Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jbg, tolimo volim Zvezdu i sve oko nje (sem mafijaske pudlice) da mi je zao Duska iako je imao svoje faulove, maltene neoprostive.

 

Paradoksalno, coveku je bolje izgledao tim koji nije selektirao nego tim gde je imao udela u dovodjenju dobrog dela igraca. I krivac je sto je pristajao na sva sranja udbaske bitange.

 

Ako je Sferopulos done deal, ne ostaje nista drugo nego podrska. Iako nemam neko wow o njemu, vise kao Radonja sa romingom. Ipak, covek ima dobar skor u EL uprkos dve bas lose poslednje sezone u Makabiju. Nije kao da cemo zaista na F4 pa nam na ovaj roster trebaju Fil Dzekson i Pet Rajli

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Admiral said:

 

 

Je l i Vlada Jovanovic takodje odgovoran pre Duska?

Kako pre Duska? Bio je odgovoran za period kad je bio trener. I za njega vazi isto: nije imao igru ni tim pod kontrolom. I za njega vazi da nije iskljucivo on sam kriv, ali kriv sigurno jeste. Ili sam ja tu kriv? Jovanovicu ide malo u korist da je bio neiskusan trener. Ali, to vise nije ni bitno.

 

Svi koji tugujete za Duskom: Zapitajte se malo sta da se radi ako se prepozna da trener nema igru niti kontrolu nad timom?

 

Da se otpusta pola tima?

 

Ili da se odstrani jedan igrac za primer? Pa eto, izgleda da se sa Bjelicom to desilo i nije imalo vajde.

 

Ili da se otpusti predsednik? Da, to ce bas da utice na igru tima...

 

Ili da ide trener?

 

Mislim da je svima jasan odgovor. Nije prijatan, mozda nije ni najpravednije resenje, ali tako to ide. Cinjenica je da Ivanovic nije kliknuo sa Zvezdom iz kojih vec razloga i da su se greske iz prosle sezone opet ponavljale. To je dovoljno za otkaz u sezoni kad se na tim bacilo para kao nikada do sada. Simple as that.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Admiral said:

 

Ko mislis da treba da bude Silbovan, a da Dusko nije mogao da izdejistvuje da se taj otera? 

Pa nemam ja sta da mislim.

 Ocigledno je da nam fali par igraca. A imamo vec 16 cini mi se. 

Ne znam ko je za teranje ali znam da su nam pre pocetka sezone nepotrebni bili Teo,Yago,Davidovac, Simonovic ili Tobi plus Kuzmic. Plus Bjelica

Edited by VukVule1988
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Da zaboravimo sve ali kako se Covke posrao po svom hajpu koji je napravljen letos.

 

Braco, ja sam kriv. Da nisam naseo kao majmun na pricu nekog Cokijevog omladinca debila na Kalisu da nema karata za nivo 20 i da se vise nece prodavati pa se iscimao i preplatio, sada ovoga ne bi bilo a mi bi sa skorom 4:0 cekali derbi da naguzimo komsije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Da zaboravimo sve ali kako se Covke posrao po svom hajpu koji je napravljen letos.

NIje prvi put. Prethodni put je ovako bilo 2019. Dobra pojačanja, prodat solidan broj pretplatnih karta, ali Filip je morao da igra Evroligu. I zanimljivo da je Tomić tada napustio klub baš 21. oktobra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Dusko Ivanovic je jedan veliki gospodin, a pojedinim igracima neka je na cast. Toliko

 

Iako ne bih odbacivao ideju da je bilo miniranja, malo je zajebana ta prica - e, ajd miniramo da ovaj ode pa cemo lako/bice bolje. Jer bi to znacilo da su pojedinci namerno losije igrali, namerno silovali loptu, preskakali akcije i slicno i da ce sad samo od jednom da krenu da igraju kad nema zlog Duska. Bas tesko.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Miniranje znaci...

Vrlo logicno posle izjave Hange. Ocigledno domaci manekeni kojima nije odgovarala gvozdena disciplina a moze se prepostaviti ko su. Nema nista od ove sezone, na ovim ovakvim osnovama ne moze se napraviti bilo kakav rezultat. Bice klasicno odradjivanje. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Iako ne bih odbacivao ideju da je bilo miniranja, malo je zajebana ta prica - e, ajd miniramo da ovaj ode pa cemo lako/bice bolje. Jer bi to znacilo da su pojedinci namerno losije igrali, namerno silovali loptu, preskakali akcije i slicno i da ce sad samo od jednom da krenu da igraju kad nema zlog Duska. Bas tesko.

 

 

 

 

Zeman o Milijasu story...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...