Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako ne dobijemo veceras moze se reci da je klub u krizi. Kasnimo u potezima i reakcijama. Za komsijama kaskamo. Ljudi su zavrsili doselekciju i imace mesec i jace da uigraju sve, dok cemo mi tek po novoj godini povuci neke poteze pa tek sledi uigravanje. Nadam se pobedi. Inace mrka kapa. Dzaba posteri Teodosica u sobi ako je rezultat krajnje los.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hroničar985 said:

Čekajte bre, Grobari do juče bili na jednu pobedu ispred nas, možda se danas vratimo na isto odstojanje, oni nabrijani, svi govore kako im je ovo prekretnica sezone, a mi završavamo istu...Nešto mi tu ne štima.

Ne stima ti ako gledas flashscore.

 

Ako pogledas malo utakmicu i desavanja videces da njima malo fali da preokrenu, dok nasa vizija, ideja, ili bilo sta smisleno nije ni na vidiku.

  • Like 22
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Ne stima ti ako gledas flashscore.

 

Ako pogledas malo utakmicu i desavanja videces da njima malo fali da preokrenu, dok nasa vizija, ideja, ili bilo sta smisleno nije ni na vidiku.

Mi, osim Milana, sve utakmice izgubismo sa razlikom ne većom od 6 poena, tako da bi se reklo da i nama fali malo...Šta znam, nekako sam optimista da možemo bolje...Možemo bolje sigurno, sad da li će to biti dovoljno za plej of, to ćemo videti. Prosto je nemoguće da Nejpir ovako igra, na nivou KLS igrača, a svi znamo koliko može.

Edited by Hroničar985
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hroničar985 said:

Čekajte bre, Grobari do juče bili na jednu pobedu ispred nas, možda se danas vratimo na isto odstojanje, oni nabrijani, svi govore kako im je ovo prekretnica sezone, a mi završavamo istu...Nešto mi tu ne štima.

Njihovi glavni igraci grizu, u najboljim su godinama... Nas glavni igrac ima porodicne probleme koji ga sprecavaju da igra ali ga ne sprecavaju da uzima debelu kintu svakog meseca. Drugi glavni ima 100 godina i iako se trudi, limit je tu. Nedovic... samo za klubove limitiranih ambicija celog veka

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Od kada oba tima igraju EL ovo je postalo jako bolesno. Čim Partizan pobedi padanje u očaj, ako izgubi mnogo je bolja atmosfera na forumu. Ljudima je postalo bitnije da Partizan izgubi nego da Zvezda pobedi, ja se ne sećam da je tako bilo ikada do prošle sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MarkoKep said:

Od kada oba tima igraju EL ovo je postalo jako bolesno. Čim Partizan pobedi padanje u očaj, ako izgubi mnogo je bolja atmosfera na forumu. Ljudima je postalo bitnije da Partizan izgubi nego da Zvezda pobedi, ja se ne sećam da je tako bilo ikada do prošle sezone.


Ništa nije bolesno već sada imamo ravnopravnog protivnika po kome možemo da se orijentišemo, mi ovu EL igramo rekreativno već godinama unazad jer eto rekao je Nebojša da je EL priprema za Aba ligu, KKP nam je svima plastično pokazao da to nije tačno nego da eto možeš da šuriš i po toj EL ako dovedeš dobre igrače bez gledanja u putovnicu i bez mešanja u rad struke. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mogli bi eventalnom pobedom malo da zakuvamo . Ako dobijemo idemo na 4/7, pred dva vezana gostovanja u Spaniji. Ono sto je dobro to je raspored. Idemo Valensiji i Baskoniji, i mozemo i moramo da trazimo jedan brejk, gde bi sa skorom 5/8 docekali Albu u Beogradu, i imali zicer.

Ovo je mozda i poslednja lepa prilika da se uhvati zalet i udje u kakvu takvu seriju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

meni se i igra/ vodjenje tekme, kao i ovako generalno, nacin na koji komunicira, jako dopadaju.

 

znam da zvuci ludo, nesto kao mir u svetu ali zaista bih voleo da sferopulos ostane vise sezona, tri najmanje

To je neki minimum da bi se napravio rezultat.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...