Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, Bad said:

Očekujem 12-13k ljudi na tribinama.

Do sada nam je najniza zvanicna bila protiv Bajerna 18.130. Interesantna stvar da niti jednom, barem po flashscore nije bila preko 20k, za razliku od komsija koji su imali u par navrata. Ono sto mogu da se kladim da npr mi ni na derbiju u el necemo imati preko 20k.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Crni said:

Covke pa prepisi nesto majku mu, vidis da oni znadu  a ti ne znades🤣

 

 

oni znadu a uzeli slovima jedan trofej za 10 godina, ali zato covke ne zna.

ljudi su morali da dovedu najvecu legendu kluba i da imaju najveci budzet u istoriji kosarke na ovim prostorima i opet su na jedvite jade uz domacinsko sudjenje uzeli i tu jednu titulu.

toliko o tome ko zna a ko ne zna.

jel treba spominjati i da je radonja dobio tu najvecu legendu i taj preskupi projekat sa dzonijem, vajtom, holinsom, kuzom, voltersom i drugarima u vidu mise mog?

 

18 hours ago, Crni said:

To znaci da se Covic mesa u posao trenerima, znaci da je bandoglav, da je sujetan i da ne zna. Potrosio je mozda i vise para,

 

svaki predsednik kluba se bar malo mesa u posao i izbor igraca, dokle vise smaranje kao da to samo covic radi.

potrosio vise para?

pa njihov proslogodisnji tim nije jefitniji od ovog naseg najskupljeg ikad.

a o ovoj sezoni da ne govorimo.

dva igraca iz nba racunaj minimum minimuma 1+ milka, pa jos i ponitka, pa panteru i lideju produzeni i povecani ugovori koji nisu bili ispod 1.5 milion, pa nanali isto ostao a igrao za milion, pa onda i kaboklo i obestecenje za njega.

ljudi su potrosili koliko radonja za par sezona.

 

17 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Опет се стигло до тога да су криви Митровић и Давидовац шта рећи више хахахаха занимљиво да је тај Митровић други поентер екипе, први поентер Недовић и Тео овде стављани у тим Човић и гле они нам најбољи играчи, а они који су ишли у тим Душко шта су до сада урадили? 

 

ne vredi, ljudi jednostavno teraju jednu pricu bez obzira na realnost.

nas prodaju upravo ti iz tima dusko, sabaz i tobi a boga mi i gedraitis.

da ne spominjem da je 101% forumasa bilo prezadovoljno dovodjenjem sve trojice a sad covic kriv i ne zna posao.

pa onda ni vi ne znate.

uopste svi su bili zadovoljni pojacanjima i timom a sad frankestajn od tima, covic nema pojma, fali ovo fali ono itd.

evo ja pozivam najvece kriticare i sve vas da kazete koga bi vi doveli i kakav tim bi napravili. 

 

17 hours ago, K.Dot said:


Zli jezici bi rekli, kakvi poenteri takvi i rezultati. Javlja mi se 3/10 a onda ćemo da vidimo šta ćemo dalje, valjda ćemo posle biti kompletni, kao da samo nama fale igrači. Pojačanja nam u tom trenutku više neće biti ni potrebna.

 

to nisu zli vec jezici koji odbijaju realnost. 

mi nemamo ovaj skor zbog domace osnove vec zahvaljujuci pojacanjima, pre svega najvecem.

 

16 hours ago, Markovic_CZ said:

Mozemo da pricamo sta god hocemo, oni su realno za dve sezone pokazali vise nego mi za 10, i zasluzuju vise nego mi. Sami smo krivi...

Sutra overavamo 16to mesto sta god uradili, to govori o nasim kvalitetima.

 

pa da bas tako moze da prica svako sta hoce, bez obzira na realnost.

eto tako i ti, i ako nisu nista vise uradili sa najskupljim timom ikada ovde nego sto je uradio radonja sa cska. 

koliko ja znam skor u aba je 1-1, oba kupa smo uzeli i dobili ih oba puta.

pogotovo su puno uradili ispadanjem od alimpija i burse u areni. 

 

10 hours ago, Sector said:

 

Meni nije jasno kako im je promakao Kaboklo ali su spazili drugog Brazilca od 1,50 m.

 

Doktori.

 

meni nije jasno kako ga zeljko nije spazio nego je morao da ga otima veneciji i placa obestecenje?

 

8 hours ago, uini said:

razlika na trenerskoj klupi postoji kad god je zheljko s'jedne strane

 

to je mit i urbana legenda, koliko ja vidim zeljkov tim prima 80+ pa i 90+ od svake druge ekipe, odbrana je jedna od najgorih u el vec dve sezone.

covek ima gotovo neogranicen budzet, moze da dovede koga hoce i sramota bi bila da nema neki rezultat.

koja je razlika postojala kad ga je radonja sa slabijim timom dobio u aba?

 

8 hours ago, Volter said:

Koliko će se tek ovde pisati ako komšije vežu 5 pobeda? :classic_biggrin: Malo nam treba da poletimo od radosti a isto tako da je sve crno i izgubljeno. Mogu da zamislim šta bi većina komšija pisala da je Partizan sinoć izgubio. 

 

strasno a ako dobijemo veceras beze nam jednu pobedu i to imamo derbi kuci i -2 u medjusobnom. 

ali cuj vidi se napredak, a da je grigonis izbacio stotinku ranije...

 

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Ono što razlikuje KKP od nas je što oni ipak rade smisleno i vidi se da imaju plan - ponovo su jedna od najatletičnijih ekipa u EL, a kad imaju neki problem na rosteru on se brzo detektuje i traži se rešenje na tržištu. Ne pretrpavaju pozicije već dovode ono što im treba + nemaju domaće krntije koje moraju da budu na rosteru, a takođe imaju i taj luksuz da im osovina tima igra na okupu, a neki nosioci su već treću sezonu u klubu iako su u pitanju igrači koji lagano imaju mesta među najjačim evroligašima. Drugim rečima, funkcionišu kao normalan košarkaški klub koji teži da maksimizuje ono što ima na raspolaganju i da se maksimalno okoriste o "novu budžetsku normalnost", ponašaju se racionalno u tim uslovima. 

 

kako ne pretrpavaju pozicije a imaju cetiri centra?

lako je da se trazi resenje kad imas koliko hoces.

jaramaz i andjusic nisu domace krntije?

imaju novu budzetsku normalnost vec tri godine, a nama je ovo prva. cuj racinalno, a prva petorka plate jedno 10 miliona.

to nije luksuz to se zove najveci budzeti ikada na ovim prostorima i zadrzavanje dva nosioca sa platama od 2+ miliona.

 

5 hours ago, Golijat said:

Da zanemarimo rezultat, Partizan je generalno, klupski, na mnogo vecem nivou trenutno, i to su uspeli za 2-3 sezone da se podignu. Ovde pricam od marketinga, rada svih u klubu, pa do sportskog sektora. 

 

Moze da prica ko sta hoce, ali tako je.

 

I da, da se nadovezem, svaka domaca utakmica Partizana u EL je postala spektakl. Mnogo ljudi, koje kosarka ni sport ne zanima a verovatno ni Partizan, zele da dodju do karte, da budu deo spektakla, sto je takodje fantasticno i za ovo takodje im treba skinuti kapu.

 

tacno tako, moze da prica ko sta hoce. evo ja te molim da obrazlozis i pojasnis te tvrdnje. 

kako su generalno klupski na mnogo vecem nivou? kako im je bolji marketing i sportski sektor?

 

a dok je nasa smaranje jel? 

i nama je prazna arena, jel tako?

i za nas se ne trazi karta vise?

 

pa da to je ona prica nece se proadti ni 4k sezonskih, arena ce da bude poluprazna kad ono... ali nema veze, bitno je ostati veran prici bez obzira na realnost koja vas demantuje.

 

5 hours ago, Hroničar985 said:

Čekajte bre, Grobari do juče bili na jednu pobedu ispred nas, možda se danas vratimo na isto odstojanje, oni nabrijani, svi govore kako im je ovo prekretnica sezone, a mi završavamo istu...Nešto mi tu ne štima.

 

sve stima.

to ti je tm baba narikaca sa ovog foruma i topika. 

oni nista drugo i ne znaju, osim da kukaju, kritikuju, vredjaju, sire pesimizam.

isto je svake sezone.

 

5 hours ago, Golijat said:

Ne stima ti ako gledas flashscore.

 

Ako pogledas malo utakmicu i desavanja videces da njima malo fali da preokrenu, dok nasa vizija, ideja, ili bilo sta smisleno nije ni na vidiku.

 

sta da preokrenu? da ne primaju po 80-90+ poena?

a da je grigonis sutnuo sekundu ranije rekao bi sta?

realnost je da su i jedniima i drugima gotovo sve tekme bile na posed-dva i mogao je i obrnut skor da bude, bukvalno se razlika svodi na dva tri suta i poseda.

ako si gledao mogao si da vidis i kako oni koje vodi neko kome je ovo treca sezona u klubu i koji je zadrzao sve sve sto je hteo/mogao na jednu loptu dobija trenera koji u klubu nedelju dana.

 

i sto se tice prosle sezone kao i sve kod nas brzo se zaboravlja da mi nismo smeli da dovedemo pojacanje i prvi smo klub kome je bilo zabranjeno da dovede igraca i da kampaco nije igrao dosta el tekmi i barsa i sve ostalo sto je islo uz to. 

 

toliko za ovo javljanje. dajte vase rostere, objasnite udbaskoj neznalici kako se to radi.

hvala.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote
5 minutes ago, jaka blazic said:

svaki predsednik kluba se bar malo mesa u posao i izbor igraca, dokle vise smaranje kao da to samo covic radi.

 

6 minutes ago, jaka blazic said:

uopste svi su bili zadovoljni pojacanjima i timom a sad frankestajn od tima, covic nema pojma, fali ovo fali ono itd.

evo ja pozivam najvece kriticare i sve vas da kazete koga bi vi doveli i kakav tim bi napravili. 

 

🥪🥪🥪

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Svako kome je Nedovic elitni evroligaski bek neka predje da prati boćanje. Covek je krava koja da 20 litara mleka pa sutne i prospe i ono sto su dale ostale krave. Kancer ove ekipe napadacki a odbrambeno da ne pricam. Odbranu igra pogledom, svaki put ide preuzimanje jer on ne moze da isprati svog igraca. Slavicu dan kad ne bude vise u Zvezdi, slobodno neka ga kum Covic vodi u FMP.

  • Ha-ha 17
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Svako kome je Nedovic elitni evroligaski bek neka predje da prati boćanje. Covek je krava koja da 20 litara mleka pa sutne i prospe i ono sto su dale ostale krave. Kancer ove ekipe napadacki a odbrambeno da ne pricam. Odbranu igra pogledom, svaki put ide preuzimanje jer on ne moze da isprati svog igraca. Slavicu dan kad ne bude vise u Zvezdi, slobodno neka ga kum Covic vodi u FMP.

 

Sad je kasno da edituješ post.

 

Nedović pokazao koliko može kad hoće. Samo da ga češće iznerviraju sudije.

 

Onaj stav sklonite se svi, hoću da igram 1na1 je prelepo videti.

Edited by Čvarkov
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...