Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Mislio sam da nece postojati skuplja, a bednija i mucnija za gledanje ekipa u EL od one Makabijeve divljine gde su igrali Viktor Rad, Soni Vims, Gaudlok i ostala druzina...

Zvezda je uspela gora od toga da postane i izuzetno je tesko navijati za ovakvu kaubojsku ekipu.

  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zeljko nas je ubio sa small ball postavom. A mi i tu nismo uspeli u 3 napada da spustimo Bolomboju loptu vec se ispucavali kao idioti, jedna situacija gde se ostvario ugao da se spusti lopta najbolji plejmejker galaksije je sutnuo preko ruke za 3.

 

Shabazza necu ni da komentarisem sramotan je i deluje da kao da zeli da dobije otkaz.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dobar deo forums je najvljivao potop. Nije se desio i opet pljuvanje. Malo je falilo da pobedimo, zajebali smo i sta sad. Svi sem Davidovca (strahota) su bili dobri koliko se moze. Nadam se da smo dobili Yaga. Izmene mnogo bolje nego kod Duska, odbranu smo kidali do pred kraj. Da se razumemo, Dudka ne bih menjao, ali posto je to zavrseno, deluje mi da se glavni igraci mnogo bolje razumeju s trenerom. Ima naznaka da cemo zivnuti, a vec i jesmo na ovoj utakmici (sem Davidovca). Teo igrao odlicno, pa zajebao…sta da se radi. Dobro je i 2 poena razlike, ako budemo sa istim skor, imamo cemu da se nadamo. Bravo momci, pa cemo posle ovog krenuti samo sa boljim igrama. 
i da, Covicu odlazi!

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sunovrat je krenuo sa onim sutem ZZ na nekih 4.30 do kraja kada je uzeo poludistancu bacanjem u stranu, mislim d aje tada bilo +9. Polse toga se Teo nadovezao. 

Steta, bas steta. Moramo pod hitno dobiti neku neizvjesnu zavrsnicu.

 

Yago sjajan. Bolomboj fantastican. Odlicne uloge i Hange u odbrani i Luke uopsteno. 

 

Vidio je Sferopulos i dobre i lose strane ekipe tako da ce mu itekako znaciti. Podrska.

 

Mislim da smo svi znali da posle tog šuta Shabazza kreće raspad. Totalno neobabezno. 

 

Ja se i nerviram preterano. Ova selekcija mi generalno ne daje priliku neke preterane identifikacije sa ekipom, sem grba ma grudima i 3-4 momaka sam prilično imun.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Sto se tice utakmice... ne znam sta ce biti, ali samo zelim da ne vidim:

- Da odemo na -10 vec u prvoj cetvrtini pa da non-stop jurimo razliku

- Da dozvolimo neke serije 10:0, 13:2 i slicno... 

- Da bude ispod 25% suta za 3p

 

Jel mnogo trazim?! 😄 

 

 

2 od 3 mi nisu prosla... zivoteeee!

 

 

Sto se tice utakmice - Obradovic u 4/4, ocajnicki potez, rizikuje da 8min igra small-ball sa Ledejem ili Smajlagicem, da ubrza igru i da nas stignu. A mi smo za to vreme imali bukvalno jedan napad na mismatch pod kosem gde nam igraju Bolomboj i Mitrovic. Cetvorku je cuvao Naneli ili ko vec stigne. I zurili, zurili u napadu... sut za 3 bez mnogo rezona. A oni ubrzali igru i gotovo svaki napad resavali u prvih 10-15 sekundi. 

 

Ne treba da budes kosarkaski trener da vidis ovakve stvari. 

 

Jbg, igramo dalje. Kako smo se nadali, ovo je jos i dobro izgledalo. I pre svega lep derbi. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tesko je recima opisati koliko je Sabaz bio los veceras ali probacu.

Kada se pogleda statistika pomislilo bi se da je odigrao bolje od Teodosica, ali on je bio mnogo gori. Teodosic se barem lomio u odbrani kao nikad, po cemu se posle pokenjao, ali ova prevara je uspela da razigra Jaramaza koji je pre ove utakmice imao 2 poena, Avramovica je uspeo da zapali a nas uvede u kontra ritam.

U drugom poluvremenu kada nam je bio potreban Statisticar je dao samo jedan poen od 14 ukupno, izgubio je 7 lopti i otvarao im kontre a nase redove pokidao umesto da poveze. Deluje da se i nije povezao sa ekipom, igra nekako sa zadrskom, cuva kolena a igra za milionsku sumu. Nije cak ni odigrao odbranu svom snagom ako se plasi duela, Aleksa mu je pravio male Sabazcice.

Uveo nas je u nervozu, sve sa nonsalancijom i smeskom na licu.

Bas bas grozan igrac, pretpostavljam da niko ne voli da gine na terenu dok ovaj ladi jaja. Teo tek nesto malo manje losiji.

Nema srece ca njima dvojicom kao protagonistima, uvek bih pre gledao Jaga koji je doneo muda i energiju na teren.

Statisticar@Luzer.

Edited by Cavani
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

ZaMnogi su se ovde ogrešili o malenog brazilca.Uvek sam voleo te ppštene igrače,koji ne biraju utakmice koji svako sekund na parketu daju sve od sebe bespoštedno.Na takve bi se uvek oslanjao iako nisu talentom ni blizu Teodosicu ili pak Nejpiru.

Taj mali Yago ima više zelje,htenja,borbe,herca i muda nego Teo,Šabaz i Dejan parking sat Davidovac zajedno.

Ovo što igra Nejpir je skandalozno.Taj govor tela,ta opustenost i bol u medjunozju je za neverovati.Prodao nas covek za sve pare jos je proslavio i mrtvog Jaramaza usput.Sramota kako covek izgleda na terenu.

O Teodosicu ne bih jer napisacu svasta.

Ali situacija na kraju -3 Yago sam stoji pored njega ceka loptu ovaj mu ne daje nego se okrece i ulazi u faul za 2 bacanja.Sramotno .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam bogzna koliki poznavalac kosarke, ali volim da je gledam, a imam i prgavu narav. Shodno tome, posle ovih par meceva, zakucao bih Nejpira za klupu i ne bi video ni minut parketa narednih 10 meceva. Igrao bi mi Jago, Hanga, Nedovic (kad se vrati), Teodosic (osim zadnjih 3-4 minuta), kakvi god rezultati bili. Zatim bih mu rekao, ili ces da igras odgovornu kosarku, ili raskidaj na svoju stetu. Ako neces, parket neces videti do septembra sledece godine, pa kako hoces. Mi cemo gubiti, pa cemo gubiti, a ti vidi sta ces sa karijerom.

Bio sam odusevljen kad je dosao, a on se ponasa kao najobicniji klovn, koga boli tuki za sve, osim da uzme svoje pare.

Svasta sam vidjao na terenu, ali da neko ovako neodgovorno i budalasto igra, a placen je poprilicno, do sada nisam.

Na zalost, nisam uspeo da izdrzim u nameri da ne gledam mec, a ukljucio sam se kada je kreten poceo da dodaje loptu igracima partizana direktno u ruke, svo vreme sa kretenskim izrazom lica.

Zaista bih voleo da zvezdina publika pocne da mu zvizdi pri svakom dodiru lopte.

Odavno se nisam ovako iznervirao...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Mi sa Teodosicem na klupi nemamo nikakvu organizaciju igre i ne licimo na tim

 

Sa njim na terenu organizacija je perfektna, posebno odluke koje donosi kada se lomi utakmica i u završnici iste .

 

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zakasnio je da doda tu, bukvalno je imao Yaga samog na sekundu ali kad je vidio da PJ izlazi na Yaga zvao je Luku da brze postavi pik kako bi se otvorila pozicija za sut. Steta.

 

 

Imao je otvoren pas i svo vreme ovog sveta da doda , ali avaj... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Mi sa Teodosicem na klupi nemamo nikakvu organizaciju igre i ne licimo na tim

Ovo je surova istina. Pa pričali ljudi i u studiju da je naša igra imala smisla dok je Teo organizirao. Promašio je bacanje, jbg. Mašio ih je i Kalinić u clutchu. Dešava se. Neipir on je već ozbiljan problem. Odnos prema igri i vlastitom timu mu je bezobrazan i totalno ne profesionalan. Bolomboj odličan večeras i Yago. Tobey isto pomalo izlazi iz kanala. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gaga said:

Ne znam,ovako niko ne izgleda na terenu,bukvalno ne zeli da igra,kao ispred zgrade sa ortacima

 

On jeste hm ... nonsalantan lik ali kod nas to jos vise ispoljava, sta je razlog mozemo samo da nagadjamo.

Stvarno ne znam sto mracite, imamo pozitivnu kos razliku.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sabaz je mozda vrhunski igrac, ali adaptacija na ovdasnje shvatanje znacaja pobede/poraza ce ici bas bas tesko. Da je svaki poraz smak sveta.

I na sve to da bude lider… uf. 
 

imam utisak da mi je prosla sezona trajala kao 3… ova se vec oduzila…. 

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fat Zadd said:

Imao je otvoren pas i svo vreme ovog sveta da doda , ali avaj... 

I ko kaze da nije inao otvoren pas ali da je imao svo vrijeme ovog svijeta, to nikako.

Yago je bio 2m iza njega a onda otvoren kada je imao tu 1 sekundu, eventualno 2 da mu da pas dok se nisu Smailagic i PJ povatali a posle toga je bilo kasno jer je PJ izasao na Yaga.

Jbg, trebao je dodati.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...