Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

 

Mislim na mjesece tj na progresivni napredak kroz iste. 

 

Sa trenutnim rosterom ne vidim potencijal za tako nešto. Da ne objašnjavam zašto, ono što gledamo su forumaši stručnjaci nagovještavali čitavo ljeto. 

 

svaka cast strucnjacima ali moje pitanje je bilo aronija sa napisanom tvrdnjom da jeste; kakvi bre meseci, jednom zeljku obradovicu treba dve godine da poslozi igru za tu drugu godinu & onda sve iznova radi.

 

majk dzejms je najveci strucnjak, steta sto nije na forumu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko dobrih stvari:

1. Tokom celog meča su bile razumne petorke i ako su svi osim Kuzmića igrali. 

2. Mnogo više se igralo u reketu. Konačno smo više šuta imali za 2 nego za 3.

3. I ako je procenat šuta za 3 bio loš, nije bilo preteranog ispucavanja. Većina je bilo razumnih šuteva za 2.

4. FMP je peglao jaku odbranu tokom celog meča a mi smo i pored novih kretnji, akcija i varijanti igrali okej u napadu. Što se pokazalo i kroz broj asistencija (31).

5. Bio sam blizu klupe. Sviđaju mi se treneri sa pristupom kakav ima Sferopulos. Pristup i prema svojim igračima, i sudijama i prema protivniku.

 

Biće ovo okej ali doslekcija je potrebna pod hitno. Pozicija 4 ppd moranjem, a onda sledi bek. Miriše mi i da će biti i pozicija 5.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Lazić je možda polomio/naprslo i rebro/ra. Uopšte naivno nije izgledao. Ostao je na klupi još 5-10 minuta  kad su svi izašli a po njega došli doktori.

Just now, Kankkunen said:

Pogledaj KZM, trener je pričao o tome.

Nisam stigao da gledam bio sam na utakmici. Šta je rekao u kratkim crtama? 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Lazić je možda polomio/naprslo i rebro/ra. Uopšte naivno nije izgledao. Ostao je na klupi još 5-10 minuta  kad su svi izašli a po njega došli doktori.

Nisam stigao da gledam bio sam na utakmici. Šta je rekao u kratkim crtama? 

Ako sam dobro razumeo, rekao je da je bio svestan kada je prihvatio posao da je roster formiran, i da će sa ovim rosterom izgurati sezonu do kraja

  • Like 2
  • Love 1
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Lazić je možda polomio/naprslo i rebro/ra. Uopšte naivno nije izgledao. Ostao je na klupi još 5-10 minuta  kad su svi izašli a po njega došli doktori.

Nisam stigao da gledam bio sam na utakmici. Šta je rekao u kratkim crtama? 

Imaš na prethodnoj strani, da ja ne pogrešim nešto ... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pored vremena, strpljenja i kvalitetnog trenera, potrebna je i doza srećnih okolnosti da bi se na kraju sve složilo. 

Od zdravlja igrača, pa do nekih stvari koje i nemaju veze sa sportom. 

I Željko bi prošao ko zna kako da se nije zaratilo u Ukrajini. Da su igrali EK i prošle sezone, moguće da još uvek ne bi imao nijedan trofej, a ne bi bilo ni svih onih velikih utakmica. 

Radonjić je dobio drugu šansu zbog Cibonine finansijske situacije pa se igrala EL, a delom i zbog toga što se desio i Nolan Smit komšijama, pa je bilo dosta logike pokušati ponovo, jer si u startu u prednosti zbog kontinuiteta i lošije početne pozicije glavnog konkurenta. 

 

Trenutno je Partizan najskuplji u istoriji, verovatno i najjači, pa za Čovića ne postoji ni vreme, ni strpljenje, nego daj da se menja trener i na poluvremenu ako treba. Čista panika uz neznanje. 

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uvek bi pre gledao Ilica sa ugovorom na 4 godine nego Simonovica koji trazi odskocnu dasku kao Petrusev. 
 

Mozda je Markov limit visi, mozda je talentovaniji…ali sam zeljan racionalnih odluka kluba koji gleda korak unapred i ima neku viziju.

 

P.S nadam se sa je Laza dobro, i da je samo kratkotrajna bol u pitanju.

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

svaka cast strucnjacima ali moje pitanje je bilo aronija sa napisanom tvrdnjom da jeste; kakvi bre meseci, jednom zeljku obradovicu treba dve godine da poslozi igru za tu drugu godinu & onda sve iznova radi.

 

majk dzejms je najveci strucnjak, steta sto nije na forumu.

 

Jedan Saša Obradović je napravio instant rezultat u Monacu a pored njega imaš još mnogo primjera gdje su rezultati došli vrlo brzo. 

 

Naravno da je potrebno određeno vrijeme ali nigdje ne piše koliko. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Čvarkov said:

U pravu je za Topa svako ko kaže da se ne bi naigrao i s tim u vezi ne bi napredovao, ali ja se plašim da ne ode direkt u nba iz Mege, složićemo se da Miško najčešće tako posluje. Pitaju se i mali i veliki Top, ali bojim se mišo.

Nema potrebe da se bojiš pošto se već sada pominje kao lutrijski pik, tako da će da ide tamo sigurno 

Edited by Bobby Shurda
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Topic je trebao biti ove sezone u zvezdi, zajebite sa ovim "ne bi igrao kao u megi"

Kako, kad nije imao ugovor za Zvezdom. Bez te klauzule da odigra prvu sezonu u Megi on ugovor da nama ne bi potpisao.

Postoji još jedna klauzula, izlaz u NBA ... naredne sezone može samo u NBA ili Zvezdu, i to je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Kako, kad nije imao ugovor za Zvezdom. Bez te klauzule da odigra prvu sezonu u Megi on ugovor da nama ne bi potpisao.

Postoji još jedna klauzula, izlaz u NBA ... naredne sezone može samo u NBA ili Zvezdu, i to je to.

 

Misliš li da ne bi pristali da odigra sezonu u Zvezdi da je ekipa koncipirana tako da bude drugi plej iza Šabaza?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nego ugazice nas komsije a evo njih na -15 protiv Mege. Vrbt ce se izvuci ali u cetvrtak ce da bude teski hrkljus.

 

Ovo vcrs je Sferopulos sjajno odradio, pustio je igrace i da vidi sta ko moze i da mu da jasniju sliku za ubuduce. I kada nije islo nekim petorkama, dao im je i dalke minute da vide kako ce odgovoriti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pored vremena, strpljenja i kvalitetnog trenera, potrebna je i doza srećnih okolnosti da bi se na kraju sve složilo. 

Od zdravlja igrača, pa do nekih stvari koje i nemaju veze sa sportom. 

I Željko bi prošao ko zna kako da se nije zaratilo u Ukrajini. Da su igrali EK i prošle sezone, moguće da još uvek ne bi imao nijedan trofej, a ne bi bilo ni svih onih velikih utakmica. 

Radonjić je dobio drugu šansu zbog Cibonine finansijske situacije pa se igrala EL, a delom i zbog toga što se desio i Nolan Smit komšijama, pa je bilo dosta logike pokušati ponovo, jer si u startu u prednosti zbog kontinuiteta i lošije početne pozicije glavnog konkurenta. 

 

Trenutno je Partizan najskuplji u istoriji, verovatno i najjači, pa za Čovića ne postoji ni vreme, ni strpljenje, nego daj da se menja trener i na poluvremenu ako treba. Čista panika uz neznanje. 

 

 

Mislim da ljudi ne gledaju kroz prizmu Partizana, barem neovde, vec prema tome sto nam je igra ko kurac, a budzet najveci u istoriji.

Uz to je hemija u ekipi nikakva a uprava se ponasa kao mali palanacki klub.

Partizan moze biti reper samo po tome kako se pokazalo da ne treba ko zna koliki budzet da bi se prislo nadomak F4.

I treba tako da se gleda, Covic je sam najavio borbu za final four, cak i napad na titulu. Dakle love ima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...