Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Odmah je nastao problem sa potencijalnim putovanjem na utakmicu Evrolige u Litvaniju. Ne bi mogao tamo da uđe. Čelnici kluba iz Beograda mislili su unapred. Ove sezone postoji plej aut i mnoge ekipe će se tada međusobno takmičiti za doigravanje. I mislili su da ne bi bilo zgodno ukoliko bi im Žalgiris bio protivnik. Kao rezultat toga, Crvena zvezda se predomislila oko potpisivanja ugovora sa Aleksejem,“ istakao je Finić.

 

Svedov agent, vezano za pricu oko transfera kod nas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, СтелаРоса said:

Kampaco i Vildoza su dosli u toku sezone. Pogotovo ovaj prvi za kojeg se poklopilo milion kockica pa je potpisao da bi odigrao svega 9 utakmica. Zato smo na pocetku sezone dobili Adamsa kao pleja.

Dosli za pare, ogromne, a nismo mi dobili Adamsa, nego smo "rizikovali".

A taj rizik kosta, a Raduljica kosta, a Holins kosta. A trener koji ode posle 7 utakmica kosta, plus plata za novog...tako da pare su se bacale umesto pametno ulagale.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dzakala said:

Odmah je nastao problem sa potencijalnim putovanjem na utakmicu Evrolige u Litvaniju. Ne bi mogao tamo da uđe. Čelnici kluba iz Beograda mislili su unapred. Ove sezone postoji plej aut i mnoge ekipe će se tada međusobno takmičiti za doigravanje. I mislili su da ne bi bilo zgodno ukoliko bi im Žalgiris bio protivnik. Kao rezultat toga, Crvena zvezda se predomislila oko potpisivanja ugovora sa Aleksejem,“ istakao je Finić.

 

Svedov agent, vezano za pricu oko transfera kod nas.

Ovo mi je toliko busno na toliko nivoa. Cuj zbog 1 utakmice otkazali ceo ugovor? Sta je sa ostale 33?A ito zbog plej ina veravatnoca je isto mala da bi smo bas sa Zalgirisom...

 

I nije plej aut vec plej in.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzakala said:

Odmah je nastao problem sa potencijalnim putovanjem na utakmicu Evrolige u Litvaniju. Ne bi mogao tamo da uđe. Čelnici kluba iz Beograda mislili su unapred. Ove sezone postoji plej aut i mnoge ekipe će se tada međusobno takmičiti za doigravanje. I mislili su da ne bi bilo zgodno ukoliko bi im Žalgiris bio protivnik. Kao rezultat toga, Crvena zvezda se predomislila oko potpisivanja ugovora sa Aleksejem,“ istakao je Finić.

 

Svedov agent, vezano za pricu oko transfera kod nas.


Ovako radi ozbiljan klub… 3 poteza unapred misli… 💪🏻💪🏻💪🏻 

Hteo lik da nam uvali Šveda pa da ne može u Litvaniji da igra..

Nismo mi krava muzara ..

Na pogrešne je nabasao..

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fromthecorner said:

Šved i Šengelija nisu došli zbog politike pa nismo doveli nikog. Mi smo kao neki vic

 

Sto jasno govori da je sve Coviceva velika obmana i laz, samo da bi prodao sto vise sezonkih. Takodje zbog vece prodaje sezonskih je povredjenog i otpisanog Bjelicu nagovorio da glumi pojacanje i siguran sam da je znao da nema nista od njega. Kao, vracaju ga u Fener ako ne moze da pomogne. Pa sto ga nije vratio, nego kroz pitanje nesretnog Rajka prema Itudisu spontano dobijamo odgovor na ovu zavrzlamu. Plus namerno stalno prosipa price o napadu na f4 a ni on sam u to ne veruje. Samo da bi drzao lozenje i da Arena bude sto punija da bi se po tome bar pariralo Partizanu.

 

Ali ce zbog takvog sibicarenja i da ostanemo bez top 10 i Arena cemu od Nove godine biti poluprazna.

 

Sam je letos pricao tj. lagao i palio naivne da se traze jos igraci na pozicijama 2 i 4 i tako do prodaje sezonskih. A onda kada je prosao glavni udar za prodaju sezonskih, pred pocetak sezone rekao da smo dobro popunjeni i da je to to. Cuj, na trzistu smo. Pa mi smo svake godine do Januara na trzistu.

 

Znaci nista od pojacanja do Nove godine i to ako sezona krene da puca, pa malo da nas razgali, da nam zamaze oci.

 

 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da prostis, jeb... Takve navijace ako im kupovina sezonskih zavisi od pojacanja na 2 i 4... Pa Covic pali kao te navijace, msm to ne prolazi ni kod klinaca vise...

Jasno je bilo i potvrdjeno da smo zagrizli za Sengenliju, to je propalo i na trzistu nema prosto 4 koja pravi razliku i yo je to...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stefi88 said:

Da prostis, jeb... Takve navijace ako im kupovina sezonskih zavisi od pojacanja na 2 i 4... Pa Covic pali kao te navijace, msm to ne prolazi ni kod klinaca vise...

Jasno je bilo i potvrdjeno da smo zagrizli za Sengenliju, to je propalo i na trzistu nema prosto 4 koja pravi razliku i yo je to...

Sto jebes takve navijace?

Pokazalo se da ima ljudi koji hoce da plate dobar proizvod, sto smo ove godine delimicno i dobili u komforu Arene i solidnom timu, pa je klub to iskoristio i karte su automatski mnogo skuplje.

Ne volim ja manje klub jer necu da idem u znojaru Pionira i bez numerisanog mesta.

Da je jos bolji tim bilo bi jos vise gledalaca & jos skuplje karte. Nema tu nista neobicno.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Da prostis, jeb... Takve navijace ako im kupovina sezonskih zavisi od pojacanja na 2 i 4... Pa Covic pali kao te navijace, msm to ne prolazi ni kod klinaca vise...

Jasno je bilo i potvrdjeno da smo zagrizli za Sengenliju, to je propalo i na trzistu nema prosto 4 koja pravi razliku i yo je to...

 

Daj nezajebavaj! U ovoj zemlji pored ovakvog naroda, prolaze neverovatne lazi. Svakakve su se lazi primile a nece Coviceve lepe price u koje svi zelimo da verujemo.

 

I gde je bilo potvrdjeno za Sengeliju? Pusti me insajdera sa foruma. Sam Sengelija je demantovao pricu Covica  da planira da se bavi politikom posle kosarke pa da  zbog toga ne dolazi u Zvezdu. Jos jedna laz Covica. Toko je rekao da je bilo samo interesovanje od strane Panate.

Tako da me pusti tih prica portala i forumskih insajdera. Nego malo bolje prati tok dogadjaja.

Link to comment
Share on other sites

Inače, Kuzma je rekao na večerašnjem podcastu da je bio u klubu ove nedelje i da se prati status i Petruševa i Jovića. Za Petruševa mu je jasno, ali se za Jovića iznenadio. Kada mu je Luka rekao kako to praćenje ne mora da znači ništa, Kuzma je se složio ali je rekao da smo verovatno u kontaktu sa njima.

 

Naravno ovo ništa ne znači ali je svakako interesantno

Link to comment
Share on other sites

Inače, Kuzma je rekao na večerašnjem podcastu da je bio u klubu ove nedelje i da se prati status i Petruševa i Jovića. Za Petruševa mu je jasno, ali se za Jovića iznenadio. Kada mu je Luka rekao kako to praćenje ne mora da znači ništa, Kuzma je se složio ali je rekao da smo verovatno u kontaktu sa njima.
 
Naravno ovo ništa ne znači ali je svakako interesantno
Kog Jovica?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...