Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Na radiju Gansi, pesma Cry.

Kaže koleginica sto do mene što se ovaj dere

Izvini

Što se ovaj dere?

Šta ti sluša inače?

Ex yu rock

 

Ponavljam, rekla je da sluša ex yu rock i da se jebeni Aksel Rouz dere

 

Od tekme očekujem da Teo nekom kenja za odbranu, tako je dan krenuo 

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nik1991 said:

Bez Hange,Nedovica i Lazica pise Telegraf

 

Sa druge strane Branko Lazić se još uvek nije oporavio, a prema saznanjima Telegrafa u sastavu najverovatnije neće biti ni Nemanje Nedovića kao ni Adama Hange. Srpski bek je propustio i prošlu utakmicu i i dalje oseća bol, dok je Adam Hanga na prethodnom derbiju povredio koleno.

 

Kakav portal ,takva i vest.  Nista nije zvanično potvrđeno.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Nele said:

Centarska linija dobija ili gubi ovaj mec.

Mnogo je bitno kako cemo da resavamo njihove small ball petorke i probati da neutralisemo Ledeya.

 

 

 

 

Boloboj ne moze da ponovi suterski onakav mec, ono je bilo savrseno na vise nivoa. Znacilo bi kada bi Tobi bio bar dvocifren, da se rastereti malo unitrasnja linija. Ako je istina ovo za Hangu, sanse za pobedu su nam otprilike na 15ak posto. Jedino neki Asvel scenario gde ulazi bela tehnika, pa da izvucemo u neizvesnoj zavrsnici to. Mada mi i neizvesne zavrsnice i mi i samopouzdanje ne idu u ustu recenicu. Mizerne su nam sanse ali dobro je da je Mega uradila pola posla za nas tako da i ako bude poraz, nek bar bude neki minimalan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo prethodni meč. U prvoj četvrtini se obrukali. Ipak, 2. i 3. četvrtinu mi je bilo uživanje gledati. Toliko da jedva čekam večerašnji meč da pokažemo da smo mi prošlu utakmicu izgubili a ne oni pobijedili. I samo se nadam da će sudije opet biti nevidljive. Vjerujem u pobjedu, Teo i Šabaz će pokidati. Sretno i "napred Zvezdo, samo napred Zvezdo".

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Ovo je mogao da pretpostavi svaki košarkaški analfabeta na ovom i svim drugim forumima, samo doktor Čović nije. 

 

5 centara (Tobi, Bolomboy, Simonović, Mitrović, Kuzmić)

0 krilnih centara

5 krila (Gedraitis, Hanga, Davidovac, Lazić, Lazarević)

1 bek (Nedović)

3 plejmejkera (Nejpir, Teodosić, Yago)

 

Ako je iko igde napravio odvratniji i neizbalansiraniji roster od nas, neka mi neko skrene pažnju, biću iskreno oduševljen.

 

Ilic? 

 

Malo je bezveze da ovako igrace vezujes za jednu poziciju. Pogotovo u modernoj kosarci. 

 

Bolomboj i Simonovic su 4/5

Davidovac, Lazarevic 3/4

Lazic 2/3 

Hanga 1/2/3

Nedovic 2/1 

Teodosic 1/2

 

 

Slazem se da tim nije uskladjen, ali svakako ti je post pretenciozan i nepotpun. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Malo je bezveze da ovako igrace vezujes za jednu poziciju. Pogotovo u modernoj kosarci.

 

Jedno je to što ti tvrdiš, i mogu da se složim, ali je isto i fakat da mi nemamo startnu četvorku a da smo nabildovali centre za izvoz. Niđe veze. A na beku stakleni Nedović.

 

Zaboravih Ilića, i to baš ja koji ga toliko protežira 🙂 Eh živote.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Mi večeras ako pobedimo smo skoro tri pobede ispred njih. Tu računam dve pobede plus derbi kod nas gde bi oni osim pobede morali da jure i razliku. Što u prevodu znači obezbeđen domaći teren još u oktobru. 

 

i punu koncentraciju na el. 

nije malo, cak sta vise. 

da ne pricamo o samopouzdanju. uopste potrebna nam je jedna velika pobeda pod hitno, i da sto pre budemo kompletni. nekoga moramo dobiti u gostima. partizan, barsu ili oly.

 

ali ako izgubimo i dalje nije tragedija, mada ce vecina tako gledati. bitno je onda i sa sto manjom razlikom izgubiti. opet cemo imati lepu sansu za prvo mesto.

 

generalno, hocu da vidim da se postuje lopta, da se igra pamento, da se vrti pnr a ne samo ispucavanje od tea i sabaza, de se koriste mismecevi, da ih napadamo u reketu, da se igra cvrsta odbrana u telo, da se pametno koriste prekrsaji, da tobi i yago udju u rotaciju i dobiju 15+ minuta, itd...

falice nam puno laza opet...

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde momci da dobijemo ovo, još u četvrtak se videlo da možemo i da smo sami sebe pobedili. Puna koncentracija, sa Nedom i Hangom, ili bez njih.

Puno bi nam donela pobeda, prw svega na psihološkom planu, a moja je želja da se včrs posle 22h priča prevashodno o košarci, a ne o sudijama i vankošarkaškim stvarima, čisto za promenu u ABA derbijima. Mislim, ako je moglo tako u četvrtak, zašto ne može i u ponedeljak (sa suprotnim ishodom nadam se).

Napred Zvezdo,samo napred!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...