Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kao sto sam vec jednom napisao, ovom mrsomudu bih koliko veceras ponudio sporazumni raskid ugovora ili tribine do kraja sezone. Mi gubimo pa gubimo jos treba da placamo kretena da nam svojerucno gubi utakmice. Oces pare, nema frke, mars na tribine do juna meseca, uz zabranu treniranja u nasim salama. Jbt, polomise se ostali igraci da dobiju mec, on uglavno sasoli... da ne kazem sta.

A kad smo vec kod tribina, pridruzio bih mu i Tobija, izuzetno nists ne moze da pogodi, jos manje da uhvati loptu, a odbrana mu je slabiji deo. Ako se ima para dovesti tog Birča i jednog 2/1 igraca, na polusezoni videti dal je Topić zainteresovan i teraj.

Da proste dame, popisam se na pleja koji drka loptu 20 sekundi i sutera sa sutom 3 od 100.😡

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Da imamo sudjenje kao neki čije ime ne sme da se pominje, dobili bi ovu utakmicu.

Kako ne kapirate da to nije nasa stvar? Ima nas koji ne gledamo utakmice komsija, imas temu na kojoj pises desavanja na utakmica timova koji nisu Zvezda.

Iskreno boli me uvo kako njima sude, ali me boli dusa kako nas sakate.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

napier nije neznanje uprave

kada vec kenjamo, polijmo se govnima pomalo

 

njega je i guru aminovao a ne gleda

 

Pa nisam pričao o tome, već o treneru. Sad ne treba praviti istu grešku, već treba dati Janisu da napravi doselekciju i da dogura bar jednu celu sezonu, to jest bar do kraja sledeće.

 

Ovako se ništa ne postiže. 

 

A Šabaza smo svi hteli. Ja i dalje mislim tako. Ne znam šta je problem pa on izgleda kao Rebić.

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice ostatak budzeta dati na otkaz Nejpiru, dati mu sve sto trazi, doniracemo ako treba kao navijaci Partizana. Toliko nezalaganje u odbrani, toliki bol u preponama ovaj klub nije video. Sram ga bilo, ako ti ne ide u napadu, pogini u odbrani. Ajde Covicu lagano odjebi sa ciganisanjem i dovedi dva tri igraca, imamo 17 igraca u rosteru i opet je nepotpun. 
 

SVAKA CAST I KAPA DOLE PLAVSICU I ALEKSICU SA SPORT KLUBA KOJI SU REKLI STO SVAKI ZVEZDAS MISLI I HVALA IM NA TOME!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan1 said:

doniracemo ako treba kao navijaci Partizana.

 

U, pa to može, takve donacije možemo svaki dan, šta nam teško. Onda samo objavimo da smo isplatili Šabaza i sve ok.

 

Just now, quentin said:

Ko bi sad preuzeo ovoliku platu za Šabaza, nema šanse da ga se riješimo. Sigurno bismo morali da platimo dobar dio ugovora, onda da platimo još ko zna koliko za zamjenu... Ma više se isplati da ga čekamo, koliko god da nas nervira.

 

Zato i ne treba da ga se rešavamo još uvek. Kažem, smanjena minutaža, pa da vidimo kako reaguje na to.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, nadoce Nejpir ima vremena, Tobi ima super frizuru, nadoce i on, nego  Luka Muka je nas najveci problem, dvadwset minuta od utakmice a jos ga nismo poceli pljuvati.

Mislim dok nadodju ovi, ko da su kiseli kupus pa nadolaze, da se vratimo nasem  baba Luki da ga malo bockamo.

  • Like 14
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NMX said:

5 poraza svaki na do dve lopte razlike.

 

Ja Sabaza ne bih (jos) terao. Em mora jebeno mora da proigra, em Teo ne moze jos dugo ovako i u kontinuitetu, em (najvaznije) nema nicega na trzistu sto je dovoljan kvalitet za prvog pleja.

 

Bez dva najbolja defanzivca spolja, bez ucinka najboljeg igraca, na terenu gde nikada nismo.dobili, vratili se od -17 i imali napade da povedemo. Sa ovom igrom pada Fener.

 

Sudije nek se napuse bas

 

 

Obozavam ove floskule nema igraca trzistu. Nije bilo igraca na trzistu pa mi potpisali Bjelicu a Baskonija Monekea. Isto kao i sada nema igraca na trzistu a Pao potpise Nunna

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Ko bi sad preuzeo ovoliku platu za Šabaza, nema šanse da ga se riješimo. Sigurno bismo morali da platimo dobar dio ugovora, onda da platimo još ko zna koliko za zamjenu... Ma više se isplati da ga čekamo, koliko god da nas nervira.

Neka krene polako da uci kineski...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Ma dobro, nadoce Nejpir ima vremena, Tobi ima super frizuru, nadoce i on, nego  Luka Muka je nas najveci problem, dvadwset minuta od utakmice a jos ga nismo poceli pljuvati.

Mislim dok nadodju ovi, ko da su kiseli kupus pa nadolaze, da se vratimo nasem  baba Luki da ga malo bockamo.

 

2023. godina a još nismo pljuvali Luku

Link to comment
Share on other sites

Unpopular take za sve hejtere Damira Javora. Obe tehnicke je odsudio meni najantipaticniji sudija Euroleage: Carmelo Paternico. Sad pogledao snimak. U milisekundi nakon kosa Veselog (posle faula u napadu) dao je Sferopoulosu tehnicku koji je verovatno imao opomenu. Ali, dati tehnicku tako malo pred kraj utakmice kad se rezultat bukvalno lomi...

 

Druga tehnicka, ona Mitrovica, je must. Prestup u zadnje dve minute utakmice pri izvodjenju auta je automatski tehnicka.

 

Paternico nije odsudio ni faul na Nedovicu i jos ga je u kontri Barcelone bezobrazno uveravao da nije bio faul.

 

Viklicky je prevideo dva lakta zemljaka Veselog na Teodosicu i odsudio odmah 2+1 u istoj akciji kad iste te sudije nekoliko takvih situacija (recimo jedna na Geidraitisu mi spontano pada na pamet) nisu odsudile (osim one jedne za Mitrovica u 4. cetvrtini). Gledanje snimka za lakat Veselog je moglo doneti rezultat samo da su sudije videle namernu. Tada bi bio ponisten kos Veselog sa bacanjima za nas i posed. Ali, sto se babi snilo...

 

Sve u svemu, Barcelona nije nezasluzeno pobedila, ali je bila pogurana znacajno kad je trebalo. Kad se vidi sudjenje KKP-u sinoc u 2. poluvremenu kad su ih sudije vratile u zivot (ok, tu je oberucke pomagao Itoudis), onda je to bljutavo.

 

Sve u svemu, Javor mi se cini veceras ponajmanje kriv od ove trojice.

  • Like 24
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio protiv Šabaza. I u utakmici protiv nas dok je bio u Olimpiji je igrao kao kurac, tj kao što igra sad. Red tapkanja u mestu, red idiotskih šuteva sa poludistance.
 

Ostale njegove utakmice prošle sezone nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa nisam pričao o tome, već o treneru. Sad ne treba praviti istu grešku, već treba dati Janisu da napravi doselekciju i da dogura bar jednu celu sezonu, to jest bar do kraja sledeće.

 

Ovako se ništa ne postiže. 

 

A Šabaza smo svi hteli. Ja i dalje mislim tako. Ne znam šta je problem pa on izgleda kao Rebić.

Da je bar kao Rebic(vs Real)

 

Ja se posle dugo razmiljanja prvi put ne zalazem za doselekciju.

 

Smatram da nam ne gine donji dom, da je dosta para i  vremena izgubljeno, i da treba jednom u zivotu misliti o buducnosti.

Doveo bih Topica umesto Sabaza i pokusao da razigram Ilica. Treneru bih dao mir i sigurnost u smislu da je rasterecn od bilo kakvih trofeja i plasmana u Evroligi. Moze se biti navijac Zvezde, ne samo rezultata, bili smo to tolike godine.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mind. said:

Neka ovo ovde, nema potrebe da bilo šta dodajem. 

 

Ovde fali brat naš Tundži Avodžobi da stane u reket i prekine meč. Nema igre, m'rš svi u 3pm. Ovo nije pljačka nego bahato pljuvanje u facu posle koje bi i svetogorski monah postao čist zlotvor. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

Klasično domaćinsko suđenje je bilo. Taman malo da bampuju kad treba. U košarci je to mnogo lako uraditi. Odsviraš tri sekunde, ili neki nepostojeći faul ili prećutiš neki faul. U košarci sudije imaju mnogo dobar prostor da kreiraju rezultat, sve vrlo suptilno.

 

Čak smo se i odlično držali, zamerka je samo ona tri užasna napada za vođstvo.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nele said:

U al ga preterujete jbm mu misa covek sam prosle godine preokrenuo sezonu Milanu vec mnogo godina dokazan na najvecem nivou… Nije kliknuo i to je to, ko zna koliko tu faktora ima ali da je los igrac nije i ako tako izgleda.

Sutnuo bi njega Covke ko od sale (sta mu tesko) da Zeljku ne treba plej 

 

Edit: i nije problem Sabaz

Problem je Teo i Sabaz

J.bes onog ko je to selektirao 

 

Edited by srlepajce
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Dosli smo do toga da nam je Luka najpouzdaniji igrac, odlicno za njega, lose za nas.

Tesko je reci da li nam vise fali cetvorka ili bek.

Imali smo 44 skoka, sto je gotovo nevidjeno, ali ne treba toliko da cudi jer igramo prakticno sa dva centra i imali smo samo 26 posto sut za 3.

Neodrziva je takva igra na duge staze, sa dva tornja u petorci bez suta.

Sfero polozio, ne bih mu bio u kozi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ок борили смо се, похватали много лопти, судије нас зајебале пар пута али ајмо мало реалности. Ткзв. шутерска екипа опет 25% за 3п, а 4 напада за вођство не користимо, немамо играча са мудима и концентрацијом који погађа кад треба да се сломи меч. Оно уваљивање Недовића за Теодосића на крају персонификација свега што сам рекао. Па кога да добијемо овако и када би ушли у Топ8 када се буде играло на 3 побједе!?

Овогодишња селекција са оволиким паретинама је зајебанција.

Човић је кошаркашка сподоба!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Obozavam ove floskule nema igraca trzistu. Nije bilo igraca na trzistu pa mi potpisali Bjelicu a Baskonija Monekea. Isto kao i sada nema igraca na trzistu a Pao potpise Nunna

 

Mani me podmetanja i poredjenja baba i zaba.

 

Imas li DANAS dostupnih plejeva Sabazovog (proslogodisnjeg) kvaliteta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Mile1 said:

Uvek ce biti opravdanja. Evo ti za sutra samo od nekih

To je Barselona mnogo su jaki kod kuce, malo ekipa moze da ih dobije

Fale nam Lazic i Hanga da neko odigra odbranu

Sudije naravno ce biti krivi

Ne moze Sferopulos da poslozi sve za 2 nedelje

Uprkos porazu nasli smo na neke pozitivne stvari

Svaki nas poraz uvek isti izgovori

Ajmo polako da cekiramo listu. Trenutno vode sudije

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Da je bar kao Rebic(vs Real)

 

Ja se posle dugo razmiljanja prvi put ne zalazem za doselekciju.

 

Smatram da nam ne gine donji dom, da je dosta para i  vremena izgubljeno, i da treba jednom u zivotu misliti o buducnosti.

Doveo bih Topica umesto Sabaza i pokusao da razigram Ilica. Treneru bih dao mir i sigurnost u smislu da je rasterecn od bilo kakvih trofeja i plasmana u Evroligi. Moze se biti navijac Zvezde, ne samo rezultata, bili smo to tolike godine.

 

Da, Ilić treba da igra, odličan je na skoku.

 

Ne gine nam donji dom, ali možda možemo nešto da uradimo na stvaranju ekipe za sledeće sezone.

 

Drugi bold... ne znam da li umesto. Možda ako Herison dođe. Ne znam koliko će Teo moći u ovom ritmu.

 

Treći bold...apsolutno. Ja to odavno pričam, ali je neki stav navijača kao da smo mi ne znam ni sam koliko veliki klub... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...