Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Polako ljudi sa vrijedjanjem Gillespiea. Mi imamo igrace koji mogu da iskoriste njegov najveci kvalitet.

 

Uostalom, ne dolazi samo on. Sacekajte.

Apsolutno. Nije Sferopulos neznalica totalna, da misli da Fredi nema pojma, zadrzao bi ovo sto ima na centru, ako vec ne mozemo da mu nadjemo bolje pojacanje.

 

Tako da mislim da nije toliko lose pojacanje, naravno uz cetvorku kompatibilnu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Da bi neko došao, neko mora i da ode ... videćemo.

Precrtati Tobeya, Simonovica.

Ilic ako vec tu eto da uskace kad zatreba

Bolomboy i Gillespie na 5,

pojacanje i Luka 4 s tim da DeDa pokriva 4/3

 

Zao mi Tobeya ali ne ide. Makar je u Aba davao nesto ali sada ni to. Ne mozemo tako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bi se na vasem mjestu nadao Mamukelashviliju, za to treba dosta stvari da se poklopi da dodje uskoro ili ove sezone. Dobar je to igrac moze nabost nedje 2 way do kraja sezone sve i da ga Spursi cutuju. 

Sa druge strane, Spursi djeluju ko neko ko je open to business ove sezone za uzimanje nekih losih ugovora a on bi u tom slucaju bio jedan od prime kandidata da bude cutovan da se napravi prostor za tog igraca, a to se moze oduziti sve nedje do posle kupa Koraca a posle je pitanje treba li vam tad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Precrtati Tobeya, Simonovica.

Ilic ako vec tu eto da uskace kad zatreba

Bolomboy i Gillespie na 5,

pojacanje i Luka 4 s tim da DeDa pokriva 4/3

 

Zao mi Tobeya ali ne ide. Makar je u Aba davao nesto ali sada ni to. Ne mozemo tako.

Slažen se ... Tobi verovatno ide, možda je i za Simonovića bolje da krene sa nižeg nivoa, pa otom-potom.

Tu je i Kuzmić kao maskota, al ajde ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nas klub trenutno izgledao kao Panata poslednjih godina

 

Ima se para ali dzaba kad ti klub vode nesposobni ljudi

 

Ovo “pojacanje sa instant kvalitetom” oslikava rad ljudi u klubu i koliko lazu svoje navijace poslednjih godina

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Polako sa iznosenjem bilo kakvih zakljucaka.

 

Prvo da vidimo dal ce uopste potisati Gilespi, onda dal ce neko dobiti otkaz a onda dal ce doci jos jedan visoki.

 

Kada bude nesto zvanicno mozemo iznositi zakljucke ovako mozemo samo da nagadjamo.

 

Uhvatili se ko pijani plota nakon neke vesti da ce doci Pengos ispisali par stranica o njemu a on izgleda da nije ni bio u prici.

 

Polako...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Delimično. Jeste mobilan i skočan za centra, ali koš može da pogodi samo ako loptu ukuca.

 

Nije nikakvo instant pojačanje, ali može da bude zahvalan timski igrač u nekom defanzivnijem sistemu.

Nisam nešto oduševljen Gillespiem naročito nakon što su rekli da neće dovoditi igrače koji ne prave razliku. Da je bolji fit na ovu ekipu od Tobeya jeste. Čvrst u odbrani,umije da blokira i isprati igrača (nakon što nam s lakoćom probiju vanjsku liniju),može da čuva i četvorke (za razliku od Tobeya).U napadu vrlo limitiran, umije jedino da zakuca ili prikuca nakon skoka u napadu. Radi se o jednom neatraktivnom ali timski upotrebljivom beckup centru. Ovo sa bacanjima je zabrinjavajuće,da li je stvarno toliko loš na većem uzorku?

Link to comment
Share on other sites

Gilespi statistika kao Moneke prosle sezone. Just saying...

 

Sa druge strane, ja ne znam koliko je realno da Bolomboj celu sezonu odigra ovako kako je do sada igrao. Mitrovic isto. Obojica su projektovani da budu igraci sa klupe, sa razlogom. Trenutno izgleda kao da nam ne treba spektakularno pojacanje ispod kosa, nego eto profil igraca koji stiti obruc i pokupi po neki otpadak u napadu, ali kada Bolo i Luka padnu u formi bice veselo sa Gilespijeva 4.3 prosecna poena koliko je imao prosle sezone u Bajernu na 18 minuta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Gilespi statistika kao Moneke prosle sezone. Just saying...

 

Sa druge strane, ja ne znam koliko je realno da Bolomboj celu sezonu odigra ovako kako je do sada igrao. Mitrovic isto. Obojica su projektovani da budu igraci sa klupe, sa razlogom. Trenutno izgleda kao da nam ne treba spektakularno pojacanje ispod kosa, nego eto profil igraca koji stiti obruc i pokupi po neki otpadak u napadu, ali kada Bolo i Luka padnu u formi bice veselo sa Gilespijeva 4.3 prosecna poena koliko je imao prosle sezone u Bajernu na 18 minuta.

Ako ga se upari sa Teom može da zabije i 8,uz dobru odbranu možda bude OK, vidjet ćemo. Vjerovatno su financije imale ulogu u ovom transferu. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nele said:

Ako nista bar Kuzmara odlazi izgleda.

Zanima me samo da li ce da se isplati samo njegova polovina ugovora, samo Cokijeva, obe ili nista ? 🤔

Nema nista od odlaska Kuzmica,iako bi to svi voleli ali zna se kako se radi kod nas u klubu

Link to comment
Share on other sites

Gilespi je pre mesec i po dana u areni za nekih 5-6 minuta na parketu napravio sijaset gluposti, izludeo Lasa i prilicno nas pogurao ka toj pobedi. Fakat low-iq igrac bez ikakvog napadackog talenta, ali defanzivno je verovatno bolji i od Bolomboja, doneo bi malo preko potrebne cvrstine i atletike ovoj ekipi.

 

Ako se planira mamojeb na 4, Lukin povratak na 5 i Gilespi kao neka treca opcija umesto pihtijastog Tobija, nisam nezadovoljan. No, ako to bude jedina promena na visokim pozicijama, dzabe smo krecili. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Nama je u svakom slučaju na ovakvu bekovsku lliniju potrebniji takav tip centra,nego tipa Tobija,Kaminskog i sličnih..Bajern mu prvi tim u evropi,26 godina,tek ulazi u najbolje godine.A i  ne dolazi da bude prvi centar i ne očekuju se od njega poeni..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...