Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, robins said:

Pre mesec dana niko nije čuo za Priju.

Danas svi znaju reci svih pesama.

"Kad sam mogla prstom birati ..."

 

Nemoj da se vređamo, ja za Priju znam odavno :classic_tongue:

 

Pa kaže Teo ovako:

 

Lepi moj, piši broj (4),

grešim trojke namerno... 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Зар није Ковачић рекао да га нису враћали само из предострожности? Нигде није ни речено да је озбиљнија повреда тако да не видим разлог да се напада за лажирање? Шта ли је то Немања Недовић скривио навијачима Звезде да га овако не воле?

Da se zove Nate Nedson i da mu kum nije jedan mali celavi decko voleli bi ga vise

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites








Najgore kad te secne[emoji6] sve su ovo Teo i Neda planirali na cuvenom koncertu.


Prijini svedoci...
Meni žao Hange & Rokasa.
I pored toga što su veliki momci, preiskusni i dobro plaćeni...baš bi voleo da su bolje prošli.

Ćoravi pakuj prnje i jebene fascikle i tornjaj se više, zgadio si se i Bogu i narodu.

Ako ga Arena ne namaže govnima protiv Bajerna...nek su nam sa srećom i sezonske i replike od 6.990 rsd (bez printa)...i originali namudjeni čim izadju.

A žena spremila sto evrića da mi pazari najlepši dres na svetu...bemte srećo kad čekamo da nas digneš na haubu.



  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Teo kaže - Da je bolje ne bi valjalo..

 

Nismo bili ista liga, ništa lično...

 

Duško Čoviću ostavio govornu posle otkaza:

 

Mnogo si poleteo

a moliš za milostinju.

Milione ti želim i puno dobrih godina

al' zauvek ćeš ostati 

bogata sirotinja!

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Imjući u vidu da je eventualno sabotiranje trenera teško dokazivo, moraćemo da sačekamo da neko od aktera jednom možda objavi memoare i dotakne tu temu. Do tada, samo spekulacije bez čvrste argumentacije...

 

Mada, kao neko ko zaista nema pojma da li je Ivanović bio izbušen ili nije, moram da se zapitam šta je zapravo u tom smislu gore - da li situacija u kojoj neki igrači namerno igraju loše ili su sami po sebi toliko loši da izazivaju nagađanja o puštanju utakmica niz vodu.

 

Jer ako zaverenici zapravo nisu zaverenici, onda jednostavno nisu dovoljno dobri za ono što čeka Crvenu zvezdu u nastavku sezone.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, СтелаРоса said:

Tomic je sam dao ostavku jer je izgubio kontrolu nad timom. Covic ga je hteo ostaviti, on nije bio za to. Zapravo je bio jedini trener u zadnjih ko zna koliko godina kome je sacuvana okosnica tima + dovedena odlicna pojacanja.

Ispada da je svaki naš trener otišao pošto je izgubio kontrolu nad timom... Sumnjivo meni ovo, sumnjivo...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Ja sam užasnut ovolikom količinom poznavanja stihova neke grand pevaljke… Više time, nego smenom trenera. 

 

Vid' pojma nemam ni jednu njenu pesmu (necu da lazem da ne znam ko je), za moj post morao sam da se pomognem gugletom, kod mene se slusa nesto mnogo drugacije.

 

Manje bitno, raduje me sto sam video da Sferopulos radi na treningu sa Tobijem, ne bih voleo da taj decko odleti bez ispaljenog metka kao sto se prica.

Suludo bi ga bilo Silbovati posle 4 utakmice, mada nista me ne bi cudilo, ako se to desi pokazuje koliko smo ozbiljan klub kao sto se i mnogo puta do sada pokazalo.

Link to comment
Share on other sites

Ианнис Сфеиропоулос: Дисциплина, напоран рад, детаљи, одбрана. Имао је срећу да тренира легендарног Василиса Спанулиса и несрећу да освоји 2 европска трофеја у фотељама 2 велика ривала. Тренерски метак. 🔴

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


da, ali meni se kenja od “puna podrška Dušku, Teo majmune”, kad niko i ne zna sigurno šta se dešavalo, samo nagađamo šta je mr mašinstva u stanju da uradi 

Fascinantno je da se slika o tome šta se desilo formirala na osnovu pisanja i poluinformacija po društvenim mrežama, a i ovde na forumu.... Furaju se neke urbane legende i senzacionalizmi koji se po automatizmu proglašavaju apsolutnom istinom... Sa gomilom insajdera i poruka mistične sadržine, pomoću kojih tako valjda drže tenziju i napetost....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da smo pametni, pravi lik umjesto covica vec kuca na vratima...do sada (kakko je ponovio vec 574 puta) podigao jr vec jedan klub iz pepela...najbolje bi se snasao sa ponekim zaboravljenim asovima tipa kuzmic,raduljica,keselj i ostalim kombinacijama..po realnosti bi poslovali u plusu, a papiroloski godina nam -20 m. Dame i Gospodo-Zvezdan Terzic. Kam tu kk redstar

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fradler said:

Da se razumemo, nakon sto mu je stigla Virtusova zahvalnica, tesko da je Teo u 37. godini zivota bio zatrpan primamljivim ponudama. Pametan je decko, Zvezda mu je po prvi put u karijeri bila najbolja opcija, zato je i dosao. Ja uopste ne sumnjam da on voli klub i da pruza maksimum, kao i svi ostali igraci. Nema govora o busenju trenera na utakmicama, to je valjda jasno, mi smo u svakom od tri izgubljena meca imali dobre momente i sanse za pobedu, sigurno niko nije namerno promasivao ili gubio lopte.

 

Isto tako, ne sumnjam ni u to da je Teodosic ucestvovao u izvestavanju Cokija o stanju u svlacionici i sugerisanju da se dovede neko laksi za saradnju. Uz njega i Bjelicu, umesao je tu i Nedovic svoje prstice, nemam nikakvu dilemu.

 

Dusko svakako nije smenjen zbog losih rezultata, rezultatski je cak i 1 Vlada Jo dobio vise kredita. Smenjen je jer je "izgubio svlacionicu", a izgubio je jer se okupio dovoljno jak klan problematicnih karaktera da izgura svoje do kraja. Kad su ti u svlacionici ljudi kao sto su Pefi i Dobric, a lider je jedan neverovatan profesionalac kakav je Kampaco, logicno da je atmosfera radna i besprekorna. E sada, kada su dizgine preuzeli Nedovicevi ortaci penzosi Teo i Bjelica, a ulogu lidera lelemud Sabaz, naravno da se situacija ekspresno preokrenula. 

Jedino da korigujem za Pefija, on ti nije bio dobro sa Ivanovicem, on ti je deo te kul ekipe Radulja, Teo...

Zalim sto smo izabrali svojevremeno njega umesto naseg Stefana Jovica

Link to comment
Share on other sites

 toliko se gluposti pise u prosla 2 dana sto ovde sto na tviteru da onome ko je negde gde nema pristup internetu... 

 

  mene da je neko pitao rekao bih da Ivanovic treba da ostane, ali kad sam procitao Plavsicev tekst jasno je bilo da je on bivsi...Dusku hvala na svemu uradjenom za nas tim...

 

  licno sam imao uvid u prepisku drugara sa jednim nasim igracem koji mu je rekao da se nije nista epohalno desavalo u timu ovih dana...

 

  Sferopulos mi je onako, nit smrdi nit mirise potpis ali naravno da ce imati moju podrsku koju su imali i svi njegovi prethodnici...

 

  Covic koji je standardno glavna meta sad mislim da ni blizu nema vise uticaj kao nekad i da se ne pita bas toliko kao nekad...

 

   Doselekcija trenutno jedino ima smisla na 2 ili na 4...muljati nesto sa centrima koji nisu svi ni isprobani maltene bi bila stvarno budalastina...ali videcemo jasno je da je kod nas sve moguce i da ne treba nista da nas iznenadi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...