Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovaj forum ima temu o huliganima i ko želi kože tamo pisati i o delijama koliko mu je volja. Niko nije toliko lud i bezobrazan da napiše otvoreno da opravdava ili podržava napad huligana u Zadru ali je ipak dovoljno bezobrazan da u taj napad vešto ubaci priču o delijama kao glavnom krivcu za sve loše što se događa u regionu pa samim tim i u Zadru. Dakle nisu direktno podržali napad Zadrana ali su svesno u priču ubacili kritike na račun delija kako bi skrenuli sa teme i naravno evo i sad dislutujemo o delijama a ne o huliganima u Zadru. Nije da to nismo i ranije viđali od istih forumaša.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, мајор јосип said:

Da mi je neko rekao pre par godina da će se na ovom forumu braniti delije/dileje ne bih mu verovao. Tužno. 

 

Ironija leži u tome što smo do toga došli zbog velikog priliva forumaša nakon gašenja RSB foruma. Forum koji su te iste Delije i ugasile.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Haha, nisam video taj deo, izvinjavam se.

 

Slažem se da je "čišćenje dvorišta" bezveze u kontekstu ovoga što je bilo juče. Opet sam siguran da niko nije imao nameru da to što se desilo umanji ili relativizuje.

 

Cela priča o delijama je bezveze, ali nije sa tom namerom.

 

Slazem se. Mislim da se vise plasimo da ovo "inspirise" delije i njima slicne na odmazdu ili sta vec, nego ista drugo. 

 

Ovo je ogromna sramota za grad Zadar, pogotovo sto ne vidim/ne cujem nikakvu reakciju. 

 

Jedini koji se oglasio sa hrvatske strane je Aca Petrovic. 

Edited by Horium
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, мајор јосип said:

Perkose i ostali. 

 

Da, kao bivši moderator imam iskustva, zato sam ovo i napisao. 

 

Moram da priznam da nisam primetio da je neko pravdao napad Zadrana, voleo bih da mi ti ili bilo ko drugi ko je skočio na ove postove nađe post gde neko kaže da je ok s tim ili da su ti napadi reakcija na nešto što su Delije radile. Tako da nije mi jasno šta je tu imalo da se brani. 

 

Ovo je apsolutno isto kao da neko napiše da je hrvatska vlada uradila neku glupost, onda drugi odgovori da je moguće da će i naša i onda da ljudi krenu da brane Vučića i da se žale što se ovde vređa. Bukvalno wtf situacija. 

 

Pričamo o organizaciji koju:

- vode dileri/kriminalci i sarađuje sa kriminalnom vlašću 

- koja kroz svoju istoriju ima bezbroj sukoba sa neistomišljenicima

- koja kad treba da se kritikuje vlast se ne meša u politiku, ali zato ne dolazi na utakmice istog tog kluba za koji navija upravo zbog politike 

- koja napada svog igrača po nacionalnoj osnovi (Alen Omić) 

- koja širi mržnju na utakmicama prema drugim nacionalnostina, narodima, ljudima drugačijeg opredeljenja itd. 

- koja može da upada u svlačionice igračima kad joj se ćefne 

- za koju ne važe pravila koja važe za sve ostale nas smrtnike. 

Itd. 

 

Iako sam siguran da ne dele svi ljudi koji idu na sever takve stavove, jer i ja znam ljude koji idu tamo a ne slažu se sa svim što ta grupa radi, ta organizacija, njihovi lideri, ne predstavljaju ništa što je dobro i zato ne, nemam problem kad se vređaju nadimkom dileje. Tu se ne misli na pojedince, već na ono šta ta grupa predstavlja.

 

I zato, ne znam šta brani konkretno, šta je to što nekog boli kad se delije spomenu u negativnom kontekstu. 

 

 

 

 

Nema ja šta da osuđujem napade na navijače Zvezde da bi mi to bila ulaznica da nešto drugo napišem. 

 

Računam da na ovom forumu smo barem svi takvi da apsolutno niko ne podržava bilo koji napad bilo koje vrste na bilo koga, samim tim da smo saglasni da je skandalozno ovo što se desilo. 

 

A računao sam i da ovom forumu nema ljudi koji će skočiti na pominjanje delija u negativnom kontekstu. 

 

Kako ovo prvo nisam video (da neko ne osuđuje napad na naše ljude), a da ovo drugo jesam - osetio sam potrebu da iskažem svoje razočaranje takvom situacijom. 

Samo jedna stvar. Zasto se uopste pominju Delije u vezi sa slucajem iz Zadra? Koja je poenta, sem da se jos jednom opljune po njima. Imaju veze sa slucajem iz Zadra koliko i sa ratom u Izraelu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, berti said:

Samo jedna stvar. Zasto se uopste pominju Delije u vezi sa slucajem iz Zadra? Koja je poenta, sem da se jos jednom opljune po njima. Imaju veze sa slucajem iz Zadra koliko i sa ratom u Izraelu.

 

Ne znam, veruj mi ja lično nisam ni pomislio na njih kada se ovo desilio. Međutim, što se dalo videti neki ljudi izgleda pomisle i na naše huligane i potencijalnu "osvetu" za ovo ili ih možda podseti na neke druge gluposti koji su naši radili. A ne vidim da je to ikakvo relativizovanje ovog što se desilo u Zadru, niti sam video da je iko napisao a šta smo mi njima radili itd (a nije ni mogao jer se tako nešto srećom ovde nije desilo).

 

Ono što je meni zasmetalo je da se grupa "pravda". Jednostavno, kakav god da je konktekst i kad god da se spominje, lično ne mogu da zamislim da pričam o njima u pozitivnom konktekstu kad su te stvari u pitanju. Neko može, ok, legitimno, samo eto to nisam navikao ovde da čitam i nisam srećan zbog toga, a napisao sam i zašto.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem uopste negativnu energiju - dobili smo na gostovanju bez problema. Laktasi, Zadar, Podgorica, Ljubljana, tu pobedi i ne pitaj uopste kako. 
Imali smo kontrolu i poceli se glupirati zadnjih 3min. Sve u svemu korektna utakmica. 

Zadar je imao 9 izgubljenih lopti (od toga Bozic 5), na golo oko bih rekao da je bilo 15. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U poslednjih 5 minuta dali smo jedan poen i to sa linije bacanja. Čudna smo ekipa, nekako imam osećaj da ne možemo imati konstantnost, već toplo hladno, od sjaja do očaja. Jedva čekam da se povređeni vrate. Izvinjavam se Lazareviću i Iliću, verujem da su dobri momci ali ovo je i previše i za amaterski nivo. Večeras najvažnije da smo pobedili. Sledi nam duplo kolo Evrolige i valjalo bi dobiti bar jednu utakmicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...