Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, DameTime said:

 

Dobro, ja sma više ciljala na forumaše koji iskazuju razumevanje zbog porodične situacije. Znači ti mi nisi target audience :lol_2:

 

pa mislim, svima je zao kada se nekome nsto lose ili neprijatno desi ali posto smo svi ovde zbog basketa a fala bogu, svi su zivi i zdravi, mislim da je prosto sustina u tome da ne mozemo da trejdujemo napiera za nekog igraca slicnog kvaliteta, vec moramo da uradimo sve da se fokusira i igra kako ume. kada kazem mi, mislim i na klub i na navijace

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

pa mislim, svima je zao kada se nekome nsto lose ili neprijatno desi ali posto smo svi ovde zbog basketa a fala bogu, svi su zivi i zdravi, mislim da je prosto sustina u tome da ne mozemo da trejdujemo napiera za nekog igraca slicnog kvaliteta, vec moramo da uradimo sve da se fokusira i igra kako ume. kada kazem mi, mislim i na klub i na navijace

 

Sve je to super u teoriji, u praksi teško da ćete mu pomoći ako on sam sebi ne želi da pomogne. Meni deluje da Napier ima priličnu podršku, pre svega od saigrača i ljudi u klubu, ali da to ne vredi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pa mislim, svima je zao kada se nekome nsto lose ili neprijatno desi ali posto smo svi ovde zbog basketa a fala bogu, svi su zivi i zdravi, mislim da je prosto sustina u tome da ne mozemo da trejdujemo napiera za nekog igraca slicnog kvaliteta, vec moramo da uradimo sve da se fokusira i igra kako ume. kada kazem mi, mislim i na klub i na navijace

I to sto brze da se uradi.

Vise nije problem da li igra za 2 meleona ili 50 iljade, problem je sto ne igra nista.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Sve je to super u teoriji, u praksi teško da ćete mu pomoći ako on sam sebi ne želi da pomogne. Meni deluje da Napier ima priličnu podršku, pre svega od saigrača i ljudi u klubu, ali da to ne vredi.

 

vredi, taman samo da vezbamo kako smo pravi pravcati klub, koji ne otpusta i menja kada naidje na problem. a onda i sve ono sto sam prethodno opisao

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djurava said:

Ja mislim da nije bilo igraca kod nas koji je dobijao vecu podrsku i razumevanje, sto u klubu sto ovde na forumu a da igra ovo sto Sahbaz igra. Cuveni Sihilb je pre silbovanja igrao 10 puta bolje

Garantujem da bi bilo koji EL klub reagovao na ovakvu igru, nismo mi sad tu neki izuzetak kao balkanska stoka od navijaca

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

vredi, taman samo da vezbamo kako smo pravi pravcati klub, koji ne otpusta i menja kada naidje na problem. a onda i sve ono sto sam prethodno opisao

 

Ja mislim da ovo ne bi bila klasična situacija u kojoj biste ispali ovakav ili onakav klub; jednostavno nema poente da se samo jednom igraču sve titra kako bi, zamisli, radio svoj posao. 

 

Nije Shabazz jedini profesionalni košarkaš koji ima dete i kom to dete nedostaje u tuđini.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mirage93 said:

Sabaz jednostavno ima 0 samopouzdanja. Gledam sta radi, covek ne sme da sutne na kos...Sve razumem, porodica, nedostaju mu, postoje mnogo bitnije stvari od kosarke u zivotu.

Ali isto tako, ako je takva situacija, treba sam da pristane na neki sporazum ako mu toliko smeta sve i da bude sa njima. Verovao sam u njega, branio ga, ali jednostavno vise nema ni grama volje u njemu.

Lepo u januaru on nazad u Amerike, Topic kod nas i to je to.

Ako je porodica problem, sta da se radi. Prijatelju lepo porazgovaraj sa upravom kluba i da se raskine ugovor. Naravno nista ti ne dugujemo jer nista nisi ni ponudio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ja mislim da ovo ne bi bila klasična situacija u kojoj biste ispali ovakav ili onakav klub; jednostavno nema poente da se samo jednom igraču sve titra kako bi, zamisli, radio svoj posao. 

 

 

ima poente, posto cemo da vas deljemo, jedva ste se provukli dok smo u sranju

isto vazi i za vecinu el ekipa

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Sabaza, mene sve vise brine to da smo ga malo precenili. Meni on ne deluje nesto bolje od ovog sto sad prikazuje, tacnije jedino gde vidim da moze da se popravi je procenat suta, sto nije mala stvar, ali opet nije ni krucijalno.

 

Ne uspeva da napravi prednost driblingom, nema ideju, nije fluidan, retko kad uspe da kreira sebi normalnu poziciju za sut. Sve vise mi deluje kao klasican plej skorer koji zivi i umire od suta. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ima poente, posto cemo da vas deljemo, jedva ste se provukli dok smo u sranju

isto vazi i za vecinu el ekipa

 

Koje nas?

 

Ne znam, ova situacija mi nije uporediva sa otpuštanjem trenera. Jednostavno lik ne pruža ništa na terenu, ni volje ni načina, duplo golo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Sto se tice Sabaza, mene sve vise brine to da smo ga malo precenili. Meni on ne deluje nesto bolje od ovog sto sad prikazuje, tacnije jedino gde vidim da moze da se popravi je procenat suta, sto nije mala stvar, ali opet nije ni krucijalno.

 

Ne uspeva da napravi prednost driblingom, nema ideju, nije fluidan, retko kad uspe da kreira sebi normalnu poziciju za sut. Sve vise mi deluje kao klasican plej skorer koji zivi i umire od suta. 

Daj bar to

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, duboko said:

Ako je porodica problem, sta da se radi. Prijatelju lepo porazgovaraj sa upravom kluba i da se raskine ugovor. Naravno nista ti ne dugujemo jer nista nisi ni ponudio.

 

naravno dugujemo sve, jer smo potpisali ugovor. a naravno, cak i da imamo jos 2 miliona pride, gde bi nasli novog takvog da platimo?

to ni u fantaziju ne moze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo vise jebeno razumevanje da se ima. Imao bih ga kada bi covek rekao da se odrice plata dok je u ovom stanju, mada i to je bezobrazluk jer nam je sve sjebao. Koncepcija se na njemu zasnivala, nismo hteli nekog drugog. A on neraspolozen. Kako da ne. Da se nadamo. Dokle. Da ga Grk nije sklonio protiv Efesa, mi bismo i to izgubili sigirno. Nisi izasao sa drugarima na basket, pa ti se ne igra. Neko rece da je Covicev legat zavirivanje u novcanike i da je to loše. Pa naravno da ce da mu se viri u novcanik. Virimo i mi, a bogme vire i ostali igraci. Za 2 miliona daje po 2 kosa po utakmici. Odlicno.

Neka ga sklone da ga ne gledamo više.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

naravno dugujemo sve, jer smo potpisali ugovor. a naravno, cak i da imamo jos 2 miliona pride, gde bi nasli novog takvog da platimo?

to ni u fantaziju ne moze

znam da je tako, samo sam napisao kako bi trebalo da bude. Mada novog takvog mozemo da dobijemo za $0.

Ali posto vec mora tako kako si rekao, onda da igra 40 minuta protiv losijih u ABA ligi, da bar zajedno uzivamo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Sto se tice Sabaza, mene sve vise brine to da smo ga malo precenili. Meni on ne deluje nesto bolje od ovog sto sad prikazuje, tacnije jedino gde vidim da moze da se popravi je procenat suta, sto nije mala stvar, ali opet nije ni krucijalno.

 

Ne uspeva da napravi prednost driblingom, nema ideju, nije fluidan, retko kad uspe da kreira sebi normalnu poziciju za sut. Sve vise mi deluje kao klasican plej skorer koji zivi i umire od suta. 


Sabaz Nejpir od prosle sezone i od one sezone u Zenitu je za 5 klasa bolji kosarkas nego ova verzija kod nas. Stvarno me cudi da bilo ko moze da napise ovo.

Sabaz jeste primarno skorer, neko kome je sut prva opcija, slazem se. Ali je isto tako mnogo vise od toga.

Ne pamtim vecu euforiju generalno kad je neko potpisivao za nas nego za njega, ali posto pominjes da smo ga mi precenili, onda je i Dusko, jer kao sto je vise puta receno, imao je opciju da bira izmedju njega i Tompsona, a odabrao je Sabaza.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...