Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

sta bi nam to donelo osim jos problematicnije odbrane perimetra?

Pa nije baš da je Pengos loš defanzivac. Pengosova odbrana je na nivou Woltersa. A sa njim dobijamo više kvalitetnih minuta na pleju kada Teodosić nije u igri. I time se Yago vraća u ulogu trećeg pleja koja je pretpostavljam bila u početku njemu i namenjena. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Los je defanzivac.

 

Pritom glava me boli od naseg besmislenog rostera od 17 igraca, a ti bi da imamo 19. Ko ce te minute da rasporedi, daj pa nije ovo igrica.

 

@Čočo

To što je Čović potpisivao i kurtu i murtu i produžavao ugovore znali smo i sami da pola njih neće videti parket. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2023 at 8:48 PM, Miki28 Teoljub said:

Jos ne mogu prezalit sto je Petrusev u Oly. Tamo teski epizodista a kod nas bi bio medju 3 najvaznija igraca a vrvt i najvazniji.

Da li sam ja jedini ovde koji se seca njegove kriminalne igre u odbrani prosle sezone? Tog istog Petruseva koji je bio garant da ce njegov igrac dati svaku mogucu trojku preko njega? Isti onaj Petrusev od kojeg su ekipe u EL i u KKP ABA finalu radili sta su hteli? Petrusev koji je dao mozda 10ak partija na kojima mu se nije imalo sta zameriti? A u ostalima smo bili na granici ocaja?

 

E tog Petruseva hocemo sada nazad? Sta se u medjuvremenu desilo? Napravio senzaciju u NBA? Nisam ziv da ovo razumem. Ali ok, mozda je to potez ocajnika. Ili je Simonovic toliko los (a jeste), da i taj i takav Petrusev izgleda kao igracka gromada.


A nisam ni za povratak Vildoze. Ni za trade Naipier-Pangos. Samo i da to kazem.

 

Moze li se dovesti krsten igrac koji nije trenutno u losoj formi, izlazi iz povrede ili na zalasku karijere?

Edited by drakon1
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam na BasketNews-u video da je bilo neko interosavanje Zalgirisa za Pengosa…

Ako je moguć neki trojni trend,da Shabazz ode u Armani,Pengos u Žalgiris  a Evans kod nas,mislim da bi bilo top za nas.

Dobijas atletu na spoljnim pozicijama,dobrog defanzivaca,igrač sa odličnim ulazom sto od sadašnjih plejeva nema ni jedan,malo slabiji šut za tri…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Da li sam ja jedini ovde koji se seca njegove kriminalne igre u odbrani prosle sezone? Tog istog Petruseva koji je bio garant da ce njegov igrac dati svaku mogucu trojku preko njega? Isti onaj Petrusev od kojeg su ekipe u EL i u KKP ABA finalu radili sta su hteli? Petrusev koji je dao mozda 10ak partija na kojima mu se nije imalo sta zameriti? A u ostalima smo bili na granici ocaja?

 

E tog Petruseva hocemo sada nazad? Sta se u medjuvremenu desilo? Napravio senzaciju u NBA? Nisam ziv da ovo razumem. Ali ok, mozda je to potez ocajnika. Ili je Simonovic toliko los (a jeste), da i taj i takav Petrusev izgleda kao igracka gromada.


A nisam ni za povratak Vildoze. Samo i da to kazem.

Toliko si ispisao a bukvalno je jednostavno.

 

Napredak. Decko od 23 godine i ocekivano je nakon sto odigra onako kako je odigrao da radi na svojoj igri i imao je odlicno SP pa da onda nastavi u tom ritmu dalje. Nba je bio pogresan korak, Oly isto. 

 

Ja prvi ne gotivim prethodnog ali sa Petrusevim na 4 druga bi se pjesma pjevala sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Doctor1976 said:

Mislim da sam na BasketNews-u video da je bilo neko interosavanje Zalgirisa za Pengosa…

Ako je moguć neki trojni trend,da Shabazz ode u Armani,Pengos u Žalgiris  a Evans kod nas,mislim da bi bilo top za nas.

Dobijas atletu na spoljnim pozicijama,dobrog defanzivaca,igrač sa odličnim ulazom sto od sadašnjih plejeva nema ni jedan,malo slabiji šut za tri…

Most realistic red star fan

 

trejduj i ne razmisljaj o logici i ostalim ucesnicima trejda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

 

 

Moze li se dovesti krsten igrac koji nije trenutno u losoj formi, izlazi iz povrede ili na zalasku karijere?

Može naravno, doduše dosta je lakše to uraditi tokom prelaznog roka dok ne počne sezona, ili sa dobrim skorom u ovom delu sezone.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

Svima ovde jasno da nam trebaju cetvorka i dvojka, a nasi hoce Pengosa, Evansa i Bircha.

 

Jebem te zivote!

 

Evans ne moze u istu recenicu sa Pengosem. Momak je jedan od najboljih plejmejkera u Evroligi. Pojacao bi napad, sut, a ume i odigrati solidne odbrane, kao i da razigra po potrebi.

 

U tom slucaju Evans bi igrao u paru sa Nedovicem a Teo i Sabaz se vec namecu kao par.

 

Sumnjam da imamo sanse da ga dovedemo uopste a ludost bi bila da ga ne dovedemo ako se za tako nesto ukaze prilika.

 

S obzirom da Sabaz trenutno nije plej, nema samopouzdanje da predvodi ekipu kao plej vec napada iz drugog plana, nama treba plej koji bi bio starter i igrao u paru sa Nedovicem i uzeo sve minute Jagu a on moze da igra Aba ligu i eventualno uskoci ponekad u El ako bude nekih povreda nekog od bekova.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Čočo said:

Ako Šabaz može da ostane a da se dovede Pengos a Šabaz prebaci na 2 ja sam za.

Teo, Pengos, Yago

Nedović, Šabaz, Lazić

Giedraitis, Hanga 2/3, Davidovac

Pojačanje, Mitrović 4/5

Bolomboj, Tobi

I eventualno pojačanje na 5.

 

 

Jos samo da neko tu podeli minute, ali bez "neka mu 10 minuta, moze u ABA da igra vise".

 

Pa i sa ovim igracima, kada su svi u stroju ima viska minuta i neko mora da sedi na klupi duze nego sto treba, a ljudi bi samo jos, jos i jos trosenja miliona jer je to sustina gledanja kosarke.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, goldberg said:

 

Jos samo da neko tu podeli minute, ali bez "neka mu 10 minuta, moze u ABA da igra vise".

 

Pa i sa ovim igracima, kada su svi u stroju ima viska minuta i neko mora da sedi na klupi duze nego sto treba, a ljudi bi samo jos, jos i jos trosenja miliona jer je to sustina gledanja kosarke.

Zvezda cini mi se ima 15 igraca. Uvek je neko povredjen, plus imas Covicev kusur. Kad taj kusur zanemaris ostanes na:

1.Teo

2.Nedovic

3.Rokas

4.Mitar

5.Bolomboj

6.Touuubi

7.Sabaz

8.Hanga

9.Lazic

10.Jago

Primetices da od 6 do 10 ne vidimo ucinak za sada. Evidento fali igrac na poziciji 2 i 4, a i 5.

U slucaju da dodje petica, Toubi se Silbuje.

Ostanes u tom slucaju na 10 igraca za El. Od Covicevih pulena, eventualno moze nekad da uleti Deda, dok bi Kuz, Lazarevic, Ilic i Simonovic mogli usreciti neki Borac, FMP, Mezu itd.

 

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Zvezda cini mi se ima 15 igraca. Uvek je neko povredjen, plus imas Covicev kusur. Kad taj kusur zanemaris ostanes na:

1.Teo

2.Nedovic

3.Rokas

4.Mitar

5.Bolomboj

6.Touuubi

7.Sabaz

8.Hanga

9.Lazic

10.Jago

Primetices da od 6 do 10 ne vidimo ucinak za sada. Evidento fali igrac na poziciji 2 i 4, a i 5.

U slucaju da dodje petica, Toubi se Silbuje.

Ostanes u tom slucaju na 10 igraca za El. Od Covicevih pulena, eventualno moze nekad da uleti Deda, dok bi Kuz, Lazarevic, Ilic i Simonovic mogli usreciti neki Borac, FMP, Mezu itd.

 

 

E sad, pogledaj koliko drugi klubovi u EL imaju igraca i sta bi oni tek trebalo da rade ako KKCZ mora da dovodi tri pojacanja.

 

Na primer, Efes, Zalgiris, Baskonia, Alba, Bayern...

Link to comment
Share on other sites

Dovođenje Pangosa bi bilo samo odvođenje ludila u još veće ludilo. Pangos je odličan igrač u lošoj formi ali on nam trenutno treba kao čir na dupetu pošto je u pitanju još jedan fizički inferioran "umetnik" kakve već imamo. On bi recimo bio odlično rešenje da na pleju imamo prethodno nekog defanzivnog atletu, a ne Tea i brazilskog midžeta. Tu nema nikakvog balansa. Pri tome bismo zamenili vrhunskog igrača u očajnoj formi za odličnog igrača u očajnoj formi, to može samo NČ i njegove sluge, da snize sebi plafon. Evans bi već bio druga priča, fizički mnogo superiorniji igrač koji je pri tome u naponu košarkaške forme. Nama suštinski prioritetno treba da se reši pozicija 4 i to pod hitno, kao i da se vidi ima li leba od skorijeg povratka Hange pa ako nema tu da se traži neki defanzivac koji po mogućstvu zna sa loptom. Sve ostalo je presipanje iz šupljeg u prazno, pri čemu sebi smanjujemo manevar.  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobijamo Real jer moraju odigrati neku slabu utakmicu pa onda i Makabi jer se još nisu navikli na obruče Pionira i onda ide pao u promenljivoj formi plus naš pozitivan skor sa Atamanom pa Fener gde može da se odigra sa pola gasa jer se nakupilo pobeda i onda ide derbi gde rutiniramo.

 

Razmišljanje prosečnog cigana posle 6. rakije

 

 

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je cigansku masu lako zapaliti, jedno gazdino gostovanje, i 2 clanka na portalima, i opet aktiviramo pricu o trampi Shabaz Nejpir, iako je to stavljeno ad akta jos pre mesec dana.

Pa nam ni to nije dovoljno, nego iz dzaka izvadimo Petruseva, i vlazne snove o istom(a svi znamo kakav je) a ovaj presao u Oly

Edited by dzakala
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...