Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Ivkela14 said:

Ne bih da insajderisem ili bilo sta, ako mene lazu, lazem ja vas…nacuo sam da je problem u svlacionici gde sve pocinje od teodosica…Gde sam se licno iznenadio,jer po meni on igra dobro i trudi se, e sta je sad pozadina svega ne znam…Ali mi je isto cudno da sabaz odjednom zaboravio kosarku, da gidra vola ne moze da ubode, nesto ne gde nije kako treba i to je ocigledno…Jebem li ga, mislim da je vreme da arena progovori i iznese svoje misljenje…

 

Izvor?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ivkela14 said:

Ne bih da insajderisem ili bilo sta, ako mene lazu, lazem ja vas…nacuo sam da je problem u svlacionici gde sve pocinje od teodosica…Gde sam se licno iznenadio,jer po meni on igra dobro i trudi se, e sta je sad pozadina svega ne znam…Ali mi je isto cudno da sabaz odjednom zaboravio kosarku, da gidra vola ne moze da ubode, nesto ne gde nije kako treba i to je ocigledno…Jebem li ga, mislim da je vreme da arena progovori i iznese svoje misljenje…

Lažu te.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mister-no said:

Sve si u pravu. Ali, s druge strane, nekada bi trulu jabuku trebalo odstraniti, ili bolesni deo tela da bi preživeo organizam. Mi jednostavno patimo kada je u igri..
Ne znam, ni sam nisam pametan..

 

to pod uslovom da su plavšićevi redovi tačni ali mene isključivo podsećaju na ono kako schilb skraćuje krugove na treningu pa je morao da ide

mislim da su nam bolje šanse s'njim, pošto ga svejedno plaćamo

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mene je baš sramota da ovako funkcioniše naš klub.

 

Na ovakav način targetirati igrače, preko novinara je velika sramota.

 

Mislim da ovako nikada nije bilo do sada.

 

Shabaz generalno treba da pici odavde, niti je on za nas, niti smo mi za njega. A pitanje je veliko da li bi trenutno igde mogao da igra kvalitetnu košarku.

 

Dugo je on u kanalu, i nema to veze sa Zvezdom.

 

Samo što ovaj način, na koji to pokušava da se radi je veliki blam blam blam, za naš klub.

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
to pod uslovom da su plavšićevi redovi tačni ali mene isključivo podsećaju na ono kako schilb skraćuje krugove na treningu pa je morao da ide
mislim da su nam bolje šanse s'njim, pošto ga svejedno plaćamo
Ma ja ovo Plavšićevo nisam ni pročitao samo letimično. To sigurno nije uticalo na moje mišljenje.
Igra nam pati, stane napad, u odbrani ga svi napadaju, gubi lopte..
To sam rekao posle prvog derbija, evo ništa se nije pomerilo ni milimetar.
Ne igra svoju igru.
Hjustone, imamo problem.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uf, zašto svake sezone mora da bude prvo raspad sistema, pa da se onda kao nešto vadimo? I onda da čekamo sledeću sezonu i prelazni rok... 

 

Mučno je ovo sa Šabazom, ajd što loše igra nego je odvukao pažnju sa svih problema (kojih je mnogo) na sebe... svi pišu samo o njemu uglavnom... nekako mislim da to odgovara Čoviću sa jedne strane, ali sa druge strane ako je Šabaz kancer ekipe, sezona će verovatno otići u qrc, što mu opet ne odgovara... zato ni on sam ne zna šta da radi...

 

Ovo oko Tea... ne sumnjam da je alfa mužjak, i da želi to da bude (videli smo to onomad i u repki), ali to kako igra trenutno mu daje za pravo donekle... ali ako to smara i sputava druge igrače, onda je to problem... opet kažem, nama treba čvrst trener, koji će da se pita za sve i da određuje roster i šta se igra, a ne ortak dobrica koji će da se smeška i dozvoljava da mu igrači vode tajm-aut... zato mislim da nam je Duško bio idealan, ali ne sa ovim rosterom i nikako ne sa Teodosićem (pa i Nedovićem)... i kad je ispao kuršlus sa njima, naravno da je Čović njega oterao, a ne svoje igrače koje je lično doveo... nama za takve igrače treba trener kao Željko, koji je sam alfa mužjak, a oni da ćute, rade i trpe dranje i uvrede... ali bar znaju zašto to rade... i u Partizanu bi bilo sujetnih i uvređenih u prve dve sezone da nije Željka... to nama fali, plus zdrav sportski sektor koji je nezavisan od Čovića ili bilo kod drugog Ostoje... 

 

Duško je prošle godine napravio taj neki balans u ekipi, sa Kamapcom i Nedovićem koji je ćutao, slušao i radio... tih 17 pobeda su ogroman uspeh ako se pogleda naš roster, iako je ostao žal zbog nekih teških poraza... falilo nam je malo više kvaliteta za nešto više... i ove godine se i pokušalo sa tim, po ugledu na komšije, ali je dolazak alfa mužjaka Tea (bez obzira što igra odlično) i nezainteresovanog Nejpira poremetio celu tu koncepciju koja je zamišljena... meni nije čudno što ni Pešić ni Duško nisu želeli Tea... jbg, zna se u tim krugovima sve o svima...

Edited by Issey
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BojanaCZV said:

Mene je baš sramota da ovako funkcioniše naš klub.

 

Na ovakav način targetirati igrače, preko novinara je velika sramota.

 

Mislim da ovako nikada nije bilo do sada.

 

Shabaz generalno treba da pici odavde, niti je on za nas, niti smo mi za njega. A pitanje je veliko da li bi trenutno igde mogao da igra kvalitetnu košarku.

 

Dugo je on u kanalu, i nema to veze sa Zvezdom.

 

Samo što ovaj način, na koji to pokušava da se radi je veliki blam blam blam, za naš klub.

Nakon onoga od prosle godine sa Kampacom mislim da za nas blam ne postoji (tu smo se izblamirali pred citavom Evropom).

Edited by Pacino
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Nele said:

Ja se samo nadam da vama pametnima ako se desi los period u zivotu i na poslu cela firma ili gde god radite nece skakati na ledja zbog toga i targetirati vas kao najveci problem na svetu, pa makar primali i 10m godisnje.


Pa to je normalno ako ne doprinosiš, ako si zaslužio prethodnim radom dobiješ vreme sa se dovedes u red, ako ne uspes otkaz i to je to u kapitalizmu, nema potrebe da bilo ko skače nekome na ledja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:


Pa to je normalno ako ne doprinosiš, ako si zaslužio prethodnim radom dobiješ vreme sa se dovedes u red, ako ne uspes otkaz i to je to u kapitalizmu, nema potrebe da bilo ko skače nekome na ledja.

Slazem se da je otkaz normalan, ja pitam da li je ovo pravljenje atmosfere linca normalno?

 

Mi svake godine izgleda imamo po jednog Shabazza koji je kriv za sve.

Stanje tima i pojedinaca su samo simptomi kancera koji je metastazirao na svaku celiju naseg kosarkaskog kluba, nazalost.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Slazem se da je otkaz normalan, ja pitam da li je ovo pravljenje atmosfere linca normalno?

 

Mi svake godine izgleda imamo po jednog Shabazza koji je kriv za sve.

Stanje tima i pojedinaca su samo simptomi kancera koji je metastazirao na svaku celiju naseg kosarkaskog kluba, nazalost.

To je već Čović MO. On je stoka i tako radi, dok ne ode ili ga ne sklone možemo samo da kukamo o tome. Sabaz i Tobi su zaslužili otkaze ako gledamo samo igre, to da li nose trenerku ili ne je po meni nebitno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gotovo siguran da će Šabaz za mesec dana, od januara, neko od Evroligaša tipa Milano, da mu preuzmu ugovor. I siguran sam da gde god ode da će da proigra. Jednostavno nije se uklopio i ne sviđa mu se gde je došao i to se dešava, legitimno je. Verovatno će se umesto njega ubaciti Top od januara i dovešće se pojačanja na 4 i 5 jer ćemo tad biti u plusu 1m. Ali tad će već biti kasno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Iskoristiću ovaj post gde Chaos nije slučajno pod navodnike stavio reč samo.
To je ključ. U tome je razlika, nemamo karakter, a ni kvalitet.
Ličimo na one ekipe od kojih smo se ježili. Većina su isluženi, preplaćeni, matori, beskrvni profesionalci koji dobijaju svaku treću utakmicu kad im se "poklopi". Inače, večeras mislim da dobijamo baš zbog ovog poklapanja i principa ćorave koke ali ozbiljnu plej of seriju (do koje će doći samo u Aba izgleda) nema šanse da dobijemo dok se nešto drastično ne promeni.
Sfero je najmanji krivac, prvo nije trebalo ni da dolazi jer za ovakvu selekciju je do kraja morao da istrpi onaj koji je napravio ili sprovede ideju koju je imao.
Ali morao je da skenira i izvuče neka pojačanja kada je već došao.
I treće gde ima najviše njegove odgovornosti, do sada je morao da vidi ko može a ko ne može, skrati rotaciju u EL i najvažnije utakmice igra na krv i nož sa 8,9 igrača, da se vidi ideja, glava i rep..
Ovi zadnji napadi u Valensiji su pokazali da tu mnogo toga ne štima i da se mnogo toga ne zna. Jedan napad završava Bolomboj šutom sa distance, pored Tea, Nede i Šabaza, drugi Teo neizrađenim šutem preko ruke. Takođe, ključne odbrane, uvede Lazarevića umesto Jaga na onog brzanjca gde primamo koš za 2 sekunde do kraja 1/2 i zadnja gde ostaje Deda kao čunj. Dovoljno je on s tim igračima da zna ko šta i koliko može.
Ipak, on je jedan gospodin, meni lično neki potezi i igra imaju više smisla nego kod Duška, trebalo bi da ima i znanja i iskustva, i mislim da zaslužuje punu šansu i podršku.
Za razliku od inženjera robotike:) (ovo mi zauvek smešno) njegove poltronske, porodično, drugarsko, kumovske skauting, trenažne i lekarske službe. Tačno bi ih sve rasterao da kamen na kamenu ne ostane. Ni frizure i stajling čak mi se ne sviđaju, kad vidim onog Tomovića iz Mege i Bagzija kao da mi gurnu prst u oko koje je već ranije prokrvarilo od prikazane igre.

 

Ne sumnjam da on ima imena u glavi koja bi mu bila potrebna ali ako je dobio rampu na dovodjenje pojacanja dzabe diskutujemo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gde je onaj brat što je juče pitao zašto kod nas Simon mlađi ne igra kao Smailagić? Onih par kucanja što je Smajli juče imao Simon ne može ni na igrici da izvede.

Kakav crni Simonović. Pa on ni u Megi ne bi imao mesto. Grejao bi klupu Plavšiću, kad Plavšić izađe da mu se ne smrzne dupe na klupi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivkela14 said:

Ne bih da insajderisem ili bilo sta, ako mene lazu, lazem ja vas…nacuo sam da je problem u svlacionici gde sve pocinje od teodosica…Gde sam se licno iznenadio,jer po meni on igra dobro i trudi se, e sta je sad pozadina svega ne znam…Ali mi je isto cudno da sabaz odjednom zaboravio kosarku, da gidra vola ne moze da ubode, nesto ne gde nije kako treba i to je ocigledno…Jebem li ga, mislim da je vreme da arena progovori i iznese svoje misljenje…

Lazu te. Evo ja cu da ti kazem jedan info za koji verovatno i upuceniji mogu ds potvrde, a dolazi od trenera. 

Teodosic nije dosao cisto da odradi sezonu, kazu da trenira dosta, i da nije imao ovoliku zelju ni sa 20. Ne izlazi , ne pusi... 

Od par coveka sam cuo samo reci hvale o njemu od pocetka ove sezone sto se sportskog zivota tice. 

Najlakse sve svaliti na Tea. 

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Da se nadovezem re Sabaz utiscima iz Valensije:

 

 

Hvala na ispisanim redovima. Kanim se već dva sata da napišem koju sa utiscima iz Valensije ali mi se nešto nije dalo.

 

Toplo bih preporučio svima gostovanje u Valensiji. Divan grad, divni ljudi, divan klub. Od dosadašnjih gostovanja najlepše utiske nosim iz Valensije. Ako izuzmemo dogadjanja sa terena.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Igor_ said:

Lazu te. Evo ja cu da ti kazem jedan info za koji verovatno i upuceniji mogu ds potvrde, a dolazi od trenera. 

Teodosic nije dosao cisto da odradi sezonu, kazu da trenira dosta, i da nije imao ovoliku zelju ni sa 20. Ne izlazi , ne pusi... 

Od par coveka sam cuo samo reci hvale o njemu od pocetka ove sezone sto se sportskog zivota tice. 

Najlakse sve svaliti na Tea. 

Hahahaha. Moze on da ima zelju kao nikad. A da li moze egocentrizam da stavi  po strani?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Ja ti kazem ono sto sam cuo iz prve ruke. Nisam video licno pa da ti potvrdim. 

Neko je bas iz prve ruke govorio mislim ovde da je video Tea u gradu pusi covek. Jedino ako taj tvoj izvor tvrdi da ovaj ne pusi  na treningu 😄 

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Mene je baš sramota da ovako funkcioniše naš klub.

 

Na ovakav način targetirati igrače, preko novinara je velika sramota.

 

Mislim da ovako nikada nije bilo do sada.

 

Shabaz generalno treba da pici odavde, niti je on za nas, niti smo mi za njega. A pitanje je veliko da li bi trenutno igde mogao da igra kvalitetnu košarku.

 

Dugo je on u kanalu, i nema to veze sa Zvezdom.

 

Samo što ovaj način, na koji to pokušava da se radi je veliki blam blam blam, za naš klub.

Nasa vrata su ti sirom otvorena.

:classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...