Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Svi se uhvatili za Tobija a ja mislim da je od novopridošlih bivši Simonović. 

Na Lazića ne možemo da računamo sad kad je najbitnije tako da i njega izostavite iz rostera. Koliku će minutažu imati Ilić kod Sferopulosa pokazale su poslednje dve utakmice, tako da i njega izostavite bar što se tiče EL. Iz sastava će ispasti sigurno Lazarević, Kuzmić, Ilić, Lazić(zbog povrede bar do sledeće godine) i možda Davidovac. Simonović će po meni biti jedini za opraštanje a i ugovor mu je samo na godinu dana. U timu će ostati

Šabaz, Teo, Yago

Nedović

Giedraitis, Hanga

/

Bolomboy, Toby, Mitrović

 

To je 9 igrača. U doselekciji dovesti beka, krilnog centra i jednu 4/5 varijantu. Da može obe pozicije da pokrije podjednako dobro jer će svakako po svemu viđenom na 4 da nam se vrte i Bolomboy, Toby i Mitrović koji je oba derbija u odbrani igrao 4 u napadu 5 kad je bio na terenu. I to je to. 

 

Edited by Čočo
Kad govorimo o novim pojačanjima fokus da bude više na odbrambenim karakteristikama jer u napadu imamo i ovako dosta potencijala.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Filbi said:

Klub na zvaničnom viberu grupe prenosi post sa delije.net

svaka čast

 

Ali kakvo saopštenje hahahahhahahhaha

 

Sve na stranu i nepismenost i pristrasnost ali deo dobra igra u Lajpcigu uprkos porazu pa idite u pičku materinu ako je i za Dileje sever, previše je :lol_2:

 

I klub uzme i to podrži i šeruje. Ajmo sad sledeća objava, kačenje zastavica Indije i Pakistana ili tako neka forica. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Mozda Dusko preuzme Tobijev ugovor.

A moze i Ilicev, posto je kod njega igrao po 20min u ABA i 10ak u EL a kod grka jedva skrpio po neki minut i to protiv FMPa. 

 

Uz obestecenje, razume se. 

 

#FinansijskaPozitiva

 

 

Inace, kako nam se lepo crtaju tri igraca, steta sto ih necemo dovesti. Ne znam kakva su pravila, da li smemo da pominjemo ili ne? 🙂 @Don Dusko

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NMX said:

 

Ali kakvo saopštenje hahahahhahahhaha

 

Sve na stranu i nepismenost i pristrasnost ali deo dobra igra u Lajpcigu uprkos porazu pa idite u pičku materinu ako je i za Dileje sever, previše je :lol_2:

 

I klub uzme i to podrži i šeruje. Ajmo sad sledeća objava, kačenje zastavica Indije i Pakistana ili tako neka forica. 

O cemu se radi?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Redstar0356 said:

Ma Šabaz zli stranac je kriv za sve.

 

Doveo ga Čova sa pričama da ga juri 2 godine da se napadne F4 i onda covek dolazi i tadaa 

 

Igraj Šabaze trpaj 

 

Imas ovde Davidovca koji je spreman na nivou biznis lige i najgori igrac El, on ce nam biti prva cetvorka. 

 

Druga cetvorka ti je Simonovic koji je inace petica i nema iskustva El. 

 

Treca je Dalibor Ilic koji Abu jedva moze da igra. 

 

A posle ce tu da se menjaju Tobi i Bolomboj koji su centri. 

 

Al nista ti ne brini, ti si taj, moras i odbranu da cepas na jako visokom nivou a iza tebe je vrhunski zastitnik obruca i treca petica Ek Buducnosti. Ali on igra super jer toliko moras a ti moras sve da pokrpis jer i ti mozees. 

 

Na kecu ti je parnjak jedan penziner al i za to si ti kriv. Da ti lepo das 50 poena, on se ne bi ispucavao za 3 i resavao sve na kraju. 

 

Na beku ti je stakleni Neda, jbg, on nece vezati sezonu tako da ces morati da pokrpis i njegove poene jer je jedina dvojka. 

 

 

Tu imas jos jednog penzionera Bjelicu, on je dosao da igra a da ne trenira toliko. 

 

E da, tu ti je defanzivac Lazarevic al nemoj njemu da dodajes jer ne zna sta ce s loptom. 

 

 

Sram te bilo Šabaze sto ne uspevas da resavas sve to u hodu.

 

B U K V A L N O, ljudi osuši paljbu po sabazu koji jeste los ali nama je tim ko tim znaci ljudi mi imamo 5-6 apsolutno beskorisnih igraca plus na to dodaj tea koji sve sto uradi dobro obrise u zadnjoj cetvrtini kad krene da divlja. 

 

SILBOVANJE I POJACANJA POD MOST

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Situacija je loša ali poslednje što nam treba sada su neki panični potezi. Izgubili smo dva puta od KKP pred njihovim navijačima, od Žalgirisa u Kaunasu, Virtusa u Bolonji i Monaka ovde. Nijedan od tih poraza sam po sebi nije katastrofičan niti neki frapantan debakl. Imali smo nesreću da nam se povrede 3 bitna igrača od kojih su dvojica DALEKO najbolji defanzivci spolja, a treći je drugi najbolji napadač u ekipi, igrač ritma i neko ko ima 20 poena u rukama. Jebiga, i jače od nas bi takva odsustva izbacila iz ritma, tim pre što smo zbog lošeg balansa rostera ostali samo na slabo telesnim bekovima i centrima. Ponavljam kao papagaj da pretrpavanje rostera nije rešenje već moramo da vidimo kako igrače da vadimo iz kanala. Ja bih doveo samo jednu četvorku - može Hommes, može Bentil, može bilo koja funkcionalna EL četvorka srednje klase koja može da skoči i pogodi za 3 (ako je kvalitetniji još bolje) i to je to. Znači:

 

Napier / Teodosić / Yago

Nedović / Hanga 

Geidraitis / Lazić (Lazarević dok se Lazić ne oporavi)

nova četvorka / Davidovac ili Ilić

Tobey / Bolomboy / Mitrović

 

Simonoviću Miško nek nađe gažu jer na 4 ne može a na 5 smo pretrpani, Kuzmić u FMP ili Dynamic, Lazarević i Ilić van 12 ali tu su kao 13i i 14i igrač, treniraj i vozi dalje. Ovo je samo sport, najbolje da se sune još 2 miliona ni na šta.

 

Ne sme Davidovac da bude u 12, ni u kakvoj ulozi, jer od Lazarevica bar imamo odbranu, od Ilica kakav takav def skok, a od ovog mucenika nista, sem caskanja sa sudijama kad napravi faul. Nek mu tata Nebojsa ucini uslugu i nadje neku Manresu da igra jednom nedeljno po 15 minuta, a da mu vanterenske aktivnosti ne trpe. Cak i taj neki IQ koji je uvek isao uz njega je sinoc potpuno porusen kad je u xy situacija ostao da cuva vazduh, a Partizan imao otvorenu trojku ili zicer. 

 

Kuzmic isto donosi neki size, Mitrovic ima dobru igru na postu, ali Davidovac doslovno nista, sem sto je dobra zamena za Raduljicu u ulozi najnespremnijeg i najbesmislenijeg igraca u rosteru.

 

I da, Nedovic je najbolji napadac u ovoj ekipi. 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Ovu sezonu može spasiti samo konačni odlazak spodobe iz kluba. I pratećeg familijarnog ansambla. Nikakva Aba liga, Kup, KLS, čak ni top 10 neće sprati razjebavanje onakvog hajpa i 12k sezonskih. Duško je otišao ponižen bez reči i pozdrava poput Saše Obradovića, još jedan potrošen domaći trener sa vrhunskim pedigreom. 

 

KKCZ mora da napravi strateški zaokret, da konačno ima sportskog operativca u klubu, jake skaute i pristojno zdrav ambijent u i oko kluba. Ko će biti novi instalirani predsednik to nije toliko bitno posle jednog ovakvog. Čak bi prihvatio i senilnog Božu, pa neka nam do smrti priča o velikom Limožu iz 1874 i malom Toniju koji je plesao splitskim betonima. 

Edited by Molina23
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ova situacija oko Petruševa menja situaciju oko Simonovića. S obzirom na način poslovanja Miška Ražnatovića ne bi me čudio i zahtev za kompromisom. Vama Petrušev a Simonović ostaje u timu i da mu se nađe uloga. Već viđeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Ova situacija oko Petruševa menja situaciju oko Simonovića. S obzirom na način poslovanja Miška Ražnatovića ne bi me čudio i zahtev za kompromisom. Vama Petrušev a Simonović ostaje u timu i da mu se nađe uloga. Već viđeno.


isto tako, da Simonovic nesto igra i da ima indicija da ce napredovati i razvijati se,  sugurno Misko ne bi duplirao dva svoja igraca na istoj poziciji u istom klubu. 
 

ako mi nemamo nikakav plan, on ga sigurno ima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...