Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

O kom povoljnom rasporedu pricamo? 

 

Monako koj8 dolazi u BG nakon 0-3 starta sezone? Gostovanje Virtusu koji je tad bio u vrhunskoj formi ili gostovanja Oly i Barsi? Gostovanje komsijama? To su sve ocekivane pobjede bile?

 

Gdje pritom u ovih 11 kola dolazi do smjene trenera, bitni igraci nam se povredjuju. No 1 igrac ekipe igra kao no 7-8 igrac ekipe. 

 

I da za kraj, mnogo sko bolja suterska ekipa nego sto je ovih 11 kola prikazalo a u tih 11 kola svega u 2-3 kola sko sutirali na nivou, u ostalim mecevima ispod 30% a blize 20%.

 

Da, vjerovatno bi raspored bio povoljan kad bismo mogli svako drugo kolo da igramo sa Asvelom. Još kad bismo nekako uglavili Zadar i Krku u EL, milina. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Sector said:

 

Da, vjerovatno bi raspored bio povoljan kad bismo mogli svako drugo kolo da igramo sa Asvelom. Još kad bismo nekako uglavili Zadar i Krku u EL, milina. 

Pa ti onda najbolje da navijas za Real, oni su favoriti skoro pa u svim mecevima pa jos pride imate Facua.

 

Velicaju se porazi kuci a omalovazavaju pobjede jer su protivnici povrijedjeni a mi pucamo od zdravlja. 

 

Spoiler

Fenerbahce protiv nekog u sastavu :

Wilbekin, Madar

Dorsey, Biberovic

Hayes

Sestina

Motley, Papajanis 

I jos neki njihovi turski igraci

 

Fenomenalna pobjeda

 

Protiv nas:

Wilbekin, Madar

Dorsey, Biberovic

Hayes

Sestina

Motley, Papajanis

I jos neki njihovi turski igraci

 

Protivnik ispovredjivan.

 

Efes protiv nekog u sastavu:

Larkin, Thompson

Beaubois

Clyburn

Willis

Jones, Zizic

I neki njihovi turski igraci

 

Protiv nas:

Larkin, Thompson

Beaubois

Clyburn

Daum

Jones

I neki njihovi turski igraci

 

Protivnik ispovrjedjivan.

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 6
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Firga said:

Ne, imali bi 3-8.

Mozda bi imali 1-8

Just now, Sector said:

 

Da, vjerovatno bi raspored bio povoljan kad bismo mogli svako drugo kolo da igramo sa Asvelom. Još kad bismo nekako uglavili Zadar i Krku u EL, milina. 

Tako je ovako smo uglavili Oly, Barsu, Partizan, Virtus i Zalgiris. Sram da nas bilo. Ovo smo sve morali dobiti u gostima. Kakav god da imamo skor, za nas ce se sve resavati u januaru, jer nam je tada paklen raspored. Do tada moramo biti svi zdravi uz mozda neku doselekciju, koja ce se po meni desiti verovatno posle izbora.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Raspored je bio ni tezak ni lak, onako po meni za 6-5 skor da bi bio u TOP 10 poziciji, 50% pobeda ce verovatnu biti dvoljno za bar play in, jer se za sad niko nije toliko raspao kao PAO i Armani prosle godine. Sa jednom pobedom u Spaniji ostajemo u realnoj trci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mnogi su pricali pred pocetak sezone da na startu možemo do 4-0, čak i 5-0, a sad se priča o nekom teškom rasporedu.

 

Činjenica je da smo morali da imamo par pobeda više za ovaj raspored. Isto tako činjenica je da se sve može ispraviti. Samo treba doći pravi trenutak, neko malo lakše gostovanje i protivnik u slabijoj formi. Svima se dešava.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djurava said:

Raspored je bio ni tezak ni lak, onako po meni za 6-5 skor da bi bio u TOP 10 poziciji, 50% pobeda ce verovatnu biti dvoljno za bar play in, jer se za sad niko nije toliko raspao kao PAO i Armani prosle godine. Sa jednom pobedom u Spaniji ostajemo u realnoj trci.

Ja sam bio zadovoljan sa 5-6. Mislio sam da cemo Monako dobiti. Ovako kako je moglo i dobro je.

Link to comment
Share on other sites

Raspored nam je izbalansiran prilicno, prethodnih 5-6-8 utakmica i narednih isto toliko kada se izvadi prosek to je priblizno.

Mi smo imali problem sa povredama, imali su i nasi protivnici. Nista spektakularno ni u nasu korist ni protiv nas. 
 

U skladu sa tim, ja ocekujem slican skor i u nastavku sezone. Znaci ne nesto katastrofalno, bice pobeda, ali kad se podvuce crta bice to 13-14-15 pobeda i tradicionalno cemo na kraju sezone da se prisecamo gde smo propustili sansu, zasto tada i tada nismo imali srece, koji nas je sudija pokrao itd itd… vec vidjeno vise puta.

 

Da bismo napravili neki skok u odnosu na navedeno, a to je valjda nesto cemu se svi nadamo, potrebno je da Shabaz pocne da lici na sebe i/ili da se doselektujemo pravom cetvorkom (mozda i two way bekom ali nije realno).

 

Sve drugo je zaludjivanje na koje smo takodje navikli: tipa Nedovic ce sutirati 60% za tri ili Simonovic ce postati kosarkas ili Luka ce cele sezone igrati kao Drejmond Grin ili cekajte da trener poslozi kockice ili cekajte da nam svih 27 igraca koje imamo budu istovremeno zdravi itd itd

 

Sve u svemu, smesi nam se jedna nasa standardna EL sezona, znaci nema potrebe da se seku vene ali ni da najavljujemo cudo i neverovatan niz

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mozda bi imali 1-8

Tako je ovako smo uglavili Oly, Barsu, Partizan, Virtus i Zalgiris. Sram da nas bilo. Ovo smo sve morali dobiti u gostima. Kakav god da imamo skor, za nas ce se sve resavati u januaru, jer nam je tada paklen raspored. Do tada moramo biti svi zdravi uz mozda neku doselekciju, koja ce se po meni desiti verovatno posle izbora.

 

Znači do sad je raspored bio loš a u Januaru je paklen? 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Znači do sad je raspored bio loš a u Januaru je paklen? 🙂

 

 

 

Nije floskula da u evroligi nema lakih protivnika, ali isto tako jasno je da se nekad desi situacija da baš u trenutku kad igraš sa nekim ko bi bio favorit realno, ti budeš u formi a protivnik ili ispovređivan ili van forme ili nešto peto.

 

Dakle, ima puno i do trenutka u kojem su timovi. Do sreće, motivacije, duha ekipe.

Link to comment
Share on other sites

o kakvom mi rasporedu pricamo kada je od 3eg do 16og mesta u tri pobede razlike. GDe Fener bije nepobedivi Real, Polovni Efes zvekne Grobare, a Real odvali Makabi, Bayern dobije Asvel

Svako svakog pobedjuje, tek ce ovde da se komplikuje.

 

Idemo utakmicu po utakmicu. 

Lazarevic i Lazic highlight sinocneg meca, podigli su nam stepen odbrane 100%. Uz njih kada se dodje Hanga bicemo mnogo mnogo bolji. Lazaarevicu je Sferopulos bas legao. Covek za 10 minuta ima +- odnos +16. 


Sad bukvalno na silu da se uzme pobeda u Valenciji a da se Baskonija dobro namuci protiv Fenera. Od utakmice do utakmice...

Edited by pilif88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Znači do sad je raspored bio loš a u Januaru je paklen? 🙂

 

 

Nisam rekao da je bio los raspored, vec da na ta gostovanja samo Real ide i kaze dobicemo sve. U januaru je paklen raspored, jer se utakmice igraju na svaka dva dana i jako su bitne, kako u EL, tako i u ABA ligi.

Link to comment
Share on other sites

Валенсија

Басконија

Алба

 

Нама после ове 3, иду 5 у којима је све могуће, од 0-5 па на горе.

 

Ове 3 следеће су нам самим тим много битне, да покушамо бар 2 победе да извучемо, и сачекамо утакмице против Реала, Макабија, Панате, Фенербахчеа и Партизана са бар 6-8.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BB7 said:

Валенсија

Басконија

Алба

 

Нама после ове 3, иду 5 у којима је све могуће, од 0-5 па на горе.

 

Ове 3 следеће су нам самим тим много битне, да покушамо бар 2 победе да извучемо, и сачекамо утакмице против Реала, Макабија, Панате, Фенербахчеа и Партизана са бар 6-8.

Real, @Makabi

@Fener, Partizan

 

Duplo kolo. Ovdje se mora ici racionalno pa i kalkulisati sa cuvanjem igraca u duelima sa Realom ( ako budu i dalje u fullu ) pa i Fenerom koji se dize. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Kad vec pominjete komsije i raspored... Oni imaju pobedu vise od nas a u rasporedu su imali i Asvel i Albu. Just sayin...

Uz Albu, Zvezda nema ni jedan brejk. Svi ostali klubovi su nekog pobedili na strani. Vreme je i da mi dodjemo do brejka sledece nedelje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

 

Budala čovek...

 

Just now, suptil said:

Uz Albu, Zvezda nema ni jedan brejk. Svi ostali klubovi su nekog pobedili na strani. Vreme je i da mi dodjemo do brejka sledece nedelje. 

 

Valensija i Baskonija, obe ekipe u našem rangu kvaliteta, obe je moguće dobiti ali je moguće i da nas obe natumbaju. Baš teško za prognozu. Raduje povratak Lazića, radovao bi čak i samo da odmori druge bekove, a ovako kad ima defanzivni učinak onda je ugođaj kompletan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, mrznja prema Čoviću pojedinim ljudima stvarno pomucuje razum... 

Meni je stvarno neverovatno da neko smatra lakim rasporedom gde u prvih 7-8 kola igras sa 3 polufinalista prosle EL, i to 2 u gostima, a u prvih 11 kola igras sa 7 ekipa iz proslog top 8. Protiv kogu su tu pobede unapred upisane, i ko uopste, a preksinoc se videlo da to ne moze cak ni real, moze protiv tih ekipa unapred da upise pobedu.

Jedini pravi kiks, po meni, je poklonjena pobeda partizanu, i donekle poraz od zalgirisa, sve ostalo je u nekim okvirima realnosti.

Jedva cekam da ovaj hohstapler ode, pa kad opet budemo udarili u zid realnosti, da cujem ko ce ovaj put biti kriv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

 

Nije floskula da u evroligi nema lakih protivnika, ali isto tako jasno je da se nekad desi situacija da baš u trenutku kad igraš sa nekim ko bi bio favorit realno, ti budeš u formi a protivnik ili ispovređivan ili van forme ili nešto peto.

 

Dakle, ima puno i do trenutka u kojem su timovi. Do sreće, motivacije, duha ekipe.

To je to, svaka utakmica je priča za sebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mozda bi imali 1-8

Tako je ovako smo uglavili Oly, Barsu, Partizan, Virtus i Zalgiris. Sram da nas bilo. Ovo smo sve morali dobiti u gostima. Kakav god da imamo skor, za nas ce se sve resavati u januaru, jer nam je tada paklen raspored. Do tada moramo biti svi zdravi uz mozda neku doselekciju, koja ce se po meni desiti verovatno posle izbora.

Da li zaista mislis da nismo morali da po onom sto se desavalo na parketu makar 1 ili 2 da dobijemo a ne izgubimo!?

Ako je kinta potrosena nema doselekcije nikakve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...