se grebe o muza basketasa...karakterna neka zena

 

a vidi, u milano bi došla  ( :

to što nas ovde lože kako je beograd balkanski berlin ili njujork ne rezonuje dovoljno jako u srcima amerikanaca 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

a vidi, u milano bi došla  ( :

to što nas ovde lože kako je beograd balkanski berlin ili njujork ne rezonuje dovoljno jako u srcima amerikanaca 

Pa mozda, ako joj zavrse ambasadu, ili eventualno neki posao u Armaniju.

 

Sto neko iznad napisa, drustvo, nemojte mnogo da lupate glavu da li je Pengos dobro ili ne resenje.20 decembar je, kmi trazimo prvu violinu tima, koji to ima slobodan igrac na trzistu pa mozemo malo i da biramo?

Ok je doselekcija sa nekim Gilespijem, da se zatvore rupe koje imas u rosteru, ali mi u ovom trenutku 20 decembra, trazimo prvog pleja.Pa ne ponavlja se slucaj Campazo na trzistu bas svake godine, pa da nam je najveci problem kako da preimenujemo glavnom sponzora prilikom dovodjenja igraca.

Edited by dzakala
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Zašto klub nije kaznio igrača koji je odbio da igra, zbog rizika da se ne povredi? I ako je zaista u pregovorima sa drugim klubom, još uvek je pod ugovorom sa aktuelnim. Mnogo je ovde stvari pod velikim velom tajne. Nešto baš ne verujem da je Šabaz jedini negativac u celoj priči. 

 

Evo ti casting,

 

U ulozi zlikovca backstabbera : Nebojša, Dr Čović

u ulozi naivca : Gioannis Gyros Sfairopoulos

u ulozi 13. praseta Shabazz "smoreni" Napier.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to to što se Čovića tiče.

 

Bile su lepe tri godine 14/15, 15/16 i 16/17. Koliko su one bile lepe zbog Čovića, koliko zbog Radonje a koliko zbog srećnih okolnosti nije ni važno.

 

Sve posle toga je mučenje i čini mi se da je Duško bio poslednji čin, ne mislim da je Sferopulos loš trener ali niko se neće zapaliti za njega. Nama treba trener koji će zajedno sa SD da gradi ekipu za naredne 3-4 godine.

 

Ja lično ne mislim da je Radonjić taj trener, mislim da nije ni Sferopulos ali možda taj neki novi sportski sektor to bude znao. To im je posao, valjda ima nekoga ko to ume da radi. 

 

Takođe, nisam siguran ni da novi SD mora nužno da bude zagriženi navijač ili bivši igrač, vidim da se samo ta imena sada ispaljuju.

 

I da, baš me briga za domaću osnovu i ko zna Marš na Drinu, evo Kuzmić će je pevati u FMP Areni a moglo bi još 4-5 lagano sa njim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Hvala ja mislim @Kankkunen-u sinoc sto je lepo napisao da Shabazz nista nije radio nikom iza ledja vec da klub pregovara sa Armanijem. 
Ovo sto se radi sada je klasicno pranje uprave u fazonu zli Shabazz dogovara sa drugim timom nije do nas. 
Sto je najjace vecina zvezdaske javnosti pusi tu pricu, kako moze igrac na svoju ruku da dogovara prelazak u sred sezone u drugi tim dok je pod ugovorom, mogu on i njegov agent da pregovaraju ali tek za narednu sezonu klubu iza ledja.

 

Ovo je sada druga faza pranja, u prvoj fazi su navijacima servirane price o odbijanju nosenja klupskih obelezja i slanja poruka o vracanju u prosli tim. SLicna medijska priprema je odradjena i za Duskov otkaz.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...