Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Azazelkg said:

Ima li ovo trunku realnosti ili su nam opet bacili mamac i zamlaćuju nas 🤔?

Znaš kako, jedan dan pričaju jedno, drugi dan nešto sasvim drugo ... pa ti sad znaj.

Reče Barcokas da je više od polovine EL klubova aktivno na tržištu, da traže igrače ... pa ako šta ulove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam insajder ali svima nam je trebalo biti jasno još prilikom izjave Sfera da mu je rečeno da je to to sto se tiče sastava. Jedino da očekujemo da Deda i Mitar odigraju preko svojih realnih mogućnosti ovu sezonu pa da pokrpimo nekako poziciju 4 i da nam se od bekova više niko ne povredi.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

Vidjećemo dokle će još ovo prolaziti Čoviću. Rekao bih da se nama sezona lomi ubrzo. Slijede mečevi kad se mora pobjeđivati, a nisam siguran da smo u stanju da vežemo pobjede. Mislim da će biti u prilici i on da nas čuje.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da ovaj tim nema kapacitet da uradi išta više u EL u odnosu na prethodne sezone. Da postoje neke ambicije, nije smjelo ni da se ulazi u sezonu sa ovim rosterom. Na stranu što je gomila igrača potpuno nepotrebna, samo primaju platu za ništa.

 

Oni što je pohvalno jeste vjera kod navijača jer ipak dođe 20 000 ljudi u Arenu. Ali to je sve od danas to sutra, što reče kolega iznad slijede mečevi koji se moraju dobiti a nisam siguran u to, pogotovo ako ostanemo sa 3 beka do daljnjeg.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Znaš kako, jedan dan pričaju jedno, drugi dan nešto sasvim drugo ... pa ti sad znaj.

Reče Barcokas da je više od polovine EL klubova aktivno na tržištu, da traže igrače ... pa ako šta ulove.

Izgleda najviše love na bućku :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prica da smo jurili za Šengeliju i Mirotica je otp kao da ja idem na trku sportskih automobila. 

 

Jurim Rimac i Buggati, ne kupim 

 

Znaci mi svaki dobar plasman. 

 

Pa ja posto nisam uspeo da uzmem ta 2 automobila, u zamenu uzmem Pezo 206.   

 

Ne daj boze da uzmem Aston Martin, Ferrari.. 

 

Ili Rimac Nevera ili Pezo 206

Edited by DejoLazaKalina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da svi u klubu očekuju Vaskrsnuće Šabazovo, i da je to jedini plan.

Da li će se to desiti i kada će se desiti, veliko je pitanje. Plašim se da će za EL biti kasno.

Mi samo da molimo Boga da nam se Teo ne povredi. Bez njega naša igra u napadu ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Nije da nece nego nemaju kako, ubedjen sam da ovi “novi” u klubu dinar nece da daju dok se magistar u potpunosti ne skloni u stranu.

A mi ispastamo zbog njihovih igrarija.

Isto mislim otprilike,cekaju da se spakuje nadam se posle ove sezone,do tad dinar nece da daju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gledam sinoć Žalgiris Bajern i pomislim kako bi nam digla plafon neka solidna EL četvorka poput Šmitsa ili Bookera. 

Kad bih mogao da biram od svih EL četvorki, njega bih izabrao.  Možda ima boljih igrača, ali ...za Zvezdu najbolje rešenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...