Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, srlepajce said:

Dalibor Ilic je promenio 3 trenera a tek je godinu dana tu 😃

 

Zeljko dve god u kkp mi za to vreme promenili 4 trenera

 

Plus, Željko uopšte nije donio instant uspjeh, a imao je i slobodu i pare.

 

Nego, jesu li ovi tekstovi koji eksplicitno kritikuju Čovića neka spontana ekspresija navijačkog nezadovoljstva ili organizovana stvar. Možda je glupo pitanje, ali ja stvarno ne znam ko je čiji.

Mislim da se Nebojša neće lako dati iz fotelje ni ako ga Vučić pojuri.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne bih da vam rusim sneska, ali promene su se vec desile. Za sve sto je problem mozete se obratiti predsedniku i podpredsdniku Upravnog odbora, ali se bas zabavljam dok vas citam 🙂

 

Znaci Cokijevi ortaci, drugorazredni gradjevinci, se pitaju a Coki ide po televizijama i trubi sta su mu rekli, dovodi trenera i podseca ga da mora svako malo da mu se zahvaljuje jer mu UO tako rekao...?

 

Naivan je svako ko misli da se bili kakva promena u KK moze desiti:

 

1. Bez amina vlasti

2. Bez amina Covica

3. Uz (pre)ozbiljan severance package

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Prastajte ako je bilo.

 

Drugi tekst danas gde se, mozda i vise nego u onom sa Maxbeta ili koji vec sajt bese, pominje Covic

 

Да ли је време за промене?

 

I neki insekt mi govori da ce ovih tekstova biti sve vise. 

Samo što je Prlina vjerovatno pisao na osnovu mog teksta 🙂 Ne bitno, drago mi je da ste objavili i ovdje. Inače, napisano bez ikakvih instrukcija i čisto iz želje da klubu bude bolje.

Usput, drago mi je da me se neki sjećaju 😉

  • Like 39
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Znaci Cokijevi ortaci, drugorazredni gradjevinci, se pitaju a Coki ide po televizijama i trubi sta su mu rekli, dovodi trenera i podseca ga da mora svako malo da mu se zahvaljuje jer mu UO tako rekao...?

 

Naivan je svako ko misli da se bili kakva promena u KK moze desiti:

 

1. Bez amina vlasti

2. Bez amina Covica

3. Uz (pre)ozbiljan severance package

Sta god da su, ali Cokijevi ortaci nisu. Zar niste hteli da budemo ko KKP? Sada kada je bratija zasela, opet Coki kriv. On je dobio namirenje i sada mladje kategorije nemaju gde da treniraju. On se na dalje samo slika. U jednom drugom podkastu gde su bili gosti jedan trener i novinar koji nas bas ne voli, ljudi rekose da je Ivanovica doveo Maljkovic, sto bi se reklo da se on pita u klubu, a cini mi se da je i prijatelj drugara  iz partije koji su preuzeli klub.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sta god da su, ali Cokijevi ortaci nisu. Zar niste hteli da budemo ko KKP? Sada kada je bratija zasela, opet Coki kriv. On je dobio namirenje i sada mladje kategorije nemaju gde da treniraju. On se na dalje samo slika. U jednom drugom podkastu gde su bili gosti jedan trener i novinar koji nas bas ne voli, ljudi rekose da je Ivanovica doveo Maljkovic, sto bi se reklo da se on pita u klubu, a cini mi se da je i prijatelj drugara  iz partije koji su preuzeli klub.

 

Nisu, nisu, sami su dosli bez da je skupstina gde Coki ima vecinu glasala za to.

 

Mozes do sutra da podmeces ovo Cokijevo "dosla bratija, to ste hteli" ali nece proci. Nema sta da se slika. Ili vodi klub ili ne. Cuj dobio namirenje a ostao u klubu. I jos deo koji sugerise da je Boza iz partije, to smo hteli, a Covic nije hahahahhahahahaha

 

Neto reci mi, ko je smenio Duska i doveo Janisa?

 

Cija je jedno a cija je drugo odluka?

 

Edited by NMX
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sta god da su, ali Cokijevi ortaci nisu. Zar niste hteli da budemo ko KKP? Sada kada je bratija zasela, opet Coki kriv. On je dobio namirenje i sada mladje kategorije nemaju gde da treniraju. On se na dalje samo slika. U jednom drugom podkastu gde su bili gosti jedan trener i novinar koji nas bas ne voli, ljudi rekose da je Ivanovica doveo Maljkovic, sto bi se reklo da se on pita u klubu, a cini mi se da je i prijatelj drugara  iz partije koji su preuzeli klub.

Ali Cova uvek posalje nekog da ga brani🙄

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

 

Nisu, nisu, sami su dosli bez da je skupstina gde Coki ima vecinu glasala za to.

 

Mozes do sutra da podmeces ovo Cokijevo "dosla bratija, to ste hteli" ali nece proci. Nema sta da se slika. Ili vodi klub ili ne. Cuj dobio namirenje a ostao u klubu. I jos deo koji sugerise da je Boza iz partije, to smo hteli, a Covic nije hahahahhahahahaha

 

To kao Bjelica

Raskinuli ugovor sa njim ali on i dalje registrovan 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sta god da su, ali Cokijevi ortaci nisu. Zar niste hteli da budemo ko KKP? Sada kada je bratija zasela, opet Coki kriv. On je dobio namirenje i sada mladje kategorije nemaju gde da treniraju. On se na dalje samo slika. U jednom drugom podkastu gde su bili gosti jedan trener i novinar koji nas bas ne voli, ljudi rekose da je Ivanovica doveo Maljkovic, sto bi se reklo da se on pita u klubu, a cini mi se da je i prijatelj drugara  iz partije koji su preuzeli klub.
Kako nisu ortaci kad grade zajedno u Železniku?!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Nisu, nisu, sami su dosli bez da je skupstina gde Coki ima vecinu glasala za to.

 

Mozes do sutra da podmeces ovo Cokijevo "dosla bratija, to ste hteli" ali nece proci. Nema sta da se slika. Ili vodi klub ili ne. Cuj dobio namirenje a ostao u klubu. I jos deo koji sugerise da je Boza iz partije, to smo hteli, a Covic nije hahahahhahahahaha

 

Neto reci mi, ko je smenio Duska i doveo Janisa?

 

Cija je jedno a cija je drugo odluka?

 

Ako ti je tako lakse ti onda tuci. Ionako se ovde nema nista drugo procitati osim pljuvanja Covica. Imate li nesto drugo da napisete?  Zamisli izgubili smo od duplo bolje i skuplje ekipe, jer smo eto morali da je pobedimo, posto su napunili gace od 20000 gledalaca.  Natrpale nas njihove 4ke ili bas i nisu nego plej i trojka? Evo Efes dolazi bez 4ke, posto se Wilis povredio, nadam se da cemo bar tada primiti manje koseva sa te pozicije. Posto je ovo postao takav forum cekam sada gomilu forumasa da me rastrgnu, posto sam se drznuo da napisem drugacije misljenje. Vredjanje se podrazumeva. 

Just now, Crni said:

Ali Cova uvek posalje nekog da ga brani🙄

 

Naravno za mesto pored terena i jedan sendvic. Uvek uz svog predsednika.

1 minute ago, mister-no said:

Kako nisu ortaci kad grade zajedno u Železniku?!

Pogledaj pod namirenje za preuzimanje kluba. Sto se tice drugorazrednih gradjevinaca, posto imaju 100 milion eura godisnjeg prometa, ne bih rekao da su drugorazredni, ali ako vi kazete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Fromthecorner said:

Nas najveci problem je Covic ali smanjite idealizovanje Duska Ivanovica. Jos na skupstini u julu je receno da je Dusko imao nudjene Nejpira i Tompsona i izabrao Nejpira, kao i da je imao nudjene Tobija i Dzekirija i trazio Tobija. Oba su greske epskih razmera...

So what? 

I da se opet vratimo na početak jula, dobar deo i trenera, a i ljubitelja košarke bi izabrao isto ili bar 1 od 2.

Nije kao da je odabrao Samardžiskog umesto Džekirija i Filipa Čovića umesto Tompsona. 

Tobi mu je trebao kao jedina opcija na centru koji može konstantno da bude pretnja spolja. Džekirija na kraju nije uzeo nijedan EL klub. (mada, kao da mi je u sećanju da je rečeno da je birao između Džekirija i Bolomboja, ali da ti verujem) 

Nejpir/Tompson...stvar ukusa. Uz Teodosića, kao vrhunskog organizatora, možda je Nejpir bio komplemetaran, prevashodno u napadu, jer je (bio) vrhunski skorer. Ja bih uzeo Tompsona, ali potpis Nejpira tada je sve samo ne greška epskih razmera. 

 

Posle bitke svi generali i svi znaju koga je trebalo dovesti.

Kao kad imaš 2 razlike i braniš zadnji napad, pa primiš trojku...e, trebalo je praviti faul. A da praviš faul, pa izgubiš u produžetku...e ipak je trebalo braniti napad.

Verujem da nema ni 5% košarkaših stručnjaka koji su mogli da predvide ovakav raspad obojice i da je u tom trenutku to bio užasan potez. 

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za Shabazza je ovde letos 95% forumasa seklo vene da dodje a sad greska jbg. Ako gresimo bolje da gresimo sa takvima(jer ce se i poklopiti da neki odigraju i strasne sezone) nego nad domacim povratnicima za koje znamo koji su im limiti i sta mogu i koliko mogu.

Edited by Don Dusko
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Za Shabazza je ovde letos 95% forumasa seklo vene da dodje a sad greska jbg. Ako gresimo bolje da gresimo nada takvima(jer ce se i poklopiti da neki odigraju i strasne sezone) nego nad domacim povratnicima za koje znamo koji su im limiti i sta mogu i koliko mogu.

Gledaj, 14000 ljudi je kupilo sezonsku, jer im se ne svidja tim? Pa nije tako, valjda su bili odusevljeni timom, pa onda kupili sezonsku. Ja i dalje mislim da je Sabaz vrhunski potpis. Ovo je samo psihicka blokada i kada je prebrodi dobicemo ono cemu smo se nadali, a mozda i necemo, a onda jos godinu i po pakla 🙂 

Fali nam 4. Pokusali su sa Sangelijom i nisu uspeli, a onda su se okrnuli drugim opcijama, ali nisu nasli nista kvalitetno. Mislim da je to bila greska, jer su mogli da dovedu bar Vilijamsa. Slicno se desilo u KKP sa Miroticem.

Kazem opet, pogledajte emisiju gde taj ostrasceni novinar kaze da je domaca osnova planirana u KKP da menja zvezde u ABA ligi, ali da im to nije uspelo i da ovi moraju da gule sve utakmice. Moje misljenje je da su zato potpisani Lazarevic, Ilic i Kuzmic. Kod nas se desilo da su povrede, pa ovi igraju i EL. Kada se vrate Lazic i Hanga, ovi ce se vratiti u svoju ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne stvarno smo i mi teški smradovi. Čović pa Čović, nja nja, povukao se i na miru zida malenu porodičnu stambenu jedinicu. 53 krvave godinice u basketu sad toliko koštaju po sadašnjoj inflaciji. 

 

Tu i tamo nakrka 4-5 svojih jeftinih dečaka na roster, ponekog stranca, otera i napuši svakog trenera, zarati sa svima do rendom forumaša, usere svaku EL sezonu, Bože moj dešava se. Ne treba očajavati. 

 

Zapravo treba ga balsamujemo ka Lenjina i držimo u klubu i posle smrti. Da se i grobovi njihovi bore protiv ustaša izdajničkih. Izdrži legendo, 105 pa jopet! 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci Covic se nije pitao u klubu ni pre gradjevinaca, jer je Boza doveo Ivanovica po recima Tegija i Jakovljevica?

 

Ok, ajde evo i da popijemo tu pricu da je Covic namiren, da se polako sklanja iz kluba, a ko se onda pita?Ko je onda sklapao ovaj tim, i cija je odgocornost, ovako sklepan(neizbalansiran) roster?

 

Dakle interesuje me cisto sportska  prica kako "funkcionise" kod nas?

Edited by dzakala
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, dzakala said:

Znaci Covic se nije pitao u klubu ni pre gradjevinaca, jer je Boza doveo Ivanovica po recima Tegija i Jakovljevica?

 

Ok, ajde evo i da popijemo tu pricu da je Covic namiren, da se polako sklanja iz kluba, a ko se onda pita?Ko je onda sklapao ovaj tim, i cija je odgocornost, ovako sklepan(neizbalansiran) roster?

 

Dakle interesuje me cisto sportska  prica kako funkcionise kod nas?

Pojma nemam, ali kada je Sangelija bio done deal, svima je bio vrhunski tim. Da li je Boza doveo Ivanovica ne znam, ali to su spomenula doticna gospoda koja je malo reci ne podnose Covica, pa zasto da im ne verujem? Koliko sam shvatio tim je sastavljao Ivanovic, osim Teodosica koji je bio ranije dogovoren, a Ivanovic se slozio sa tim. Sutra kada dodju Dorsi i Birc.... svi ce da seku vene, a ako ne isporuce onda ce reci ,,ko ih je doveo"? ,,opet neke njihove kombinacije".

Ja licno mislim da ce ovaj tim da klikne. Mozda ce to biti prekasno.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Gledaj, 14000 ljudi je kupilo sezonsku, jer im se ne svidja tim? Pa nije tako, valjda su bili odusevljeni timom, pa onda kupili sezonsku. Ja i dalje mislim da je Sabaz vrhunski potpis. Ovo je samo psihicka blokada i kada je prebrodi dobicemo ono cemu smo se nadali, a mozda i necemo, a onda jos godinu i po pakla 🙂 

Fali nam 4. Pokusali su sa Sangelijom i nisu uspeli, a onda su se okrnuli drugim opcijama, ali nisu nasli nista kvalitetno. Mislim da je to bila greska, jer su mogli da dovedu bar Vilijamsa. Slicno se desilo u KKP sa Miroticem.

Kazem opet, pogledajte emisiju gde taj ostrasceni novinar kaze da je domaca osnova planirana u KKP da menja zvezde u ABA ligi, ali da im to nije uspelo i da ovi moraju da gule sve utakmice. Moje misljenje je da su zato potpisani Lazarevic, Ilic i Kuzmic. Kod nas se desilo da su povrede, pa ovi igraju i EL. Kada se vrate Lazic i Hanga, ovi ce se vratiti u svoju ulogu. 

 

Pa to, daj Shengeliu na 4, igraca koji uzima 25-30 minuta u EL, a na 5 da se za minutazu bore njih cetvorica, jer ima se moze se.

 

Jedan Efes ima pet igraca na 1, 2 i 3, Willisa iz EC na 4 i trojicu centara, ostalo su domaci igraci i Holatz koji ne mogu biti nosioci ni u EC, ali sta je tu bitno, izgleda KKCZ ima da se razbacuje vise od Efesa. E pa zato tako i izgleda, zato sto su nabacali igrace bez ikakvog plana, svima smanjili ulogu i minutazu i niko onda ne moze da dodje do izrazaja. Jos traze dvojku, sto je tek urnebesno, pa Nedovic je u karijeri mogao da bude koristan samo ako uzme mnogo suteva, on nije igrac za 10 minuta i nekih 2/3 za 3 i 1/1 za 2. 

 

Lazarevic, Ilic i Kuzmic su tu jer je klubu vlada Srbije dala pare da mogu da se bahate koliko god zele, da glume Armani sa 15-16 igraca i da nemaju problema sa platama u sred sezone. Samo, taj luksuz kosta, inace bi svi u EL toliko placali igrace sa kraju klupe i seniorske igrace koji navijaju na tribinama.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

https://bleacherreport.com/articles/10097625-2024-nba-mock-draft-full-predictions-and-round-1-pro-comparisons

 

Waserman trenutno vidi Topića kao drugog pika na draftu. Rekao bih da Topić ima sve veći rejting u Americi i sve je manje verovatno da ćemo ga videti ovde sledeće sezone. 

 

wasserman jeo bunike, ja nisam puno gledao topica ali ne mogu da vidim niti jednu slicnost u poredjenju sa stilom igre koji ima sga

 

Pro Comparison: Shai Gilgeous-Alexander

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam totalno lud ali ja iskreno ne vidim kako Topic moze da igra u NBA-u pa minimum jos 2 sezone. Da je vrhunski suter drugacije bi bilo, njegov trenutni stil igre jednostavno nece proci u ligi gde su 95% igraca fizicki specimeni. Da potencijal ima da bude odlican i na tom nivou ali barem po meni je jos uvek mnogo daleko cak i za nekih 15-20 minuta u nekom fenjerasu..

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Besneli smo na Vilodozu zbog kurcobolje, ali on je za Čarls Dzenkins za Šabaza, cak i iz zadnjih meseci lada je sa zelenima vec sve dogovorio. Šabaz je pored toga sto je najplaceniji igrac u istoji kluba, najbezobrazniji igrač, najgori stranac po zalaganju... Ovo sto on radi nije ni klasicna kurcobolja. Njega nista ne zanima, njemu je čudno sto se zbog njega nerviraju, on boravak na terenu dozivljava kao gubitak vremena. I ono poneko radovanje na klupi je u stilu" ajde, red je da i ja kao budem srećan".

I onaj JOB je bolje izgledao na terenu sto puta. Kako znamo i umemo da se sto pre otarasimo ovakvog čoveka. Dva miliona? Dva miliona!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...